×

Oracle Always Free Services

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Oracle запустив набір сервісів в хмарі які будуть завжди безкоштовні і доступні для кожного бажаючаго.
Набір сервісів дуже крутий. Наприклад Enterprise версія бази даних з гарантованою роботою 24/7 (під капотом кластер на exadata) та AI для автоматичної оптимізаціі під час роботи.
Також є віртуальні машини та стори для даних.

Подробиці тут www.oracle.com/cloud/free

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
2 virtual machines with 1/8 OCPU and 1 GB memory each
— Діду!
— Що!
— Чули, москалі у космос полетіли!
— Що всі?
— Та ні, тільки один!
— То чого ж ти тоді кричиш?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Вчора створював аккаунт, сьогодні каже що нема такого.
Thank you for signing up for an Oracle Cloud Account.
There are no Oracle Cloud accounts associated with the e-mail address

Обов’язково потрібна карта з якої можна списати а потім повернути кошти. Якщо реєстрація успішна — має бути лист з лінками. Видно ви до кінця не зареєструвались.

Your credit card has been declined. Please provide another credit card or an alternative form of payment. If you continue to encounter the error, you may contact Oracle Customer Service.

Карта актуальна. Що їм не до шмиги?

Можливо, це?
What payment methods does Oracle accept?
We accept credit cards and debit cards only. Please note that we do not accept virtual cards or prepaid cards.

Звичайна карта для виплат, не віртуальна. Далі розбиратись облом.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Може, expire date не сподобалась оракулу?
Менш за пiв року залишилось, наприклад.

Карта свіжа, до 23 року. Зняло та повернуло 26.67 грн. з діагнозом «Скасування предавторизації ORACLE IRELAND».

Нарешті прислали invitation
Їм більше доби знадобилося щоб створити мені аккаунт
таке враження що вони всю інфу вручну перевіряють

Дуже багато бажаючих. Вибірково перевіряють.

картку якого банку використовував ? щось у мене приват відхилено

будуть завжди безкоштовні і доступні для кожного бажаючаго

Десь я вже таке чув. Про конхвету Про Java.

А сколько прошло времени? Лет пять?

тоесть я могу взять там виртуалку хостить на ней всякий мелкий шлак вечно?

Фликер тоже «навечно» раздавал террабайт под фотки, теперь за деньги :-)

Ага. А також душу, обидві нирки, і всі права інтелектуальної власності які у вас можуть коли-небудь з′явитися.
Приблизно такі умови ліцензійних угоди з Ораклом. Починається на кшталт «і не буде в тебе інших богів окрім нас».

Я так розумію, у них і за грощі умови десь такі ж?

За гроші умови ще гірші. Твої дані будуть предметом аналітики зацікавлених «партнерів».

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Интересно, сколько сейчас туда пойдет ботов с фродом для реги майнеров?

А ты считаешь, так сложно повесить антивирь на событие загрузки файла? Или майнеры сильно избирательны в своих конструкторах?

Детский сад. Майнеры давно научились обфускации и хайдингу процессов.

Может для задач поиска таких штук и запустили эти сервисы.
Сами идут в руки, за кем-то ходить не надо.

Детский сад и есть. Одно дело люди, которые реально в деле и пишут код. Другое — когда тупо надеются купить на дарквебе источник пассивного дохода. Последних, разумеется, большинство. Почему и говорю что львиную долю отстрелят быстро.

Дарквеб это детский сад. Современная кибермафия с фродом имеет совсем другие каналы и технологии.

Только не стоит называть их мафией. Способность объединяться и договариваться весьма преувеличена, а возможность контролировать договорённости и вовсе сомнительна.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Мне нравится, как ты пафосно рассуждаешь о вещах, с которыми не имел дела.

Скажу коротко: ты даже не подозреваешь о делах, с которыми я «не имел дела». Из того что могу разглашать, скажу одно: работа это на редкость неблагодарная, именно потому что приходится иметь дело с кончеными мудаками. А вот с людьми, которые будут договариваться не потому что их иначе пристрелят, а просто потому что могут — увы, встречаюсь редко. Вымирающий вид. По крайней мере в русскоязычной среде.

Підписатись на коментарі