Горный веломарафон «Slavsko Trophy»

Велосипедисты, давайте погоняем на велах?

Собствеенно, в разгар и самый ПИК летнего сезона, 20-21 июЛЯ, приглашаем корпоративные команды и одиноких райдеров на МТБ-марафон в прекрасный город Славское.

Slavsko Trophy- МТБ марафон в одном из самых удивительных уголков Карпат.

Гонщикам, так и райдерам, которые впервые решили попробовать свои силы на бездорожье. Набор высоты от полукилометра до 3 тысяч метров, технические спецучастки, удивительные пейзажи и колорит Карпат — все это ждет вас в гонках Slavko Trophy.

Скорость или выносливость — каждый выбирает свою цель. И становится победителем в достижении цели.

Детали, нюансы и ответы на вопросы тут: bit.ly/2MWoE6B паблик в фб тут: www.facebook.com/SarmatianRace

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вершина Карпат — 2061 метр. Ваш кеп.

Хотел сказать то, что он не знает что такое «набор высоты»

Для тих хто матрасить по місту та вднг а тут вирішив ломанутися на сорєви зі своїм корчем — не варто туди суватися якщо ваш байк коштує менше штуки баксів, або якщо у вас немає гідравліки та нормальної вилки (що в принципі еквівалентно ціні нижче штуки баксів). Інакше незадоволення від їзди гарантую.

ну....це ж не змагання для кур’єрів глово на Ашанах. Хоча, там теж почали зустрічатися досить толкові хлопці не на корчах. А, взагалі, там буде лайтова траса, де не потрібно мати супер-підготовки чи якихось ДХнавиків: крути собі педалі, насолоджуйся краєвидами, відпочивай в радість :)

там теж почали зустрічатися досить толкові хлопці не на корчах.

Не станет человек, способный купить велик за $1000, развозить посылки за 30 гривен.

вы не поверите, но многие готовятся к разного рода соревнованиям как могут. Киев оч хорошая площадка, у нас полно апов.

крути собі педалі, насолоджуйся краєвидами
відпочивай

особливо відпочинуть руки які швидко заб’ються без норм вилки, дупа, та ноги, на яких тре буде стояти половину часу щоб не відбити зад остаточно )))

давайте з початку? Ви текст читали? для нубів набір висоти до 500м. Там норм рівнина, де реально не потрібен ні двопідвіс, ні спец вміння. І бруківки там немає, щоб руки вбити, це не Париж-Рубе )))

Маєш ровера — катайся! Все інше нубська фігня. Самі щасливі велороки в мому житті були коли я мав трохи підфікшеного дешевенького ашана. Толку зараз з дорогого підвіса, якшо в мене елементарно немаю часу на ньому їздити.

не варто туди суватися якщо ваш байк коштує менше штуки баксів

Лол. Нє. Це так працює. Досвід типу «тільки матрас по місту» впливає, вартість байка ні.

Вилка, гідравліка взагалі побоку.

Вилка, гідравліка взагалі побоку.

Я про задоволення від їзди. Звісно проїхати все можна і на рігіді, але ваша дупа того не оцінить. Ну і тіпочкам з ві-брейками теж можна передавати привіт коли колодки протруться і перестануть працювати.

Вилка, гідравліка взагалі побоку.

Я подивлюся на чуваків в яких сантур відстрілить так що навернеться, або гальма не спрацюють

якийсь у вас занадто песимістичний настрой. Маю надію, що не передається іншим людям. Не дуже ок, коли диванні експерти роздають своє скиглення, не доїхавши навіть до старту.

Не дуже ок, коли диванні експерти

я в плп дх-шу.

роздають своє скиглення

просто попереджаю людей :)

навіть в умовному голосієво на дефолтному байку не дуже комфортно та безпечно їздити, а тут цілі карпати.

іншим

Ви переоцінюєте. Тут 2.5 людини. Хто хотів і так вже катосить, а хто не в курсі — має знати до чого бути готовим.

матрасить по місту

В межах Києва теж є овербагато трас де можна убіццо не виїзжаючи навіть в Карпати. Тому думаю, шо люди які туди надумають таки їхати, обійдуться без подібних ЦУ

«Наявність страхового полісу та медичної довідки, що стан здоров’я учасника дозволяє приймати участь в змаганнях, обов’язкова.»

Та ну вас нахрен с вашими справками.

это оформляется на месте, не переживайте.

абсолютно бесплатно :) нужен только паспорт и физ присутствие райдера.

это оформляется на месте

Где бы оно не оформлялось, я бы не хотел выслушивать, что мне с моими ВСД да прочими болячками противопоказано ездить на велике и ходить в горы. Потому и нахрен.

Что такое ВСД, научным языком, без гомеопатии?

«Діагнозу «вегето-судинна дистонія» не існує у міжнародній медицині"© — ой :) меняйте доктора

Галя, не лишай людей любимой отмазки от любых активных действий)))

Мне-то пофиг на ВСД, если честно, чего не скажешь об окружающих. :)

Підписатись на коментарі