Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У меня претензии к палитре тепловой карты. «Радуга» не является хорошей палитрой для представления данных по очень многим причинам, но вы можете легко это исправить, взяв что-нибудь отсюда:
matplotlib.org/users/colormaps.html

Питання по методології, Я ось глянув київ, і там жодного з 5-ти київських офісів нашої компанії нема.
Які дані ви брали? як їх обробляли? Блалися лише адреси head-офісів? чи там де компанії зареєстровані?

Я ось глянув київ

Київ

і там жодного з 5-ти київських офісів нашої компанії нема

сумно

Які дані ви брали?
а дані про компанії є на DOU тому на об’днання ~ година часу

Те що дані брались з доу це очевидно. Малось на увазі як вони оброблятись, можливо фільтрувались. ну, ви якмінімум сказали що фільтрували по наявності вакансій.
А це все важливо для аналізу результату.

Беру список відкритих вакансій на DOU
а саме список посилань на вакансії:

...
jobs.dou.ua/...​nies/dou/vacancies/85025
...

перетворюю на список посилань на компанії:

...
jobs.dou.ua/companies/dou
...

проходжусь по всім компаніям і зберігаю адреси офісів зі сторінок:

...
jobs.dou.ua/companies/dou/offices
...

використовуючи Geocoder API перетворюю адреси на координати у форматі [latitude, longitude]

назву компанії, її alias, і координати офісів зберігаю у JSON форматі, і далі вже використовую для відображення на карті

дякую, цікавий підхід.
наші хр не поставили адреси офісів. )
П.с я би назвав що це більше «теплова карта вакансій»

Та ні, то просто ваша компанія приховує місцезнаходження своїх п’яти київських офісів, от і все.

В Кропивницком напарсили процентов 10 контор.

Використовував список вакансій, тому якщо відсутні відкриті то пропускав, бо поки «вакансії» для мене свідчать про активність компанії

ну так собі аргумент. ну нема в компанії і що? можиливо в них черга з охочих і публікувати немає сенсу?
Можливо краще брати до уваги розмір офісу?

можиливо в них черга з охочих і публікувати немає сенсу

будь-ласка приклад такої компанії

Згоден, MindGeek, саме така компанія, в яку хочуть, та 10 травня 2019 року MindGeek опублікували вакансію Senior Software Developer і в той же день додатково написали про це в топіку Топик для советов по поиску работы за рубежом и переезду

Relocation: Montreal, Canada (Senior PHP dev, HighLoad)

карта статична, була опублікована 15 червня, у компанії «Спільна Справа» відкрита вакансія з 17 червня, а на карті компанії які мають опубліковані вакансії

Дивно що львівського ДатаАрт немає на карті, адреса в профілі компанії вказана вірна, хоча це більше питання не до Вас, а до адміністрації ДОУ.

Ймовірно, проблема в тому, що адреса „Lviv, 1, Smal-Stotsky Street” не розпізнанась геокодером:
www.google.com.ua/...​v, 1, Smal-Stotsky Street

Сергій доброго дня, дякую за оперативність :) що можна зробити щоб це виправити?

Мабуть писати так, щоб Google розумів, наприклад:
www.google.com.ua/...​ів вул. Cмаль-Cтоцького 1

Якщо хочеться саме англійською, то працює, наприклад, таке:
www.google.com.ua/...​Lviv Smal-Stotskoho St, 1

аналогічна ситуація з intellias жодного офісу в києві

І у Льові офісів на науковій нема.

Це через те, що компанія Intellias не вказала адреси офісів тут:
jobs.dou.ua/...​panies/intellias/offices

я пропінгаю наших хр, дивний підхід

Тут www.intellias.ua/contacts вказані вулиці, але не вказані номери будинків:
s.dou.ua/...​17_Контакти_Інтелліас.png

я вже проговорив це з відділом маркетингу, будемо виправляти

нагадаєш їм ще раз, чи вже відмовили?

Нуу innovecs например находится в соседнем здании а не в новом жк

Дивлюсь на кару рідного Львова, мені здається не дуже релевантно. Найбіль інтенсивна червона пляма не там де вона мала б бути. Імовірно тому, що рахуєш по офісам кмпаній а не по кількості вакансій і один Софт-Серв на тій карі виглядає візуально меньше ніж 2 офіса «рога та копита» що знаходяться поруч.

так, на карті без врахування вакансій, бо коли компанія має 2+ офіси в одному місті то як дізнатись до якого офісу рахувати вакансію

як дізнатись до якого офісу рахувати вакансію

Найпростіше — рахувати до кожного. або розділити між офісами порівну для ваги тої червоної плями.

Так, варіант, грубо для кожного офісу брати всю кількість вакансій по конкретній компанії, або ж розділити порівну враховуючи міста вказані у вакансії

ще варіант теплова карта по винагороді
і теплова карта по відгукам

поки почекаю які будуть ще відгуки і за тиждень оновлю враховуючи коментарі в цій темі

ще варіант теплова карта по винагороді

Ото б класно, але хто ж ту винагороду офішує?

~11.5% $500+ 461 вакансія з 4144, що на карті, так вибірка мала, але теж буде цікаво подивитись

Я би якось нормував. в залежності від розміру офісу.
З прив’язками вакансій до офісу є потенційні неточності:
0. БУвають вакансії не прив’язані до офісу. Наприклад людина в певній пропорції часу працюватиме в кількох офісах. Чи наприклад проект чи (а отже й офіс) буде відомий після закінчення випробувального терміну. Чи вакансія така що людина може обирати офіс(місто), і так далі ...
1. навіть якщо вакансія має прив’язку до офісу можливо, найближчим часом планується переїзд проекту в інший.
2. В компанії бувають remote, чи «фріланс» позиції,
3. деякі компанії не готові\ не хочуть вказувати в які офіси вакансії (як на мене це неправильно, але маємо що маємо.)

П.с Для прикладу Візьмемо Чернівці та офіс Софтсерву там. Їхній офіс є Найбільшим у місті, Але на карті це прохолодна пляма. ТОді як центр в якому багато малесеньких компаній «палає»

Сьогодні оновив карту і почав рахувати по кількості спеціалістів в компанії

Тепер

інтенсивна червона пляма

в потрібному місці?

const employeeCountMap = {
    "1500+": 1500,
    "800—1500": 1200,
    "200—800": 500,
    "81—200": 150,
};

const defaultEmployeeCount = 15;

export function getEmployeeCount(key: string, officeCount: number): [number, number] {
    if (employeeCountMap.hasOwnProperty(key)) {
        const count = employeeCountMap[key];

        return [count, count / officeCount];
    }

    return [defaultEmployeeCount, defaultEmployeeCount];
}

Вже краще, Але при зумі на весь Львів якось все одно домінує центр. Ще цікаво бо купа контор які не змогли вказати свою адресу згрудились практично в Спліті.

дякую, спробую час від часу оновлювати та покращувати карту, ще ж є варіанти по винагороді, відгукам та кількості вакансій

Можна додати посилання на профілі компаній замість назв

Так, додам сьогодні ввечері

Дуже крута карта, дякую!

Підписатись на коментарі