Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не варто нашого часу.

А Дубинский молодец! Мало кто мог так порадовать айтишнегов, которые голосовали за Зеленского.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Думал хоть на Доу не увижу фанатов дубинского.

:) тепер сашенька дубінський собі ще 5 квартир купить. і 10 машинок матусі, що любить швидкість :)

Если у кого-то есть предложения с релокейтом, пишите в комменты, плиз.

Если у кого-то есть предложения с релокейтом, пишите в комменты, плиз

а ОТКУДА ты собрался релокейтится в Украину? :)
тут скоро въездные визы появятся :) для жителей эльфий

в Польщу тре 200 ембедерів, буквально пару днів тому мені пропонували

Соответствующий законопроект (№ 2758) 16 января 2020 года внес в Верховную Раду народный депутат, заместитель председателя Комитета Верховной Рады по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики Александр Дубинский

А то на что ты ссылаешься
10066 від 19.02.2019

Извини, но ты точно айтишник?

Таксувати місячний дохід — це Україна, детка.
Якщо перенести в річні бракети, то приблизно
18% 0 — 23000$
32% 23000$ — 46000$
54% 46000$ +
А додайте ще поверх соцподаток в розмірі 22%

І це в бідній корумпованій Україні. Шикарна мотивація працювати на підвищення зарплатні, атвечаю. Коли айті переведуть на офіційне працевлаштування, першим заведу трактор в Україну, щоб так працевлаштуватись, не інакше.
Я думаю це реально карго-культ: якщо Франція має високі податки і високий рівень життя, то давайте так же само жахнемо і воно саме устаканиться!

Лол 54% 😅😅😅 не забудьте в борисполі світло вимкнути

ЗЕлені зробили зелебобіків разом. Разом з зелебобиками.
Вітаю.

Порохоботок тут як тут, на будь-яку новину тільки й тявкають... ще нічого не зробили а воно вже ниє тут, що за народ, і як таких «розумних» взагалі беруть в єпам, хоча почекайте...

а самому-то из под реального аккаунта, что не позволяет писать тоже самое?

морду бити — не кошерно. ми, порохоботи, ворогів Рейху розстрілюємо, не менше.

ЛОЛ, так тут же програмісти, по іп вичислять.

А що значить реальний акаунт? В тебе реальний? Чим доведеш? Поставити рандомне ім"я може кожен з користувачів, чи тут по паспорту реєструють?
А взагалі твій комент не по темі, чи комусь треба показуха що такий то такийтович працює в єпамі і голосував за порошка? Думаю розумні люди не кричать на весь інтернет за кого він голосував і в яку церкву ходить...

Якщо вони ставлять за мету підігріти інтерес у населення завести трактор, то це шикарний спосіб

так з трактором ти від 54% не втечеш =)

бо сума що в Польщі таксується зі ставкою 18 чи 32 в Україні буде попадати в ренджі ставку 54

Власне я про це і пишу

Вопрос что ты получишь за эти деньги.

А, ну Дубінському можна вірити )))) Не думаю що ставки тіпа 36% і тим більше 50+% в Україні це реальність. Але прогресивна ставка діє в більшості розвинених країн світу, тому нічого погано в ній немає, особливо якщо ти ФОП і платиш 5% ;)

тому нічого погано в ній немає

Те, що ця система працює в деяких країнах ще не означає що це кращий вибір: взяти ту саму Францію, із-за прогресивної шкали звідти почали валити спеціалісти які хочуть працювати і не ділитися значним куском своїх кровно зароблених. Саме тому там кількість ІТ компаній набагато менша ніж в тій Німеччині.

особливо якщо ти ФОП і платиш 5%

Це сьогодні, а завтра одним-двома законопроектами доведеться віддавати половину свого пирога

Если так, то на послезавтра в борисполе будет очередь из трактористов. Отдавать пол зп украине идиотов нет.

Підписатись на коментарі