×

У Рівному з’явиться офіс Lohika

25 липня компанія Lohika відкриває офіс розробки в Рівному. Компанія спеціалізується на інноваційних продуктах та інженерних послугах для корпорацій по всьому світу.

На момент відкриття в рівненському офіс Lohika працюватиме 10 інженерів, і в планах компанії збільшити цю команду у кілька разів. А всього у 4-х українських локаціях компанії в Києві, Одесі та Львові працює вже понад 1000 співробітників.

Відсвяткувати відкриття нового офісу в Рівному компанія вирішила, поєднавши приємне з корисним, тому окрім церемонії відкриття, Lohika запланувала для IT-спільноти міста першу технічну зустріч TechTalks@Lohika Rivne. Формат, який вже давно знайомий технічним ком’юніті Києва та Одеси, передбачає обмін досвідом та навчання у неформальній атмосфері. Спікерами першого TechTalks@Lohika Rivne стануть:

  • Юрій Сенько, Staff Engineer. 
Тема: «Ruling the World with IoT and Google Cloud»;


  • Дмитро Зайцев, Tech Lead. Тема: «Playing Tickle Pickle or Writing BDD tests with Spek 2»;
  • Петро Сав’юк, Team Lead
. Тема: «In TEAM we trust: best practices and life-hacks to create a strong team».

Долучитися до святкування та зареєструватися на TechTalks@Lohika Rivne можна за посиланням: tiny.cc/u5zq9y

Окрім роботи над інноваційними проектами для провідних компаній світу, компанія пропонує можливості для кар’єрного та професійного розвитку у власному тренінговому центрі, закордонні відрядження в офіси до клієнтів та можливість напряму вести з ними комунікацію, розширену програму медичного страхування та страхування життя, гнучкий графік роботи з опцією «робота з дому», а також «довгі зимові канікули» для всіх у період новорічних свят. Крім цього, співробітники мають можливість безпосередньо впливати на розвиток процесів в компанії, беручи участь у внутрішніх ініціативах, а також долучатися до розвитку професійних ком’юніті у своєму місті. Для цього Lohika організовує регулярні технічні мітапи, де інженери з різних компаній мають змогу обговорити останні зміни та тенденції у своїх технологіях і поділитися досвідом з колегами.

«За майже 20 років роботи ми стали одним із лідерів ринку розробки в Україні і заслужили репутацію компанії, яка гарантує якісний продукт для своїх клієнтів. Якщо ж говорити про ринок роботодавців, то минулого року ми увійшли в ТОП-3 найкращих IT-компаній України у рейтингу DOU, і кожен третій співробітник готовий рекомендувати нас своїм друзям. Сьогодні ми ростемо значно швидше, аніж розвивається ринок IT в Україні, у нас амбітні плани та ще більші можливості, тому я впевнений, що історія Lohika в Рівному — це історія успіху та розвитку — як компанії, так і IT-спільноти міста. Як CDO Lohika я можу гарантувати, що у нас немає зайвих людей. Досвідчені інженери на ринку знають, що пройти технічне інтерв’ю в Lohika буде нелегко. Проте долучившись до нашої команди, ви на 100% будете впевнені у її професійності, а також зможете розраховувати на експертизу найкращих інженерів для свого технічного розвитку. Ми дійсно пишаємося командою і корпоративною культурою, яку вдалося створити за цей час, і я впевнений, що рівненський офіс продовжить традицію і підтримуватиме цю планку», — зауважив Chief Delivery Officer компанії Lohika Владислав Шимов.

Нагадаємо, у 2017 році Lohika стала частиною міжнародного технологічного гіганта Altran з представництвами у понад 30 країнах світу і понад 47 000 співробітників. Наразі материнська структура Lohika веде перемовини про інтеграцію з іще одним світовим гігантом — компанією Capgemini. Очікується, що в результаті такої синергії вже до кінця цього року на ринку з’явиться безумовний лідер у сфері Digital та ER&D з 250 тис співробітників у понад 40 країнах світу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Свежо придание, как 150 человек отправили на воздух в Одессе.

Ну так вот. Теперь с уверенностью могут гарантировать что лишних людей уже нет... или пока еще нет.

Сьогодні ми ростемо значно швидше, аніж розвивається ринок IT в Україні

Анегдот. Прямо сейчас может быть и растут, а вот хотя бы на протяжении лет терх...

Як CDO Lohika я можу гарантувати, що у нас немає зайвих людей

Всіх вже звільнили?

Зайвих радше не наймали. А щодо стрімкого росту — зауваження не зовсім зрозуміло. Описка?

Зайвих радше не наймали.

Це брехня, але детальніше коментувати я не сатну.

А щодо стрімкого росту — зауваження не зовсім зрозуміло. Описка?

dou.ua/...​articles/top-50-jan-2019
Отут можна глянути на графік конкретно вашого «стрімкого росту» з 12 року. За данними ДОУ, які звістно можуть відрізнятись від реальності.
Зокрема в серпні 17 там такий собі провал по хедкаунту до показників... року так 2006-2008.
Можливо в данний конкретний момент часу ви і ростете і може навіть швидше ніж індустрія в цілому. Але на проміжку довшого періоду часу ви не ростете а стагнуєте.

У прес-релізі чітко сказано «Сьогодні ми ростемо значно швидше, аніж розвивається ринок IT в Україні». Якщо точніше, мова йде про два квартали цього року. Не розумію в цьому контексті, до чого тут статистика за якісь попередні періоди.

Та абсолютно нідочого. Я лише підкреслив оте ваше «сьогодні» з прес-релізу.

А так якщо ви пів року ростете, потім пів року звільяєте зайвих а потім знову ростете з точки зору формалізму щороку можна випускати такий от прес-реліз от тілки написане там не буде відображати реальності.. хоть і буде вірним з точки зору «сьогодні, мається на увазі останній квартал»...

ЗІ: ще одна велика проблема вашої контори, що далі за текучий квартал у вас думати ніхто і не вміє...

Взагалі-то дивно це, Маріє. Для чого Ви світили відкритий офіс в Рівному півроку назад ось тут: dou.ua/...​p-50-jan-2019/?from=doufp , якщо насправді він ще не функціонує.
UPDATE: пепрошую, питання не до Вас а до PR відділу компанії, який надав цей прес-реліз.

Доброго дня! Офіс в Рівному світили, тому що офіційному відкриттю передує тривалий процес найму. Якраз для цієї цілі і додали ще одну локацію. Зараз у нас сформована команда з 10 інженерів, які виходять наступного тижня, а в самому офісі додають останні штрихи, щоб все було комфортно і красиво :) Наступного тижня будемо готові відсвяткувати. Будемо раді і вас бачити :)

Мне одному кажется что бренд со странным именем? Нет?...

Я бы не сказал, что более странное, чем остальные имена софтовых компаний в Украине. По-моему там все учавствуют в каком-то марафоне.

Цитувати Шекспіра і його сонет про ім’я у відповідь — це занадто буде? :)

Это та цитата, которая говорит, что как не назови, всё равно будет лохика? %)

Ми очевидно різні вірші в школі вчили :)

What’s in a name? That which we call a lohika
By any other name would smell as bad;

© William Shakespeare, Galley and Rower, Act II, Scene II.

Добре, мабуть, що ваші поетичні здібності менш відомі, як Шекспіра :)

Боюсь помилитись, але пригадую, що засновники — українці з діаспори, і це слово — транскрипція українського слова Логіка з м’яким звуком г.

Дело не в транскрипции (она правильная
Дело в ассоциациях. Почему к global logic нет вопросов..

Мабуть, ми вже настільки звикли до англомовних назв, що транслітерація україномовних не зчитується одразу.

А с какого бодуна мы должны считывать украинскую транслитерацию сразу? На ней пишут только в загранпаспортах. Для кого нужны эти понты для сельской местности с использованием латиницы? Для иностранцев? Ну тогда у меня плохие новости, в европейских языках будет и луика и лойка и лохика, если это была цель, то она достигнута.

Луи из Логики не слишком обидятся.

Мені здавалося, від цього комплексу меншовартісності — українська для селян, ми вже давно позбулися. Жаль, що не так.

Так и запишем, в Лохику принимают без проверки на логику.

Знаешь как на слух определить украинца и РФеца говорящего на русском? Попроси произнести слово «снег», украинец произнесёт как «снех», РФец как «снек».

Иди спать!

Почему к global logic нет вопросов..

Хи-хи.. потому что эти специально в свое время подумали о своем имени, и даже его подкорректировали :)

Да подумаешь, имя не восем удачное. Мы в свое время «политкоректно» читали это как Лохайка.

Да всем похер

Але ж ти відписався тут ;)

и нашелся ты, который должен был обязательно это подметить :)

А як без цього. П’ятниця ж!

Підписатись на коментарі