Инновации и инсайты в мире Java из первых уст. Новая конференция Java Fest — 21 марта >>
×Закрыть

Покритикуйте мобільний застосунок для трактористів

Беру участь в розробці застосунку play.google.com/...​d=com.connexun.main&hl=en для людей які живуть в інших країні, або зацікавленні в релокації закордон. Пропонуються релевантні новини з короткими резюме, щоб не витрачати час на читання всієї новини. Наразі підтримуються англійська, іспанська, українська, італійська, російська, польська мови.

Буду вдячний за рекомендації.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

С уважением, ваш вайти в айти. Вам бы в убере работать. Вам нельзя клавиатуру давать

Пришлось читать код , чтоб понять зачем эта аппка, с плеймаркете не работает

Как уехать помогает прога, если ты не айтишник, и ты не знаешь как разобрать прогу обратно на джава классы?

Гавно. Зачем страны по алфавиту. Надо США первыми, Германию и Польшу. Остальных можно удалить. Прога зависла, вы шо в вузе учились, что такое гавно написали

Глюк на глюке. Хотел в США
Оставило Германию . Список стран надо не по алфавиту, а первые США, потом Германия и Польша, остальные удалите, кому они нах нужны. Дальше не загрузилось. Нафига вы это писали?

просит ввести номер телефона. Ввожу +380 67 *** ** ** . Кнопка Enter не активируется. Хочет еще одну цифру. Ввожу +380 067 *** ** **. Нажимаю Enter. Приходит SMS. Ввожу код — ошибка: «Some error occured. Please try after some time.» Это на iOS. Так и не удалось попользоваться

На жаль, тільки під Андроїд.

а какие привилегии оно требует?

контакты, джипиэс, телефонная книга, камера, микрофон?

Хочеться почути більше реальних фідбеків.

Їхали козаки, гуркотiв їх трактор
Раптом бiля рiчки ревонув реактор.
Що тут сталось, можна не гадати
Всі оті козаки стали водку жрати.
Від четверга п’ють і до четверга
Перед магазином отакенна черга!

Нащо тим козакам оттака обуза
Розлетілись хлопці по всьому Союзу
Що тут сталось, можна не гадати
Вся наша країна почала бухати
З понеділку п’є до понеділку,
І тоді підняли ціни на горілку.

Та й щє самогону ой не можна ж гнати
В буряках засіли ті ренгени кляті
Ей, ви, хлопці, так не можна жити,
Треба той реактор підлий заліпити.
Як реактор буде у колпаці,
То тоді ренгени стануть нам до сраці.

Прикольний легкий агрегатор новин. Виявляється Італія так часто про Україну пише.
Там під кожною новиною є значок розшарити, в чому фішка, я ж з браузера можу розшарити?

А, зрозумів, формується і поширюється резюме з прапорцями.
🇮🇹 🇲🇰
У той же час збільшилася кількість мігрантів, які намагалися потрапити до ЄС через його східні кордони — Грецію, Болгарію та Кіпр. Так, за даними Frontex, нелегальна міграція знизилася на 92 відсотки порівняно з рекордним напливом в 2015 році, це відбулося передусім завдяки значному скороченню кількості мігрантів, які намагалися дістатися Середземним морем з Північної Африки до берегів Італії та Іспанії.

www.connexun.com/...​uNTA0NDUyMiw5LjMzMTY3MzY=

Попробую показать, как будет выглядеть работа апликухи на основе так называемой релевантности

при вводе verification code — some error occured. рано вы начали слона продавать

він автоматично має заповнюватися

за автозаполнение — плюс, ошибка всплывает если нажать на кнопку Enter. Android 10/samsung s10

Эх, я думал аграрную промышленность поднимаете, а вы....

типу керування трактором-дроном зі смартфона?

Як для індусів згодиться. Там би дисплей і камери на трактор. Щоб в тіньочку сидіти і рулити не дивлячись в бінокль куди трактора занесло.

Я думав я один такий :)

я джва года ждал это приложение

Так, fox news є. Це найбільш продуктивне джерело новин зі США. Зараз активовано 500 новинних джерел з 65 країн.

а можно короткий питч зачем мне трактористу пользоваться этой апкой?

Спам получать, разумеется «релевантный» как и подобает спаму

Tailored for you — как любят спам называть

Багато часу ми витрачаємо щодня на Web surfing новин. В цій апці зібрані новини які вам мали б бути цікаві як трактористу:
— місцеві новини що стосуються іноземців,
— українські новини що стосуються наших громадян закордоном,
— що публікує ваша країна про Україну,
— що публікує Україна про вашу країну,
— про топові міжнародні топіки в які вляпалася Україна,
— про топові міжнародні топіки в які вляпалася ваша країна,
— загальні топові новини на вашій мові.

а вкурсе что на андроиде можно зажать кнопку хоум и будет все тоже самое?

років через 5-10 може і буде. Google Now показує подібні топіки які я вже читав в браузері. Наша апка не використовує попередню історію.

Ну да... А все, кто умеет пользоваться rss давно умерли.

И что, вы не используете всплывающие уведомления, чтобы оповещать пользователей о свежих новостях?

Рідко нотифікації, коли стається якась екстраординарна новина.

Спасибо, то есть таргетинг на пару стран из-в
Нормчик, видел позитивные отзывы в маркете

Таргет аудиторія — весь світ, обмеження тільки по мовах, які впрваджуємо одна за другою.

Русский матерный давай. Он попроще :)

Подписаться на комментарии