Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Дослідження якості рекрутингу серед продуктових і out-staff компаній України

Шановні колеги рекрутери та HR generalists,
Я проводжу дослідження серед ІТ out-staff і продуктових компаній України з метою відповісти на питання про критерії (KPI, метрики) для вимірювання якості рекрутингового процесу.

Прошу Вас приділити 5 хвилин Вашого часу для заповнення опитувальника. В якості результату Ви отримаєте звіт з інформацією про виміри рекрутингового процесу, які використовують інші компанії.

Цей опитувальник є анонімним і включає лише загальні запитання, тому будь ласка використовуйте реальну інформацію про Вашу компанію.
Ваші відповіді дуже важливі щоб створити загальну статистику ринку. Вже понад 30 компанії відповіди на опитування, моя ціль 50, а можливо і більше :) . За результатами опитування напишу невеличку статтю з даними ринку.

Посилання на опитування: forms.gle/C27Q33VoxfYPJBQL8

Зверніть будь ласка увагу на те що дане дослідження буде проводитись з 11 по 22 Лютого включно.

Будь ласка, звертайтесь до мене з приводу будь-яких додаткових запитань:
skype: roksolana.kozevych
telegram: @Roxy_Lyana
FB: www.facebook.com/roksolana.kozevych
LD: www.linkedin.com/...​solana-kozevych-322aa36b
Наперед вдячна,
З повагою,
Роксолана Козевич

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Колеги, всім привіт!
У Березні проводила дослідження щодо якості рекрутингу.
Дякую всім з цього чату, хто брав участь!
Безпосередні результати я кидала всім охочим, а аналіз даних можна знайти у цій статті:
lvbs.com.ua/news/17657

У час кризи на ринок вийдуть багато нових спеціалістів, і до рекрутерів будуть зовсім інші вимоги щодо якості рекрутингу.
На початку Березня завершила своє дослідження якості рекрутингу на сучасниму ринку, і ще тоді не могла подумати що воно буде таке актуальне! У ньому взяло участь (досі важко повірити), 69 учасників :)! Дякую Вам дуже дуже :)
А поки я аналізую ці дані і роблю висновки, ділюсь даними: docs.google.com/...​25xvil3DZ0/edit#responses

Додайте питання по ставкам і % від зарплати кандидата, щоб побачити мотивацію

Дуже дякую за зауваження. Поки не досліджую мотивацію рекрутерів, тому і не включала цього питання. Досліджую суто якість найму працівників і як її вимірюють. У майбутніх дослідженнях включу :)

Поки не досліджую мотивацію рекрутерів
Досліджую суто якість найму працівників

Як знаєте

Підписатись на коментарі