Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Доступне кредитування для бізнесу — а як же доступна іпотека?

На днях анонсували початок програми доступного кредиту для бізнесу, яка почне діяти з 1 лютого 2020 року.

Згідно програми

Объем кредита — 1,5 миллиона гривен на пять лет:

— 5% годовых, если выручка до 25 миллионов гривен и создаются минимум два рабочих места;

— 7% годовых для бизнеса с выручкой до 25 миллионов гривен, который не создает новых рабочих мест (но за каждого нового работника ставка снизится на 0,5%);

— 9% годовых для бизнеса с выручкой до 50 миллионов гривен.

«Для участия понадобится бизнес-план, положительная финансово-кредитная репутация и платежная дисциплина. Стартапы смогут участвовать только от начала своей деятельности, а действующий бизнес — только тот, который работает минимум 12 месяцев. Сам участник инвестирует 20% собственных средств от всех расходов», — пояснил глава Кабмина.

Але коли ж ми нарешті отримаємо можливість брати доступні кредити на житло? Коли знову почнуть давати кредити в інвалюті (відсотки по яким значно нижчі ніж по гривневим)?

Я отримує дохід у доларах, чому я не можу взяти кредит у цій же валюті? Хто б з форумчан зараз би взяв кредит у доларах під 5-6% річних на власне житло?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

они экономику хотят развивать, а не потреблядство + потом самые умные и красивые при первом кризисе побегут и будут кричать чтоб им пересчитали в гривню

Підтримувати бізнес, а не споживання це дуже правильно.

А щодо житла в кредит, то ринок таки викрутився, забудовники пропонують виплачувати ратами з прив’язкою до долара, у декого є іпотека в банках-партнерах.

Я доречі подав заявку на сайті на бінес кредит.

Нам якраз на міні-пекарню потрібно для розширення.

тю, то берешь кредит под жилье, которое будешь сдавать в аренду жене
шонитак?

Житло, на відміну від бізнесу, не приносить податків, тому кридити на нього не потрібні.
Ну це якщо дивитися з того боку паркану ВР.

береш кредит на свій бізнес, робиш мега-успішний стартап, отримуєш з нього чи з його продажу дохід і за пару років купляєш житло одразу за повну вартість — іпотека не потрібна

А зачем педагогам, получающим 4000 долларов в месяц, ипотека?

не будет кредитов в инвалюте. это ж очевидно. опять понагребает народ и после очередного майдана будет очередной облом...

Який Майдан був у 2008-2009?

майдан...кризис...какая разница как облом случиться.

Тоді навіщо Майдан чіпати? Інтоксикація Кісєльовим чи Пєтушарієм?

Да-да. Телевизор каждый день смотрю!

воно й помітно.

Рятуйте! Українці малоросів ображають! Можеш побігти поплакатись Хуйлу, чи Зе — вони зрозуміють.

Ну я думаю цього разу народ буде більш розважливо брати кредити і якщо немає валютного доходу ніхто не полізе брати доларовий кредит.

народ буде більш розважливо брати кредити
народ
розважливо

Мы щас про тот же простой нарид, который голобородька на царствие позвал?

Не, не про тот, у того валютных кредитов не было, просто из-за отсутсвия необходимости, мы про тот нарид, который был и остался крудошлепом параллельно кушая сыры по 100, во времена доллара по 8, но почему то решил, что он не формошлеп,а уважаемый экономист и поднабрал себе кредитов, который не смог выплатить.

Не, не про тот, у того валютных кредитов не было

До 2008 года (пока было можно) еще как были — при много лет стабильной гривне и конской разнице в процентных ставках сложно было удержаться...

з огляду на наші останні вибори, не думаю, що цей нарід хоч чомусь може навчитись.

а шо була норм альтернатива? Як на мене кандидатів не було(

Ось і підтвердження моєї тези. Цей нарід нічому не навчиться.

Треба просто додати обов’язкову вимогу підтверджених доходів саме в валюті кредиту. А небанківським організаціям не дозволяти взагалі видавати такі кредити

Підписатись на коментарі