Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Тези з інтенсиву Девіда Беккета «Як пітчити, щоб залучити інвестиції?»

22 листопада TechUkraine та Посольство Нідерландів в Україні за підтримки GIZ Ukraine провели воркшоп провідного європейського пітч-тренера Девіда Беккета у столичному центрі розвитку стартапів Lift99 Kyiv Hub.

Більше 100 представників стартапів взяли участь та прокачали свої презентаційні скіли на інтенсиві «Як пітчити, щоб залучити інвестиції?», під час якого Девід поділився прикладними інструментами, способами та навичками для того, щоб підготуватись до пітчу максимально ефективно та отримати бажані інвестиції.

Як відзначали учасники 3-годинного вокшопу, його перевага в концетрованості корисної інформації та інтерактиві: спікер викладав структуру пітчу, акцентуючи увагу на ключових тезах та фішках, а отримані знання одразу ж відпрацьовувалися на практиці в залі. Таким чином інформація конвертувалась в необхідні практичні навички.

Учасники отримали розроблені за методологією Девіда матеріали, завдяки яким стартапи здобувають мільйонні інвестиції у свої проекти:

  1. THE PITCH CANVAS©,
  2. 7 кроків до успішного пітчу,
  3. Як пітчити на подіях

Ключові тези з події:

1. Достатньо 5 речень та 30 секунд для того, щоб заявити про себе та привернути увагу аудиторії: Для цього слід відповісти на питання:

  • Чим я займаюсь?
  • Яку проблему вирішую?
  • Для кого я її вирішую?
  • Чи маю стимули просування? (Have you got any traction? Customers, growth)
  • В чому унікальність мого рішення?

2 Задавай якісні питання про свою аудиторію

  • Хто вони?
  • В чому їх інтерес під час події?
  • Що привело їх на мій стенд?

3. Таргетуй свій пітч на цільову аудиторію (інвестори, клієнти, партнери, журналісти)

7 кроків до успішного пітчу:

  1. Визнач свою аудиторію — хто вони, що їх турбує?
  2. Що саме вони повинні зробити?
  3. Не відкривай PowerPoint! Зроби перші слава значимими, побрейшторм зі стікерами.
  4. Зроби перші слава значимими, акцентуй на вступі.
  5. Використовуй силу трьох, щоб залишати історію у фокусі уваги
  6. Завершуй потужно з чітким закликом до дії
  7. Обдумай це, напиши, проговори вголос, отримай фідбек

Заключним етапом воркшопу стали пітчинги 13 українських стартапів: Costless, ASAP Audit, Predictoria, Utrigg, Pocket Confidant, Wellspeak, Ride Now, Comin, Keenfigures, Spiral, Luvatar, FakesKiller, Camtouch. Команди отримали швидкий і професійний фідбек та рекомендації Девіда, як вдосконалити пітчі, щоб досягти бажаних результатів.

Девід Беккет вперше завітав до України з програмою Best3minutes, і ось його відгук після події:

«Протягом воркшопу я помітив багато гарних пітчів з винятковою англійською та залученістю учасників до процесу. Я знаю, що Україна має сильні технологічні таланти і я дійсно приємно вражений, що стартапи перетворюють цей талант в місцеві бізнеси, які можуть підкорити світ. Я бачив щонайменше 4 пітчі бізнесів, які, на мою думку, мають усі шанси динамічного росту. Чудова робота організаторів та учасників. Я отримав масу задоволенням від візиту в Україну.»

Подія пройшла в рамках ініціативи Going Global програми TechUkraine, за підтримки GIZ Ukraine у столичному центрі розвитку стартапів Lift99 Kyiv Hub.

Більше фото з події: www.facebook.com/...​album_id=1199701783572736

Про TechUkraine та Девіда Беккета

TechUkraine — платформа, яка базується на прагненні посилити українську технологічну екосистему та вивести Україну у лідери технологічних країн світу. Заснована у 2019 році, TechUkraine стала логічним продовженням Експортної стратегії України для наукомісткої та інноваційної продукції. TechUkraine — загальнонаціональний проект, натхненний прикладом ініціативи Startup Amsterdam, за активної участі пана Рубена Ньювенхауса. В рамках програми дій TechUkraine реалізується ряд ініціатив, які впроваджуються задля розкриття потенціалу українського технологічного сектору, об’єднання стейкхолдерів, посилення, зростання, масштабування продуктів та послуг українських технологічних компаній.

Девід Беккет відомий міжнародний майстер презентацій для стартапів, співпрацює з TEDx, глобальними акселераторами Startupbootcamp, ThinkAccelerate, MassChallenge і Rockstart, а також Booking.com, Google, IKEA,Tommy Hilfiger, ING, PwC у 27 країнах світу. Девід — засновник проекту успішних презентацій «Pitch Canvas©» та автор книги «Pitch To Win».

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі