Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Гетманцев пропонує Раді ввести 20% податок на послуги від Youtube, Google, Facebook і інших міжнародних корпорацій

Update: Заступник голови комітету Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв переконаний, що держава буде готова заблокувати іноземні медіа та медіасервіси з платним доступом (таких як Netflix), якщо вони відмовляться виконувати норми обов’язкової реєстрації, яку передбачає законопроєкт «Про медіа», та інші вимоги щодо оподаткування, передбачені українським законодавством

Проект Закону

Якщо міжнародна корпорація не зареєструється платником ПДВ в Україні, то буде оштрафована на 8,5 тис. грн.

У пояснювальній записці наводиться приклад Російської Федерації, де з січня 2017 року запрацював аналогічний закон.
Джерело

P.S.: Данило Гетманцев — нардеп від «Слуги народу» та голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

У пояснювальній записці наводиться приклад Російської Федерації

Оценил. Лайкнул.

Данило Гетманцев — нардеп від «Слуги народу» та голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

А также сооснователь ООО «М.С.Л.» и это в принципе всё, что нужно знать для понимания современных тенденций налоготворчества. Они там с сыном любительницы скорости законопроекты один круче другого клепают.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Законопроект № 4184 принят в первом чтении .

Danil Getmantsev пишет у себя в FB:

И возможно, я удивлю вангующих повышение цен на платные электронные сервисы нерезидентов, но теория переложения налога давно установила, что непрямой, как кстати и прямой налог, перекладывается с потребителя на продавца и обратно, в зависимости не от вида налога, а исключительно от ценовой коньюктуры.

Мне не сильно хотелось копаться, что там происходило в РФ (мягко говоря, не лучший пример для подражания), но если уж они ссылаются в Объяснительной записке на этот опыт смотрим на пресс-релизы:

Google:

Начиная с 1 января 2017 года в ваши счета на оплату пользования «Google Диском» будет включен налог на добавленную стоимость. В соответствии с законом, принятым Государственной Думой Российской Федерации, с 1 января 2017 года НДС в размере 18% будет распространяться на всех клиентов «Google Диска», являющихся резидентами России.

Amazon:

Сообщаем Вам, что с 1 января 2017 года вступает в силу новый порядок обложения НДС услуг в электронной форме, в соответствии с которым у компаний Amazon Web Services, Inc. («AWS») и AWS Marketplace возникнет обязанность по начислению НДС по ставке 18% в отношении услуг
...
Если Вы не предоставите информацию о Вашем ОГРН или ОГРНИП до 31 декабря 2016 года, AWS будет вынуждена начислять НДС по ставке 18% в отношении соответствующих услуг.

Apple:

Due to upcoming changes to the VAT law in Russia (effective January 1, 2019) Apple Search Ads is not currently able to support any customer whose business is based in that country.

Facebook:

Начиная с января 2019 г. покупка рекламы Facebook в России облагается налогом на добавленную стоимость (НДС) в размере 20%. Это обновление коснется всех рекламных аккаунтов, для которых Россия указана как страна компании.

Кстати, локальные компании (ну вдруг такие найдутся) тоже поднимут цены. Они дураки что-ли.

Как бы они потом не додумались ввести национальные квоты на контент (аля 30% показываемого контента должно быть произведено в Украине) и заставить дублировать все на украинский язык.

Глава комитета гуманитарной и информационной политики, из которого исходит инициатива — Александр Ткаченко, ранее генеральный директор 1+1 медиа.

Источник

Якщо міжнародна корпорація не зареєструється платником ПДВ в Україні, то буде оштрафована на 8,5 тис. грн.

8,5 тыс. в год? Ну так а смысл регистрироваться?

Заблокировать нетфликс в стране, где не заблокирован кинокрад. Чо, логично! Кинокрад-же денег за просмотры не берет, там реклама!
Мысль о том, что на Украине процветает пиратство и платные сервисы невозможны в принципе (какой дурак будет платить за лежащее в свободном доступе?) в умные министерские головы почему то не влезает

А смысл стране, практически не генерирующей своего контента, защищать чьи-то там права?)

Чтобы нетфликс не сказал:"пошли вы нахер с вашими налогами, нам затраты на оплату выйдут дороже прибыли"

Тут собственно вопрос в том, а какое вообще обоснование? Читаем вот записку

Це призводить до втрат державного бюджету

То есть «хотим денег». Ага, я так и думал

та створює неконкурентне середовище для резидентів-платників.

Вот тут интересно, где этот депутат видело здесь конкурентов гугла и фейсбука? В каких услугах и нахрен эти услуги нужны населению?

Метою цього законопроекту є збільшення доходів Державного бюджету

Ну ясно, короче.

Кто-то обещал сделать всё чтобы мы (все украинцы) не плакали. Наверное предлагаемые законы должны нас смешить.

Вот тут интересно, где этот депутат видело здесь конкурентов гугла и фейсбука? В каких услугах и нахрен эти услуги нужны населению?

Ах, это %) Это копипаста с эрэфского закона. Они таким образом яндекс продвигали. А вообще, конечно, зашквар полнейший, пора призывать к ответу.

Непонятно тільки чого про Амазон і Алі нічо нема там тоже нада налог 20%.

Ну они иностранные компании, так что и на них это как бы распространяется. Тем более Амазон книги продает электронные, хостинг

Я надеюсь 20% налог на ВСЮ прибыль компании по всему миру, ведь на тех гривнах что платят единицы за нетфликс и гуглмьюзик и прочие сервисы даже на каен не заработаешь, а так гляди может даже пенсам грн 100-200 пенсию повысят или учителям.

Ну, я думаю многие покупают рекламу, например. А у кого её покупать, если варианта два: российские компании (яндекс, вк) и американские (гугл, фб). Или у нас есть супер-популярный поисковик свой, видеохостинг или хотя бы крупная соцсеть

У пояснювальній записці наводиться приклад Російської Федерації

Оценил. Лайкнул.

Когда депутат говорит о перенимании зарубежного опыта, это значит, что он пойдет и будет читать хайповые российские законы. Потому что знаний прочитать что-то на английском, или французском, банально, нет.

Да язык не проблема, просто результат на лицо, и то как живит илита в рахе, им куда более интереснее, чем то, как приходится прозябать в Европе и Америке.

Данило Гетманцев — нардеп від «Слуги народу» та голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

А также сооснователь ООО «М.С.Л.» и это в принципе всё, что нужно знать для понимания современных тенденций налоготворчества. Они там с сыном любительницы скорости законопроекты один круче другого клепают.

Украине надо пойти по канадскому пути, если бизнес не зарегестрирован в Канаде, то GST/HST не платится, но ... по налоговым правилам налог должен быть уплачен покупателем при заполнении деклараций. Тут просто непаханное поле террора и харрасмента населения. Можно кидать мордой в пол любого и трясти 8500 гривен штрафа! Бюджет будет наполняться как из рога изобилия!

P.S. CRA (налоговая) когда-то писала, что на всю Канаду этот налог был заплачен то ли 5, то ли 6 людьми из 30 млн в 2016 и пока уплату налога они энфорсить не будут %)

на всю Канаду этот налог был заплачен то ли 5, то ли 6

Я б советовал канадской полиции провести обыск в доме этих людей на предмет интересных запрещенных субстанций.

Так они там легальны, это ж тебе не Украина какая-то

конституційного гаранта

Це того, який зробив конституційний переворот у 2010? :-D

Який саме переворот?

Ну коли відмінили зміни конституції від 2004 роки. І ці зміни конституції не були проголосовані у ВР, як цього вимагає конституція.

Стаття 85. До повноважень Верховної Ради України належить:

1) внесення змін до Конституції України в межах і порядку, передбачених розділом XIII цієї Конституції;

Розділ XIII
ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
..
Стаття 155. Законопроект про внесення змін до Конституції України, крім розділу I «Загальні засади», розділу III «Вибори. Референдум» і розділу XIII «Внесення змін до Конституції України», попередньо схвалений більшістю від конституційного складу Верховної Ради України, вважається прийнятим, якщо на наступній черговій сесії Верховної Ради України за нього проголосувало не менш як дві третини від конституційного складу Верховної Ради України.

То тебя цензор.нет не устраивает то такие вопросы задаёшь.... Какой-то ты не европеец. Кстати заодно чтоб дважды не ходить пусть знаток законодательства расскажет где в Конституции про третий тур президентских выборов написано! Тоже было бы интересно послушать.

Треба дивитися рішення Конституційного Суду у 10-му році. Воно ж було?

А вже було рішення конституційного суду на рахунок ваління

конституційного гаранта

? :-D

Ти заявляєш, що Янукович здійснив конституційний переворот.

+

Просто на тому, що тобі не подобаються його зміни?

-
Моє твердження базується на Конституції, процедура внесення змін до Конституції там досить чітко і однозначно прописана. Більше того, не тільки я так думаю: radako.com.ua/...​ddiv-konstituciynogo-sudu

Але повернемось до твоїх тверджень, що хтось

конституційного гаранта валив

 На чому базується твердження? Просто на тому, що тобі не подобаються зміни? Вже було рішення Конституційного суду, що хтось захопив владу і звалив конституційного гаранта? :-D

Наскільки я знаю, жоден суд такі і не виніс обвинувачувальний вирок за стрільбу та вбивство правоохоронців,

Ну спочатку послідовники

конституційного гаранта

просто вбивали людей, як наприклад канд. фіз.-мат. наук Вербицького Ю.Т.:

Юрія Вербицького викрали разом з Ігорем Луценком 21 січня 2014 р. безпосередньо з приміщення офтальмологічного відділення Жовтневої лікарні у місті Києві
По данным следствия, именно Чеботарев, в тесной связке с милиционерами, был заказчиком многочисленных групп титушек, в том числе поставил им задачу похитить Луценко и Вербицкого

А вже набагато пізніше були загиблі правоохоронці. Доречі, скільки було загиблих правоохоронців?

штурмуви і захоплення держ. установ,

Ну і за це потрібно звичайно викрадати поранених з лікарні і вбивати їх?
П.С. Така собі спроба, це як розповідати про другу світову війну починаючи з бомбардування Дрездена.

Є різниця між законними діями правоохоронців та беззаконними діями активістів.

Ще раз. З самого початку, дії правоохоронців були незаконні. Розгін студентів з чого власне почалося був незаконний. Студенти не порушили жодного закону, а от правоохоронці порушили купу законів.
П.С. Доречі там вже обвинувачувальний акт зачитуют rrg.gp.gov.ua/...​skogo-majdanu-30-11-2013

Допустим.

Ок. Вже є прогрес.

Це дає право на штурм міліцейського відділку в іншому кінці країни?

Імхо, в країні, де працює право, суди і норм. міліція — це не дає право на штурм відділків міліції. Але в такій країні, за виконання незаконого наказу міліціонер присяде на пару років. Під час Майдану, міліція відкрито порушувала закон і за це ніхто навіть не намагався їх наказити, чи хоча б це припинити.
П.С. Я не зовсім зрозумів про які штурми ти говориш. Можливо про штурм у Врадієвці, коли міліціонер згвалутвав жінку, а потім сам прийшов розслідувати це згвалтування? А на законні дії гвалтівника з міліції, фашиствующіє молодчікі почали штурм райвідділку?

В «нормальних» країнах таке не можна робити. А от в «ненормальних» — будь-ласка. :)

Так. Коли міліція порушує закон, вбиває людей, гвалтує жінок і ніхто їх не зупиняє, то тоді, імхо, можна захищатися. Як це було наприклад у Врадіївці.

Ну це ти сам придумав. Як з тими беркутами, стільки напорушували, що так і не змогли внятно хоч щось пред’явити.

Бгг. Це ти про тих беркутів, яких обміняли на полонених? Чи які ще раніше повтікал в рф? Там біля 100 томів у справі. www.youtube.com/watch?v=XFlGkY0bL14
В розшуку біля 20 беркутівців, звинувачення по іншим давно слухаються в суді. Якби їх не поміняли, то вони присіли би на довго..

Жодних доказів і досі немає що вони стріляли. Зате, купа відео про те як стріляють опоненти. В ТСН ще не таке розказували.

Це жарт такий, чи що? Можете навести відео де стріляють опоненти з атоматичної зброї? Ось вам пару фоток
1. vi.ill.in.ua/m/625×469/789580.jpg
2. www.unn.com.ua/...​4b526f243201f10f19ac3.jpg

Розслідувань жодних,

Брехня — hromadske.ua/...​-maidanu-ivanu-bubenchyku
Ще стаття норм. tyzhden.ua/Politics/225814 . Офіційні дані по загиблим правоохоронцям

у Києві за весь час Майдану загинуло 13 правоохоронців. Усі від вогнепальних поранень. І всі протягом трьох днів — із 18 по 20 лютого 2014-го.

Ну тобто десь через місяць після вбивства Вербицкого.

вчіпилися були до того Беркута, і те, не змогли нічого довести.

Ще раз. Там 100 томів у справі і справа веж давно слухалась в суді. Якби на поміняли на полонених, то був би логічний вирок. Купа беркутівців в розшуку. Тому

не змогли нічого довести.

 це маніпуляція.

Юрія Вербицького викрали разом з Ігорем Луценком 21 січня 2014 р.

А давайте откроем Интернет и почитаем что сталось со вторым? С Луценкой? Открываем и находим что жив-здоров-народный депутат в постмайданной Раде. Где такое видано что злобные сатрапы похищают двоих, одного из них убивают а второму просто дают в глаз и отпускают на все четыре стороны с на весь белый свет живописать о ужасных зверствах?
А святое ухо пана Булатова приведшее сего активиста в министерское кресло?
А давайте вспомним Сережу Нигояна... Вечные искатели во всем что угодно руки Кремля никогда даже не подумают задасться вопросом о том как это так что изверги режима Януковича застрелили именно того кто давал г+г интервью за 4 дня до этого:
www.youtube.com/watch?v=0WxJKfN_d1M

На самом деле все эти события очевидно ровно ложаться в одну канву: для раскачки ситуации в стране рвущейся к власти майданной банде необходима была кровь и главари на нее пошли не моргнув глазом. Это сейчас после того как количество человеческих жертв на их руках уже измеряется десятками тысяч то трупами уже никого не удивить а тогда они была вновинку и при помощи раздутой через телеканалы принадлежащие главарям тотальной истерии действовали неотразимо мотивируя обманутых сторонников майданной банды на борьбу за то что им скармливалось под видом справедливости и заставлять замолчать противников Майдана аппелируя и аппелируя успешно(ведь все мы люди) к уважению к ими же и убиенным. Да, господа, такова она: грязная сущность уже пять лет выдаваемого за высшую благодетель омерзительного майданного беспредела.

А давайте откроем Интернет и почитаем что сталось со вторым? С Луценкой? Открываем и находим что жив-здоров-народный депутат в постмайданной Раде. Где такое видано что злобные сатрапы похищают двоих, одного из них убивают а второму просто дают в глаз и отпускают на все четыре стороны с на весь белый свет живописать о ужасных зверствах?

Ну так Луценко тоді був журналістом, який не вилазив з ефірів. Сцикотно стало з ним, щось робити.

Ты, вешатель, можешь пропробовать не истерить? Тоесть понятно, что конченые они всегда истерят, но вот, на секунду, представь, что ты, таки, победил и всех перевешал. Получится, что все эти события очевидно ровно ложаться в одну канву: показать, насколько черна душа у Антона Высоцкого, который не моргнув глазом, перевешал стольких людей.
Вот так можно трактовать те события: сотни и тысячи людей погибли, чтоб вас, смердящих консерв, вскрыть и выставить на всеобщее обозрение.

Имеющий глаза да прочтет кто из нас двоих пишет об ответственности бандитов за реально совершенные злодеяния а кто высосанные непойми откуда фантазии:

на секунду, представь,
Получится, что все эти события

Так же как может перейти по ссылочке dou.ua/...​rums/topic/27906/#1679296 и прочесть что вешать хоть кого-то я в отличии от местных культурных европейцев не призывал а писал только о коллективной ответственности сторонников режима порошенко. Сейчас, пользуясь случаем, проговорю банальную истину о соответствии тяжести преступления и наказания. Но самое главное заключается в том что наказание должно быть прежде всего в достаточной мере назидательным чтобы не допустить рецидивов в будущем. И в сложившейся печальной ситуации, да, в отношении тех кто отдавал приказы на формирование карательных батальонов www.youtube.com/watch?v=cEbonEOnfUY достаточно назидательной санкции, поправьте меня если я ошибаюсь, кроме высшей меры социальной защиты на мой скромный взгляд придумать трудно.

Я не буду ничего поправлять, это очень показательное сообщение, оно прекрасно характеризует существ, похожих на тебя. И ссылочки на тебя я тебе уже давал, там все очень правильно расписано с точки зрения рашистского фашиста, но рашистский фашист — это не то, чтобы эталон хорошего человека или, даже, человека вообще.
Поэтому я повторюсь:

сотни и тысячи людей погибли, чтоб вас, смердящих консерв, вскрыть и выставить на всеобщее обозрение.

Это печально, но видимо только так и можно было.

1 тур — ЮВТ,

Ты прямо булшит бинго собрал)

Спасибо за каминг аут.
П. С. Лайк забрал

Який яскравий камінаут.

Різниця між нами в тому, що ми не забороняємо анти-майдану мати свою думку. Ми захищаємо СВОЄ право на свою.
Вони ж, як ви бачите по діям чинної влади, ЗАВЖИ будуть намагатись заборонити думки, що відрізняються від їхніх.

Звинуватити опонентів в маніпуляції та брехні — одна із найпоширеніших стратегій в рядах антимайдану.
Але не переймайтесь, тут воттки немає і не буде. Dixi.

Ну человек от типа новой власти которая типа за всё передовое мог бы в-принципе и не упоминать страны бывшего СССР. А то в России можно много интересных законов надёргать

що можна одружити мужика на іншому мужикові

А что тут такого? Неужели среди прогеров сильно много гомофобов?

Странно, вроде аджайлом занимается...

А вам такий закон не подобається?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дєдушка а чьо ти такий тупой? Маразм прогресірує? Автор там один Гетьманцев (один із врагів нашого народного президента). Всі другі то комітети де будуть рассматрювать закон, а не соавтори.

Дєдуля ти похоже уже в повному маразмі.

Вибачте, але де ви там співавторів побачили?

Ініціатор(и) законопроекту:
Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання)

Далі йде перелік комітетів, куди проєкт надано для ознайомлення.

А можно я поржу? Где вы Цинцадзе увидели в соавторах?

Дедушка уже старый, а любовь к Юле и ненависть к оппонентам и прочим порохоботам все ещё сильна. Вот и видится всякое.

і помегабайтний акциз, який буде направлено у фонд, з якого ремонтується інтернет

Да лучше с зарплаты все высчитывать, 80% за интернет и уголовную ответственность.

А вот интересно, как будут считать?

А что тут сложного? Биллинг адрес/IP адрес = Украина? +20% к цене, которые потом отправятся на счет казначейства вместе с отчетом.

У меня до сих пор гуглоаккаунт почему-то привязан к Украине, когда что-то покупаешь в гугл плей, то расчёт идёт в юанях (UAH), не всегда но часто получается дешевле раза в 1.5-2.5 чем для остальной северной америки.

А разве он не требует чтобы карта тоже была украинской для этого?

Я вообще удивлён почему Украина, там адрес и телефон стоят канадские. Но пока я не жалуюсь %)

когда платежную карту будешь обновлять большая вероятность того, что весь купленный товар станет недоступен, как например в стиме — при переезде вся твоя библиотека игр превращается в тыкву.

У меня не превратилась, что я сделал не так? А просто написал в суппорт стима и сказал, что переехал, они поздравили и все оставили как было.

Наверное большинство жителей Украины расплачивается за цифровые услуги картами украинских банков, а не каких-то других. Вот через банк и посчитают

И что, гугл так вот разбежался и заплатил, да? Сравни годовую прибыль Украины и годовую прибыль Гугла — поймёшь, кто сильней

Всегда платил, и сейчас заплатит. Гуглу по большому счету все-равно, что Украина решила со своих граждан состричь еще немного бабла.

так гугл цього оплачувати і не буде, кінцевий споживач все оплатить

Пофиг кто платит: если у меня есть xxx денег, а стоит оно xxx +20% я не куплю.

А якщо в тебе є ххх грошей, а воно коштувало yyy, а стане коштувати yyy+20%, де xxx ≈ 400*yyy, тоді купиш?

Нет, просто заведу карту другой страны

Комісія на користування картою може бути більшою ніж ті 20% від yyy

Может, но я лучше заплачу больше но не Украине

Проблема этого «налога» только одна: все цифровые услуги (софт, хостинг, цифровой контент и т.д.) подорожают для украинцев на 20%. Именно так это происходило в других странах, где такой налог был введен ранее. В итоге заплатит конечно не google или netflix, а мы с вами. Тут все просто.

То что крупные компании будут это выполнять, сомнений никаких нет. Механизм давно отлажен:
support.google.com/...​loper/answer/138000?hl=en

Мелкие игроки со временем тоже подтянутся, так как многие работаю через те или иные платежные шлюзы, которые будут собирать НДС вне зависимости от желания мерчанта.

«Суровость законов компенсируется необязательностью их исполнения» (смотрит на штраф 8500 грн.)

а їм по барабану
закон є? є
отже додаємо суму податку в білінг, показуємо окремим рядком з VAT, в кінці періоду перераховуємо на рахунок укр податкової, всі довольні*

К сожалению, каждое «чем хуже» у нас и наших соседей моментально становится новым «нормально». У нас точка отсчёта всегда «сегодня». Поэтому если введут пятничные изнасилования, а через год запретят продажу смазки, то помнить будут только как хорошо было, когда жопу мазали, прежде чем вставить. И никто ничего делать не будет, кроме гневных постов.

пояснювальній записці наводиться приклад Російської Федерації,

Гетманцев не осилил английский? Откуда взялась ставка 20%, если нигде в цивилизованном мире таких налогов на цифровые услуги нету?

Например, в США цифровые подписки вообще не облагаются налогом, а sales tax (аналог ПДВ) не превышает 10% (в среднем 5%, на некоторых территориях вроде Портленда его вообще нет). А во Франции, где недавно ввели «цифровой» налог, ставка 3% и даже это вызвало, скажем так, неоднозначную реакцию общества. Во многих странах это налога вообще нет, а там где он обсуждается, идет речь о ставке в 3-7%, но никак не 20.

Достатньо того що «слуги» осилили російську

На самом деле около 20% это стандартный VAT в Европе на цифровые услуги. В США — зависит от штата, примерно 4-6%:
paddle.com/...​es-paddle-charge-vat-for

Да, похоже вы правы. То есть получается VAT + дополнительные налоги на доходы от цифровых сервисов в странах вроде Франции. Я почему-то думал, что для VAT в странах Евросоюза есть исключения аналогичные оным в Штатах (там таки не везде облагают налогом цифровые подписки), но не тут то было.

Но все равно считаю, что затея для Украины странная, учитывая что аудитория всяких Netflix, Amazon Prime Video, Apple Music и т.п. здесь ничтожно мала. Многие компании вообще неохотно заходят в Украину и эти дополнительные сложности им ни к чему. По логике, надо сначала дать зарубежным поставщикам услуг набрать тут здоровую пользовательскую базу, а уже потом обкладывать их налогами.

Надо чтобы сначала у населения были доходы, которых хватает не только на еду и коммуналку, а уже потом вводить новые налоги. Но я другого уже и не ожидаю )

сначала у населения были доходы, которых хватает не только на еду и коммуналку

оце не нада — у тому ж google play ціни божескі, нижче, ніж у світі

Так ответьте же себе на вопрос почему разработчики устанавливают цены ниже для бедных стран, а собственные законотворцы вводят налог выше или на уровне развитых стран.

Гетманцев совладелец игрового бизнеса. Оператора МСЛ. Голова финансового комитета ВР. Так что у него свои ставки, не понятные нам....

Пацани перед виборами зробили дохеріще популістичних заяв не пояснивши при цьому звідки вони будуть брати бабло. І ось, за допомогою зелохів, прийшовши до влади, вони зрозуміли що без дотримання хоча би деяких своїх передвиборчих обіцянок їхній рейтинг впаде як фанера над парижем. Але де брати бабло? — пацани так і не подумали. Красти менше аніж «папередники» вони звісно не стануть, а навпаки, тільки більше — ну а чого ще очікувати від клану коломойши та вчорашніх фотографів та шоуменва. Так і прийшла ідея здерти бабла побільше від тих в кого воно ще є, по типу «отобрать у богатых и раздать бедным». Власне це і видно по останнім законопроектам. Питання часу коли такі законопроекти почнуть приймати.

Красти менше аніж «папередники» вони звісно не стануть

А, ну понятно. Еще одному Порошенко в штаны насрал. Жги, осспади (иначе эту территорию не пофиксить).

Ну я начебто такої думки що Порошенко найкращий, поки що, з президентів, чому він мав мені насрати у штани?

Как эта мысль уживается с идеей о том, что все деньги украинцев украли «папередники»?

Хто там в нас в НБУ ?

це не функція НБУ
НБУ у нас взагалі малацци, до них взагалі претензій за той період по-мінімуму

Аби ЮВТ

давно за газ пів зарплати не віддавав?

А при Юлії Володимирівні ціни були нормальні.

І гречки хватало і таміфлю..

«Садишься бухать — спрячь телефон»

гречке пиарилась не только ЮВТ, но и все остальные , включая Виктора Андреевича.

Тобто ЮВТ, Ющенко і порох однакові..
Пардоньте, чуть не забув: Придурку, тобто ЮВТ, Ющенко і порох однакові..
П.С. Смішне відео www.youtube.com/watch?v=WVFCEFrY4A8

Аби ЮВТ

Што, опять неправильного царя выбрали? Царицу надо было? Ужо она бы всех бояр к ногтю и наконец-то сделала бы простым украинцам хорошо, ага? У меня вопрос: а не пора бы простым украинцам немножко повзрослеть «усложниться»? А то уж слишком простые.

Ну не вмію я ні в іронію, ні в сарказм

Якщо міжнародна корпорація не зареєструється платником ПДВ в Україні, то буде оштрафована на 8,5 тис. грн.

> 8,5 тис. грн
З порядком не помилились?
А як штраф стягуватимуть?

У пояснювальній записці наводиться приклад Російської Федерації, де з січня 2017 року запрацював аналогічний закон.

Ви зробили це разом, поздоровляю.
Якщо ця штука пройде, то у них напивно вже є список що позичити у рашкованів.

Ну короче вкотре дякую зелібоберам та їх виборцям за мотивацію реалізовувати себе на чужині. Що б я без вас робив.

«117.4 Здійснення особою нерезидентом діяльності з постачання на митній території України електронних послуг фізичним особам, без реєстрації такого нерезидента як платника податку на додану вартість за статтею 208-1 цього Кодексу, тягне за собою накладення штрафу на такого нерезидента у розмірі 8500 гривень»

Мене завжди веселили законопроекти де погрожують штрафами, але де немає пояснень процесу того, з кого та як вони це будуть стягувати. От навіть конкретний приклад з гуглом, як вони будуть стягувати штраф? Зателефонують Бріну та скажуть явитися в печерський суд? А в якості неявки заблокують Гугл на території України? Чим ці дебіли, пишучи такі законопроекти, взагалі думають?

В Гугле юристы, да и в других компаниях, не просто так мажут чёрную икру на хамон, после успешного голосования за закон, через день Украина попадает в бан, они даже не будут ждать вступления закона в силу.

Я навіть не впевнений що юристи гугла знають про таку країну як «Україна». Ну прийде їм імейл з домену *.gov.ua написаний українською, то вони його в спам і відправлять

Знают. Родительская компания той, где я работаю забанила Украину для продажи своих продуктов после принятия языкового закона моментально, т.к. украинская локализация в планы не входит, а английскую они не хотят давать, т.к. сервис и саппорт всё равно надо делать на украинском. Юристы (скорее всего наёмные компании) отслеживают все страны, с которыми компания ведёт бизнес или даже может вести в планах, чтобы не было сюрпризов.

Я навіть не впевнений що юристи гугла знають про таку країну як "Україна"

Можете быть в этом уверены: www.treasury.gov/...​ograms/Pages/ukraine.aspx

Враховуючи, що в Україні є офіс гугла, то вони не можуть не знати))

Есть ли прецеденты забана гуглом какой-либо страны из-за упоротых законов? Я таких случаев не помню

на полноценный забан не похоже

www.cnbc.com/...​r-internet-crackdown.html

Тут бан не в прямом смысле, Украина по закону требует регистрацию плательщика НДС, т.е. надо стафф, поддержку офиса и прочее, не уверен, что Украина генерирует достаточно денег, чтобы покрыть затраты. Поэтому часто реакция — гугл просто разворачивает и уходит.

По слухам, которые похожи на правду в 2017 гугл состриг с Украины 2 млрд гривен, я так понял в основном с рекламы и облаков, так как это то, чем гугль в Украине всё время занимался. Платят ли они сейчас НДС — хз. Но закон хочет все сервисы, а все сервисы далеко не представлены в Украине, по покупать можно. Реакцию тяжело предугадать, может будет и частичный бан по продуктам, рекламу они врядли резать будут.

С рф они уходили также, одно закрыли, другое усилили, то, что легально.

AdWords вроде бы уже давно пополняется на юр.лицо в Украине.

@Maxim Deyneka
@Mike Gorchak
а тепер увага, правильна відповідь

у гугла є офіс в Україні, і навіть з (неочікувано адекватним) місцевим сапортом

тому якщо приймуть закон, вони просто додадуть ще один рядок у інвойси, де буде писати VAT, а для нас усіх ціна підросте на 20% — так всі роблять

гугл може піти, тільки якщо наше шапіто прийме якісь ідіотські закони, виконувати які буде дорожче, ніж похерити бізнес — вимога платити ПДВ, на мою думку, не з таких

Виходить, що швидше за все так і буде.

якщо наше шапіто прийме якісь ідіотські закони, виконувати які буде дорожче, ніж похерити бізнес

В пацанів апетити тільки починають рости, до виборів встигнуть по абсурдності і рашку переплюнути

Так я ж написал, что офис есть, но это в основном рекламщики. Они получают живые деньги за сервис. Гугл в плане сервисов очень сложная компания. В случае, например, с Google Premium или Music — не всё так однозначно, деньги получает не украинский офис, т.е. им надо организовать цепочку передачи денег для уплаты НДС по факту покупок сервиса. Сейчас этого нет. И если сервисом пользует условные 100 человек в Украине, то ради них никто городить, возможно, ничего не будет.

Вже є і розробницький офіс також. Але це так, до слова

Артель ФОПов? нет, это не офис. Вот когда у них появятся корпоративные емейлы и трудоустройство по-белому, тогда да.

А Ви працюєте не як ФОП?) більшість компаній в країні так працює. Через податкову систему. Тому тут скоріше все організовано у відповідності до ринку, на який заходить компанія. Навіть якщо і форма організації такої праці тимчасова

Тому тут скоріше все організовано у відповідності до ринку, на який заходить компанія.

Это уже обсуждалось много раз тут, не заходит компания, а компания покупает другую компанию и у неё оказывается есть офис в Украине.

у них напивно вже є список що позичити у рашкованів.

а чим тобі Рашкован не догодив?

Йдемо по стопам Франції))

Підорахи ж. Наступним буде крок по введенню податку на носії інформації — 1%

Налог на CD болванки? Ну никогда ж такого не было! И конечно никогда ж такое не закончилось похороном отрасли.

Так не тільки болванки, а будь-що з опцією збереження інформації — SSD, HDD, флешки, телефоны, micro sd, etc

«Через десять років Україна стане самою багатою державою Європи..., другою Францією!» © Леонид Кравчук (этот п**деть не будет),
www.politnavigator.net/...​19/01/9201179-300×272.jpg

Підписатись на коментарі