Список H1B/L1 бодішоп-трактів в США

Всім привіт, хочу зібрати в одному місці список компаній які займаються релокейтом стафу в США по візам H1B/L1
поки що на думку спадають тільки дві, найвідоміщі компанії які відкрито говорять про таку можливість, а саме:

* EPAM
* Luxoft

Доповнюйте список в коментах

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному6
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

К чему пользоваться данными каких-то мутных сайтов? Все есть на USCIS. H-1B Employer Data Hub называется: www.uscis.gov/h-1b-data-hub

GridDynamics
Кому треба — велкам, давайте робити реферал бонуси)

а что за проэкты у них в США?

Клієнтів багато, проекти різні.

Так це бодішоп, а не вузькоспеціалізована продуктова компанія. Яку відповідь можна очікувати? :)

какие конкретно клиенты / проэкты в США например )))

Оплата деньгами.

Понятно, нужны работники для работы на работе, оплата деньгами...

Не думаю что можем говорить какой клиент и где, но на сайте есть список клиентов.

У меня в соседнем зале сидят ребята из грида. Правда, оказалось, рассеяне и на вопрос «чей Крым?» неправильно отвечают, но не суть.
Проект — крупный американский ритейлер. Локация — мид вест.

Надо отвечать «Наш!»

спасибо — я примерно такой ответ и ожидал от ребят выше — локаци и хотя бы сферу проекта.

Не повіриш. Крім рітейла є і інші проекти. Та і локацій багато, не тільки долина. Але ж НДА... Я не впевнений на 100%, що мав право писати навіть ці крихти інформації, які тут вже написав :)

Ну, я не из грида, на меня ваши нда не распространяются, я их не подписывал))
Могу написать, в принципе всё, что вижу со стороны.
Тут кстати, лучше, чем в Долине. Во всяком случае, дешевле и намного. Единственное, холод огорчает.

Они гринку плохо делают. Много людей в сша просто ушли от них, потому что по истечении 3 лет по гринкам не было никаких движений

Може такі люди були. Мої знайомі грінку отримали

Давно? Я и правда за последние 3 года не слышала таких кейсов от друзей, которые там работали. По итогу они сбежали в епам и благополучно гринки получили

Пів року тому отримали

Ну норм статистика, якщо врахувати скільки людей в компанії і скільки бажаючих релокуватись ;)

В одной из тем ты вроде писал, что желающих в США — внезапно мало. Или это как раз посыл твоего сообщения, тип туда не очень и хотят?

У мене регулярно виникає думка заводити трактор, але є фактори які тримають тут. Років 10 тому мабуть би спробував)

Це я вроді про онсайти говорив. Є вакансії на довгі онсайти на 3+ місяців. Молодьож яка ніколи не була в США починає задавати купу питань і довго думати чи варто їхати. Я у їхньому віці навіть би не думав і валив би поскоріше глянути що там і як. Але чомусь не хочуть. ХЗ. Старікам типу мене вже це сильно потрібно, але таки катаюсь регулярно на 3-4 міс. Більше не можу через податки))
Є контингент людей яких задовбала ситуація у країні і таки їдуть на релокейт.

дві, найвідоміщі компанії

был миф — нет мифа :)

ну как жэ — www.myvisajobs.com/...​r/Epam-Systems/181517.htm ?
любопытно какие позиции требуются (ага, влом ресерчить)

самые популярные в украине
самые известные без указания локации. Ну...

«ну хоть как-то уже»

индийские бодишопы таки чутка прижали, лайк

Підписатись на коментарі