Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

ФОП 3 групи для програмування + онлайн заробіток

Всім привіт.

Можливо хтось зтикався з подібним, можливо просто є думка з цього приводу, але все ж:
Наразі я працюю програмером на основі ФОП 3 групи (не знаю чи взагалі відноситься це до ФОПу, але коли в приваті оформлював фоповську карту, то вказувався тип фопу, щось по типу «Консультації в сфері ІТ»)
Також планую запустити свій сайт, на якому буде продаватися інформація (ніяк не зв*язана з ІТ взагалі).

Так от суть питання:
Чи можу я на дану карту ФОП, отримувати гроші з описаного сайту та у випадку запитань «звідки бабки» (знаю, ніхто його задавати не буде, але все ж хотілося б бути впевненим), сказати «маю свій сайт». При цьому планується, що дохід з часом з сайту буде більшим, ніж з програмування (дуже імпресів, але все ж, треба ж вірити в себе :)

Наперед дякую за відповіді.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Якщо потрібна допомога звертайтесь 0977221479 проконсультую

Привіт!
Перед тим як запускати роботу сайту, ФОПу необхідно додати до своїх видів діяльності новий КВЕД (вид діяльності для роботи сайту). Потім вже можна отримувати дохід від його роботи. Коли стане зрозуміло, що

дохід з часом з сайту буде більшим, ніж з програмування

, варто буде внести змінити основний КВЕД.
Щодо бухгалтерського обліку доходу по

«маю свій сайт».

, то виписуються первинні документи, які підтверждують здійснення господарської операції. Якщо

буде продаватися інформація

фізичним особам, то достатньо буде виписати Товариний чек.

За допомогою та більш детальною інформацією звертайтесь:
www.facebook.com/pg/achtungzvit/services

Дякую велике за розгорнуту відповідь
Думаю перед тим як буду запускати сайт допомога та детальніша інформація буде потрібна, обов*язково звернусь)

Є такий квед «Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність». Можливо вам допоможе. Але я не бухгалтер, гадаю краще спитати фахівця. Якщо ваш сайт за кордоном, та гроші — це буде USD-EUR, то звичайно буде й інвойс (але це формальність, наприклад гроші з ADSense теж за інвойсом, який гугл ніколи не побачить). Якщо ж сайт «продає» у грн... тут можливо все складніше.

Да, верно, просто КВЕД-ы надо правильные ставить.

Підписатись на коментарі