Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Какую платежную систему прикрутить к сайту для приема платежей с США?

Требуется прикрутить платежку для приема платежей с США Visa/MasterCard, какие есть варианты?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Приветсвую, Владислав! Можете попробовать наше решение payproglobal.com, 13 лет на рыке, работа с автором по модели Merchant of Record — т.е, избавление от мороки с Sales Tax и инвойсами. В тариф входят абсолютно все необходимые услуги, без дополнительных комиссий, а также премиальный сервис и функционал.

Все что я видел мерчанты, были не надёжные. Со временем, форма просто закрывалась и контакты переставали отвечать, а на счету могло быть около 100к баксов, у людей.
Плюсы таких мерчантов, это относительная безопасность. Грубо говоря, их ПО и не только ПО, настроено на сокращение процента карда. Минусы, это их аппетиты. Могут забирать до 15%, в зависимости от рисков.
В идеале можно взять мерчант прямо у банка. Но я так понял, что если процент карда будет высокий, то в услуге откажут.

Що зараз є з юр осіб, тільки ФОП?

можна починати з www.2checkout.com чи fastspring.com чи з аналогу.

Якщо справи підуть добре, то відкрити компанію в США, і тоді Stripe чи PayPal

PayPal

неможливо використовувати в Україні для приїому коштів

Откройте в другой стране где можно и пользуйтесь

при цьому Ви все одно лишаєтесь громадянином України.

Дане обмеження поширюється не на територію, а на громадян
Якщо переїхати в іншу країну — то можна отримати до іншого контенту в netflix або google play.

Тут ситуація інша

Открой там банковский счёт и на него оформи палку

У Вас особисто був успішний досвід, маючи українську прописку і закордонний PayPal рахунок, указуючи чесну інформацію про себе, як про українського громадянина, що живе в Україні, отримувати кошти с закордонних відправників?

True

Доброго дня, Юрій! Якщо маєте потребу приймати оплати через Пейпал на вашому ресурсі, буду рада, якщо наше рішення вам допоможе. payproglobal.com — маємо близько 70 доступніх способів оплати для вашіх клієнтив у т.ч. PayPal. Можде буті доцільно, якщо хочете просуваті ваш продукт по всьому світу (маємо премиальній маркетінговій та BI функціонал за помірну ціну).

Я використовую Etsy і не можу туди додати жодну іншу кастомну платіжну систему.

Факт фактом. Для українців неможливо приймати гроші через PayPal без усіляких обхідних шляхів

Ви праві, тут або через посердників або через реєстрацію в іншій країні. Для початку треба відчути ринок і свій продукт, якщо замислитесь про створення власного ресурсу, будемо раді допомогти вам з виходом на глобальний ринок!

Etsy дає можливість працювати з ринком глобально.

Якщо ж говорити за більші маштаби — то там уже B2B і payPal не потрібен.

Так як покупки проходять через договори і SWIFT контракти

Stripe же, не?Прочитал вначале «в США», а не «с США». Мерчант-то где зарегистрирован?

Підписатись на коментарі