Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як публікувати та продавати електронні книги?

Отже написав я книжку, зверстав її в LaTeX.
Як її продавати через GooglePlay Books та iTunes Books?
Цікавлять технічні питання, як туди запостити? Чи достатньо LaTeX, чи там якийсь свій формат? Чи є там внутрішня рецензція, скільки коштує, як довго?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт. За Latex нічого не знаю.

поставив свої книги в iBooks через Smashwords, політ нормальний

В якому форматі? Яка мова? Скільки реалізували екземплярів за певний проміжок часу?

Перша англійською, друга українською.

Кілька сот шт.

ще у мене є Амазон, там в рази більше, але на кіндл тільки англійську беруть(

Можна піди з кінця — написати в сапорт якабу, як в них розмістити електронну книжку для продажу

Можливо, пригодиться така стаття:

Стать автором книги: опыт IT-специалистов
dou.ua/...​icles/to-write-the-books

Не відповідь на ваше питання, але подивіться ще на leanpub.com — як на майданчик для продажу технічних книжок.

Дякую.
«Додавати книги в Google Play можуть лише учасники Партнерської програми Google Книг. »
Тобто потрібно пройти верифікацію якусь?

Спочатку треба розкрутитись. Для цього — опублікувати під відкритою ліцензією, закинути на сайт відкритих книжок, форуми та спілки авторів, наробити шуму, створити фейсбук сторінку для книжки. А з другої та третьої — вже брати гроші.

Мене цікавлять саме технічні питання, як туди запостити? Чи достатньо LaTeX, чи там якийсь свій формат? Чи є там внутрішня рецензція, скільки коштує, як довго?

В теорії у програмі від Apple — Pages можна публікувати, але як воно там далі — не знає ніхто :) Особливо як воно в Україні

Підписатись на коментарі