Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

People.ai отримує Series C та шукає інженерів

Український стартап People.ai отримав інвестиції від фонду Iconiq (ain.ua/...​people-ai-privlek-60-mln) та продовжує пошук талановитих інженерів в офіси у Києві та Сан-Франциско.

Якщо вам цікаво, як це працювати у People.ai, я залюбки відповім на ваші питання у цьому топіку.

Надсилайте ваші резюме на [email protected] .

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А що ви маєте проти віддаленої роботи? Особливо якщо для «старих» співробітників є така опція.

Кирилл, існуючі випадки — це винятки, які склались по особистих причинах, і компанія з розумінням поставилась до ситуацій.

На цьому етапі розвитку компанії намагаємось збудувати злагоджені та ефективні команди сконцентровані в офісах у Сан Франциско та Києві. Можливо у майбутньому відкриється більше можливостей включно із віддаленими позиціями.

Хочу подякувати усім за запитання та зацікавлення! Дуже хочеться знайти класних людей, щоб рухатись вперед та будувати компанію разом.

Хороше запитання!
Перший етап — це phone screening. А дальше онсайт інтерв’ю із інженерами із офісів у СФ та Києві. Онсайт складається з кількох сесій як culture fit, coding, algorithms, architecture у змішаному виді. По конкретних мовах чи фреймворках не питаємо, але багато технічних питань по проектах над якими кандидати працювали у минулому, а також багато заглиблень у різні теми під час architecture sessions.

Шо почем скала девелоперы в СФ? Это не мне чисто другу спросить.

Не знаю. Мабуть краще запитати в іншому топіку.

продовжує пошук талановитих інженерів в офіси у Києві та Сан-Франциско.

??

Я мав на увазі, що не знаю відповіді на ваше запитання по рівні зарплат розробників, які працюють із Scala, у Сан Франциско. Я не відповідаю за фінанси та не знаю такої інформації.

Нажаль, блога ще не маємо, але появиться у найближчі 2-3 місяці. Також щодо tech talks, ми проводили, але я не маю записів під рукою. Будемо потроху організовувати колекцію. Дякую за пораду!

Можу перелічити technical challenges: data pipeline scaling, building CI/CD/logging/monitoring/security/testing shared abstractions for micro services, building an ML platform, building a large realtime graph representation of the business world, building a ranked feed, and many others.

Щодо можливості мати частку у компанії інженерам — так. Як і у будь-якій world class компанії.

Дякую за ваші запитання!

RSU дают даже жителям Киевского офиса?

Так, компанія сприяє отриманню інженерами частки компанії. За деталями вартує звертатись до наших рекрутерів під час інтерв’ю.

23k у місяць у вас реально заробляти? ;)

Вибачте, запитання не до мене.

Хіба ще паралельно фрілансити на дві контори з рейтом 75+ ))

про 6к для рядового гребця точно було.

23к в кросовері всякі вп оф інжиніринг отримують

Шукаємо командних гравців, з якими легко працювати і будувати world class продукт.
Принципово не беремо людей, котрі конфліктні чи не вміють знаходити спільну мову з іншими.

Ну та коли 60млн дають можна побавитись в своїй пісочниці, таких 99% на ринку, а кому не пофіг то й звісно «конфліктний»))

Не згідний з вашим формулюванням. У компанії нікому не байдуже майбутнє продукту. В той самий час з повагою і професіоналізмом обговорюємо речі.

Компаній котрі отримують Series C і роблять хороший продукт насправді дуже мало, не 99%. Ось графік techcrunch.com/...​ent/uploads/2017/05/1.png

Думаю, ответчик имел в виду, что на рынке 99% специалистов, которые не являются

конфліктні чи не вміють знаходити спільну мову з іншими

потому что им пофигу и у них нет мотивации вступать в конфликты.
В какой-то мере это правда (я не про цифры), но тут важно разделять понятия «конфликтность» и «критичность».
Неплохой блог-пост на эту тему: al3x.net/...​2009/12/06/criticism.html

Привіт! Дякую за запитання!

Шукаємо senior backend engineers, інколи робимо винятки по рівню.
Наш фокус: data pipelines, ml platform, analytics, graphs.
Наш stack: Python (75%), Scala (20%), Java (5%), Spark, Kubernetes, Docker, Terraform, ElasticSearch, various relational and non-relational databases.
Беремо хороших інженерів без досвіду у мовах вказаних зверху.
Англійська обов’язково на високому рівні: усі мітинги англійською, половина інженерів англомовні.
Remote — немає, лише кілька винятків для інженерів, котрі давно з нами.
Relocate — рідко, і так щоб одразу, то практично немає, тому що не зрозуміло як інженер працюватиме. Але кілька людей переїхали у Штати з Київського офісу.
Співбесіди — screening, then onsite, interviewers are from both SF and Kyiv.

Спасибо, теперь уже намного яснее :-)

А тестировать это все собираетесь? или клиенты потестят )

Інженери відповідають за deployment та тестування сервісів та функціоналу. Немає окремої команди QA. Маємо багато різних етапів тестування функціоналу та security, як частини CI/CD pipeline.

А як щодо відряджень у США? І якщо так, то на який термін?

Так, у відрядження їздять усі інженери, якщо у них є бажання. У практично будь-який момент часу є люди і з Києва у СФ, і навпаки. Зазвичай поїздки на 2 тижні, але може бути довше.

Наш stack: Python (75%), Scala (20%), Java (5%)

вы так говорите, будто с++ это что-то плохое =(

Ні, не кажу. Мова програмування — це інструмент, і під кожну задачу і умови є свій вибір.

Чудовий челендж прийти до них і почати продвигати плюси))

Уточняю кого мы ищем и в Киев, и в СФ.
Python, Scala (или Java) backend инженеры уровня senior и выше. Если инженер не имеет религиозных предубеждений против пайтона, может переходить с любого языка.
Front-end инженеры уровня senior и выше (у нас Vue.js).
Команда распределённая — английский важен.
Условия работы — не аутсорсные. Отпуск не лимитирован, работа из дому тоже. Релокейт обсуждаем в зависимости от вашего уровня seniority.
jobs.lever.co/people-ai — тут абсолютно все открытые позиции, можно апплаиться прямо туда.
Если есть вопросы, всегда рада — [email protected]

ХМ...

Отпуск не лимитирован, работа из дому тоже.
Remote — немає, лише кілька винятків
Релокейт обсуждаем в зависимости от вашего уровня seniority.
Relocate — рідко, і так щоб одразу, то практично немає

Но вообщем успехов вам конечно.

WFH и полностью ремоут — два разных понятия.
Релокейт у нас пока действительно редко, киевский офис работает активно в Украине 2 года. Нет такого кол-ва инженеров, которые готовы переезжать. И да, сразу и без визы вас никто не сможет перевезти — это нелегально. Процесс оформления правильной визы занимает какое-то время.
Надеюсь все уточнила :) Если нет, спрашивайте еще.

WFH и полностью ремоут — два разных понятия.

Ну да не лимитированный WFH это ведь совсем не то же самое что и ремоут.

Релокейт у нас пока действительно редко,

И ниже продолжаем развивать тему про

эти траты — ничто, по сравнению с толковыми инженерами, которых очень мало :)

Релокейт — це не про гроші. Чому компанії як Facebook чи Google не звозять усіх людей в одне місто? Перше, не усі люди цього хочуть, у них сім’ї і своє життя. Крім цього є багато причин, які не обов’язково впираються у фінанси. Потрібно будувати стабільні розподілені команди та офіси для того, щоб збудувати world class enterprise. У нас уже є 5-6 офісів, 2 з яких інженерні. Плануємо відкривати більше.

Коли до Львова доберетесь? Он Рінг вже місце собі застовбив :)

Хочеться мати більше в офісів в Україні звичайно. Проте наразі у планах на 2019 цього немає.

Релокейт — це не про гроші

Та я розумію. Твоя позиція цілком логічна і зрозуміла. Я лише мав на увазі що рекрутер ваш пише щось зовсім не то і занадто оптимістичне. Ну може робора така повітрям торгувати.

Чому компанії як Facebook чи Google

Все ж таки розміри ну зовсім не співмірні.

Поздравляю.
А где есть описание вакансии, кого ищете, какие условия работы...
Как с релокейтом, например?
Как с удаленкой?
Как проходят собесы? Задачи у доски или иначе?
Ищете девелоперов по стеку или в общем?
Я например .Net-чик.
Какой уровень английского требуется?

Круто, вітаю!
Плануєте перевозити в Сан-Франик чи тільки Київ?

Денис, мы всегда открыты к обсуждению этого варианта. Ищем инженеров в обе локации, какая разница откуда они приедут?)

З одного боку різниці нема, з іншого боку витрати на візу та релокейт)

эти траты — ничто, по сравнению с толковыми инженерами, которых очень мало :)

А что значит толковые? Чесс слово без снобизма, подколов и прочего негатива.
Какие критерии инженера который очень ценный для компании?

я не могу ответить от имени всех нанимающих менеджеров, но могу привести цитату (не мою:)), которая кажется мне исчерпывающей. Она скорее описывает идеальный пример, и да, такое встречается редко. Но даже если по каждому из пунктов иметь желание импрувиться — это пол пути к успеху.

1. Ответственность
— Умение оценивать объем и сроки выполнения работ, а потом делать обещанное вовремя без лишних напоминаний

2. Кодинг
— Умение писать простой и понятный код, который легко поддерживать
— Участие в документировании программного кода в соответствии с принятыми в компании процедурами
— Умение проводить code review коллег
— Умение работать с чужим кодом, проводить рефакторинг и оптимизацию существующего кода

3. Решение проблем
— Быть готовым быстро разобраться в новой для себя технологии
— Умение декомпозировать задачи
— Умение находить простые решения для сложных задач

4. Командная работа
— Знание средств командной разработки
— Умение работать в команде
— Уметь взаимодействовать со смежными командами внутри компании
— Не бояться общения с клиентом, в том числе внутренним

5. Архитектура
— Умение разрабатывать API, микросервисы, библиотеки
— Умение прорабатывать архитектурные решения
— Понимание архитектуры высоконагруженных систем, проблем распределения нагрузки и масштабируемости

6. Бизнес
— Понимание того, как бизнес-решения влияют на приоритезацию процесса разработки
— Привычка аргументировать свои решения метриками
— Желание передавать знания и управлять подчиненными, обучать и развивать профессионалов
— Участие в найме необходимых для работы людей, участие в их адаптации к работе в компании
— Умение говорить на одном языке с разработчиками и бизнес-командой, задавать вопросы, формулировать, структурировать, давать обратную связь

Слушайте, ну чего прицепились.
Для маленькой компании стартапа и только в начале своего жизненного пути аж такой уровень понимания чего они хотят это уже очень и очень не плохо.

— Понимание того, как бизнес-решения влияют на приоритезацию процесса разработки

Это в большей степени зависит не от «толковости» сотрудника, а от прозрачности бизнес-процессов внутри компании и качества обратной связи от старшего руководства.

Стоит ли напоминать, что немало компаний не считает важным регулярно делится с сотрудниками, и особенно инженерами, актуальной информацией о жизни компании?

Нередко инженеры понятия не имеют о том, какие, например, объемы продаж у их продуктов и какие функции пользуются популярностью у пользователей, а какие нет. Да чего уж там, далеко не все компании посвящают рядовых сотрудников в планы развития компании дальше, чем на месяц вперед. Glassdoor переполнен подобными отзывами и это далеко не в шарашкиных конторках.

В такой системе любые бизнес-решения будут казаться хаотичными и такими же будут приоритеты в процессе разработки.

Вам же сейчас тоннами начнут слать резюмехи все подряд, фронтендеры, пхп, вордпресс, рубисты, девопсы, сисадмины. Вы бы хоть коротко написали кого ищете

Хоть какое-то инфо people.ai/careers
(раздел Engineering)

Там одна позиция в Киеве для человека с опытом работы на Python или Java.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі