Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Лідери думок та інфлюенсери ІТ-індустрії в Інстаграм

Збираю перелік аккаунтів лідерів думок в сфері ІТ, розумних речей, діджитал тощо з активною аудиторією. Поділіться insta-блогерами, на котрих підписані, будь ласка (збираю з метою рекламної співпраці, просуватимемо шоурум якісних комп’ютерних крісел).

P.S. Від 22.08.19

Так, друзі, я очікувала максимум два-три лінка якихось «обзорщиков» і когось в стилі Denis Sexy IT, але схоже зачепила багато почуттів

Інстаграм в цьому плані вважала безкорисним. Але гіпотези потрібно перевіряти — підтвердилась. Всім дякую

Якщо є бажання поділитися — можете розповісти, за ким із українських персон так чи інакше пов’язаних зі сферою технологій та продуктів слідкуєте в Твіттері чи на Фейсбук.

І ще. Кльові крісла продавати не соромно. Всіх будемо раді бачити в борщагівському шоурумі))

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Так а шо там у вас по креслам? Ищу как раз что бы такого домой взять для повседневного пользования и здоровой спины.

Треба приїжджати і міряти, можете глянути на kreslalux.ua — там все, що по імпорту

С этими инфлюенсерами в сети мутки были задолго до инстаграмма — взять тот же ЖЖ, одиночные блоги, общественные блогалища: были очень посещаемые журналы, были не очень.

И тогда были, и сейчас есть люди, которым есть что интересного рассказать, и интересный у них не только контент, а и способ подачи. Без унылого нарциссизма, щебетания на камеру из какой-то странной локации и лизания микрофонов на людном пиру тщеславия — всё строго и по делу.

Но в основном из страничек этих влиятелей торчат чьи-то уши, а зачастую — несколько пар разноцветных ушей.
Посудите сами: вы к ним пробираетесь через трудноустранимую рекламу, чтобы у них почитать что? Какой-нибудь рекламный пост, или врезка, которая проговаривается между делом.
Если началась реклама — влиятель испортился. И ещё не один испортится.
Продвигается не только реклама, но и разные ценности, ориентиры, установки, настроения и скорее всего поблизости околачивается пастух.
А где пастух не справляется — справятся алгоритмы соцсетей, расставляя акценты.

Что вообще просит автор?
Всё просто и прямолинейно: дайте мне позязя контакты людей с активной аудиторией (которых вы возможно уже читаете) — и я попробую всучить им свою рекламу, чтобы они ею кормили вас и надоедали вам.

Поэтому посыл автору и ей подобным попрошайкам, гуру и подгуркам из области засирания етераэфира лишь один, да простят меня за грубость:
Залупу им на воротник.

Де треба башляти щоб це взагалі хтось міг побачити

Шо таке розумні речі, діджитал?

С уважением топ инфлюенсер среди жены и мамы.

лідерів думок в сфері ІТ, розумних речей, діджитал тощо

Це, скоріш за все, звичайні блогери, що роблять огляд на усілякий стаф.
Щось типу www.instagram.com/keddrofficial

Ще, можете спробувати геймерскі аккаунти пошукати, їх досить багато, крісла там мають бути актуальні. Та й аудиторія у них звична до такої реклами.

Вы серьезно считаете, что кто-то из публичных личностей в ИТ станет заниматься рекламой кресел?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Андрей, я ведь не Брэмов Коэнов ищу. Не вижу ничего постыдного в том, чтобы исследовать все пути продвижения дефицитного товара

Дефицитного? )) Я тут представил, как буду в одном из своих постов расписывать достоинства «дефицитного кресла» и мне даже как-то смешно стало.

Андрей, может, слово не совсем удачное, но как еще назвать вид товара, которого лет 3-5 назад не было в наличие, молчу уже о выставленных на витрине образцах — в Эпицентрах же не продавали профессиональных кресел) Так что да, в некотором роде их достоинство в том, что они вообще есть))

Так, у нас уже были продавцы аксессуаров для айти-людей, свиданий за 800 гривен и сервисов по доставке еды. Были просьбы заполнить анкеты на очень много вопросов.

просуватимемо шоурум якісних комп’ютерних крісел

Этого ещё не было.

«Собираю перечень контактов для спама» — намекает автор темы.

Инстаграм — он для нарциссизма. Хотя кто-то продолжает это использовать, как фотоальбом. Вряд ли кто-то как профессиональную соцсеть.
С влиятелями не поможем, но вполне могут найтись айтишники, которые ездят за границу и возят айфоны из разных стран и барыжат ими в инстаграмме по соседству с косметикой для беременных и одеждой от Нгуена Ван Ли.

У них есть айфоны — у вас есть стулья, так в чём же проблема? Знакомьтесь быстрее, вы созданы друг друга.

Так, мабуть, потрібно пояснити. Я ні в якому разі не хотіла потривожити елітне коло спеціалістів в собі, зменшити значимість їх роботи чи принизити світове значення. З приводу якості інстаграм-контенту згідна. Але тому і цікаво дізнатися, хто там зараз із місцевих спеціалістів поп-зірка.

Залишилася дрібничка — змусити ITшників користуватися інстаграмом.

я користуюсь (не хвальби ради кажу, а просто відповідь на ваше твердження). Щоправда, в мене там в основному Нешнл Джіогрефік, НАСА і т.д. в підписках.

Ну нарешті буде з ким працювати))

Искал комментарий «Слабенький пятничный топик». Не нашел :(

Поділіться insta-блогерами, на котрих підписані, будь ласка :D

Ой дівчинко, тут це так не працює.

Не сарказм. Це дійсно найкращий варіант.

Ви в тих кріслах взагалі працюєете?:)) А як мені цікаво «злиті жіночі лінії» пояснять ціноутворення, той факт, що над механізмом працювали декілька років, сітку плели і патентували, тестували відповідно до біомеханіки? Хлопці, ви тут берегів геть пустилися зі своєю об’єктивізацією. Ідея ж в тому, щоб показати, наскільки це важливий і кропітливий вибір — місце, на котрому сидітимеш по 10 годин щодня. Які моделі? Які соски? Не лише ж кодери працюються сидячи, а десь половина працевлаштованої країни — а розуміння, чому крісла бувають дорогі може бути максимум в тих, хто побачив, що Шелдон Купер сидить а АЕРОНІ (!! — тут сарказм). Такі от справи, шляхи шукаємо різні

Ех Якби ще не сидів на кріслах-заклятих-конкурентах:)

ви краще лінк на крісла дайте, я в пошуках

ясно. сайт російською, проходимо далі

krislalux.lviv.ua знаю, прикро, працюю в межах можливостей

insta-блогерами, на котрих підписані

Спочатку я подумав що це якийсь жирний троллінг, але тс схоже серйозно О_о

что такое инстаграм?

Шо такое розумні речі, діджитал и шоурум?

розумні речі,

это наверное про умные трусы от xiaomi

in 100 gramm
Бухають кароч, наркомани

Понаколюються своєю маріхуаною, геї.

Максимум що вони там можуть..то своїми фотками з івентів та аеропортів підтримувати свою репутацію та створювати образ «зайнятої людини»

«Инфлюенсеры» в сфере IT используют Twitter. Иногда Facebook. Потому что эти платформы позволяют шерить их посты и разжигать срачи порождать дискуссии.
Вот из недавнего, например: twitter.com/...​tatus/1149302828420067328

Ни разу не видел такого в Instagram, если честно. Что неудивительно.

Спасибо, я пока тоже не встречала и вообще далекая от нашей аудитории платформа, но решилась спросить. Судя по агрессии в ответах, очень зря)

Ну ладно там твиттер, реддит, хакерньюсы и дев ту. Но в инсте программисты???????? код картинкой в 1080×1080 выкладывать?

Вот такое есть для выкладывания кода картинкой
instaco.de

аккаунты дувчушек «разработчиков» довольно таки популярные.
#girlcoder тысячи их.

Настоящие инфлюенсеры пишут в LKML!

Підписатись на коментарі