Hot Positions, Cool Company! NeoGames
×Закрыть

Площадки для сбора донатов в Украине?

Сегодня наткнулся на www.buymeacoffee.com в одном из github репозиториев. Захотелось попробовать, но там только PayPal. Подскажите есть альтернативные площадки для получения донатов в Украине?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном1
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

7.5% за то, что подключили Liqpay?

Це ж ціла система донату. це не рахується? з тих 7,5% — 5% офіційні податки. залишається 2,5% розробникам. Порахуй чи це взагалі вигідно займатися з таким заробітком
:)

Это если налог единый...

Який вже є, але це робоча система з хорошим інтерфейсом і легким налаштуванням віджетів.
І, звичайно, український продукт

Тобто з отриманих таким шляхом грошей податок вже платити не треба? А як тоді їх білими зробити? Подвійне оподаткування, виходить.

Наскільки я розумію, з будь якого прибутку, потрібно сплатити податок, навіть коли щось продаєте на olx. Але хто це робить?
Тут мова про те, що сама донат система офіційно платить податки. І працює на український ринок

Ну комусь це не важливо, а комусь потрібні саме білі) Якщо чесно, я дуже сумніваюсь, що з тих 7,5 — 5% податок.

А як ви думаєте тоді кошти проходять до користувачів?
Податкова би давно зацікавилася.
Ну я не суддя, звичайно, але ви можете поспілкуватися з розробниками :)
Діскорд чи Фейсбук.

Вони дуже швидко відписують

Спробуйте українську дяку — dyaka.com

Комиссия 3.5% платежной системы + 10% дяке как-то жирновато

Щось вдалось отримати? Як це працює?
Схоже на електронне жебракування. З іншого боку мало хто з програмістів піде ставати в центр занятості. Скоріше спробують знайти тимчасову, проєктну роботу, якийсь підробіток.
Який переклад «donate» правильніший жертвувати чи дарувати?

Щось вдалось отримати? Як це працює?

Не нашел подходящих для себя вариантов.

Який переклад «donate» правильніший жертвувати чи дарувати?

На мой субъективный взгляд множество слов не имеет прямого отображения в разных языках. Согласитесь, если бы я написал «Площадки для сбора подарков/пожертвований в Украине?», то фраза приобретает иной смысл. В данной ситуации мне кажется речь идет о некой «поддержке».

Чет про пончики подумалось по названию темы

Я хотел задонатить недавно товарищу, который делал ролики по юнити, но он так и не предложил работавший вариант :(

о, спасибо. я не следил больше за той веткой, и предложение было через полторы недели после последнего общения.

Не знаю, що там як, але як приклад можна подивитись, як збирають кошти на переклад на Толоці за допомогою WayForPay. НЕ РЕКЛАМА, А ПРИКЛАД — secure.wayforpay.com/payment/DimS

донатов

донаты (пончики)
или донейшин?

Чим PayPal не влаштовує?

Насколько мне известно в Украине нельзя получать деньги на PayPal.

Подписаться на комментарии