Конференция по DevOps практикам — DevOps Fest, 20-21 марта. Cпикеры и доклады на сайте >>
×Закрыть
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Чи мені здається чи результат стає схожим на m.facebook.com ?

Видео не смотрел, но чем FB Purity не устраивает, ежели не секрет?

дякую за наводку:), бо я його не знайшов коли робив рісьорч у веб сторі

я його бігло переглянув... чесно — інтерфейс для налашатувань, такий же хел як і інтерфейс фб — вирві глаз

Хорошая идея, но это равносильно одеванию повязки на правый глаз, потому что за рулем так меньше рекламы увидишь.

Ленты в фейсбуке отвратительно настраиваются, он намеренно стаскивает в ленту к вам все посты людей из второго и третьего круга, а не просто прямых друзей.

Вот эти постоянные: Вася отреагировал на комментарий Аси под свадебной фоткой Лены Головач.

Высасывание контента из пальца и пустое передёргивание траффика.

Удалился оттуда как раз на пересечении событий 5 лет тому: Фейсбук испаскудился как приложение и случилось нашествие вражды и вранья от русни, которая то дело срала в комментариях у людей.

А мне только первых выдает и мои группы. ЧЯДНТ?

Вот эти постоянные: Вася отреагировал на комментарий Аси под свадебной фоткой Лены Головач.

Этого уже года два как наверное нету, фб стал уныл :)

Напрям ідеї на часі. В критиці необхідно розуміти, що нова ідея може бути ще сира. Чи вірно я розумію, що це розширення на open-source-code? Тоді нікому нічого не заважає додавати оптимальної (на ваш погляд) як реалізації, так і корисного застосування... аж до зменшення маніпулятивності алгоритмів фейсбуку.

Юра, сорі, цього речення не зрозумів "

Напрям ідеї на часі

"

Чи вірно я розумію, що це розширення на open-source-code?

я такого не заперечую, але і не фокусуюсь на цьому. Якщо хтось хоче хай допилює як хоче. В мене є свої задумки, які я хочу реалізувати

Проблема в том, что все ивенты Киева постяться в Facebook. Выкинуть его проблематично. Мы вообще находимся в каком-то загадочном вакууме. Из ВК народ ушёл, а FB терпеть не может. Инста — очень специфическая сеть. Но реально по факту туда и перешёл.

Виходить що треба створювати щось своє, але кожен думає що своє загубиться в цьому інформаційному шумі

Так?

кто поумнее те давно перешли на свои площадки или тг каналы.

Пару лет назад алгоритмы, формирующие ленту фейсбука, стали невыносимыми и ненастраивыемыми. Тогда я и все мои знакомые просто оттуда ушли, и теперь главная соцсеть это инстаграмм.

Я при всей свое прокрастинации на работе так и не смог подсесть на этот усратый ФБ и его еще более усратой ленты. Инстаграмм для меня это просто лента с картинками — природа, города... Я не понимаю какая там может быть соц сеть.

Инстаграмм хорош тем, что там не юзают репосты и следовательно весь контент, который ты видишь у пользователя, от него. А также лента это лента. Ну и все сидят там, это факт.

А также лента это лента

Ви забули про маніпуляції з порядком постів. Інстаграм робить так, щоб вам прийшлося гортати щоразу аби знайти нові пости, бо вони не завжди з’являються на початку.

вы точно не про фейсбук сейчас? У меня инстаграмм показывает все строго в хронологическом порядке без всяких проблем.

Точно

socialinsight.io/...​-longer-be-chronological

Your Instagram Feed Will No Longer Be Chronological

Today Instagram announced it will be changing the order of posts in its feed. Your feed will no longer be in strict reverse chronological order, rather posts will be ordered „based on the likelihood you’ll be interested in the content, your relationship with the person posting and the timeliness of the post.”

www.digitaltrends.com/...​-timeline-rumor-debunked

„Instagram isn’t going chronological, and is now telling us why

The company has publicly stated that it is not going chronological, and now, is giving us better sense of its rationale. In a recent press briefing, the product lead for Instagram’s feed, Julian Gutman, told journalists that the photo sharing app is ‚not thinking about [chronological ordering] at this time.’ The reason, a spokesperson said, is that users tend to spend more time in the app when they’re presented with an algorithmic rather than a reverse chronological feed.”

Ось виділю: „The reason, a spokesperson said, is that users tend to spend more time in the app when they’re presented with an algorithmic rather than a reverse chronological feed.”

Тобто те саме що і з ФБ — вас юзають. Власне Інстаграм ФБ і викупив вже давно.

Инстаграмм хорош тем, что там не юзают репосты

Ещё как юзают, к сожалению

Да то что он хорош как лента с картинками никто не спорит, но кака там нафиг соц сеть? Тогда уже и ютуб соцсеть )))

Як витрачати на Фейсбук менше часу і як зробити користування Фейсбуком більш зручним, і відповідно менш напряжним? Видалити його нафіг!

це відео про те як витрачати на фейсбук менше часу.
анрегнись с пейсбука да и все.

А ще встановити Firefox який написаний на Rust і вміє блокувати аналітику

Там один модуль на расті, не треба очі замилювать)

Створюють нову мову програмування і на хайпі в кожному проекті створюють один модуль на ній

Теж здивований, думав вони весь Firefox перепишуть

Фіг його перепишеш.
Хроміум 10М рядків на С++. Скільки таке переписувать і відлажувать — навіть важко уявити.

Задумка чудова, реалізацію треба покращити

hideUnnecessary();

$(document).bind('DOMNodeInserted DOMNodeRemoved', hideUnnecessary);

function hideUnnecessary() {
	$("#leftCol").css("visibility", "hidden");

$("#rightCol").hide();

$("#contentArea").css("right", "0px");
}
Підключати jQuery заради цього коду?
function hideUnnecessary() {
    document.getElementById("rightCol").style.visibility = "hidden";
    document.getElementById("leftCol").style.visibility = "hidden";
}

нє, ну ви би ще до відео і його превюшки придерлися, чесне слово)
jquery треба для подальших фіч, які на момент публікації не були повністю дороблені, а тому були випиляні з js файу

Такі extension можуть збирати аналітику, а потім відправляти листи з рекомендованими товарами і це в кращому випадку, тому так, треба перевіряти

я вам про UX ви мені про clean code i seurity :)

дивує коли для вирішення простої задачі підключають бібліотеки в 100KB

буде цікаво глянути наступний реліз 1.1

ну, мені такі дрібниці на даному етапі не важливі :)

1) Постиш критику якого-сь політика, краще Філатова (мер Дніпра)
2) Тебе банять по кляузах ботів
3) ?????
4) PROFIT!!!

Подписаться на комментарии