Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Вимоги до Python/Django Junior/Trainee

Доброго дня!

Буду вдячний за підказки, що ще підтягнути/вивчити, щоб отримати посаду Junior/Trainee Python/Django. Коротко про себе — вчив Python спочатку вечорами після роботи. Зробив мінімальний сайт, захостив його. Коли рівень дозволив — поступив на безплатні курси від SoftServe по WebUI/Python, де в команді будували фінансовий додаток. Почав шукати роботу, виконав тестове від однієї компанії. Запросили на співбесіду, яку я успішно завалив. Поки шукаю іншу роботу. Питання — що вчити, щоб збільшити свою цінність в очах потенційного роботодавця та шанси на роботу. Наразі мав досвід з Python, Django, Django REST, SQL, HTML, CSS, Bootstrap, JavaScript, JQuery, AJAX, Linux, Git.

Також розбирався з unittest, mock, docker, pylint, travis, faker, factory-boy, docker, nginx, gunicorn.
Зараз знайомлюсь з vue.js, хочу прикрутити до REST API, яке розробляв як тестове завдання.

Пет проект —
pythonjunior.com
github.com/tavor118/pythonjunior

Тестове —
github.com/...​avor118/sn_social_network
tavor118.pythonanywhere.com/api/v1

CV —
www.visualcv.com/petrivandriy

Буду вдячний за будь-які поради / критику що вчити, де і як шукати роботу. Дякую! Гарного дня!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

база есть, ходи на собесы, завалил — учи то что не знал из вопросов. Так победишь

github.com/...​debeda7552dd0bfe337dc9af3

У тебя ведь есть код ревью, это первое что нужно было пофиксить и залить в репу

Недавно тоже искал работу на позицию Junior/Middle Python Developer. По сути это первая такая работа для меня(21 год). До этого 10 месяцев занимался поддержкой сайтов на WP, при этом получил возможность сделать сайт на django, что помогло в собеседованиях.
Проходил собеседования в две компании, во второй получил оффер, слава богу меня в первую не взяли, второй вариант оказался в разы лучше.
Советую детально разобраться с моделями django, понять основные стратегии расширения модели пользователя. Так-же нужно хорошо понимать и разбираться в сериалайзерах django-rest-framework. Нужно знать основные способы аутентификации пользователя и то как они работают(session authentication, jwt etc.). Ещё было бы хорошо разобраться с какой-то очередью задач типа celery а так-же попробовать прикрутить куда-то memcached или redis для кеша.
Не плохо знать преимущества и недостатки SQL & NOSQL, уметь рассказать когда бы ты что использовал.

Как пройти собеседование для Junior Python Developer
dou.ua/forums/topic/27717

1. SoftServe дозволяє проект з курсів в публічному доступі?
2.

Запросили на співбесіду, яку я успішно завалив

Причини завалу?

Підівчити те, на чому завалили, а так то мабуть орієнтуватись по вакансії конкретній.
ну і англійську, а то є як мінімум 1 банальна помилка на сайті

тут може буде корисна інформація:
dou.ua/forums/topic/24207
dou.ua/...​orums/topic/17355/#919974

SoftServe дозволяє проект з курсів в публічному доступі?

Если он сам его писал, то почему нет? Это же учебный проект, а не какие-то коммерческие разработки.

наскільки видно з комітів, це загальний проект для всієї групи.
хоча оскільки він в публічному репо, то мабуть можна

Бери любой известный проект на питоне, заходи в список багов — бери баг, исправляй и делай пулл-реквест. Тогда ты будешь причастен к чему-то популярному и сможешь улучшить CV.

Підписатись на коментарі