×

Розробка додатку, який визначатиме частоту зміни зображення у кадрі

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Доброго дня! Виникла ідея розробити додаток (на Android), який би детектував монотонну зміну зображення з камери смартфону, наприклад, спалахи світлодіода, чи поява/зникнення одного й того самого предмету, і визначав би частоту цієї події. Розробляти планую на C#/NET (маю базові знання) та Xamarin (маю лише уявлення). Питання в тому, чи існують якісь готові бібліотеки для розпізнавання зображень, їх зміни, руху, etc? Чи це надто складно, і потребує задіяння нейромереж та ML? Буду щиро вдячний за відповіді по суті.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вот типы уже сделали такое
youtu.be/Ap3C9bmW-WI

Та існують бібліотеки, використовуйте. Можу назвати OpenCV, там якийсь порт на шарпік чи шо є. Але можете і самі щось пошукати.Чи ви подужаєте — хтозна, але ж можна буде і конкретніше спитати у разі проблем.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Приблизний підрахунок показників електричного лічильника ? habr.com/ru/post/234679

Дякую, хороша стаття, але тут юзкейс трохи інший) Суть полягає в отриманні приблизного RPM механізмів, що обертаються.

Знову ж таки залежить, що за механізми. www.modmypi.com/...​ic-ir-through-beam-sensor

Такое ощущение, что вы хотите, чтобы весь ресерч идеи за вас тут сделали и написали ответы :)

ЗЫ Ответ был не по сути.

Я звернувся сюди, бо цікавить саме нюанс з обробкою зображення, решта ідеї з інтерфейсом та логікою вже спроектована. Я не професійний розробник у вищезазначних галузях, це радше як хобі. Дякую за Вашу думку.

Підписатись на коментарі