Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Пришвидшення отримання національної візи в Німеччину

Доброго дня!

Склалась наступна ситуація: є контракт (Software Engineer) від компанії з Німеччини, всі документи в порядку. Єдина проблема — це немає вільних дат для запису на національну візу (запис тільки за декілька міс.). Але, оскільки на сайті посольства є такий пункт:

Для наступних категорій можливе подання документів без попереднього бронювання дати співбесіди до вікна № 2:
...
заявники з попередньою письмовою згодою Відомства у справах іноземних громадян відповідно до § 31 Абз. 3 Закону про перебування чи за згодою Відомства з працевлаштування відповідно до § 36 Абз. 3 Положення про зайнятість.

Роботодавець подав запит на Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit, або попередній дозвіл від Федеральної агенції по працевлаштуванню, для пришвидшення подачі документів. За декілька днів прийшов офіційний лист, про те що такий дозвіл мені не потрібний, так як враховуючи ЗП — це так званий approval-free employment.

Питання: можливо у когось є досвід при пришвидшенному поданні документів, маючи офіційну відповідь від Bundesagentur für Arbeit (хоча б таку, що дозвіл не потрібний)?

Телефонував у довідку у посольстві, але відповідь була, що не можна швидше подати документи, хоча не могли пояснити чому саме (маючи цей лист).

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мне дало посольство 2 недели что бы открыла блокированый счет в немецком банке... все как было я сделала. Подала документы в посольство для подтверждения личности и они должны были открыть счет без моего личного присутствия... время уже заканчивается... а ответа с немецкого банка еще нет... что мне делать??? Если написать письмо в посольство и объяснить что я только жду подтверждения с немецкого банка они дадут мне еще немного времени?

Я бы попробовал написать в банк, а лучше позвонить. Я как понимаю это виза для учёбы, значит знания немецкого есть?

Банк только ответил... а время отведённое посольством еще в среду закончилось.... не знаю даже что и делать

Добрый день.

Кто-нибудь пользовался услугами сайтов, которые помогают забронировать более раннюю дату собеседования? Все они выглядят достаточно сомнительно и без каких-либо внушающих доверия отзывов.

Или может быть кто-то получал без очереди с Bundesagentur für Arbeit в этом году или в других странах?

Мне с переездом помогала компания, которая помагает с переездом (немецкая) . Про варианты ускорить они не знают, та и на сайте посольства написано что они все мошенники кто такое предлагают.
Про подать в другой стране я спрашивал, хотел подать в Молдавии, сказали что для этого надо что бы ты нам жил пол года тогда можно, а так только в своей стране.

Начну со второго вопроса — Bundesagentur für Arbeit на саму очередь не влияет никак, думал, узнавал, официальный ответ от посольства «Да где вы это читаете?» По-моему до сих пор не убрали. Есть перечень групп людей, которые могут получить во втором окне без очереди, список есть на сайте посольства, поздние переселенцы, учёные, еврейская линия и т.д. Всё, для всех остальных — полная процедура. По первому вопросу — я могу только сказать что visa hero работает. По другим ничего не скажу. На сайте посольства написано чтобы были осторожными, т.к. есть мошенники, наверное это правда. Посольство действительно никак не позволяют забронировать иначе — только онлайн. Так что если вам кто-то будет говорить про связи и т.д. — это бред. Единственный вариант — онлайн бронирование самостоятельно или с помощью того, кто забронирует для вас.

да да, конечно бред. Регистрируешься легально, ждешь 3 −3.5 месяца термина , приходишь в посольство а тебе говорят почему 3 месяца назад не пришли?) Словить за 3 месяца дату по раньше нереально. Все раскуплено и разделенно, а сотрудники еще как в доле, иначе этого бы давно уже не было.

Не буду с вами спорить, каждый фантазирует как хочет ) Да, словить за 3 мес довольно сложно, но можно. Вопрос только в том сколько времени вы готовы на это потратить. Я не думаю что они в доле, им просто всё равно, их пока устраивает та система, которая у них есть и, кстати, она одинакова для посольств во всех странах.

такого маразма и такого надменного и высокомерного отношения нигде небыло как в визовом отделе der deutschen Botschaft. Раньше этого маразма небыло и из-за частых жалоб они перенесли около 80% типов виз с 1 го ноября в Визаметрикс, куда намного проще попасть.
Во время подачи документов сотрудница говорила " как вы можете довести что вы врач"? " я вам могу такие же сертификаты напечатать" или же " ну по моему мнению вам виза не нужна" и в конце концов " ждите от 3 до 8 недель" (in Einzelfällen) а на следующий день приходит письмо ждите от 12 до 15 недель) . те документы что она откузалась при подаче принять, пришлось потом досылать ) Вот это профессионализм!)

Да, у меня с ними был более положительный опыт в конце сентября. Человеческий фактор никто не отменял.

каждый день сидел с коллегами с 6 утра до 2 ночи каждые 5-10 минут перегружал страницу терминов. Легче уж дать взятку ........

Хочу подякувати менеджеру Анні.Мені потрібно було стати на чергу у візовому центрі, але найближча вільна дата була через 2,5 місяці. Порекомендували звернутися до Ані. На протязі 1 дня, мені допомогли стати на чергу. І не довелося чекати 2,5 місяців, а через 2 дні я повинна вже
була їхати у візовий центр для подачі документів. Аня, не тільки швидко допомогла з чергою, а й зі страховкою. Всім рекомендую. Звертайтеся не пошкодуєте. Особисто я, дуже задоволена роботою.

Здравствуйте, как можно с ней связаться?

Скажіть будь ласка чи потрібно диплом (англійська-українська) перекладати і завіряти в нотаріуса

Если есть английский, то нет, украинский надо наториально заверенный перевод.

Подскажите, пожалуйста, нужно ли дополнительно подавать CV/биографию для получения национальной визы ( с целью дальнейшего получения блу кард), если это не указано в памятке? Спасибо!

Спасибо большое! Трудовая книжка тоже не нужна, если с дипломом на анабине всё ок?

Ничего не нужно, только диплом (супер если он есть со статусом H+ в анабине) и контракт. Тут вопрос может быть только з/п + если у вас в трудовой реально что-то есть что есть смысл показать как опыт, вот тогда есть смысл в трудовой. Если есть любые сертификаты релевантные вашей новой работе — прилагайте тоже. Если же в трудовой ничего нет, подтверждающее ваш опыт в этой сфере, то зачем прилагать. Я этого не делал.

В трудовой есть записи, которые соответствуют должности, но сложность в том, что она сейчас у текущего работодателя)) диплом H+ и зп соответствует требованиям. Спасибо большое за разъяснения!

Я думаю не обязательно, я бы не подавал, трудовые ж — пережиток прошлого, в Германии их нет. Если есть сертификаты — подавайте. А вообще требований рабочей визы и блу кард всего 2 — контракт + высшее образование. И еще, если вам чего-то вдруг не будет хватать при подаче, в вашем случае вам скажут и вам не нужно будет снова записываться на собеседование, просто донести. Но я думаю этого не будет и всё пройдёт на «ура». Дата собеседования у вас уже есть?

Да, приближается уже)) ещё в июле забронировала.

Я подаюсь на робочу візу, не блукард. чи потрібно мені подавати також дозвіл на роботу з Agentur für Arbeit?

Підскажіть, будь ласка, хтось можливо отримував Berufserlaubnis?

Це Дозвіл на здійснення проф. діяльності? Як я зрозумів то це залежить від спеціальності (інженерія, медицина). Але яка «інженерія» не відомо. Я інженер-будівельник, і в довідці відповіли що мені не потрібен дозвіл. Маю надію що так і буде

Так, мені потрібен у мед. сфері. Чекала три місяці візу і сподівалась, що не знадобиться. Повідомили, що дають ще три місяці щоб донести Berufserlaubnis;( Вже майже отримала сертифікат про визнання освіти, але цей дозвіл розумію ще потрібно додатково отримувати?

Вам краще зателефонувати у довідку посольства і дізнатися

Berufserlaubnis выдаётся на основании полного высшего мед образования (включая интернатуру или ординатуру). Для получения Berufserlaubnis нужно найти место работы и получить Einstellungszusage (или иметь прописку >3 месяцев в некоторых землях Германии) и подать документы с переводами дипломов и сертификатов в Ärztekammer. Затем сдать Fachsprachprüfung (для этого нужен сертификат минимум B2). Это всё занимает от 3 до 9 месяцев.

В мене контракт на роботу в мед. сфері, але я не лікарь :) Маю європейську освіту. Сертифікат В2 маю, але він потрібен був для видачі сертифікату про визнання професійної освіти в Німеччині. Наче повідомили мене, що після отримання цього сертифікату немає бути жодних проблем у видачі Berufserlaubnis.

Точно знаю, что ещё стоматологи, аптекари и ветеринары должны получить Berufserlaubnis. Стоматологам, врачаи и аптекарям необходимо сдавать языковой тест.

мені пощастило зі спеціальністю і не потрібно здавати Fachsprachprüfung :) але Erlaubnis буду якось за допомогою роботодавця отримувати

А трудову книжку (переклад і копії) також потрібно подавати з пакетом документів?

Так, в пам’ятці це написано там де інфа про диплом в його визнання

Если у Вас есть диплом с подходящей специальностью, то трудовая книжка не обязательна (по крайней мере в моем случаем, мне так прямо и сказали при подаче).
Но я все равно подала, как лишний плюс. Важный момент: копии нотариального перевода также нужны. Т.е. подаются копии трудовой книжки + копии ее перевода.

Може хтось знає, якщо диплом на дошлюбне прізвище, а зараз по документам воно інше, чи потрібно свідоцтво про шлюб також подавати?

У меня было точно так же — свидетельство о браке не потребовали (хотя я его заготовила на всякий случай).
Как я поянла, в анкете Вы указываете «Колишні прізвища». Это и есть связующее и этого достаточно.

Чи є такі, хто отримував звичайну роботу візу, а не блакитну карту(заробітна плата в контракті менше за за для блакитної карти)?

У меня через 2 дня назначено собеседование в посольстве. Подаю на рабочую визу т.к. сумма в контракте не дотянула до блюкард. Позже отпишусь о результатах :)

Бажаю Вам успіху і з нетерпінням чекаю новин.

Спасибо!
Подал на визу в четверг 26-го сентября. При подаче сказали, что специальность из моего диплома не признана в Германии т.к. не нашли точно такой же в базе ANABIN и предупредили, что возможно придется подверждать ее. Еще были недовольны, что работодатель дал зарплату меньшую, чем необходима для BlueCard.
Но вот уже сегодня 1-го октября, спустя всего 3 дня(за вычетом 2х выходных), виза готова и можно идти забирать :)

Я дуже рада за Вас, що вийшло все швидко і безболісно! Бажаю Вам успіхів в Німеччині!

Вітаю вас з успіхом. Я також подаюсь на робочу візу, не на блукард. Скажіть, буть-ласка, чи потрібно мені подавати також дозвіл на роботу з Agentur für Arbeit?

Спасибо !
Наличие его не обязательно, но если оно у вас есть, то оригинал и две копии не помешают. В моем случае предварительное разрешение от "

Agentur für Arbeit

" оказалось не лишним.
Советую вам, при возникновении каких-либо вопросов, напрямую звонить или писать(на email) в визовый оттдел консульства т.к. правила могут меняться в любой момент, а только там могут дать самую актуальную и достоверную информацию. Собственно, я так и делал :)

Спасибо !
Наличие его не обязательно, но если оно у вас есть, то оригинал и две копии не помешают. В моем случае предварительное разрешение от «Agentur für Arbeit» оказалось не лишним.
Советую вам, при возникновении каких-либо вопросов, напрямую звонить или писать(на email) в визовый оттдел консульства т.к. правила могут меняться в любой момент, а только там могут дать самую актуальную и достоверную информацию. Собственно, я так и делал :)

Дякую дуже! Ще скажіть чи ви самі собі дату забукали на сайті? Чи можливі якісь посередники? Я вже тиждень безвилазно оновлюю сторінку сайту і ніякого результату.

Да, сам бронировал, в конце июня словил дату на 26 сентября. После этого периодически появлялись немного более ранние даты но я не рискнул перебронировать т.к. лучше гарантированно попасть на собеседование через 3 месяца, чем потерять бронь вообще.
Вариант с посредниками как-то даже не рассматривал.

Я маю на увазі візові центри цим не займаються?

Слышал, что разные конторы занимаются бронью, но деталей, к сожалению, не знаю.

Підкажіть, будь ласка, якщо диплом двомовний українсько-англійський, чи потрібно його перекладати на німецьку?

Недавно обращался в посольство с этим вопросом, мне сказали, что в этом случае перевод не нужен. Для подтверждения квалификации в Bundesagentur für Arbeit тоже не понадобился перевод для двуязычного диплома.

Рік тому просили, можливо щось змінилося

У мене була співбесіда на робочу візу в травні — диплом не перекладала, оскільки він англо-український. Проблем не виникло. Цю інформацію мені також підтвердили, коли телефонувала у посольстві

Ви просто копії подавали? Чи завіряли у нотаріуса?

я подавала просто копії, нічого не завіряла. Але раджу Вам все ж зателефонувати на гарячу лінію, раптом щось змінилося.

Подскажите, пожалуйста, для подачи на рабочую визу нужен диплом вместе с приложением или только сам диплом?

И диплом и приложение к нему, с нотариально заверенным переводом на немецкий язык

Спасибо!
Диплом в университете мне выдали сразу переведенный, поэтому этот пункт исключается из моего списка)

Доброго дня,
підкажіть будь ласка на рахунок диплому.
Чи повинен він та його переклад бути засвідченим у консула перед подачею. У мене є його офіційний переклад засвідчений нотаріусом, чи буде цього достатньо?

Достатньо нотаріально завірених копій перекладу, звичайно, і оригінал диплому з собою взяти

Дякую
Мене бентежить ще поле де треба дату запланованого перебування вказати, а контракт у мене без кінцевої дати, підкажіть будь ласка як заповнити поле «von — bis»
І чи погоджуватись що я не претендую залишатись на тереторії Німеччини більше 12 місяців ( але планую довше)?
Якщо були в моій ситуацію, буду дуже вдячний за інформацію
Дякую:)

Всім привіт, в жовтні подаюсь на робочу візу і не відмовився б від декількох порад, хто вже мав досвід)
1) чи потрібно засвідчувати якісь документи чи копії в консула чи нотаріуса перед подачею документів?
2) як правильно організувати пакет документів. ( розумію це так оригінали мати з собою і два пакети копій???)
3 ) І можливо тупе питання, але чи співбесіда проходить на німецькій мові?
4) в анкеті є питання на які кошти я буду там перебувати , чи можна вказати на зарплатню яка вписана в контракті, чи всеодно потрібно доказувати платоспроможність?
Також є пункт номер 9 в анкеті: «маю намір залишати у Німеччині не більше 12 місяців і подаю заяву на весь період». Я планую перебувати довше і взагалі впринципі там залишитись, то цей пункт не відмічати краще взагалі чи як з цим бути? В кінці заяви є підпис дата та місто. Яке місто вказується, де подаюсь, тобто Київ, чи де анкета заповнена тобто Івано-франківськ? І дата ставиться коли заповнена анкета, чи дата подачі?
Любі друзі, дякую за увагу!
Якщо є час поможіть молодому не досвідченому😂
Всім дякую!

1. Так, треба, знайдіть на сайті посольства форму з переліком документів, там все є на німецькій і українській. Цю форму теж треба подавати в двох примірниках, вона відповість на деякі питання.
2. Згідно послідовності в формі 1.
3. Як захочуть, дивлячись що за віза, в мене колись було на англійській, а взагалі просто українська.
4. Вказати що згідно контракту.
5. Якщо ви заповнюєте форму VIDEX то там всюди підказки. Ні, не ставте 12, пишіть в поле дати unbefristet
6. Пишіть Київ і дату подання і все, без різниці.
Хай щастить! :)

Будь ласка роз’ясніть на рахунок засвідчення документів

Тобто якщо мені потрібні 2 копії паспорта, 2 копії перекладу диплому, 2 копії контракту , то все це має бути попередньо засвідчено консулом(це він печатку ставить на всі копї?)
Чи можливо зробити копї у нотаріуса з печаткою?!
дуже дякую за швидку відповідь )

От цей документ kiew.diplo.de/...​-arbeitsaufnahme-data.pdf почитайте, там про копії теж. Тобто 1 нотаріально-завірений переклад, наприклад диплому, плюс 2 копії. Паспорт не потрібно засвідчувати, переклад диплому так, контракт знову ні, якщо на німецькій.

Народ, хто знає де зробити страховку і чи можна її раніше зробити?

Чтоб получить визу подойдет туристическая страховка, которая действует на территории ФРГ и покроет первые несколько недель вашего прибывания там. А по приезду вы уже сделаете себе полноценную местную страховку.

Оформить туристическую страховку можно в любом банке, только уточните действует ли она на территории ФРГ.

Підкажіть, можливо хто знає, віза починає діяти з дати початку контракту, чи з дати видачі візи? Я маю на увазі, якщо я отримаю візу раніше дати початку контракту, чи зможу я одразу почати працювати, або мені необхідно чекати дати початку контракту, т.к. в візі буде вказана саме вона

В контракті просто має бути написано, що ви можете почати і раніше, у мене так.

Доброго ранку, порадьте що робити, Ausbildung почався з 1 вересня, а терміна щоб подати на візу немає :(

Така ж ситуація. Просіть роботодавця дати вам папір що вони або переносять як в моєму випадку або що чекають вас ще. У мене термін на кінець жовтня то аусбільдунг на лютий перенесли

Скажіть, будь ласка, а сертифікат на знання мови також має бути на момент подачі документів для робочої візи? В переліку на сайті нічого про нього не пишуть.

В моем случае мы не были уверены что жене он понадобится, впрочем и они при подаче тоже, но сказали что скорее всего да, и в итоге принесла она на выдачу визы. Когда я забирал визу, то тоже видел девочку с сертификатом. Так что скорее всего не обязательно именно приподаче документов его иметь, как и страховку.

Для Блу Кард он ведь не нужен, правда? А страховка только та, что для обычных путешествий? Ведь немецкую страховку не получить без прописки, насколько я поняла.

Для блю кард не нужен и для воссоединения семьи с держателем блю кард тоже. Страховка обычная туристическая, лучше принести на получение что бы было понятно с какого числа брать и у них при подаче можно спросить на какой срок, мне сказали недели хватит.

Доброго дня! у кінці серпня відкрили весь листопад для букінгу. за 1 хв всі дати пропали. хтось може порекомендувати як можна отримати дату для зустрічі? Віп візою хтось користувався?

Чекайте, перевіряйте регулярно на сайті! Терміни з’являться протягом плюс-мінус тижня. Як я розумію, віп віза та подібні компанії не дуже допоможуть при бронюванні.

знайомі бронювались через visahero, їм знайшли того ж місяця. я тільки звернулась, контракт з 1го жовтня, часу впритик :-/ поки що чекаю відповіді (дають до 8 днів). Буде жаль запоротись на такому після 4х раундів співбесід. Бронюйте апойтменти ще на етапі пошуку роботи)))

Сообщите позже был ли результат, у меня до сих пор на конец ноября

Забронювали на кінець вересня. Сподіваюсь в посольстві опрацюють швидко.

Всім привіт,
Скажіть, будь ласка, а де можна скачати формуляри візової заяви для робочої візи?
Дякую!

Величезне дякую!
Це один формуляр і для національної візи і для робочої?

Есть еще такая электронная форма.
Она полностью идентична той, что скинул Illya Konovalov, но более удобная т.к. не надо писать от руки и там есть подсказки по заполнению)
videx-national.diplo.de/...​-langfristiger-aufenthalt

Друзі, доброго дня! Будь ласка, поділіться досвідом, скільки часу знадобилося на розгляд документів у посольстві з дати терміну до моменту отримання візи. Намагаюся визначитися, коли писати заяву на звільнення. Данке шьон!

Дивлячись яка робота. У мене 5 днів.

Дякую дуже! Вимоги щодо Блу Кард виконуються, чи сприяє це якось прискоренню отримання візи? Як я розумію, Блу Кард треба отримувати безпосередньо в Німеччині..

В посольстве сказали, что от 2 до 4 недель, как будет на самом деле посмотрим.

В итоге получил визу через 3 дня ¯\_(ツ)_/¯

Супер! Поздравляю! Вы на Блу Кард подавали?

Сказали 6-8 недель, реально было готово через 3 дня, но у меня была достаточно скоро дата начала контракта

Спасибо! У меня тоже впритык практически дата старта, надеюсь, что быстро всё разрешится))

Прикро(( А Ви телефонували? Що кажуть? Це дійсно дуже довго. Навіть у пам’ятці менше зазначено.

мені здається,що вони не надають жодної телефонічної інформації щодо перебігу справи :(

В мене та сама ситуація,пройшло вже два місяці ні візи немає,ні відмови у візі,я вже не знаю що робити,і що чекати взагалі((

Колеги по нещастю, підкажіть, будь ласка. На національну візу подавати у Посольстві чи в візовому відділі, що у «101 Tower»? Щиро дякую! P.S.
Щойно забронювала термін на 26.11 — єдина найближча доступна дата.. 3 місяці!!!

101 Tower, колеги по щастю. Щойно подав. Так, чекав 3 місяці.

Насправді в них просто немає вільних ресурсів для цього, але вашій голові, звичайно, треба щось там хворе надумати, змоделювати, когось спробувати зачепити, от ви і пишете про приниження. Не треба шукати підтексту.

Ну це вже їх справа, така організація, в німців з цим не все ідеально, хто б там що не говорив.

Ну я читав що за Порошенка черга була на місяць. Зараз на три. Через рік напевне на 6 місяців буде. :)

Щоб утримувати адекватний штат їм треба переїхати з офісу де 6 віконечок, до офісу де тих віконечок більше. А в нас лише презедент може «гоп, і переїхали!».

Думаю все дуже просто, скоро починається навчання у німецьких ВУЗах, от і наплив. А Зе має вплив тільки як поштовх для руху з країни, для декого.

Я подала на робочю візу 20 червня (зловила дату за день до подачі), але
досі немає рішення. Ні листа- відмови, ні позитивного рішення. Можливо хтось теж чекає так довго?

Письмо в случае положительного ответа они не пишут, там на сайте визового центра пдф, где надо искать свой номер, когда появится — можно идти забирать визу

постійно перевіряю :( відчуття, що взагалі забули про мою справу

То я так і не зрозумів... як ти отримав термін в посольстві (якщо моніторінг вільних дат нічого не дав)

Я отримав будь-який термін, який був вільний на момент отримання контракту, це було для мене занадто пізно, але все ж таки його залишив. Потім моніторив дати, щоб зареєструвати термін раніше, але так і не вдалось, тому залишився попередньо зареєстрований.

Візу таки отримав, але довелось чекати декілька міс. так як вільних дат не було і моніторинг вільних дат нічого не дав.

При подачі в посольстві зрозумів чому немає вільних дат :) Кількість людей, які подають на отримання візи таки висока, і мабуть просто не вистачає часу опрацювати всі анкети.
Послугами компаній які гарантують знаходження вільного місця не користувався, не зовсім розумію як вони працюють.
Роботодавцю пропонував працювати віддалено, але для них мабуть це мабуть проблема (скоріш за все не зовсім легально)
У мене трохи по-іношому склалась історія, спочатку отримав офер від однієї, потім від іншої компанії, тому остання компанія не довго чекала на те щоб я отримав візу (менше місяця), веду до того, що це потрібно узгодити з роботодавцем, чи буде він чекати на вас, наскільки йому це критично. Під словом «чекати» маю наувазі контракт з датою коли ви подаєтесь на візу + 2-3-4 тижні, щоб отримати візу та переїхати, а не усна згода.

Всім удачі!

Кількість людей, які подають на отримання візи таки висока, і мабуть просто не вистачає часу опрацювати всі анкети.

На этом моменте местные патриоты подавились колбасой.

вільних дат немає, бо їх скуповують приватні компанії і їх перепродають. Працівники посольства в долі

UPD: зібрав всі лайфхаки, перевіряю місця з 12 ночі до 7 ранку — безрезультатно. Звернувся в контору, що начебто гарантує знаходження місця за 300 євро, якщо терміново і 130, якщо на вересень. Спробував на вересень. Оплата по факту, кажуть, чекаємо.

Я в ВИП ВИЗА обращалась... они мне на август обещали термин за 130... ничего конкретного за месяц не сделали. На вашем месте я бы объяснила ситуацию работодателю и попросила перенести контракт... и берите дату термина уже что бы можно было уточнить +2 месяца ждать визу и когда вам можно приехать

я объяснял и пробовал отсрочить. работодателю не подходит слишком длительная отсрочка, я их понимаю:) тоже в ВИП визу обращался, жду результат. Если они ничего не сделают до 20-го августа, попробую у них же опцию за 300 евро (в таком случае, по утверждению девушки-операторки, бронь гарантирована)

Я звонил в Вип Визу тоже, мне сразу сказали как отрезали что с Германией не проканает. Даже не берутся

Вот и мне так сказали в первый раз, а сейчас взялись, ток что ждемс

У вас получилось воспользоваться их услугами ? Интересно узнать отзыв насколько это работает и легально ли. По факту это спекулянты, которые занимают места и потом продают их.

Ничего не получилось. Вряд ли они занимают места, а потом отпускают. Скорее всего, мониторят в ночное время, ведь ходят слухи, что ночью новые места появляются.

В итоге удалось найти свободное время для собеседования? Если да то через оф сайт ли и в какое время? чтобы развеять или подтвердить слухи про ночь

Зарегался сам на 25 ноября. Через сайт посольства. Работодатель перенёс дату старта на февраль. Конторы ничем не помогли. Миф про ночь не подтвержден (и не развеян впрочем).

а ти не підскажеш, коли вони відкривають дати? 1 числа на весь місцяь чи є якась система?

Версія посольства, яку мені дала їхня співробітниця служби підтримки, — немає конкретної дати, вільні терміни досить рандомно відкриваються. Я от знайшов свіжі терміни в 20-х числах серпня, тому хз як це працює

зрозумів, дякую. а послугами всяких віп віза і тд не користувався? не чув якісь конкретні відгуки про їх?

Документ с переносом даты просить обязательно? У меня вот контракт как бы с июля, а дата в посольстве на сентябрь(работодатель сказал, что будет ждать сколько потребуется).

Сейчас позвонил в посольство уточнить этот момент. Мне сказали, что для подачи эта бумага не нужна, можно приносить контракт с любой датой, а уже при получении визы нужна копия подтверждения от работодателя о том, что они меня все еще ждут.

Це вже більше як оффтоп, але понию з усіма. Нити разом — веселіше. Контракт програміста на 15 вересня. А співбесіда 5 листопада. Що смішно зараз, це те, що декілька днів назад я проклікував сайт посольства на предмет вільних термінів і на моє здивування з’явилася дата на 16 жовтня. Надто пізно, подумав я. Точно з’являться дати раніше. Ага... В результаті довелося брати на 5 листопада, а то взагалі в цьому році нічого не встигну. Також чекаю, что мій роботодавець на це скаже. Сподіваюся, що можна буде контракт перенести

Варіант ремоуту поки не розрулиться — для роботодавця не варіант?

у легальній площині — не варіант, потрібен дозвіл на роботу

Чим це відрізняється від того що хтось постійно працює віддалено на німецьку компанію? Тобто спочатку контракт на надання послуг, а робочий контракт підписати уже пізніше

так, шанс нульовий, що німецька компанія піде на такий ризик

Всім привіт!
Хто підкаже, на час подання документів робочий контракт повинен бути вже підписаний?
Роботодавець надав Arbeitsvertrage Entwurf, чи достатньо цього для подачі документів?

Як бути з датою, коли контракт вступає в дію? Так як конкретно коли я приступаю до роботи невідомо через відсутність вільних дат в посольстві?

попросіть її перенести у роботодавця

От мені теж цікаво.. Ніхто в посольстві не дізнавався часом?

Я два листи написала до посольства . Їм пофіг що там контракт чи ще шось... В чергу з усіма сказали. Лише якщо роботодавець може почекати або перенести на пізніше дату. Не забувайте про те що на візу ще до 2 місяців треба чекати....

Так, мені теж відповіли: «На підставі рівноправного ставлення до всіх заявників та запобігання корупції при видачі дат співбесіди перевага надаватися не може...Бла...бла». Про дати я маю на увазі, чи потрібно тепер переробляти контракт якщо дата початку контракту вийшла раніше ніж забронював співбесіду?

Це вже питання до роботодавця... чи буде він ще приблизно пару місяців на вас чекати чи захоче новий контракт зробити на перед

Мені здавалось, що зазвичай візу роблять приблизно за місяць. Щось змінилось, що вже за 2?Теж чекаю вже майже 2 місяці (але через два тижні після подачі доносила деякі документи)

Доброй ночи! Вот, сижу обновляю страницу в электр. очереди... Попал в подобную ситуацию как и у всех. На руках контракт, а очереди аж до ноября(дальше просто не кликабельно) и свободных мест нет. У кого как решилась ситуация? Пользовался кто услугой ‘ускорение очереди’? Спасибо за ответы

Мне работодатель перенёс на первое февраля... термин взяла на 29 октября и думаю до февраля все успеть. Просите работодателя что бы перенести... это не реально термин получит а еще учитывайте до 2 месяцев ждать на визу

Круто!! А скажите не скромный вопрос, ваша виза попадает под Блу кард? Просто у меня немного ЗП ниже, хотя образование позволяет, работа входит в список востребованных(инженер-строитель). Буду просить... Удачи вам!

У меня аусбильдунг, это и учёба и работа. Меня берет фирма которая учит под себя и потом как аусбильдунг заказывает берут на работу уже как полноценного работника. С терминами это жесть полная... я должна была с первого сентября начать но это просто нереально...

Люди як мотиваційний лист до посольства писати? Може хтось приклад надіслати? Буду вам вдячна ([email protected])

а навіщо писати мотиваційний лист?

Є пам’ятка для отримання візи. І один з пунктів мотиваційний лист до посольства

Можете скинути силку на пам*ятку [email protected]! Дякую заздалегідь

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Скажіть, будь ласка, чи Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit повинен бути оригінал, чи можна і відскановану версію? Дякую?

З ним все одно не пускають без терміну. А якщо з терміном то зробіть і те і друге. Не зашкодить мати оригінал

Ніхто не чув чи можна візу для громадян україни не в україні відкрити? Наприклад в польщі чи ще десь?

На сайті посольства вказано, що тільки країна перебування. С:..«Країною Вашого звичайного перебування є Україна. Перебування вважається звичайним, якщо Ви залишаєтесь в Україні щонайменше останні 6 місяців»*

У мене дурна проблема що цю візу на аусбильдунг мені не можна в Німеччині відкрити так як я бросаю навчання... дурний закон... Але по другому не можна

Ніхто не знає чи можна купити термін? Чула що є агенції , але не знаю чи це правда

В Германию через коррупцию? Спасибо, но нет.

А яка тут корупція? Ви ж не в посольстві в кишеню платите, щоб вас без черги пропустили. Якщо дійсно є фірми які надають таку послугу, як бронювання терміну, то це послуга, а не хабар. І вважаю що вони законів не порушують, якщо звичайно не роблять «фальшивий термін». А чекати 9 місяців на візу, це взагалі знущання над людьми!

Я також чув і навіть дзвонив одним. Так, дійсно, сказали що можуть допомогти. Але дати плюс мінус тиждень два, від вашої яка вам потрібна. Послуга коштує 130 євро, оплата після бронювання. Але також ще не перевіряв. Я так зрозумів, вони самі якось бронюють заздалегідь , а потім знімають бронь і реєструють. Якщо я і звернусь до таких агентств, то обов’язково відпишусь. Ну на сайті посольства дати тільки на жовтень і це дуже погано, так як контракт і запрошення уже на руках. А чекати 3 місяці черги, а потім не відомо скільки ще відповідь по візі, то ніхто нас там пів року на ту посаду чекати не буде...

Я сьогодні також одним подзвонила... те саме почула. Але в мене взагалі смішна проблема. Я знаходжуся до сих пір в Німеччині і мені кажуть що візу треба в україні відкрити... дзвонила роботодавцю той сміється і не розуміє чого мені треба виїхати в україну по візу.... якщо я тут вже 3 роки і всі візи мені тут давали... Я вже маю всі документи, Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit... не знаю що робити

До цих агенств трохи страшно звертатися бо і справді, що їм заважає підробку продати. А до якої саме агенції ви зверталися?

Ну я дзвонив в так звану віп-віза. В інтернеті не знайшов як поганих так і хороших коментарів. З одної сторони, якби кидали людей, то було б багато коментарів і тд. А з другого боку, дійсно страшно. Перекопав весь інтернет, взагалі тиша за терміни в посольство Німеччини, як люди потрапляють туди. Чи і насправді чекають по пів року...

Ви замовили термін чи просто дізналися?

Ні, я просто дізнавався. Поки не замовляв термін. Але якщо нічого не зміниться в плані черг і дат термінів, то мабуть прийдеться ризикувати і пробувати. Я записався сам на сайті посольства на жовтень місяць (на всяк випадок). Але чекати до жовтня не можу, так як втрачу посаду на яку мене запросили.

Я взагалі не розумію, для чого так робить посольство. Чому не можна подати документи без черги, якщо в мене всі документи на руках. Мало того, роботодавець готовий навіть надати від себе документ (листа), що він чекає на мене в найкоротший термін. Я розумію, коли людина їде шукати роботу, або по ще якійсь причині. І я готовий їхати, офіційно працювати, платити податки, тратити зароблене там і тд. Польську візу, наприклад, можна отримати за тиждень, два, так мало того не потрібно їхати до Києва, а можна в обласних центрах.

Сама не розумію.... ідіоти вони. А з листом від роботодавця можна без терміну?

В тому то і справа, що ні, все тільки через термін( жоден документ не може вплинути на термін і чергу подачі документів на візу

В тому то і справа, що ні, все тільки через термін

Ну так Германия встречает ещё с порога.

І я готовий їхати, офіційно працювати, платити податки, тратити зароблене там і тд.

Да, но в Германии — не важно кто ты (хоть папа римский), но возьми термин и należy spokojnie oczekiwać terminu przyjęcia.

Да, но в Германии — не важно кто ты (хоть папа римский), но возьми термин и należy spokojnie oczekiwać terminu przyjęcia.

Зачем такая страна?

Ты кажется не понимаешь прелестей этого.

Это ведь работает в две стороны. Обслуживать одинаково будут и мажора с лямом зелени в кармане и тебя.

Знайшла інформацію що під посольством ходять перекупщіки з термінами.... вже хоть бери та ночуй під тим посольством.... лише місця лишився у мене скоро істерика почнеться

Чим все закінчилось, Вам вдалось?

Поки що нічим... чекаю на термін, але я можу бути в Німеччині до 30 вересня... можливо до цього часу зможу якийсь термін знайти

Добрый день!
Хотелось бы узнать чем всё закончилась, я нахожусь сейчас в такой же ситуациии.
Спасибо

Доброго дня! Підкажіть може хто знає. Сьогодні понеділок, я з середи пробую записатися на співбесіду на робочу візу до консульства. Перевіряю кожні 15 хвилин, навіть у ночі) але вільних місць немає. Навіть у жовтні місяці. У мене на руках уже запрошення і контракт від конпанії. Я навіть не знаю що робити, як прискорити процес. Я не спецробітник, а їду на звичайну посаду водія кур’єра. Чи можливо німецька компанія може мені якось допомогти, вони готові іти на зустріч в будь якому плані.

Доброго дня, Дмитро.У мене теж самий режим і в ночі і днем...
Сьогодні повренулася з посольства. Які мої новини. Що для візи д, якщо є контракт можна було пройти без терміну. З 3.06.2019-тільки за терміном!
Я не знаю що робить....Але така інформація!

Вас взагалі туди не пустили? Навіть з Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit?

так, біля входу рецепшен, який ти повинен пройти.
Ти показуеш пропуск, чи як раніше дозвіл, залишаеш один з папортів, тобі видають маленьку заяву і дають карточку, з якою ти можешь пройти через пропускні двері.

Як у вас справи? Що плануєте далі робити? Можливо разом поїдемо під посольство німеччини ?

Можливо влітку вони працюють в іншому форматі...але це тільки припущення.

Добрий день, в мене майже ця сама «трабл» з "терміном".Коли ще була в Німеччині ловила цей термін у Києві, в травні на серпень місць не було.Потім шукала можливість без терміну і дійсно сказли, що Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit може допомогти. І зараз оце читаю,що все одно термін потрібен!Буду йди без нього, але скажіть краще орігинал чи скан документу підійде?! Дякую!

В цій країні то в якій? В Фріцляндії?

А через візовий центр? Там з датами зазвичай краще.
А з датами на сайті потрібно просто постійно їх ловити. У мене 2 рази виходило спіймати. Просто цілий день клікаєш і вуаля.

Заяву на отримання національної візи до Німеччини можна подати тільки у візовому відділі Посольства у Києві

(не можна подати заяву на отримання національної візи у візових центрах, у Генеральному Консульстві або в Почесних Консульствах)

kiew.diplo.de/...​05-VisaEinreise/-/2130198

Цікавий хід. Дивна та Німеччина :)

Маю подібну проблему. Компанія сказала що готує контракт, домовились з 1 вересня, я вирішив не втрачати часу і записатись в посольство, зміг забукати хіба єдину дату на 30 серпня, більше термінів нема, а треба ще дружині й дитині візу зробити.

То чим все у вас закінчилось? Що це за § 31 Абз. 3 Закону про перебування і § 36 Абз. 3 Положення про зайнятість?

Так було до 3.06.19.
зараз так: Заявники з попереднім дозволом Відомства з працевлаштування (Bundesagentur für Arbeit) відповідно до § 36 Абз. 3 Положення про зайнятість повнинні отримувати дату співбесіди у загальному порядку.
Нажаль

Доброго дня,
можна спокійно без попереднього запису йти у посольство, оскільки є попереднє узгодження Vorabzustimmung der Bundesagentur für Arbeit, я так документи і подавав, просто підходите до стійки і показуєте цей документ і проходите у вікно 2. Зберіть тільки усі документи в правильній послідовності як вказано на сайті посольства і все, за кілька днів будете мати відповідь, я отримав візу за 2 дні при правильній підготовці все швидше виходить.

Справа в тому, що у моєму випадку, відповідь від Bundesagentur für Arbeit була такою, що мені не потрібний дозвіл від них, по причині:

Aufgrund Ihrer Angaben komme ich zu dem Ergebnis, dass es sich um eine zustimmunggsfreie Beschäftigung nach $ 2 Abs. 1 Nr.2 BeschV (Blaue Karte EU) BeschV handelt.

Тобто в «правильному» узгодженні, вказані дані такі як, період з якого він дійсний, к-сть годин, оплата та інше. При дзвінку в посольство, пояснили, що в моєму випадку потрібно бронювати термін.

Який саме у вас був документ від Bundesagentur für Arbeit? Якого формату?

У мене був документ від Bundesagentur fuer Arbeit, в якому було описано для: заявники з попередньою згодою Відомства з працевлаштування відповідно до § 36 Абз. 3 Положення про зайнятість.

У вас наскільки розумію інший документ, можна забронювати найближчу дату, але для цього потрібно регулярно провіряти сторінку реєстрації, вони час від часу відкривають нові дати, на найближчий місяць, або ж того самого, тільки місць мало, і їх зазвичай розбирають у 5-6 ранку, або у ночі після 12 години, я так бронював для жінки. Регулярно перевіряйте має пощастити.
Удачі.

Якщо мені оформлять сертифікат arbeitsamt. Це якось вплине на результат візи?

Якщо мені оформлять сертифікат arbeitsamt. Це якось вплине на результат візи?

Можна з вами зв’язатися? Треба декілька питань владнати

в Німеччині та ж само ситуація з термінами, але якщо часто перевіряти, може з«явитись запис на підходящу дату. Пораджу так само «ловити»

А чому не можно просто прийти в посольство і подати документи у віконце? Для тих, хто задовільняє усім вимогам на Blaue Karte, не було ніяких співбесід при отриманні національної візи. Принаймі 5 років тому...:)

Є такий досвід, я отримав від роботодавця лист

Федеральної агенції по працевлаштуванню

і з ним вже йшов в друге вікно на подачу документів. Для цього листа від мене потрібно було надати переклад диплому, дату і місце народження.

Це зрозуміло. Так і зробив, але вільні дати є за декілька міс. Саме тому і отримував дозвіл від ZAV.

А що в тих параграфах 31 і 36 ви читали? Це по-моєму не для всіх категорій (можу помилятись).Я особисто отримував і попередній дозвіл федерального агентства з працевлаштування і резервував паралельно дату подачі. Як уже тут порадили: перевіряйте періодично доступні терміни, вони іноді додаються (мабуть люди відмовляються, я наприклад раз відмовився і перебронював,)

Спросите сами/попросите работодателя спросить в консульстве Германии в Польше — может быть вас готовы будут принять «тут», а не в домашней стране в связи с датами и «необходимостью ASAP».

1. Не обязательно, но надо иметь «железное» основание.
2. Не знаю, надо смотреть.

current resident registration card/document from Polish authority (2 copies)

Если почитаешь документ — это они про регистрацию по месту жительства (мельдунек оно-же замељдовање).

Но требуют польскую визу Д/ВНЖ которая имелась 3 месяца до подачи и минимум 2 после...

Ну, тогда не вариант. Хотя написать емейлы все-же можно-бы было и спросить.
Скажут нет — ну так нет. А если да — то вот вариант образовался.

Підписатись на коментарі