Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

ІТ-компанії в Хмельницькому

Хтось може поділитися інформацією стосовно наявності ІТ-компаній у Хмельницькому? Особливо цікавлять ті, що займаються Java, хоча загалом хотів би знати, чи там хоч якісь є.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Компания Hexside-digital ( м. Хмельницький), PHP, JavaScript (Node.js, Express) , HTML-верстка (HTML5, CSS3, JS, jQuery, Bootstrap), Веб-приложения (SPA) , Mobile App разработка (ios & android), Чат-боты. Напишите мне на почту : yakobchuk.i@hexide-digital.com

Ні, якби я його розглядав, все було б значно простіше:)

Розвідка боєм показала, що компанії у Хмельницькому є, переважно невеликі. Багато РНР, web, є.NET, embedded, навіть VOIP. Java мало (1?). Але щоб їх знайти, потрібно в першу чергу контактувати з місцевими ІТ-шниками — втім, як і в Чернівцях, просто тут я їх знаю більше.

а Львів ви не розглядаєте?

2Voice: Написав, чекаю відповіді.

Переглядаючи резюме, а не вакансії, знайшов ще таке, например:
www.elsu.net
Взагалі, гляньте:

work.com.ua/...resumes/100003

Що ж, принаймі це:
“Clarity AG, a growing German company and European leader in development of communication and voice systems, is looking for self-motivated, experienced software developers to offer you excellent career opportunities in our development centre in Khmelnytsky.”
виглядає непогано. Бо всі мої попередні пошуки нічого крім 1С-ників та HTML-верстальників не знаходили.
Дякую за інформацію!

Хоча я все-таки сподівався, що відгукнеться хтось із хмельницьких розробників...

Судячи з цього ІТ-компанії у Хмельницькому можуть бути в наявності. Але в будь-якому випадку їх мабуть дуже мало.

Підписатись на коментарі