Прийшов час осідлати справжнього Буцефала🏇🏻Приборкай норовливого коня разом з Newxel🏇🏻Умови на сайті
×Закрыть

TransferWise відкриває миттєві виплати в Україну 24/7

До уваги людей, хто відправляє гроші з-за кордону додому.

Щодня багато людей, котрі відправляють гроші в Україну через TransferWise, прощаються з високими банківськими зборами та жахливими валютними курсами. Незважаючи на те, що ми були раді допомагати нашим клієнтам у заощадженні грошей, ми знали, що знаходимось далеко від нашої мети — миттєвих переказів. Надсилання коштів в Україну з TransferWise було досить повільним. Більшість переказів надходила на рахунок отримувача лише через 2 дні після ініціювання переказу. Це пов’язано з тим, що на відміну від більшості інших валют опрацювання гривневих платежів вимагало великої кількості мануальної роботи для TransferWise. Такий стан речей не відповідав нашим стандартам, тому ми почали працювати над автоматизацією виплат для переказів у гривні.

Читайте далі за посиланням:
transferwise.com/...​yttievi-perekazy-v-hryvni

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

это те что на карточку привата переводят?

было 1.5 % стало 3
профит

Есть аж три варианта, различающиеся ценой и скоростью. Не хочешь быстро и дорог — переводи как раньше дешево и через день-два.

Ядавно не переводил. Повышение до 3 процентов было в прошлом году. Там и остановился

funkyimg.com/view/2VKAL

Ну и важно помнить об альтернативах. Перевод свифтом не будет быстрее, а в случае малых сум много-много дороже.

Респект этим парням, когда-то была критическая необходимость прямо с телефона отправить деньги на лечение человеку больше какого-то там лимита, валидировали доп. инфу и отправили перевод за несколько минут.

Хорошая новость, теперь не придется ждать не понятно сколько

было дольше чем 1-3 часа, особенно если это пятница то перевод будет в понедельник

А есть возможность отправить ИЗ Украины в Европу? не обязательно даже гривну, доллар в евро подойдет вполне

А есть пруфы на возможность отправки из Украины? Всего пару месяцев назад система работала в Украине только на получение. Неужели, они это пофиксили?

Почему отправлять можно только из одной валюты в другую?
Почему нельзя перевести из USD в USD?

Не обов’язково мати картку для переказів без конвенції, для таких достатньо мати сам borderless рахунок. Якщо не помиляюсь у ньому в Україні всі валюти доступні крім доларів США. transferwise.com/ru/borderless

Счёт тоже недоступен в Украине

Виглядає на те що ви не пройшли перевірку. Рахунок доступний, недостуапні лише банківські деталі в USD всі решта 40 валют функціонують так як і для усіх інших держав.
Якщо ви пройшли перевірку і рахунок далі не достуапний — зверніться в підтримку.

Потому что комиссия зашита в курс конвертации. Ты ведь не думаешь, что они действительно бесплатно деньги переводят?

Перед тим як робити такі звинувачення подивилися б на курс спочатку :) і на комісію, ніхто на даний момент не говорить про безкоштовні перекази.

Точно. Это у ваших конкурентов. Мои извинения.

Вы просто на курсе дополнительно имеете маленький гешефт.

Всі гешефти офіційно розписані в розділі про комісію, а курс середньоринковий. Не знаю що вас так сильно образило.

тут можете подивитись про нашу місію www.facebook.com/...​e/videos/851247365305823
власне я і поїхав з України бо у більшості гешефт на першому місці в житті. В скандінавії, прибалтиці та і впринципі в цивілізованому світі — збагачення побічний ефект досягнення цілей, котрі збагачення не стосуються.
Дуже сумніваюсь що Крісто Карман, коли починав, з Таветом Хінрікустом, міняти стан світової системи грошових переказів — розраховував стати найбагатшим естонцем, на це просто немає часу. Та і зараз Крісто часто працює в опенспейсі, що ще раз доводить те що ТрансферВайс — не бізнес для збагачення, ТрансферВайс — це революція, і на першому місці завжди клієнти і ефективність роботи для клієнтів. Ось стаття про це transferwise.com/...​/the-transferwise-mission в блозі не одну цікаву можна знайти, і повірте це не маркетингові ходи, це опис того що є насправді.

Думаю не скоро, адже спочатку треба запустити перекази з України, а то сенсу в картці на котру локально намодна залити грошей. Disclaimer: це виключно моя думка, котра може не співпадати із справжнім станом речей.

Напишіть в підтримку з конструктивною аргументацією чому вважаєте що картки повинні з’явитися в Україні швидше ніж наприклад в Канаді чи Бразилії чи будь-якій іншій більшій і фінансово успішнішій країні, ми завжди відкриті до відгуків від клієнтів.

Приорітетність завжди визначається клієнтами, якщо є друзі — долучайте і їх, можете колективного листа написати, це не жарт в разі чого.

Нажаль, я такими даними не володію, але не завжди вирішує існуюча критична маса, якщо існує потенційна можливість залучення більшої кількості клієнтів — це також вагомий аргумент. Тому й кажу якщо є щось чого команда недобачила — напишіть.

Скажіть будь ласка, а чи можна перевести гроші з України в Хорватію? І якщо так, то як само?
Наскільки я розумію, мені для цього потрібно створити акаунт на Transferwise та прив’язати до нього картку Приватбанку. Але чи можу я перевести гроші закордон чи Transferwise у нас працює тільки на вхід? З Transferwise у нас працює тільки Приватбанк і я ніде не можу знайти інформацію про те, чи є в Україні офіс та служба підтримки Transferwise.

Дякую

На даний момент для України тільки на вхід.
Служба підтримки клієнтів глобальна, можна писати до них англійською або російською.
Українського телефону немає.
transferwise.com/contact

Подписаться на комментарии