Як пофіксити MySQL bottlenecks від засновника Percona на Highload fwdays | 13-24.10
×Закрыть

PMP сертификация

Коллеги РМ, кто уже сдавал экзамен PMI на сертификацию PMP. Поделитесь опытом, на что обратить внимание, как правильно готовиться, какие есть подводные камни экзамена. Буду благодарна за любые рекомендации, которые позволят с первого раза сдать экзамен:)
Спасибо!

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

риту мулчай купите, все готовятся по ней и в ней все есть. Сам пм бук — это как конституция, а в рите много информации как ее применять. В ней же есть вопросы и на диске симулятор (вроде к ней есть диск). Я кажись каждую главу по два раза читал, с первого раза понятно что к чему, потом вопросы ,потом второй раз, потом диск. Гдето неделю на главу, до пмп нада прослушать 35 часов препа, самый выгодный преп — это на линкед ин взять месяц обучения бесплатно и там прослушать эти самые 35 часов, они дадут официальный номер что преп прослушан. Там же потом можна набрать поинты для продления.

Є дуже важлива фішка при довгих питаннях:
ЧИТАЙ З КІНЦЯ щоб відразу зловити суть
Початок і середина як правило ВОДА і втрата часу тому мусиш перед екзаменом пройти Mock exam
Якщо не зробиш цього 1-2 рази то буде шок на екзамені це 100%

wow, не знала такого. Дякую, спробую.

Привіт
Я готувався і здав в березні 2017. Йди в linkedIn, там величезний об’єм інформації , зокрема група I want to be PMP. Візьми собі ментора котрий тебе підготує в певному сенсі

Візьми з appstore або googleplay аплікації по pmp типу симулятори екзамену. Дивись щоб актуальна апка була. Ці програми добре тренують і тримають в тонусі
Ще зареєструйся на сайтах рмр та projectmanagment.com

дякую

Добрый день!
Делали полезный вебинар на данную тему
Ловите: webinar.web-academy.com.ua/...​map-for-pmp-certification
Приятного просмотра)

Благодарю!

Здала у березні. Готувалася 1.5 місяці вечорами плюс восени пройшла курс від Люби Самойлової samoylova.com.ua . Читала лише Ріту двічі, ПМбок не зайшов, пройшла тести з Ріти по два рази. Плюс на ютубі дивилася відео з тестами за 2018 рік (part one www.youtube.com/watch?v=tAR8Ox7jvjo&t=4s, і є ще part two). На самому екзаменті було десь 4 завдання на формули по EVM, два завдання на critical path, але нескладні. 4-5 питань про стосунки з сеплаєрами, наприклад, що робити, коли підрядник затримує деліверабли. В питаннях звертайте увагу на заперечення, бо непомітна частка not змінює всю суть, а на автоматі її легко пропустити. Також обережно з російським перекладом — він не завжди відповідає анг версії, а правильні відповіді таки по анг версії зараховуються. Загалом, екзамен пройшов легше, ніж я очікувала. Єдине, що висидіти було тяжко. Жодного разу не виходила. пройшла всі питання, тоді верталася до тих, на які не відповіла — Ви їх можете собі помаркати для легшої навігації. Успіху зі здачею!

спасибо)

Паузи треба брати і не боятися. Це допоможе приземлитися і перезавантажитися. Я в перервах пив енергетики типу редбула. Дихав свіжим повітрям при відчиненому вікні. Це видається несуттєвим а на довгій дистанції дає в знаки

Вот такая была когда-то статья:
dou.ua/...​articles/how-to-pmp-exam

Спасибо!!

Подписаться на комментарии