Площадки для сбора донатов в Украине?
Сегодня наткнулся на www.buymeacoffee.com в одном из github репозиториев. Захотелось попробовать, но там только PayPal. Подскажите есть альтернативные площадки для получения донатов в Украине?
Сегодня наткнулся на www.buymeacoffee.com в одном из github репозиториев. Захотелось попробовать, но там только PayPal. Подскажите есть альтернативные площадки для получения донатов в Украине?
Доброго дня) Підкажіть, будь ласка, можливо якісь сервіси по типу Вишибанки, Донат 1024, Передай далі, для збору в підтримку хлопців. Зараз дуже важко з донатами а допога потрібна.Зараз намагаюсь збирати в інстаграмі, фейсбуці, лінкедин тут на Доу, подала заявки в вище перелічені сервіси, шукаю ще можливості. Буду дуже Вам вдячна.
Блогери-стрімери. Є такий сегмент. Це відеоігри, розважальні ток-шоу, музика. Вони активно користуються трьома українськими донат-сервісами. Всі виникли приблизно три роки тому, коли заблокували доступ до платіжних систем РФ.
Основна цінність донат-сервісів — це показ платних повідомлень та іншої статистики в прямому ефірі стрімерів.
Не знаю, чи вони підходять для підтримки відкритого софта. Але донат-сервісами точно користуються не лише стрімери. Це і навчальні медіа-канали, музиканти, інста-блогери, збір коштів на озвучку і т.д.
У хронологічному порядку запуску:
Перший сервіс, який запустили у вересні 2018. Розробник — український програміст, геймер. Сайт знаходиться у режимі альфа тестування. Стрімери задоволені, все працює, інструменти для стрімінгу можна максимально кастомізувати.
Умови: 6% за послуги сервісу + 3.5% комісія платіжної системи (можливо помиляюся, вибачте тоді).
Запустили у жовтні 2018. Розробники — українські програмісти. Перші два роки сервіс позиціонував себе як 100% безкоштовний, оскільки була технічна можливість робити P2P перекази з картки донатора на картку блогера. Але були певні ліміти, тому не всім це підходило. Інструменти для стрімера, донат-сторінка — максимально прості налаштування, низький поріг входу, але є можливість розширених налаштувань і кастомізації. Основна фішка — «задрочка» UI (в т.ч. responsive UI, dark theme).
Зараз сервіс працює на комерційній основі. Умови: 5% за послуги сервісу + 3.5% комісія п.с.
# Diaka.ua (колишня Dyaka.com)
Запустилися у листопаді-грудні 2018. Розробник — український програміст. Сайт переїхав на домен UA, працюють і для стрімерів, і для веб-майстрів. Багато інтеграцій з іншими сервісами (youtube, discord, streamelements). Фішка — власний сабдомен для блогера з підсторінками для проектів.
Умови: 10% — 5% за послуги сервісу (залежно від загальної накопиченої суми) + 3.5% комісія п.с.
Дяка і Донателло товаришують і мають взаємну інтеграцію API. Але це цікаво насамперед стрімерам.
Донат-сервіси — це не просто прокладки між платіжною системою, як дехто тут накидає. В них є конкретна додана вартість. Так, сервіси заточені на Україну, тому вивід коштів — лише на українські картки. Але для багатьох користувачів — це перевага, а не недолік. Зрештою, не подобається, не підходять умови, не користуйтеся. Але це непогана альтернатива європейським сервісам і тим більше з РФ.
Які ще варіанти збору донатів?
# Mono-банка
Поширюєте лінк, люди вам закидують донати. Потім самі вручну публікуєте на своїй Hall of fame. Так, все ручками треба робити.
# WayForPay, Fondy, Liqpay
Усі платіжні системи пропонують відносно легкий спосіб реєстрації мерчанта під ФОП або юридичну організації. Якщо ви ФОП (скоріш за все, бо працюєте в ІТ), то напряжіться і створіть власний мерчант. Поширюєте лінк на сторінку оплати. Все решту (подяка донаторам, статистика) — знову ручками.
P. S. Я один із розробників донат-сервісу Donatello. Написав комент максимально відсторонено. Проект пиляємо на повному ентузіазмі. Зрештою, як і розробники інших сервісів. Донат-сервіси в Україні або виходять на нуль, або приносять мінімальний дохід, щоб покрити технічні витрати. Тому не бакланьте будь-ласка, якщо самі нічого не пропонуєте або не вникли в деталі.
У Donatua.com коміся 9.5% (за за все-все). Джаст FYI — ви праві.
А за Donatello.to окреме дякую) Зараз налаштовую і кайфую — все дуже зручно)
Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.
Це ж ціла система донату. це не рахується? з тих 7,5% — 5% офіційні податки. залишається 2,5% розробникам. Порахуй чи це взагалі вигідно займатися з таким заробітком
:)
Який вже є, але це робоча система з хорошим інтерфейсом і легким налаштуванням віджетів.
І, звичайно, український продукт
Тобто з отриманих таким шляхом грошей податок вже платити не треба? А як тоді їх білими зробити? Подвійне оподаткування, виходить.
Наскільки я розумію, з будь якого прибутку, потрібно сплатити податок, навіть коли щось продаєте на olx. Але хто це робить?
Тут мова про те, що сама донат система офіційно платить податки. І працює на український ринок
Ну комусь це не важливо, а комусь потрібні саме білі) Якщо чесно, я дуже сумніваюсь, що з тих 7,5 — 5% податок.
А як ви думаєте тоді кошти проходять до користувачів?
Податкова би давно зацікавилася.
Ну я не суддя, звичайно, але ви можете поспілкуватися з розробниками :)
Діскорд чи Фейсбук.
Вони дуже швидко відписують
Питання з податками — це загалом непросто, тим більше в нашій країні. Наш донат-сервіс Donatello пропонує окремі умови співпраці для бізнес-партнерів (ФОП-ів чи юридичних осіб). Вони реєструють свій мерчант в платіжній системі, ми підключаємо їх до нашого сервісу. Тоді послуги сервісу складають 4%. Все решта оплачує замовник: 2.75% комісії пл. системи, і податок (який там вже в них є).
Українські донат-сервіси працюють насамперед для відео-стрімерів. Їхня основна цінність — це допоміжні інструменти для ведення прямих ефірів. Стрімерам важлива не стільки комісія, як якість і стабільна робота цих інструментів.
Наприклад, цей же Donatello два роки працював безкоштовно! Платежі надходили відразу на картку одержувача. Але з системою оплат були певні ліміти, антифрод блокування. І стрімерам це зовсім не підходило. Безкоштовний сервіс не підходить, якщо він не працює.
Ніхто не заважає топік-стартеру відкрити свій мерчант на Liqpay, сплачувати 2.75% комісії платіжній системі, податок на прибуток і т.д.
Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.
Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.
Патреон — 8% сервісу. Вивід на payoner. Payoneer — 30 дол в місяць за обслуговування рахунку, і ще якісь проценти за зняття готівки.
-
Щось вдалось отримати? Як це працює?
Схоже на електронне жебракування. З іншого боку мало хто з програмістів піде ставати в центр занятості. Скоріше спробують знайти тимчасову, проєктну роботу, якийсь підробіток.
Який переклад «donate» правильніший жертвувати чи дарувати?
Щось вдалось отримати? Як це працює?
Не нашел подходящих для себя вариантов.
Який переклад «donate» правильніший жертвувати чи дарувати?
На мой субъективный взгляд множество слов не имеет прямого отображения в разных языках. Согласитесь, если бы я написал «Площадки для сбора подарков/пожертвований в Украине?», то фраза приобретает иной смысл. В данной ситуации мне кажется речь идет о некой «поддержке».
Донати — це не основне джерело заробітку, тим більше для ІТ-фахівців.
Ідею донатів найкраще розвинув Patreon. Люди мають якесь креативне хобі, займаються ним у вільний час. Графіка, дизайн, музика, тексти, відео, той же софт. Вони і так будуть це робити, бо їм це подобається. Але чому б не отримати за це якісь додаткові кошти? Як у нас жартують: «Дякую на хліб не намажеш», а от донат — це цілком конкретна підтримка.
Тому не згідний з формулюванням «електронне жебракування».
Донати також можна вписати у сферу опенсорс розробки. Це давніше робить github — можливість проголосувати за багфіксинг не тільки лайком, але й грошима. Також є кілька подібних платформ, які об’єднують різні репозиторії, сервіси і т.д. Але в опенсорс спільноті є відкрита дискусія, чи це хороший підхід, і куди він заведе.
З одної сторони є автор відкритого проекту, якому в принципі все одно, які баги фіксити. То чому б не фіксити чи імплементувати фічки, за які інші люди платять якісь грошики. З іншої сторони це може повпливати на весь опенсорс і сама ідея може деградувати. Але це безкінечна війна між відкритими спільнотам і комерційними структурами. В обидвох є свої переваги і недоліки, але вони завжди знаходять якийсь баланс.
Найвдаліший переклад «donate», як на мене, це «подяка», «дяка» (слово «фінансова» опускається). Українською говорять по-різному: «донат», «донейт». Мені більше подобається «донат», бо це слово латинського походження, і українською озвучується як «донат».
Я хотел задонатить недавно товарищу, который делал ролики по юнити, но он так и не предложил работавший вариант :(
о, спасибо. я не следил больше за той веткой, и предложение было через полторы недели после последнего общения.
Не знаю, що там як, але як приклад можна подивитись, як збирають кошти на переклад на Толоці за допомогою WayForPay. НЕ РЕКЛАМА, А ПРИКЛАД — secure.wayforpay.com/payment/DimS
Насколько мне известно в Украине нельзя получать деньги на PayPal.
Блокує нові аккаунти без наявних причин та потім доводиться витрачати купу часу на розблокування та доведення, що ви не умовний сайберпайрат з Антигуа. :)
43 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів