×

Umbrella Research EPIC FAIL

Кликнул на стикер вверху доу «Дослідження ринку IT 2019», там опрос и клич сделаем мир лучше и за каждую анкету переведем 40 грн в фонд таблеточки.

Но на этапе вопроса про айти курсы (которые я не посещал никогда и не планировал и не планирую) ответа НЕТ, не существует, и не выбрать ничего нельзя.

Короче очередной развод очередной лохотрон очередные курсы Umbrella Research или просто кривые руки.

ibb.co/g752htt

UPD: «просто кривые руки»

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Олександр, доброго дня, я є керівником згадуваного досліжження. Вдячна, що взяли участь в дослілдженні та що звернули увагу на проблему з анкетою, постараємося вирішити її. На рахунок сумнівів, щодо нашої діяльності, Ви можете ознайомитися з нашою співпрацею з Фондом на сайті Фонду tabletochki.org/...​la-dopomogaje-ditjam/1254. Або ж Ви можете уточнити інформацію напряму у координатора з фандрейзингу Фонду Таблеточки, ось тут контакти tabletochki.org/...​evgenija-grigorishina/625. Ще раз дякую за Вашу уважність. Гарних вихідних

Напишіть тут коли виправите помилки.

Олександре, вітаю! проблему поправили.

На dou посилання на опитування вже немає, воно зараз на нашій сторінці www.facebook.com/...​570439322/?type=3&theater. Нажаль, не можу прикріпити тут скрін екрану з питанням про курси, щоб Ви могли точно переконатися :-(

Заповнив вашу анкету, стосовно айті курсів з’явилось поле «не навчався й не планую».

Там і інші помилки є, зроби випадковий вибір, чого із-за цього створювати тему?

Якщо це просто помилки — то нехай виправляють, якщо це звичайнісінький «розвод» — нехай спільнота знає й не витрачає на це свій час. А випадковий вибір — можете робити відповідаючи на питання «чи мама знає що ви дурень?» — я на такі запитаня намагаюсь не відповідати взагалі.

Нагадує історію про маму Едісона, на скільки правдива під питанням, але цікава

Підписатись на коментарі