Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Данный топик можно Удалить

Тема не актуальна. Подлежит Экстерминатусу. За Имперератора!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ищем выпускников у которых есть базовые знания SQL, Linux, С+, C# Готовы всему обучить и трудоустроить.

isocpp.org/faq подужайте хоч відсотків 30. Якщо жахи які розповідають про трейні правда, то ботайте 100%.

"

Но перед этим, хотел бы узнать, хотя бы примерно, что там спрашивают на техническом собеседовании и соответственно подготовиться.

"
в інтервьювера є певний список питань і форма фідбека яку він має заповнити, але він має можливість імпровізувати і питати будь-що. Це «аджайл» інтервью
Тобто не просто задаються питання а дивляться чи знаєш тему і чи є ознаки що людина думає а не лише озвучує те що без розуміння завчила. Тому при підготовці найкраще зробити якийсь свій проект і не забути повторити базові речі, наприклад про віртуальний деструктоі і про полімоірфізм, про особливості множинного наслідування, багатопоточність і прімітиви сінхронізаціі, етапи компіляціі в С/С++, випадки коли варто і можно використовувати goto і нагуглити класичні питання з інтервью і пройтися по ним

А шё универа недостаточно?Язык це начинает заходить с 3 курсаи до конца. Там всё на нём...

Это кстати правда, я был интерном, разговаривал с коллегой, который миддл и емувопросы задавали даже легче, чем мне.
У меня есть теория, что интернов могут специально валить для того, чтобы совсем гроши им платить, потому что их много.

У SoftServe є список ресурсів які будуть корисні перед курсами, глянь там, а потім використовую для

GlobalLogic

career.softserveinc.com/...​gy/course/c _development
див. What is the minimum technical knowledge required to enter the course and which resources can be used for preparation?

Так, інколи хочу бачити такий список технологій і навчальних матеріалів у вакансіях 🙂

Багато зайвого. Видно список створювали по принципу «добавлю ще якусь фігню, аби мало не було»

багато — це мінімум 3 пункти, прохання навести те що є зайвим

без проблем можно навести
1, якщо це базовий курс, то для чого одночасно про дженкінс і травіс розповідати? вистачить одного дженкінсу
2. принципи OOP/OOD ідуть після вивчення с++ а не до
3. Visual Studio + Qt Creator — можно щось одне
4. теж саме відносно MSTes + Qt Test
5. Бази даних включаючи NoSQL в межах курса по С++ це жесть. Це має бути окремий курс.

Ми взагалі то говорим про необхідний технічний мінімум. Там нічого зайвого нема.
Про OOP/OOD без коментарів, на цьому місці можна не продовжувати. С++ включає в себе OOP речі і вивчати його не розуміючи OOP не можливо. Мова програмування це не банальний набір з 30 слів ...
Ваша мета дати критику курсу з точки зору якогось студента. Типу — на мій погляд С++ вчити треба інакше. В Сотсерва мета відрізняється — суть програми відсіяти людей які здатні швидко опановувати нові компетенції / концептуально нові речі. Тобто це не зразок курсу якогось вузу типу політеха чи прінстона. Крім того я не можу уявити якусь задачу для студентів без баз даних.

Підписатись на коментарі