Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Відкрити ФОП, чи потрібна реєстрація?

Добрий день! Підкажіть будь ласка. Я багато років не був в Україні, через декілька місяців приїду ненадовго і хочу відкрити ФОП. В мене внутрішній паспорт залишився старий і без другого фото у 25 років. Мені колись робили реєстрацію, в паспорті залишився штамп, але мені казали, що потім мене виписали вже коли я був за кордоном (начебто). Питання:

1. Щоб відкрити ФОП і рахунок у банку, мені потрібно поновити паспорт (він ще дійсний чи вже треба отримувати новий пластиковий ід?) і зробити нову реєстрацію? Або все це можно зробити із закордонним паспортом?
2. Якщо потрібен внутрішній з реєстрацією, і припустимо я знайду де зареєструватися, мені обов’язково треба буде йти у воєнкомат? Мені 29 років.
3. Щоб усе це організувати, мені потрібно в’їжджати в Україну обов’язково за українським паспортом? Чи я можу в’їхати за паспортом країни другого громадянства?

Дякую заздалегідь!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Привіт. У мене кілька місяців тому була подібна ситуація.

1. Так, Тобі доведеться зробити картку. Найпростіше — у ДП «Паспорт» — там без реєстрації і швидко. Потім треба буде реєстрація. Можеш зареєструватися у притулку для безхатченків.
2. —
3. Ти зобов’язаний в’їхати по українському паспорту, інакше порушиш ч.1 ст. 204-1 КУпАП.

Підписатись на коментарі