×

Робота поза офicом (де попрацювати у Львовi?)

Доброго дня! Їду до Львова на декілька тижнів і цікавлять заклади та місця де можна попрацювати з ноутом. (коворкінги не цікавлять, не полюбляю такі місця( )

Тому може хтось підказати затишні місця у Львові для роботи та неподалік з розеткою)?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Цікавить мене таке питання, можливо хтось може порадити куди в Львові можна піти і повчитись (попрацювати), можливо є якісь бібліотеки? Хіпстерські кафешки і дорогі коворкінги прошу не пропонувати.

дякую за відповіді)

Там є крісла, на гуглових фоточках не видно.

Я бы пошел:
1. Крыша Swiss Hotel на Князя Романа. Тут небольшой налет пафоса, но очень классно.
2. Кафе возле Кривой Липы

А вообще на поиск такого места уйдет час, если просто пройтись по центру позаглядывать в кафе.

Мені подобається Kredens Cafe на проспекті Свободи, 37.

не зовсім зрозуміла суть питання (якісь особливі вимоги?), та весь Львів — затишне місце ;)
якщо коворкінґи не тойвово, то сідаєте в будь-якому кафе де подобається і працюєте )
розетки і вайфай є практично всюди.

якщо є схильність до нестандартних місць, то можна працювати в приймальнях держ./міських органів, банках, шопінг-центрах, бізнес-центрах, навчальних закладах і т. і.
єдина проблема, якщо захочете працювати на свіжому повітрі... мокро дуже останнім часом (

Підписатись на коментарі