Инновации и инсайты в мире Java из первых уст. Новая конференция Java Fest — 21 марта >>
×Закрыть

Собеседование на Trainee C++ Developer в GlobalLogic

Доброго времени суток!
Думаю податься на www.globallogic.com/...​er/trainee-developer-c-8.
Но перед этим, хотел бы узнать, хотя бы примерно, что там спрашивают на техническом собеседовании и соответственно подготовиться.
Ответьте пожалуйста кто сталкивался.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

isocpp.org/faq подужайте хоч відсотків 30. Якщо жахи які розповідають про трейні правда, то ботайте 100%.

"

Но перед этим, хотел бы узнать, хотя бы примерно, что там спрашивают на техническом собеседовании и соответственно подготовиться.

"
в інтервьювера є певний список питань і форма фідбека яку він має заповнити, але він має можливість імпровізувати і питати будь-що. Це «аджайл» інтервью
Тобто не просто задаються питання а дивляться чи знаєш тему і чи є ознаки що людина думає а не лише озвучує те що без розуміння завчила. Тому при підготовці найкраще зробити якийсь свій проект і не забути повторити базові речі, наприклад про віртуальний деструктоі і про полімоірфізм, про особливості множинного наслідування, багатопоточність і прімітиви сінхронізаціі, етапи компіляціі в С/С++, випадки коли варто і можно використовувати goto і нагуглити класичні питання з інтервью і пройтися по ним

А шё универа недостаточно?Язык це начинает заходить с 3 курсаи до конца. Там всё на нём...

Ну як зазвичай в наш час, йдеш на трейні — значить будуть питання, на які не кожен сіньйор відповість.

Это кстати правда, я был интерном, разговаривал с коллегой, который миддл и емувопросы задавали даже легче, чем мне.
У меня есть теория, что интернов могут специально валить для того, чтобы совсем гроши им платить, потому что их много.

Тут есть такой момент, сеньор 10 раз успел позабывать то, что юинь только выучил или в чем разобрался. У меня такое было и не раз, я знаю как правильно написать, но уже 10-20 лет назад забыл почему так, а не иначе.
Второе с сеньором говорят «за жизнь», у того уже большой опыт решения разных задач и часто уже далеких от собственно кодинга. У июня опыта нет, а есть, возможно, только знания и при найме он будет кодить то, что ему сказал сеньор и более сложных задач ему никто не рискнет поручить.

У SoftServe є список ресурсів які будуть корисні перед курсами, глянь там, а потім використовую для

GlobalLogic

career.softserveinc.com/...​gy/course/c _development
див. What is the minimum technical knowledge required to enter the course and which resources can be used for preparation?

Так, інколи хочу бачити такий список технологій і навчальних матеріалів у вакансіях 🙂

Багато зайвого. Видно список створювали по принципу «добавлю ще якусь фігню, аби мало не було»

багато — це мінімум 3 пункти, прохання навести те що є зайвим

без проблем можно навести
1, якщо це базовий курс, то для чого одночасно про дженкінс і травіс розповідати? вистачить одного дженкінсу
2. принципи OOP/OOD ідуть після вивчення с++ а не до
3. Visual Studio + Qt Creator — можно щось одне
4. теж саме відносно MSTes + Qt Test
5. Бази даних включаючи NoSQL в межах курса по С++ це жесть. Це має бути окремий курс.

Там, здається, ще півроку практичної роботи з C++. На трейні. Це Харків, це глобалоджик.

Ми взагалі то говорим про необхідний технічний мінімум. Там нічого зайвого нема.
Про OOP/OOD без коментарів, на цьому місці можна не продовжувати. С++ включає в себе OOP речі і вивчати його не розуміючи OOP не можливо. Мова програмування це не банальний набір з 30 слів ...
Ваша мета дати критику курсу з точки зору якогось студента. Типу — на мій погляд С++ вчити треба інакше. В Сотсерва мета відрізняється — суть програми відсіяти людей які здатні швидко опановувати нові компетенції / концептуально нові речі. Тобто це не зразок курсу якогось вузу типу політеха чи прінстона. Крім того я не можу уявити якусь задачу для студентів без баз даних.

Подписаться на комментарии