Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Уряд запроваджує податок на експорт програмного коду

Як ви б ставились до такого податку?
uareview.com/podatok-na-kod

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

-

то критично мислити теж навчитесь

А я разачорвался в способности людей учиться. События 2013 и позже только усугубили разочарование

Ох уж эта интеллектуальная элита, по-факту обычное сельское быдло же, клепая круды за баксы возомнила себя чем-то лучше «людей попроще».

Познаково.....зедебіли зарвалися. Пора ламати сайти зекабміну, верховної зеради, зеподаткової і земитної служб ....

Доїти IT, це — їх найзаповітніша мрія....і вони всіма способами шукають шляхи до цього ....

Люди, це ФЕЙКова смішна новина. Не ведіться. Просто редакція UaReview любить жартувати )))

особисто мені не вдалося первірити це за допомогою недолугої пошукової системи сайту кабміну

Там навіть не треба ходити на сайт кабміну, просто подивіться інші статті видання:
«Том Круз отримав одну з головних ролей у серіалі „Свати“»
«В Офісі президента створять посаду відповідального за базар»
«UaReview просить читачів і журналістів перевіряти інформацію»

Если после этого «Урядовий Glovo-кур’єр.» ты бежишь на сайт кабмина, то возникает риторический вопрос, нужен ли тебе сайт кабмина где есть текст? Иди лучше интсаграм полистай.

А если я отправил код в Bitbucket или GitHub то это экспорт?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Одно непонятно, где я могу получить, пологающихся мне по закону, своих двух рабов?
И сколько бонусных рабов полагается за одного распятого русскоязычного мальчика?

Судя по отсутствию вопросов о снегирях и пенсионерке — хоть с этим проблем в биндерсобесе уже нет. :D

одного распятого русскоязычного мальчика?

Пока мальчик распят не в трусиках — you are not qualify for bonus. Try again.

Заборонити экспорт коду і дозволити тілльки продаж продукту! Не дамо розікрасти народне багатство! Бариги наживаються на продажі народної власності!

Самое страшное, что наверное никого бы не удивило если бы это была новость на реальном новостном сайте.

Половина похоже думает что это и есть реальная новость на реальном сайте

Заржал на «Урядовий Glovo-кур’єр».

Я розумію що жарт, та

Акцизний збір буде вираховуватися познаково

тепер буде в моді обфускація коду, винесення компонентів в HitHub та підключення як бібліотек

опитування за мотивами фейкової новини із ржачного сайту — у автора відсутнє або почуття гумору, або мізки, вибачте

вероятно, уже не так и далеко

я сужу не по календарю, а по этому треду

Я календарь переверну,
И снова... пятница...

Не в Украине, где «день дурака» похоже на 5 лет минимум. «Зробімо їх знову»

Я вчера прикидывал: кто-то догадается на ДОУ запостить :) Даже придумал дополнение к статье:
— «Нульовий акциз передбачено для мов програмування, що базуються на державній мові України.» доповнити: і 200%-й — для мов програмування, які базуються на російській... але бачу шо тут мене вже випередили, і то два рази :((

Вроде ж не 1-е апреля сегодня...
Как, интересно, собираются доказывать факт экспорта? Как собираются считать символы? Для этого надо открыть код, а это NDA. Ну и + непонятно, как при наличии VPN собираются дешифровывать «экспортирующиеся» пакеты?

Теперь чтобы отковырять у дивелапирав код, будут им тоже «присядьте и покашляйте» проводить. А то вдруг распечатки с кодом скрученные прячут, ироды такие.

Нульовий акциз передбачено для мов програмування, що базуються на державній мові України. © а на русском — 300 процентов плюс военный сбор с каждого переноса строки

О, дякую. Нагадали про гарний сайт, а то давно вже там не бував :)

А у Пєтєвєрующіх пукани все горять і горять.

Пятничный бугурт на тему зеПарламента, и ИТ сектора обьявляю открытым

Мої коміти зазвичай містять більше видалень, мені держава ще й має доплачувати :D

Уже предвижу загловки «Компьютерная таможня задержала крупную партию контрабандного кода на C++, которую пытались экспортировать под видом нигерийского спама».

на кордоні затрмано надсекретний код на Це++ який приховували під виглядом зеленого горошку!
заатримано три вагона! Це найбільша контрабанда за останні ХХ днів. всі керівники таможні отримали премію у розмірі бюджету Зімбабве.
«Ура, товарищи! Все в автодор!» (ц) О. Бендер

Я не здивуюсь якщо подібне колись приймуть.
Якщо президент — клоун, то можна очікувати все що завгодно. ¯\_(ツ)_/¯

И не ошибся, это сайт с фековыми новостями.

Про це повідомляє Урядовий Glovo-кур’єр.

ну и дальше по тексту тоде сплошные перлы.

Текст статьи чисто первоапрельская шутка.

це тематичний сайт з аналогічними новинами в інших сферах

Потрібно попросити редакторів пообережніше, а то ще законотворці візьмуть за ідею)

у них будет 2 пакетика травы, 75 ампул мискалина ...

Слишком быстро модерацию прошло.

Підписатись на коментарі