×Закрыть

Пришвидшення отримання національної візи в Німеччину

Доброго дня!

Склалась наступна ситуація: є контракт (Software Engineer) від компанії з Німеччини, всі документи в порядку. Єдина проблема — це немає вільних дат для запису на національну візу (запис тільки за декілька міс.). Але, оскільки на сайті посольства є такий пункт:

Для наступних категорій можливе подання документів без попереднього бронювання дати співбесіди до вікна № 2:
...
заявники з попередньою письмовою згодою Відомства у справах іноземних громадян відповідно до § 31 Абз. 3 Закону про перебування чи за згодою Відомства з працевлаштування відповідно до § 36 Абз. 3 Положення про зайнятість.

Роботодавець подав запит на Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit, або попередній дозвіл від Федеральної агенції по працевлаштуванню, для пришвидшення подачі документів. За декілька днів прийшов офіційний лист, про те що такий дозвіл мені не потрібний, так як враховуючи ЗП — це так званий approval-free employment.

Питання: можливо у когось є досвід при пришвидшенному поданні документів, маючи офіційну відповідь від Bundesagentur für Arbeit (хоча б таку, що дозвіл не потрібний)?

Телефонував у довідку у посольстві, але відповідь була, що не можна швидше подати документи, хоча не могли пояснити чому саме (маючи цей лист).

Дякую.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ніхто не знає чи можна купити термін? Чула що є агенції , але не знаю чи це правда

Добрый день!
Хотелось бы узнать чем всё закончилась, я нахожусь сейчас в такой же ситуациии.
Спасибо

Доброго дня! Підкажіть може хто знає. Сьогодні понеділок, я з середи пробую записатися на співбесіду на робочу візу до консульства. Перевіряю кожні 15 хвилин, навіть у ночі) але вільних місць немає. Навіть у жовтні місяці. У мене на руках уже запрошення і контракт від конпанії. Я навіть не знаю що робити, як прискорити процес. Я не спецробітник, а їду на звичайну посаду водія кур’єра. Чи можливо німецька компанія може мені якось допомогти, вони готові іти на зустріч в будь якому плані.

Доброго дня, Дмитро.У мене теж самий режим і в ночі і днем...
Сьогодні повренулася з посольства. Які мої новини. Що для візи д, якщо є контракт можна було пройти без терміну. З 3.06.2019-тільки за терміном!
Я не знаю що робить....Але така інформація!

Добрий день, в мене майже ця сама «трабл» з "терміном".Коли ще була в Німеччині ловила цей термін у Києві, в травні на серпень місць не було.Потім шукала можливість без терміну і дійсно сказли, що Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit може допомогти. І зараз оце читаю,що все одно термін потрібен!Буду йди без нього, але скажіть краще орігинал чи скан документу підійде?! Дякую!

Нічого в цій країні не зміниться. Кляті чиновники!

В цій країні то в якій? В Фріцляндії?

А через візовий центр? Там з датами зазвичай краще.
А з датами на сайті потрібно просто постійно їх ловити. У мене 2 рази виходило спіймати. Просто цілий день клікаєш і вуаля.

Заяву на отримання національної візи до Німеччини можна подати тільки у візовому відділі Посольства у Києві

(не можна подати заяву на отримання національної візи у візових центрах, у Генеральному Консульстві або в Почесних Консульствах)

kiew.diplo.de/...​05-VisaEinreise/-/2130198

Цікавий хід. Дивна та Німеччина :)

Маю подібну проблему. Компанія сказала що готує контракт, домовились з 1 вересня, я вирішив не втрачати часу і записатись в посольство, зміг забукати хіба єдину дату на 30 серпня, більше термінів нема, а треба ще дружині й дитині візу зробити.

То чим все у вас закінчилось? Що це за § 31 Абз. 3 Закону про перебування і § 36 Абз. 3 Положення про зайнятість?

Доброго дня,
можна спокійно без попереднього запису йти у посольство, оскільки є попереднє узгодження Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit, я так документи і подавав, просто підходите до стійки і показуєте цей документ і проходите у вікно 2. Зберіть тільки усі документи в правильній послідовності як вказано на сайті посольства і все, за кілька днів будете мати відповідь, я отримав візу за 2 дні при правильній підготовці все швидше виходить.

Справа в тому, що у моєму випадку, відповідь від Bundesagentur für Arbeit була такою, що мені не потрібний дозвіл від них, по причині:

Aufgrund Ihrer Angaben komme ich zu dem Ergebnis, dass es sich um eine zustimmunggsfreie Beschäftigung nach $ 2 Abs. 1 Nr.2 BeschV (Blaue Karte EU) BeschV handelt.

Тобто в «правильному» узгодженні, вказані дані такі як, період з якого він дійсний, к-сть годин, оплата та інше. При дзвінку в посольство, пояснили, що в моєму випадку потрібно бронювати термін.

Який саме у вас був документ від Bundesagentur für Arbeit? Якого формату?

У мене був документ від Bundesagentur fuer Arbeit, в якому було описано для: заявники з попередньою згодою Відомства з працевлаштування відповідно до § 36 Абз. 3 Положення про зайнятість.

У вас наскільки розумію інший документ, можна забронювати найближчу дату, але для цього потрібно регулярно провіряти сторінку реєстрації, вони час від часу відкривають нові дати, на найближчий місяць, або ж того самого, тільки місць мало, і їх зазвичай розбирають у 5-6 ранку, або у ночі після 12 години, я так бронював для жінки. Регулярно перевіряйте має пощастити.
Удачі.

Можна з вами зв’язатися? Треба декілька питань владнати

в Німеччині та ж само ситуація з термінами, але якщо часто перевіряти, може з«явитись запис на підходящу дату. Пораджу так само «ловити»

А чому не можно просто прийти в посольство і подати документи у віконце? Для тих, хто задовільняє усім вимогам на Blaue Karte, не було ніяких співбесід при отриманні національної візи. Принаймі 5 років тому...:)

Є такий досвід, я отримав від роботодавця лист

Федеральної агенції по працевлаштуванню

і з ним вже йшов в друге вікно на подачу документів. Для цього листа від мене потрібно було надати переклад диплому, дату і місце народження.

Блукати треба було одразу як вирішив офер приймати, а не коли всі документи вже в порядкє

Це зрозуміло. Так і зробив, але вільні дати є за декілька міс. Саме тому і отримував дозвіл від ZAV.

А що в тих параграфах 31 і 36 ви читали? Це по-моєму не для всіх категорій (можу помилятись).Я особисто отримував і попередній дозвіл федерального агентства з працевлаштування і резервував паралельно дату подачі. Як уже тут порадили: перевіряйте періодично доступні терміни, вони іноді додаються (мабуть люди відмовляються, я наприклад раз відмовився і перебронював,)

Спросите сами/попросите работодателя спросить в консульстве Германии в Польше — может быть вас готовы будут принять «тут», а не в домашней стране в связи с датами и «необходимостью ASAP».

1 Для того щоб податися в німецькому посольстві в Польщі треба мати резиденцію в Польщі
2 підозрюю, що в німецькому посольстві в Польщі також всі дати на два місяці вперед забукані

1. Не обязательно, но надо иметь «железное» основание.
2. Не знаю, надо смотреть.

current resident registration card/document from Polish authority (2 copies)

Если почитаешь документ — это они про регистрацию по месту жительства (мельдунек оно-же замељдовање).

Но требуют польскую визу Д/ВНЖ которая имелась 3 месяца до подачи и минимум 2 после...

Ну, тогда не вариант. Хотя написать емейлы все-же можно-бы было и спросить.
Скажут нет — ну так нет. А если да — то вот вариант образовался.

3 ах так, ще такий момент, що якщо подаватися на німецьку візу в Польщі, то скоріше за все переклади дипломів, сі-ві та інших документів написаних в оригіналі третіми мовами необхідно спочатку перекласти з печаткою на польску, а вже з польської, також з печаткою, на німецьку. Також з перекладом диплому треба уважно дивитися, щоб переклали так, як в них записано в анабіні

Подписаться на комментарии