PayPal, Holvi, TransferWise, Payoneer
В мене зараз Пейпал до особистого рахунку в США, оскільки обороти там мізерні.
Для естонської компанії банк в Естонії рахунок закрив, і вона поки заморожена.
Але може наступного року знадобитись.
Хороша стаття від MC Today, що думаєте про всі ці опції? Хто чим користується і чи ви задоволені сервісом??
Holvi
Holvi — фінська платіжна система, ліцензована для роботи у 36 країнах зони платежів у євро (SEPA). Цей сервіс відкриває корпоративні рахунки та надає IBAN для компаній, зареєстрованих в Австрії, Фінляндії, Німеччині та Естонії. Працює лише з платежами у євро.
Переваги: рахунок відкривають у середньому за добу, без вимог фізичної присутності. Картку Holvi Business Mastercard відправляють поштою. Користувачі мають повноцінний цифровий банк: отримують кошти та сплачують рахунки, відстежують платежі та безкоштовно ведуть бухгалтерський облік. Також до рахунку можна підключити PayPal та отримувати платежі ще й з нього.
Недоліки: такий онлайн-банк найкраще підійде для малого бізнесу. На рахунку немає обмежень на отримання коштів, втім на день можна витратити з рахунку не більше 7,5 тис. євро, а зняти до 3 тис. євро. Ліміт на місяць — 40 тис. євро на витрати та 15 тис. на зняття готівки. Сервіс працює лише для зони SEPA (єдина зона платежів в євро).
Особливості: Holvi має партнерство з e-Residency, сервісом для відкриття та ведення бізнесу в Естонії. Тому для тих, в кого є картка е-резидента, для верифікації треба зробити лише кілька кліків (як кажуть на сайті платіжної системи), а компанії е-резидентів через Holvi можуть вносити уставний капітал.
Залежно від потреб сервіс пропонує три пакети обслуговування: за 9, 18 та 98 євро на місяць. Вони всі дають доступ до роботи з платежами, але до різної кількості рахунків і банківських карток: по 1, до 5 та безліміт відповідно. Власники платних підписок також зможуть створити онлайн-магазин на основі сервісу.
Від тарифу залежать і комісії. З тарифом за 9 євро відправлення платежу коштує 25 євроцентів, для інших це безкоштовно. Для власника тарифу у 98 євро безкоштовним буде зняття готівки з рахунку. Для зняття готівки з картки у банкоматі діятиме комісія відповідного банку.
TransferWise
Це британсько-естонський фінтех-сервіс миттєвого обміну платежами. З ним відправити переказ можна з 34 країн, а отримати — у 68, в тому числі в Україні. Сервіс підтримує 44 валюти, серед яких усі найпопулярніші: долари, фунти, євро, юані та інші.
Переваги: зняти кошти можна вже за 30 хвилин після відправлення у «ПриватБанку» без комісії. Комісія за конвертацію валюти для бізнесу відсутня, якщо ви отримуєте кошти в американських доларах, євро, британських фунтах, новозеландських чи австралійських доларах. Для інших валют вона складе 0,33 %-3,56 % — залежно від суми та валюти. Користування сервісом безкоштовне, реєстрація онлайн, у прихованих платежах не помічений.
TransferWise конвертує валюту за фіксованим біржовим курсом, який зазвичай вигідніший за банківський. Якщо він зміниться упродовж декількох годин після отримання коштів, це ніяк не вплине на суму відправлення. Плюсом є й високі ліміти на відправлення платежів для бізнесу: до $199 999 на день та $1 млн на рік.
Недоліки: в Україні можна лише отримати кошти, а єдиним партнером сервісу для цього є «ПриватБанк». Однак, якщо ви працюєте через компанію, зареєстровану за кордоном, вас це не хвилюватиме. Ліміт на зняття готівки у банкоматі «ПриватБанку» складає 10 тис. грн на три години. Карта TransferWise Business Mastercard також доступна тільки для компаній, які зареєстровані на території ЄС, і зняти з неї можна безкоштовно 200 фунтів стерлінгів на місяць. За зняття готівки у сумах, що перевищують такий ліміт, доведеться сплатити 2 % комісії.
Особливості: для бізнесу сервіс також пропонує мультивалютний рахунок, який дає змогу зберігати та відправляти кошти в усіх валютах, що він підтримує. Створити бізнес-профіль можна, заповнивши заявку онлайн. Верифікація триватиме від
Payoneer
Платіжна система дає змогу безкоштовно зареєструвати бізнес-акаунт та працювати через послугу Global payment service. З її допомогою отримують та відправляють платежі по світу. Payoneer надає реквізити для отримання платежів в іноземних валютах так, неначе у вас відкритий рахунок у місцевому банку США, Європи, Китаю або в іншій країні. Сервіс підтримує 150 валют у понад 200 країнах.
Переваги: для послуги Global payment service комісія за отримання банківського переказу у доларах США складе 1 %, а у будь-якій іншій валюті ця операція безкоштовна. Усі трансакції між клієнтами сервісу провадяться без комісій. Вивести кошти можна на рахунок у «ПриватБанку», карту Payoneer MasterCard чи на карту monobank. З неї можна зняти готівку в американській валюті у банкоматі Universal Bank з комісією 0,9 %. Перекази Payoneer не проходять валютний контроль, що пришвидшує процес отримання коштів. Проте всі перекази перевіряють на предмет шахрайства.
Недоліки: в Україні з карти «ПриватБанку» зняти можна до 15 000 гривень без комісії, з карти Payoneer MasterCard комісія на суму з таким самим лімітом складе 3,5 % + $3,15. Комісія за платіж на карту monobank складе 2 % від суми.
Особливості: для реєстрації профілю компанії треба заповнити анкету онлайн, підтвердивши свою особистість за допомогою паспорта, закордонного паспорта чи водійських прав та додавши номер рахунку банківської карти. Перевірка інформації триватиме від 1 до 5 днів. Платити за користування сервісом не треба, але обслуговування банківської картки Payoneer MasterCard коштує майже $30 на рік.
17 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів