Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Спонсорство Хаскель-курсів (осінь 2019)

Добрий день. Стартую групу з вивчення мови Хаскель цієї осени, для цього шукаю спонсорів серед IT-компаній. Буду дуже вдячний, якщо ви поділитись посиланням на відкритий лист в себе в компанії, або ж дасте мені контакти людей, кому я міг би написати особисто. Дякую!

Лист: k-bx.github.io/...​sponsors-open-letter.html

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Схожі топіки

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Даже не знаю с чего начать. Во-первых, спасибо за инициативу, твои митапы вдыхают жизнь в призрачное ФП-сообщество Украины. А твиттер является источников интересностей. Персонально я был бы рад сделать вклад, например, покупкой профильной литературы в переводе на украинском, например. Есть вопрос, на что планируются средства: всё на донат институту? Конкретно сейчас, например, компания где я работаю, проводит бесплатно курс по OCaml, но у неё свои бизнес-интересы: найм квалифицированных сотрудников. К сожалению, Haskell не расматривается как вариант.

Дякую за теплі слова!

На ІнМат піде, думаю, лише 10к, також із решти буду купупати книжки якщо потрібно буде та знижок не буде достатньо. Можливо просто залишити на наступні роки в ІнМат. З рештою — буду мати відкритий документ зі звітністю, але на що саме їх краще витратити поки не знаю.

Перекласти щось українською — мені подобається ідея, але тут одразу виникає питання що саме перекладати краще.

За OCaml радий чути!

На самом деле (FYI для читающего) сие есть весьма годная инициатива (в отличии от тех же сомнительных 5% на «развитие IT»), и профит для всех: computer science студенты не являются конкурентами на рынке оутсорса тырпрайз-приложений, но являются экспертами, позволяющими втащить на Украинский рынок большее к-во более науко-ёмких R&D проектов, т.к. появятся компетентные в верификации, CS, и теории типов, кадры. А для существующих разработчиков это возникновение интересной (и весьма оплачиваемой) ниши, в рамках которой можно оплачиваемо развивать свою квалификацию.

Іще є ідеї спонсорства поїздок людей на різні CS Summer Schools, сподіваюсь ми скоро організуємо івент та я розкажу про свій особистий досвід цього року.

Функциональщина не нужна.

Очень просто: го придуман функциональщиками для непроходимых джунов, чтобы от кода последних была хоть какая-то польза.

А скільки ІМ бере за оренду, якщо не секрет?

10к за семестр, але більш точно домовимось найближчим часом

Краще підпишіться на твітер @KyivHaskell , але на ДОУ теж запощу. Інфо буде.

Якщо ви будете читати книжку та робити домашки самостійно — можете задавати питання в будь-який час в нашому Slack або телеграмі!

@KyivHaskell. Ні, точно не планується, там немає лекцій як таких, тому не дуже ясно взагалі як це мало б виглядати. Мета зустрічей — вирішення проблем з домішками та відповіді на питання

Очень жаль. Пробовал ходить на ваши Elm лекции. Перестал из-за того, что было сложно выделять время без ущерба для основной работы. Наличие домашек и отсутствие видео лекций как-раз проблема, думаю, для многих.

Напишіть, будь ласка, що за OS (сімейство та версія), який пристрій. В мене на всіх девайсах (Ubuntu MacBook, Ubuntu Deskto, macOS MacBook, iOS iPhone 7) все нормально відображається :/

хром на десятке такое показывает

Дякую, зміг відтворити та виправив. В Віндоус, виявляється, Yu Gothic з якоюсь дивною кирилицею, прибрав цей шрифт.

4 года назад ребята в Epam писали для банка на чем то Haskell подобном.
Интересно, в Киеве есть проекты на Haskell?
А может Вам сделать курсы по функциональному программированию на Scala? Я думаю, интереса было значительно больше у Big Data инженеров, кто с Apache Spark работает.

Я останні 6 років працюю віддалено, важко сказати чи можна це назвати «в Києві» чи ні. Робота є :) Поточний проект — вся команда в Києві.

З приводу курсів по Scala — робіть на здоров’я, ми тільки за!

О, не могли б ви розказати як шукати удальонку на хацкелі? Мова цікава, і єдине що стримує від поглибленного вивчення це сумна кількість вакансій.

Працюю над цим! Як завжди, є два варіанта, або шукати існуючу роботу, або створювати нову. Вакансії бувають на /r/haskell, також сайти типу upwork варто передивлятись. Від себе рекомендую вивчити паралельно з вашою основною мовою Haskell та Elm та шукати можливості побудувати щось нове на них, для поточного проекту або нового.

интереса было значительно больше у Big Data инженеров, кто с Apache Spark работает.

На самом деле не особо. Глубоко мутируемые, сереализуемые стейты РДД оч плохо совместимы с чистимы функциями и глубокой иммутабельностью.

Підписатись на коментарі