Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Цікавить фідбек про DevOps Development for Unix у SoftServe Academy Lviv

При спробі записатися на курс DevOps Development for Unix в SoftServe Academy Lviv я отримав при спілкуванні ряд «взаємовиключних параграфів», зокрема:
— я одночасно, з різних джерел, маю відповіді, що я «overqualified» (??) для курсів, а також, що я «underqualified»;
— мені одночасно рекомендовано «спробувати вступити ще раз» та «більше не пробувати, бо це тільки для студентів 2-3 курсів»;
— одночасно «немає заперечень, щоб я пішов на вищу позицію в SoftServe, ніж гарантує академія» та «я маю піти працювати intern-ом».

Також, мене дивує, що "будуть навчати працювати в корпорації"(???), а тому я "не підходжу"(?????)

Мене цікавить фідбек тих, хто туди потрапив/там провчився. WTFIGO??

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не знаю про саму академію, але один з їх архітектів на презентації академії казав приблизно наступне:
1. щоб стати девопсом не обов’язково вміти програмувати
2. це простіше ніж програмування
3. девопси заробляють як топ джава кодери (5к)
4. потрібно знати лінукс
5. анзібл
6. клауд на вибір
7. терраформ
8. кубернетес
9. програмістом бути не обов’язково
10. ...
11. PROFIT!

Дженкинс и пайпланы еще добавить нужно, всегда в тренде

Отже, зворотного зв’язку від учасників немає на DOU. Цікаво.

2 раза пролетел с академией софтсерва, 1 раз из-за объективно слабого английского, через год из-за клоунов на тех. собесе. Через месяц пошел интерном в другую контору а через полтора года уже пошел в серв как мидл. Там объективно рандом при поступлении, так что расслабься.

Дякую за відповідь. В мене склалося враження, що сам процес відбору по суті є тренажером для тих, хто його робить. Варіант інтерн-мідл виглядає дійсно реальнішим.

На львівському серві не так багато реальних уніксоїдів (вони там не виживають), а тим паче нема таких в академії. Якщо у вас на меті щось вивчити, то серв-академія мала б бути у вашому списку останньою.
Всі приклади відповідей, отриманих на софсерві, цілком релевантні. Тобто це ’робота в великій корпорації’

Таки на вступниках до академії тренуються робити відбір студентів в академію... Результат, напевно, віддповідний.

эта пятница сегодня началась в субботу

System administrator => Project Mahager => Lead developer (Rm & CI) => ... SoftServe Academy.... What?

Ти явно щось не так робиш зі своєю карєрою. Ти поідеї будучи лідом сам мав би могти їх чомусь навчити.

Причина в перерві на три роки та потребі в дотриманні КЗпП та ДержСанПіН при «раціональному працевлаштуванні». Я вивчав можливість піти на нижчу позицію, але де зможу працювати в такому режимі. Викладати я можу і раніше організовував передачу знань при наявності потреби. Я пробував тут про це спілкуватися, але мої слова наштовхнулися на вакуум. :(

Ага.. ти після перерви. Ну ок. Все одно, тобі все правильно сказали, та академія вона для рекрутингу студентів без досвіду, Маючи роки комерційного досвіду все ж таки логічно було б шукати роботу а не стажування, для нього ти оверкваліфаєд. При тому на позицію лід інженера, чи девопса ти таки да цілком можеш і не дотягувати.

та академія вона для рекрутингу студентів без досвіду

да щаз же, ага.

А.У.Е.
что не знал, что Вы — малокомпетентный балабол, который любит похоливарить? ну это секрет полишинеля, полюбому)

А 38 летний копирайтер и бадминтонщик с другого конца украины точно может вообще судить о моей компетентности?

вы забываете что ненужно быть поваром чтобы..., совсем ненужно.
кстати да, остудите)

Ну да ну да, Вы правы.
В эру интернетов в тренде закончить кулинарный техникум, стать после этого уборщиком, но давать советы поварам.

если бы Вы были внимательным тролем, то заметили бы что с советов убощика зашли в тему именно Вы)
Впрочем, я тут пересчитал бисер, и его оказалось совсем мало — увы Вам.

Ну бог его знает кто тут с советами уборщика. Вы вот высказались в хамском тоне по поводу меня и по поводу данных мной советов, при чем не раз и не дважды, а вот по теме топика вас ни на что больше чем

эта пятница сегодня началась в субботу

и не хватило. Сказать по сути кроме этого вашего АУЕ совсем нечего а поболтать хочется? Может все-таки вам лучше было бы жевать, чем говорить?

Підписатись на коментарі