Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Онлайн-платформа для вивчення і вдосконалення української мови

Всім привіт :) Тут ось усім миром збирають кошти для платформи, яка дозволить вивчати і вдосконалювати українську в режимі онлайн в будь-який час і будь-де.

Всього два мільйони гривень треба назбирати. Долучайтесь!

Детальніше за посиланням: ubb.org.ua/uk/project/5169

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Сколько-сколько? По курсу 27 это 74 тысячи долларов. За сайт!!! Ребята, вы ***нулись?
Ведь по сути всё вышеизложенное можно сделать на базе любой популярной CMS. Допустим, со всеми потрохами сайт потянет на пять тысяч долларов. Остальные 69 на что? Контент? Ах да, его совсем-совсем нету, взять готовый нигде нельзя!

Всього два мільйона гривень треба назбирати
Всього два мільйона
вивчати і вдосконалювати українську
вивчати
українську

кек

так отож ))) Я ж тому й написав )))

Я лучше посмотрел бы какой-нибудь YouTube-канал про мову, где просто, кратко (не более 3 минут всё видео) и понятно объясняют грамматику и правильную украинскую словесность. Например, чтобы не использовать в украинской речи русские слова, выражения и конструкции.
Есть такое, кто-нибудь знает?

Ще є така серія відеороликів, але там більше ніж по 3 хвилини:
www.youtube.com/...​4r7c9u1lieLlO9kRAmq7lCDiP

а ось, наприклад, експрес-уроки від Олександра Авраменка: www.youtube.com/...​3Z4k5Wdj8qOj3s_o49a0f9qxX.

Ось так зручніше дивитись список цих уроків:
www.youtube.com/...​3Z4k5Wdj8qOj3s_o49a0f9qxX

Також є книжка цього ж автора на цю ж тему:
www.yakaboo.ua/...​s-urokiv-ukrains-koi.html

Непогано було б самій УББ грошей на виправлення свого сайту назбирати, а то усі елементи на сайті кудись розбіглися, що не викликає довіри до ресурсу.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Чудова ідея. Шкода, що наша держава не змогла сама профінансувати таку платформу, років так за п’ять до того, як приймати «закон про мову». Зараз було б справедливо, якби всі депутати, що за нього голосували, скинулися на цей проект (а пан Парубій виділив зі своєї кишені як мінімум один мільйон), щоб вам не доводилося просити гроші у простих українців.

Не насторожує таке, наприклад?

Інноваційний проект від Української Біржі Благодійності, LINGVA SKILLS та Українського Інституту Майбутнього

i.imgur.com/YCT73nL.png

вони вже потім долучилися. Ініціатива була від УББ і Лінґва Скіллз. Я не бачу сенсу відмовлятися від підтримки створення цієї платформи тільки через УІМ.

Я раніше не чув про Лінґва Скіллз, але їх YouTube, наприклад, виглядає трохи дивно:
i.imgur.com/FtBxudn.png
www.youtube.com/...​?view=0&sort=dd&flow=grid

:) таки дивно, але видно, що вони давно цим ділом займаються, а не з’явилися вчора. Хайпують потрошку. Ну, так чи інакше, я вже долучився :)

Ще цікавий документ про те, на що тратитимуться кошти:
ubb.org.ua/...​37ac2a13971588e8c400b.jpg

на перший погляд, дорогувате створення і ведення Telegram і Instagram-каналів.

та якщо вкидати гроші у рекламу та розкрутку, то не так уже й дорого, але таки трохи завищено, як на мене. З іншого боку, я такими речами не займався (рекламою на телеграмі й інсті), тому не знаю, чи витрати відповідні чи не дуже.

Там написано 3 місяці реклама і 6 місяців канали, хоч би не вийшло так, що через 6 місяців канали стали неактивними і про проект перестали чути.

завжди є такий ризик, хіба ні? Я ж так розумію, що реклама й канали будуть уже після запуску порталу.

А в чем про с УИМ?

Треба на сайті президента створити петицію. Коли вона набере 25к голосів то президент її розгляне і можливо дасть грошей.

Підписатись на коментарі