.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту
×Закрыть

Шаную воїнів, біжу за героїв України

25 серпня 2019 року відбудеться всеукраїнський забіг, присвячений пам’яті загиблих у російсько-українській війні. Кожен, хто шанує героїв, зможе долучитися до організованих забігів в семи містах України — Луцьку, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі, Коломиї, Миколаєві та Сумах.

Ти можеш пробігти марафон у будь-якому іншому місті та приєднатися до спільного руху через сторінку у фейсбук «Voiny»:
пробіжи в цей день за загиблого героя, де б ти не був!зроби фото/відео звіт про те, за кого ти пробіг та поділись на своїй сторінці!

«Шаную воїнів, біжу за героїв України» — започаткована торік традиція, національний рух вшанування пам’яті полеглих воїнів. Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав країну, подякувати та підтримати близьких наших героїв.

Чому варто бігти заради загиблих?
Ми Пам’ятаємо
Ми Співчуваємо
Ми Вшановуємо
Ми Допомагаємо сім’ям долати біль втрати
Бо Ми — разом!

#вшануй

Довідково
Всеукраїнський Забіг в пам’ять полеглих започаткований агенцією Republic в рамках ініціативи Voїny. Voїny — це перший в Україні соціальний проект, мета якого — підвищити обізнаність українського суспільства про загиблих воїнів, запровадити єдину процедуру поховання та заохотити до почесного вшанування захисників України. Voїny започатковано агенцією Republic разом з українським урядом, експертами, громадянським суспільством та представниками відповідального бізнесу.

Досвід США
2008 року в США започаткували традицію вшанування пам’яті загиблих американських військових — забіг Run for the Fallen (Біжи за полеглих). Рух діє в більшості штатів і забіг став загальнонаціональною традицією. Саме цей факт надихнув Republic започаткувати аналогічну ініціативу в Україні.

Минулого року George Lutz, співорганізатор американського Run for the Fallen, підтримав наш перший забіг-вшанування в Києві та відвідав столицю: «Для сімей загиблих найважливіше — розуміти, що смерть близьких їм людей була недаремна, і що про них пам’ятають. Важливо не лише пам’ятати імена героїв, важливо пам’ятати про їхні сім’ї та біль, крізь який вони пройшли».
Біжіть з нами 25 серпня, вшануйте героїв України!

Контактна особа: Таїсія Братасюк +38063 836 19 98, або сторінка у Fb Taisia Bratasiuk

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А в Києві буде забіг?

В Києві буде спочатку хода, апотім забіг 29.08.2019 року!!!

Скільки вартує участь? Де маршрути?

Ні, звичайно, війна не закінчилася. Вона триває...
Але, українцям, на превеликий жаль, вже є багато кого вшановувати.
Цей забіг не є політичною маніфестацією.

Это же мероприятие с другими целями =/

Люди для себя собираются коллективным спортом на один раз заняться, за одно помянуть погибших (мотивы обоих действий не до конца понятны, по крайней мере мне), но на кой им те семьи? Никто не собирается решать их проблемы

А що ж Виталий зробив для наших бійців і їх сімей? Окрім беззмістовних постів на доу, звісно.

Просто під такими виляннями часто приховують відсутність справ як таких. Особливо у людей яких називають ватою, для яких у війні винен Парашенка, Росія дружня страна а росіяни братский народ. Такі не можуть допомагати українським солдатам, бо в глибині душі ті для них чужі, а то і злочинці що воюють протів сваево народа. Зате критикувати будь-які прояви українського патріотизму — тут вони перші. Тому шо воротить від української сторони конфлікту. Адіннарод і все таке. Отакі справи.

реальные проблемы украинский патриотизм не видит
Родине
нет необходимости выделять какую-либо территорию и называть какой либо страной.
зачем тогда плакать что АТО 5 год

Ватничег розгорівся

Я міркую не вузько, а глибоко! Досвід спілкування з ватою дає розуміння всіх цих маніпуляцій і вилянь.

Хз. Виталия точно не спитали. А дарма. :D

Звичайно, запитували. І їм дуже шкода, що пол них згадують лише в таких контекстах. От Ви особисто часто згадуєте чи може якось допомагаєте сім’ям загиблих?

А тепер просте питання — чим забіг на честь загиблих забороняє допомагати матеріально сім’ям чи іншим бійцям?

За гроші можна купити все. Наприклад вже поколоті дрова. Чи найняти бригаду майстрів що відремонтують будинок. Маєш гроші — маєш свободу. І я думаю айтішнику буде більш ефективно грошей виділити конкретній людині(але дуже провірити на предмет фейковості), ніж йти і аки просторобочий колоти дрова. Окей, можна взяти, знайти сімю бійця і самому променеджити а не просто виділити гроші, якщо вони не можуть чи у людини складна псих травма приправлена алкоголем. Є волонтерські організації по реабілітації. Та варіантів безліч. Можеш руками, чи тільки руками — допомагаєш руками. Без питань. Добрі справи хороша річ, і не лише воїнам треба допомагати. Є ще еко питання, а це навіть вище політики. Аби робилося. При цьому я не бачу сенсу йти на форумах негатив виливати, при цьому навіть по нормальному не закликаючи людей до якихось справ. «Краще б» не змотивує нікого щось зробити, лише викличе агресію. Конструктив, от чого Вам бракує.

І їм дуже шкода, що про них згадують лише в таких контекстах.

Окей. Вмикаємо логіку. Їм шкода що їм крім цього не допомагають ще реально. Але їм всерівно приємно що хоч так. Логічно ж? Чи краще взагалі не згадувати? Мовчати, так наче у нас тут Малоросія заїхала і ця тема не піднімається. Та було б відмінно для будь-якої проросійської влади. Ви не думали чому у всіх країнах згадують ветеранів в інформаційній площині? А деяка, сусід, навіть на цьому побудувала свою владу. Може тому що це важливо так само як важливо і допомагати речами, грішми етк? І з чого ви взяли що ветерани США у всьому забезпечені? Це не так. Там теж висвітлюється через ті ж фільми про проблеми ветеранів коли держава про них не сильно і піклується. Що з цим робити я не знаю. І країна у нас не офігеть багата. І люди в більшості пофігісти і дуже жадні, готові лише копійками допомогти. Така натура людського роду. То хоча б морально варто підтримати тих хто за наші теплі місця віддав життя, здоровя. Я проти такого згадування як в Росії, але забіг ніби цілком цивілізовано. Хоча звісно можна потролити бігунів, ніхто не заперечує.

Тролінг на рівні школи. Сед.

Робіть. Вам хтось забороняє? Але ні, ви прийшли сюди покритикувати. Мені наприклад пофігу коли ватники ходять з табличками ветеранів, які потім в смітнику опиняються. Це їх моральна відповідальність за таку упоротість. В той же час забіг, без жодної помпезності, який існує і в інших демократичних країнах — біда біда.

не пересекаются с самопиаром.

В чому самопіар? Що зберуться люди(важливо чим побільше) і покажуть що в країні є народ який вдячний за захист? Який сенс в піару якщо ти не медійна персона?

Вот там еще есть волонтерское движение которое сначала поможет жертве/семье жертве,проявит всестороннюю заботу,а потом будут вместе в комфорте вспоминать

В нас теж є. І? Знову якась околоватна маячня.

факты

Які? Що на війні хтось заробляє? Що війну можна було уникнути? Це хороші факти для політичної маніпуляції. Факти бувають різні, питання в їх інтерпритації і розбору.

тогда почему: І їм дуже шкода, що про них згадують лише в таких контекстах.

Тому що так є всюди. Просто в розвинених країнах допомога серйозніша(і то це від держави, скільки там добровільно скидаються під питанням). Але всюди це недостатньо. А недостатньо, бо напевне людина все таки егоїстичне створіння і тягне все до себе, ну або в свою сім’ю, і не готова ділитися серйозно. Можете назвати це цинізмом.

До речі. Поміж всього ми забуваємо, що люди йшли на війну по власній волі, вони готові були пожертвувати собою заради збереження країни. Ніхто їм ніколи не обіцяв все життя їх чи їх сімї підтримувати(окрім мобілізованих, але це інша історія, таких взагалі на війні 21 століття не має бути).

Це реальність у всьому Світі. Я на щастя не політик і можу розказувати як суспільства працюють насправді. От політики вам розкажуть про величезну повагу до ветеранів.

У Вас емблема ООН я так розумію. Невже нема розуміння елементарщини?

оон та еще организация по списанию и отмыванию денег)))

От бачите. Тим не менш вона щось і корисне робить для людства. Все в цьому житті компроміси. не можна спасти голодних дітей в Африці(вже пробували), не можна всіх хворих вилікувати, всіх нерозумних навчити(в Україні рівень вищої освіти феноменальний, а рівень життя біля країн Африки, напротивагу країнам ЄС де не ганяються всі за корочкою). Так само і цей забіг це хоч щось, щоб людям нагадати що про них памятають. Якщо крім цього ще й матеріально допоможуть — відмінно. От критикувати треба коли держава почне на «повазі» ветеранів будувати свою політику, як це сталося в Росії. А якщо врубати цинізм, то можна про все дуже гарно розказати, як кругом одні гниди і воші. Тільки я шукаю у всьому позитив.

До чого тут список країн по ВВП я так і не зрозумів, чесно. Якийсь натяк?

П.С. в той де час я чесно кажу про деякі речі чим можу здатися цинічною мерзотою. Краще правда ніж розказувати про безмежну любов до когось.

вам так кажется)))

Не думаю

Государство — это ты!

Ні

До цинизма дожить нужно,сначала стоит включить реализм.

Справжній реалізм вмикає цинізм. До цього всерінво все завязано на погляди і почуття. Цинік добре знає що рулять лише гроші. Хоч це і не завжди так.

ООН самая радужная,вся в позитиве. Но именно МВФ раздает кредиты.в том числе и украине.

Чому тоді від МВФ менш позитивна? Крім того ООН за 2013 рік. Хороший приклад як пошук змов заводить в хибні заключення.

сомневаюсь что эту цель можно достичь так просто

Ви нас за ідіотів тримаєте ?

Похоже на мероприятие «бессмертный полк», а его почему-то считают политической акцией. Хотя там тоже только мёртвых героев и участников войны почитают.
Лучше смените вектор немного — и бегайте просто за мир. Ну, или за Землю и экологию.

Вы на этой войне воевали? Нет конечно. За вас это делали люди, которые тоже могли сидеть в Инете и строчить комментарии за мир на Земле. Но они взяли оружие и пошли защищать свою страны, многие из них погибли. Почтить их память, пусть и марафоном — святое дело.

Мой комментарий был не про почитание мёртвых как таковое, а про то, что это — политическая акция. Т.к. она очень похожа на «бессмертный полк», который тоже признают политической акцией.
И ниже мои мысли/рекомендации, если организаторы действительно не хотят полит окраса своему мероприятию.

Якби ще люди вчили юридичну мат.частину, що робити аби війни не було. А не виконували безглузді ритуали, прикриваючи тим самим винних у загибелі українських хлопців.

Пеніє, не тригерися. Поводься чемно.

Чемно відноситися до сакралізації жертвоприношення як інструменту захвату і збереження влади?
Паралельно із відволіканням від малесенького факту: Є ті, хто на війні заробляє.

Доки ці люди існують, хлопці не проти тих воюють. Справжній ворог за спиною. Влаштовує пробіги, паради [це про Однотурового], вшанування, святкування... що завгодно, окрім встановлення та дотримання правового режиму.

На будь-якій війні хтось завжди заробляє.

це про Однотурового

Поверніться в реальність, Порошенка вже давно нема при владі. Цей ваш неадекват колись скінчиться?

Йому нових смислів ще не підвезли просто. Вчорашніх чотирьох морпіхів з гранатометів теж певно Порошенко забрав (хоча в дійсності, до заборони стріляти таке уявити було неможливо, наші їх на дальніх підступах відстрілювали, а тепер скоро вже з піддульників почнуть бавитись мабуть)...

Проста нада перестать стрєлять...

Взагалі-то ні, треба озброїти населення. Та хоча б легалізувати те що вже на руках.

// Порося зняли, але боти бачу при ділі. Рефлекс?

А вы хорошо осведомлены, о том, как там на передовой.
Диван с встроенной подзорной трубой?!

Чувачок з посиланням на ВК в профайлі і таким наїздом іде лісом по дефолту.

))) Как-будто если-бы его там не было у вас нашелся-бы внятный ответ

Сам то на передовій, щоб інших туди ганяти? Герой диванний %)

Нет конечно, где ты увидел, что-бы я кого-то туда гнал?

Йому нових смислів ще не підвезли просто.

Та подвезли, но миграция данных зафейлилась. А т.к. прога старая и уже не нужная, то разбираться в причинах и накатывать новые скрипты смыслов все забили. А чтобы система работала хоть както откатили изменения.

Мене більше цікавить хто в житті вати буде винуватий тепер, як Петро Олексійович зійшов зі трону. Пять років страждали, тепер то що. Невже займатися своїми проблемами самим? Наврядчи. Треба придумати нового злодія що не дає їм встати з колін. Можна про США чи ЄС, але це дуже палевно. Хоча, колись треба починати, не ховатися ж весь час.

ні, Порох у них у всьому буде винний завжди)

Тоді це найбільш ефективний президент

Ворог — це російські найманці, які кожного дня вбивають українських воїнів.
Сподіваюся, що Ви робите достатньо щоб встановився та дотримувався правовий режим.

За маршрутом диван — військомат

Поки що це просто Забіг.
В майбутньому хто зна’.

Подписаться на комментарии