Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Які перспективи розвитку інженера з інформаційної безпеки та Web-розробника? Чи можливо поєднати ці вподобання?

Привіт, форумчани!
Наразі, мене турбує питання подальшого професійного розвитку після переходу з державної силової структури в ІТ бізнес... По факту, мені цікаві два напрямки розвитку в дещо різних сферах — це кіберпезпека (можу розпочати з інженера з інформаційної безпеки) та Web-розробка (можу розпочати з впевненого PHP джуна/початкового мідла). Нависає питання, що обрати або чи можна поєднати? Порадьтє, будь ласка, чого чекати від кожної сфери, які її +/-. Наскільки складна, цікава і оплачуєма робота? В якій сфері краще в майбутьному розпочинати свій бізнес?
Дякую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Що можуть сказати досвідчені люди з досвідом в ІБ сфері щодо мого питання?

Що можуть сказати досвідчені люди з досвідом в ІБ сфері щодо мого питання?

Та вони ніби вже все сказали.

А якщо спробувати щось на кшталт DevOps / DevSecOps ? На мій погляд дуже перспективний напрямок, щось на межі програмування та безпеки, я навіть десь читав, що девопси коштують дорожче розробників

Якщо замикатись Україною, яка з Вашого досвіду максимальна зарплата можлива при роботі на компанію для спеціаліста з іб?

я б рекомендував обрати розробку — це біла робота, що створює додаткову вартість, іб це часто обслуга і майже ніхто не буде платити за research. лише за перевірку вже знайомих проблем (owasp) що доволі нудна і не творча робота
ну і залишити iб як хоббі, іноді це корисне

Наразі, теж схильний до такої думки, дякую

Интересно было бы узнать в целом о задачах, и о работе в целом у нас в Украине, граф технологий и знаний нужных для хорошего уровня зп, в целом как вариант перехода из .Net senior developer в безопасность стоит или нет...Интересует как вариант на перспективу. Заранее спасибо за инфу.

Інфобезпека на хайпі зараз, людей не вистачає. Треба це любити і бути параноїком. Зарплата 2-3, далі тільки з сертифікацією і червоними очима.
Роботи відносно мало.

Прогерів з руками відривають. Зп сіньйора на галері 2.5 — 4. Можна і більше, треба шукати. Найважче «вайті в айті», тобто першу оплачувану роботу знайти, далі пошта і лінкедін ломитиметься від рекрутерів.

web penetration testing, не благодари

Вакансій майже немає( А в більшості випадкив хочуть тільки вже префесіонала...

Так везде. А берут — ламеров, ведь HR вообще не шарят про что это.

В кібербезпеці винагороди вище і складніше

Не верю. Мир устроен так, что за предотвращение терактов вроде 11 сентября максимум можно получить дешевые часы из рук мэра.

плутаєте хакерів з терористами

Никто не хочет особо платить за безопасность пока не ебнет/взломают.

А когда сетка/система ляжет то все бегают кукарекают и начинают говорить о безопасности

А когда подымут, то снова начинают забывать

Наразі, в мене склалась думка, що досвідчений програміст з гарним стажем 5+ може заробити більше в Україні, чим спеціаліст з інформаційної безпеки

Висновок може і правильний, та я б не радив обирати тільки за критерієм оплати, обирай те що тобі дійсно подобається. В будь-якому разі після госухи ти будеш отримувати в рази більше.

Позволю себе не согласиться. Все зависит от скилов и направления. Если интересно направление ИБ, могжем пообщаться в личке.

а можно и мне в личку к Вам постучаться по тому же вопросу?

Конечно, всегда пожалуйста.

Наразі, в мене склалась думка, що досвідчений програміст з гарним стажем 5+ може заробити більше в Україні, чим спеціаліст з інформаційної безпеки

Якщо вибрати хорошу компанію, візьмемо ту яку знаю www.cossacklabs.com то $3000 через 5 років буде, хоча на мою думку ще x2

І різноманітні фінтехи теж хочуть до себе в команду

Что еще за компания с именем «коза клабс» ? Может хотели назвать «коза крабс» :-))

Завжди читав як козак labs, та якщо буду в них в гостях то задам твоє питання 😊

Да я шучу просто, люблю поприкалываться над словами :-)
ЗЫ ничего плохого в адрес компании не хотел сказать.

Если замыкаться сугубо Украиной — то безусловно.

Підписатись на коментарі