.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту
×Закрыть

Сетап для переговорной комнаты, кто что использует?

Доброго времени суток.

Очень остро встал вопрос выбора хардвари для видеоконференций.

Есть 2 основных цели, которые хотелось бы достичь. Первая, это хорошее, а лучше совсем хорошее, качество видео и звука, чтобы ничего не мешало при переговорах с клиентами. Вторая цель, это удобство использования, в идеале совсем без проводов, с подключением в 1 клик.

В качестве софта не используем что-то конкретное, основное — slack, google meet, skype. Размер переговорки 3×3.

Была идея попробовать Logitech Connect www.logitech.com/...​encecam-connect?crid=1689 в связке с TV но судя по всему, он не коннектится с MacOS через AirPlay, то есть придется использовать кабель и скорее всего вручную каждый раз переключать камеры/микрофоны с штатных ноута на девайс, что неудобно.

Вопрос, кто какие сетапы использует в переговорках? Возможно ли обойтись полностью без проводов?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мене непокоїть інша тема — на дворі 2019 рік а нормальний зв’язок ніхто так і не зробив.
Що циски що скайпи та інша фігня дропають пакети, портять звук і будь-який мітинг перетворюється в постійні «can you hear me?»

А ты сам зроби, но вот боюсь, что пока делать будешь узнаешь, что уже море кто подобное сделал и продает.

Кое-кто юзает закрытую экосистему Циски, DX-60, −70, 80. Ну цена вопроса велика как для просто переговорки.

Кое-кто юзает закрытую экосистему Циски

Это ту с которой позвонить можно только на другую Циску? ну или в крайнем случае на мобайл? Отлично тогда они смогут устроить конферец-связь между своимим митингрумами.

yeap.. almost)
вроде еще через приложуху веббекс на любой тазик можно звонить, если на коллменеджере прописать политики.

вроде еще через приложуху веббекс на любой тазик можно звонить, если на коллменеджере прописать политики.

Тут ключевое слово если. Было дело общался с одной «технологической конторой» которая этого не осилила.

Grandstream gvc3200. Все в одному. спікер можна як кабелем так і по входуху конектити

Ссылка, чтобы не перепечатывать: dou.ua/...​rums/topic/23468/#1307213

Типичный сетап у нас: телевизор на стене, к нему сзади крепится NUC, либо endpoint, камера на телевизоре сверху устанавливается, микрофон либо его замена — на стол.

Ну и на стол лучше не один микрофон, а хреновину с несколькими, что в разные стороны направлены. Таких хреней на рынке много и разных.

Який ще хардвар для конференцій, нащо це... Користуюся просто телефоном на android + gotomeeting/zoom/etc і одягаю навушники, політ повністю нормальний. Якщо заважають дроти навушників, юзати блютуз гарнітуру.

Upd: Переглянув відео про Logitech ConferenceCam Connect... ну ок, понти круті, камера якісна (хоча не відомо, чи сучасні смартфони сильно відстають в якості відео), плюс по блютузу можна вмикати відео зі сторонніх девайсів. Ну тут питання більше — вам (1) працювати треба, чи (2) понтуватися... Для (1) достатньо смартфона. Ну а якщо вам

MacOS через AirPlay

тоді платіть за понти, питань нема...

Для однієї людини можливо цілком вистачить андроїд і навушники.
А якщо на відеоконфі буде кілька людей? Всім з навушниками сидіти?
Тим більше, якщо просто кол, то ще півбіди. А відео? Будете з селфі камери себе показувати притримуючи рукою девайс? Якось не айс..
Або може я чогось не розумію, хз

не айс

Для мене в цьому топіку важливіше, щоб гребець зрозумів чітко — ці понти оплачуються з його недоотриманої зарплатні. А власник галери щоб зрозумів чітко — ми, гребці, дуже добре розуміємо, за чий рахунок оплачуються ці «не айс» понти. Сподіваюся, ми зрозуміли одне одного. Гарного вечора.

Чувак, ну вдвох із смартфону розмовляти вже не зручно, тіму з 5-и людей, де кожному щось треба сказати і всім все чуту вже буде піпец не комфортно. При чому некомфортно буде і тим хто хоче мати мітинг впятьхо із сматфону і тим, хто їх намагається слухати... та ще й платить за то гроші.

Так як я на ремоуті, то мені особисто достатньо смартфону. Нещодавно сео збирав нас разом в коворкінгу. Робили мітинг з американською частиною команди всі разом навколо мого одного ноута (5+ людей). Ні, команда не жебраки, техніка є. Однак ці понти... Ну фор хум хау...

Так як я на ремоуті, то мені особисто достатньо смартфону

Ну так про що тоді розмова. Тобі напевно і ті зайві панти з офісом напевно не потрібні ж? «Чому ви тоді почали з нашої скромної мітінгруми» ©

Тобі напевно і ті зайві панти з офісом напевно не потрібні ж?

Це з іншої теми, але ок, плюсую. Як вже згадано вище, у випадках коли збираємося в коворкінгу, достатньо всім навколо одного ноута. Наголос на опис текстом в слаку і в джирі, а на мітингу лише проговорити чи все каверед. Комусь треба для цього hd відео? Ну ок. Понтові понти вимагають модну залізячку, питань нема.

Подписаться на комментарии