Офер за 1 день в команду BetterMe (Frontend Hiring, JavaScript/React/Redux)
×Закрыть

“Senior, TechLead, Architect — що далі?”

Нещодавно одна аутсорсингова компанія розмістила статтю з заголовком «Senior, TechLead, Architect — що далі?» і звичайно вони не бачать іншого майбутнього, як продовжувати працювати «на галері»)

Ми хочемо запропонувати вам інший шлях — ризиковий, але всі мрії даються людини разом з силами на втілення)

Tech Leadership Program: Your journey to becoming a CTO від Facebook Developer Circle: Kyiv, яку ми розробляємо в партнерстві з Lift99 Kyiv Hub!

Програма складається з трьох частин:

— ✅онлайн: спеціально підготовлений курс від Facebook про AI, Machine Learning, Architecture, DevOps та інші технологічні знання необхідні для CTO.

— ✅тренінг: два дні тренінгів та воркшопів про роль СТО, необхідні навички та знання для роботі в стартапі.

— ✅build day: практичний день щодо закріплення отриманих знань і побудови стартапу!

Програма абсолютно безкоштовна та відкрита не лише для Києва, а й для всіх учасників з України!

Кому буде цікаво? Senior розробникам, які хочуть будувати свою кар’єру в стартапах чи займати ключові технічні посади на проектах.

Детальніше про програму: bit.ly/33IlbMG

Відгук на «From Developer to CTO» Bootcamp, який пройшов в Італії:

— From Developer to CTO — Tech Leadership Training Bootcamp by Codemotion — Day 1
— From Developer to CTO — Tech Leadership Training Bootcamp by Codemotion — Day 2

Якщо у вас залишилися питання — пишіть.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном6
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

пенсия и обеспеченная старость...

Якщо цікаво попрацювати з Facebook Open Source технологіями — запрошуємо на наш BuildDay 8 грудня! ctobuildday.splashthat.com

так вже пройшов — але можна зареєструватись на BuildDay

Сьогодні останній день подачі заявок на Tech Leadership Program: Your journey to becoming a CTO

Join our community to stay tuned! : www.facebook.com/groups/devckyiv

Some of the key insights of the program:

— Role of a CTO: what makes CTO different from a senior tech level — Oleg Zaremba, CTO, Axdraft. Previously, he used to be a senior tech level at Booking.com in Amsterdam, and then he shifted into a startup world and co-founded one himself — I believe topics exactly like this would inspire the audience and provide an understanding of CTO’s role as compared to others.
— Strategy, Technology, Culture in Engineering Culture — Carl Sverre, MemSQL, Senior Architect —
In addition to it, CTO of Competera will present a practical tasks for it based on their current tech strategy design
— Agility and Managerial Scaling in Engineering Teams would be done by Dmytro Voloshyn, CTO, Preply
— Hot Topics in Maintencance: DevOps would be done by a CTO of Master of Code
we are yet looking for a CTO to cover Hot Topics in R&D
to cover the topic of Relationship of CTO with other C-levels, we are contacting Petcube (successful UA startup), MacPaw (successful UA startup), Grammarly (Ukrainian unicorn)

Facebook планує відкрити офіс в Україні чи хоче, щоб ми наробили йому проєктів на купівлю?

щодо офісу Facebook не в моїй компетенції робити заявки, а от якщо ваш проект повторить долю whatsapp — я думаю навряд чи ви будете ображені)

...що далі?«

«У людства зоряне майбутнє, ...» (Со. Лесь П.), продовження згадуйте :8))

«Senior, TechLead, Architect — що далі?»

Вище — Klinkov.

є знайомі, які цікавляться програмою — але принципово не користуються фейсбуком. Чи можуть вони подаватись на програму?

Сумніваюся. Це ж від фейсбуку. Якось дивив відео бувшого працівника, і у них в компанії навіть працівники змушені сидіти в фейсбуці, бо комунвкації через нього. І займаються там лайканням одне одного))

у фейсбука есть инстансы соцсети для корпоративных клиентов.

Так, напевно такий фб і був у відео. Але по суті той же фб з ендлес стрічкою фігні всякої)

Ты про азиата который через каждый 5 мин упоминает что он бывший тех лид в гугле? Да показывал и еще плевался он на этот ФБ. Что неудивительно, оно ж как телевизор без пульта. Там порой сидеть не возможно не то что там работать?

Так) Я теж не розумію як можна працювати в ФБ. З моральної і світоглядницької точки зору.

AI, Machine Learning, Architecture, DevOps

не, я лучше по днепру

Скільки всього планується набрати людей?

програма розрахована на 50 учасників

Це досить багатот CTO на квадратный метр :) Чи передбачається можливість брати участь у видаленому режимі?

перша частина он-лайн, але бути присутнім на Training Bootcamp (30.11 — 01.12, 9:00 — 18:00 та Build Day (08.12) обовязково

📝 Розклад:
1. Online Training — з 23.11
2. Training Bootcamp:
— 1 день: 30.11, 9.00 — 18.00
— 2 день: 01.12, 9:00 — 18:00
3. Build Day — 08.12

А что такое build day?

15-ти летний капитан

а дальше вам сюда, мои дорогие анальники: www.youtube.com/watch?v=hRLb_fxBTm0

у вас дивні вподобання — я по лінку навіть переходити боюсь — не хочу дивувати свою рекомендаційну систему ютубу)

Там Вероника Степанова говорит о том, как программисту-анальнику стать счастливым.

как расслабить свои зажатые анусы :-))))

Тогда будут непроизвольные акты дефекации, как у Степановой — я даже не знаю что хуже %)

Right click -> Open in New Incognito Window

1. Чи це разова акція чи буде проходити на ± регулярній основі?
2. Цей захід передбачає якийсь нетворкінг з інвесторами та стартаперами?
3. Який профіт особисто вам у цьому?

дякую за запитання)
1) саме така програма — разово, але ми проводимо заходи кожного місяця
2) інвесторів не обітцяю, проте стартаперів (дійсних і потенційних, які зацікавились цією програмою) — буде вдосталь. Плюс всі заходи будуть проходити в Lift99 — а там найвища концентрація стартаперів на квадратний метр)
3) мені цікаво розвивати ком’юніті і показувати нові можливості. Про синергію чули?

Програма безкоштовна для участі

Senior, TechLead, Architect — що далі?

А дальше 19 летний никому не нужный выгоревший неудачник.

сплав по Днепру же, или в Польшу/Германию джуном/трейни

Senior -> Principal -> Partner -> Technical Fellow

как-то так.

В Каліфорнії так, в Україні як вийде.

ця програма лише для сініорів?

Програма орієнтована для Senior рівня розробників( треба мати досвід щоб опрацювати матеріал по Machine Learning, DevOps, Arhitecture ) але заключна частина BuildDay доступна всім бажаючим — і джуніорам і початківцям

Про Днепр уже шутили?))

Про Днепр как город или как реку?

как средство транспортировки тела.

Тоді оба підійдуть. Якщо місто, то питати бородатого дядьку який кличе на каву.

Мне тут почему-то фильм «Механик» со Стэтхемом вспомнился. Там тоже здоровый дядька позвал молодого на виски.

Senior Розробники незалежно від мови програмування :)

програма розроблена і фінансується Facebook, в Украіні реалізовується в партрестві з Lift 99

Подписаться на комментарии