Tired of outsourcing? Get hired at a top product startup from Silicon Valley 🚀
×Закрыть

Призов 2019

Вам повістка

Я чув, що тепер підпис на повістці не обов‘язковий для притягування до відповідальності за ухилення. Чи це правда?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Став лайк, якщо ти косиш від армії

нє, товаришу майор, ми всі чесні

Дать тебе юриста? Он консультирует онлайн

Так, правда. Правда й у тому, що в тебе може бути мільйон і 1 об′єктивна причина чому ти відкосив. А ловити тебе будуть лише у випадку, якщо можна з тебе щось «поімєть».

Знаю декількох пацанів, яких до військомату не тягнуть лише через те, що вони бухають. І так кілька років поспіль. В подробиці не вдавався. Але факт що всі мешкають постійно на одному місці, і найвірогідніше там зареєстровані.

PS. Від відповідальності теж можна ухилитися. На крайняк зробиш собі каміння в нирках, звісно ж на папері. Фокус у тому, що при лікуванні вони можуть зникнути, тобто довести фуфло неможливо.

PPS. Так, я жорстко проти призовної армії. Бо єдина мета цього цирку — списувати бюджети, незворотно знищувати здоров′я хлопцям, привчати до ТЮРЕМНИХ порядків, і фактично КАРАТИ людей позбавленням волі просто заради розваги кончених дебілів в погонах.
Якщо вважаєте інакше — ви не були в призовній армії. То все ще Совок. Контрактна — то зовсім інші розклади.

Знаю декількох пацанів, яких до військомату не тягнуть лише через те, що вони бухають. І так кілька років поспіль. В подробиці не вдавався. Але факт що всі мешкають постійно на одному місці, і найвірогідніше там зареєстровані.

О, за 10 років нічого не змінилось. Мене два роки «розшукував працівник військомату, щоб на словах передати повістку, бо паперу немає», поки я сам до них за папірцем не прийшов. А не шукали, бо я вчився у ВНЗ і по стану здоров’я не проходив.

За 10 років? Наївний. Там ще кріпосне право не відмінили. Більш маразматичної структури менеджменту ніж в армії годі й шукати.

Контрактна — то зовсім інші розклади.

А кто банкет оплатит? Тут никто ни при каких раскладах налоги платить не хочет, даже 5%.

Лучше узаконить откос от армии. Не хочешь идти — платишь $5000 (длительность призыва в месяцах * зарплата контрактника).

Ага, Самосадонедопомощь в лице международного афериста Грышина = Гришина = Семенченко уже пыталась. Послали по известному адресу.

Вопрос же не в 5%, а в том КОМУ платить и ЗА ЧТО. Если случится чудо и народ даст вчетверо больше налогов — знаешь что произойдёт? Я знаю. Все стырят, и под эти налоги возьмут ещё кредитов — чтобы стыренное перегнать в валюту. На местную же валюту наймут ещё уголовников, которым поставят план за следующий год увеличить сборы ещё вдвое — разумеется по беспределу, и с запретом судам вообще принимать решения против государства.

Это ФЕОДАЛЬНЫЙ СТРОЙ, товаришч. Чем больше панам платишь, тем больше они деградируют. А государство, как ни странно, получает основной доход не от налогов с граждан. А с предприятий. И в первую очередь — с гос.предприятий. И куда они делись? Ааа, збыткови, ну да. В пользу присосавшихся олигархов. Не платящих налогов, понятно дело. Но пользующихся всеми ништяками государства. В том числе охраной собственности — угадай с одного раз кем.

Знаю декількох пацанів, яких до військомату не тягнуть лише через те, що вони бухають

звучит как план :)

го бухать посоны

Нажаль, жити без призовної можливо було ДО 2014. Після будь-який уряд її б ввів. Як ви зможете мобілізувати людей 40+ що вже відслужили якщо не призиваєте тих що не служили? А держави без загальної мобілізації (переважно) зникли в XIX ст.

en.m.wikipedia.org/wiki/Military_service

Багато країн не мають призову. Так що не треба оце

держави без загальної мобілізації (переважно) зникли в XIX ст.

Якщо подивитися на мапу, то видно, що практично всі розвинені цивілізовані країни відмовилися від призову, по крайній мірі в мирний час. Це як би натякає.

Перш за все через банальну ЕКОНОМІЧНУ причину. Військова справа як ніяка інша потребує ОСВІТИ, бидло воювати не вміє і ніколи вміти не буде. Навпаки, це слабке місце.

Якщо вважаєте інакше — поставте собі на двері замість якісного замка 4 китайських навісних, але по ціні якісних.

PS. А ще треба гнати в три шиї бидло з командування. А деяких відверто під трибунал та розстріляти, наприклад 100% тих хто ЗАРОБЛЯВ на війні. Але для цього потрібно мати державу, а не зграю покидьків.

Вас по прибытию в военкомат, могут оформить как прибытие в воинскую часть, тогда уголовное дело...

Так вроде всегда было, что во время призыва, ты самостоятельно должен явится в военкомат, даже если повестка не приходила. Или это я уже спутал с законами на Росие. У меня друзья заробитчане ездят и не было проблем

зніми хату

Питання про перетин кордону більше

Пропишись на напівокупованих територіях, десь у селі на лінії размежування. Там тебе точно ніхто шукати не піде.

чтобы сменить прописку, нужно идти в военкомат

Не совсем, нужно идти в военкомат когда сменил прописку, иначе штраф чёт там от 17 до 51 грн, вроде. Но военный билет для смены прописки вроде бы таки нужен.

Тобі не поміняють прописку поки військкомат не пройдеш (зіткнувся з таким недавно). Можливо залежить від паспортного столу.

Мне поменяли, но не в паспортном столе а центре предоставления административных услуг и сказали потом идти в военкомат. Правда это было года два назад и у меня есть военный билет.

Якраз там зараз масово розносять повістки

Друг уже года три косит, при том что работает на госпредприятии, за границу выезжал раз 5 и без проблем. Говорит первые три призыва были проблемные, косил как мог, даже домой приходил военком с полицией, каждый призыв платил штраф в 100 с копейками гривен, дальше на него забили, наверное поняли что парень хорошо виляет и лучше переключиться на других

ого, хорошая история

В теории да, приняли некоторое время назад очень удобный закон, по которому ты по умолчанию должен знать о своей военнообязанности и как лапочка сам явиться в военкомат. Но чтобы именно на тебя из десятков тысяч таких же, как ты, завели дело, я представить не могу. Это как выиграть в лотерею, только наоборот. Скорее просто пугало.

А погранцы не будут иметь списков негодных?

Я до получения «тимчасового посвідчення» (нынешний вариант белого билета) вылетал несколько раз из страны без проблем.
Та даже во время мобилизации люди улетали спокойно, что уж про призывников говорить.
Хочешь слетать домой, но опасаешься? :)

Я бы на твоем месте не рисковал, а пригласил родичей к себе на несколько дней. Чуть дороже, но родичи благодарны будут и рисков 0.

Тебе уже написали, что в общем ты нафиг никому не упал. Но может оказаться, что ровно за день до прилета какой-то чиновник решит натянуть военкоматы и они разовьют буйную деятельность на ближайшие 3-5 дней.

А я слышал что котов доят.

(Кто там что говорил об адекватности модерации?)

Топік довго не пропускали 😁 Чекали п’ятницю

Подписаться на комментарии