Прийшов час осідлати справжнього Буцефала🏇🏻Приборкай норовливого коня разом з Newxel🏇🏻Умови на сайті
×Закрыть

Апп для поиска коворкингов

Встречал кто-нибудь такой? Интересует глобальная карта коворкингов, в разных городах мира.
В Плей Сторе что-то валяется, я это что-то потыкал, но оно не выдерживает никакой критики. Или валится с пол-оборота, или для отдельных стран, а то и конкретных коворк-сетей.

Может, я что-то упустил?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Nomadlist, наприклад: nomadlist.com/coworking/seoul

Так, штука непогана, але аппа немає. Тільки в стані концепту

Як я зрозумів вони використовують інший сервіс www.coworker.com/search/kiev

Знайшов ще таку карту coworkingmap.org , тільки локації, без фільтрації, всього 6 місць в Києві

Так, я її теж знайшов, але на мобільних пристроях воно дуже погано працює. А аппа в них немає (

Як на мене це гарний варіант зробити щось своє і заробляти на рекламі

А зробити карту для свого міста має бути просто 👨‍💻

Та й мапа в них тю-тю, в Києві всього шість, а на самої справі там не менш 50. Думаю в інших місцях така ж справа

Ми з друзями хочемо подібне створити, але лише для України, поки що тільки зустрічав www.coworking.com.ua/map

Это да, это юзал. Хорошая штука, но сейчас я вне Украины

Давайте разом. Я вже почала з сайту rentofficehub.com. Радо об’єднаю свій практичний досвід у сфері офісної нерухомості з софт девелоперами. ;)

Логічно, що з пошуком коворкінгу можна об’єднати оренду офісу в цьому коворкінгу

Дякую за публічну пропозицію, це приємно, та поки займаємось цим проектом devspace.com.ua і поки дійдемо до коворкінгів це велике питання

Про rentofficehub.com буду знати до кого звертатись

Посмотрел devspace.com.ua, вот так выглядит фильтр на моем телефоне
pastenow.ru/5YOYE

Так і має, ще зверху фільтр по винагороді та місту, чи відсутні?

По городу есть, но список из 5 названий, по оплате тоже есть.
Обрати внимание — кнопка видна не полностью и это самый низ страницы

Кнопку треба закріпити? щоб постійно була відображена?

Я немного о другом — кнопка видна не полностью и прокрутить ниже уже не получается, т.е. она частично не в зоне видимости

цього вже мало, пошук по ціні, чи відкрито зараз, наявність конференц залів, моніторів, барів
і щоб по цьому всьому фільтрувати

Им пока и обхожусь, но много неточной инфы. Даже график работы часто левый забит — идёшь на сайт коворкинга, там совсем другой.
Или в GMaps точка помечена как коворкинг, а на самом деле там коворкингом и не пахнет

Подписаться на комментарии