Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

“Senior, TechLead, Architect — що далі?”

Нещодавно одна аутсорсингова компанія розмістила статтю з заголовком «Senior, TechLead, Architect — що далі?» і звичайно вони не бачать іншого майбутнього, як продовжувати працювати «на галері»)

Ми хочемо запропонувати вам інший шлях — ризиковий, але всі мрії даються людини разом з силами на втілення)

Tech Leadership Program: Your journey to becoming a CTO від Facebook Developer Circle: Kyiv, яку ми розробляємо в партнерстві з Lift99 Kyiv Hub!

Програма складається з трьох частин:

— ✅онлайн: спеціально підготовлений курс від Facebook про AI, Machine Learning, Architecture, DevOps та інші технологічні знання необхідні для CTO.

— ✅тренінг: два дні тренінгів та воркшопів про роль СТО, необхідні навички та знання для роботі в стартапі.

— ✅build day: практичний день щодо закріплення отриманих знань і побудови стартапу!

Програма абсолютно безкоштовна та відкрита не лише для Києва, а й для всіх учасників з України!

Кому буде цікаво? Senior розробникам, які хочуть будувати свою кар’єру в стартапах чи займати ключові технічні посади на проектах.

Детальніше про програму: bit.ly/33IlbMG

Реєстрація: bit.ly/2CEiPCL

Відгук на «From Developer to CTO» Bootcamp, який пройшов в Італії:

— From Developer to CTO — Tech Leadership Training Bootcamp by Codemotion — Day 1
— From Developer to CTO — Tech Leadership Training Bootcamp by Codemotion — Day 2

Якщо у вас залишилися питання — пишіть.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному6
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

пенсия и обеспеченная старость...

Якщо цікаво попрацювати з Facebook Open Source технологіями — запрошуємо на наш BuildDay 8 грудня! ctobuildday.splashthat.com

так вже пройшов — але можна зареєструватись на BuildDay

Сьогодні останній день подачі заявок на Tech Leadership Program: Your journey to becoming a CTO

Join our community to stay tuned! : www.facebook.com/groups/devckyiv

Some of the key insights of the program:

— Role of a CTO: what makes CTO different from a senior tech level — Oleg Zaremba, CTO, Axdraft. Previously, he used to be a senior tech level at Booking.com in Amsterdam, and then he shifted into a startup world and co-founded one himself — I believe topics exactly like this would inspire the audience and provide an understanding of CTO’s role as compared to others.
— Strategy, Technology, Culture in Engineering Culture — Carl Sverre, MemSQL, Senior Architect —
In addition to it, CTO of Competera will present a practical tasks for it based on their current tech strategy design
— Agility and Managerial Scaling in Engineering Teams would be done by Dmytro Voloshyn, CTO, Preply
— Hot Topics in Maintencance: DevOps would be done by a CTO of Master of Code
we are yet looking for a CTO to cover Hot Topics in R&D
to cover the topic of Relationship of CTO with other C-levels, we are contacting Petcube (successful UA startup), MacPaw (successful UA startup), Grammarly (Ukrainian unicorn)

Facebook планує відкрити офіс в Україні чи хоче, щоб ми наробили йому проєктів на купівлю?

щодо офісу Facebook не в моїй компетенції робити заявки, а от якщо ваш проект повторить долю whatsapp — я думаю навряд чи ви будете ображені)

...що далі?«

«У людства зоряне майбутнє, ...» (Со. Лесь П.), продовження згадуйте :8))

«Senior, TechLead, Architect — що далі?»

Вище — Klinkov.

є знайомі, які цікавляться програмою — але принципово не користуються фейсбуком. Чи можуть вони подаватись на програму?

Ты про азиата который через каждый 5 мин упоминает что он бывший тех лид в гугле? Да показывал и еще плевался он на этот ФБ. Что неудивительно, оно ж как телевизор без пульта. Там порой сидеть не возможно не то что там работать?

AI, Machine Learning, Architecture, DevOps

не, я лучше по днепру

Скільки всього планується набрати людей?

програма розрахована на 50 учасників

Це досить багатот CTO на квадратный метр :) Чи передбачається можливість брати участь у видаленому режимі?

перша частина он-лайн, але бути присутнім на Training Bootcamp (30.11 — 01.12, 9:00 — 18:00 та Build Day (08.12) обовязково

📝 Розклад:
1. Online Training — з 23.11
2. Training Bootcamp:
— 1 день: 30.11, 9.00 — 18.00
— 2 день: 01.12, 9:00 — 18:00
3. Build Day — 08.12

15-ти летний капитан

а дальше вам сюда, мои дорогие анальники: www.youtube.com/watch?v=hRLb_fxBTm0

у вас дивні вподобання — я по лінку навіть переходити боюсь — не хочу дивувати свою рекомендаційну систему ютубу)

как расслабить свои зажатые анусы :-))))

Тогда будут непроизвольные акты дефекации, как у Степановой — я даже не знаю что хуже %)

Right click -> Open in New Incognito Window

1. Чи це разова акція чи буде проходити на ± регулярній основі?
2. Цей захід передбачає якийсь нетворкінг з інвесторами та стартаперами?
3. Який профіт особисто вам у цьому?

дякую за запитання)
1) саме така програма — разово, але ми проводимо заходи кожного місяця
2) інвесторів не обітцяю, проте стартаперів (дійсних і потенційних, які зацікавились цією програмою) — буде вдосталь. Плюс всі заходи будуть проходити в Lift99 — а там найвища концентрація стартаперів на квадратний метр)
3) мені цікаво розвивати ком’юніті і показувати нові можливості. Про синергію чули?

Програма безкоштовна для участі

Senior, TechLead, Architect — що далі?

А дальше 19 летний никому не нужный выгоревший неудачник.

сплав по Днепру же, или в Польшу/Германию джуном/трейни

Senior -> Principal -> Partner -> Technical Fellow

как-то так.

В Каліфорнії так, в Україні як вийде.

ця програма лише для сініорів?

Програма орієнтована для Senior рівня розробників( треба мати досвід щоб опрацювати матеріал по Machine Learning, DevOps, Arhitecture ) але заключна частина BuildDay доступна всім бажаючим — і джуніорам і початківцям

как средство транспортировки тела.

Senior Розробники незалежно від мови програмування :)

то в кого яка карма)

програма розроблена і фінансується Facebook, в Украіні реалізовується в партрестві з Lift 99

Підписатись на коментарі