Зе Мир

Ну що, рух до «миру» триває. Наші позиції штурмують, обстрілюють з артилерії і танків. Яка ж реакція української влади? Дивіться: youtu.be/wTvjF_CHQeQ

У мене особисто нема слів, лише відчуття що живемо в альтернативній реальності. Це ж треба щоб Головнокомандувач ЗСУ оправдовував наступ ворога річницею у того штурму Дебальцево. Про те що несе сам Зе це взагалі не піддається розумінню, якійсь здоровій логіці.

LinkedIn

Лучшие комментарии пропустить

Клоун дико ссытся Путина, просто дичайше. Ему вчера обоссали лицо а он назвал это провокацией, и заговорил про продолжение разведения войск. Он надеется что Путин после очередной сдачи территорий таки проявит милость и перестанет вести агрессивную войну. Видимо он действительно считал что можно просто поговорить и всё закончится, и теперь ему очень страшно что придётся воевать и принимать тяжёлые решения.

Шо, курви, наголосували ... цікаво довбні вже «наржалися»?, зуб їм дали «за хуже не будет».
Марта Борщ у же генпрокурор, ціни на все знищилися а ЗП підвищилися ...
Чи всі зелібобіки встали в єдиному пориві знінамати припездента, бо до виборів дуже голосно кричали — «Єслі не оправдаєт надежд — снимем»

щас прибежит наш самый полоумный зефан и будет рассказывать что так надо, мы просто не владеем всей инфой, им там виднее!
плохие новости в общем, чего уж там

До речі про «саджати всередині країни»:

espreso.tv/...​zhuye_7_rokiv_uvyaznennya

«19-річному хлопцю, що облив фарбою пам’ятник Ватутіну, загрожує 7 років ув’язнення

За розфарбування пам’ятника радянському генералу, який знищував українську державу, та помер від поранення вояками УПА, хлопцю світить 7 років ув’язнення.»

Враховуючи тенденції за русский мир, треба обережнішим бути. Це може бути лише початок війни з проукраїнськи налаштованими активістами. В той же час тих хто незаконно повертає декомунізовані памятники, не чіпають зовсім. Знову активістам приходиться займатися виконанням закону про Декомунізацію.

Малороси у владі...

Чет «перестать стрелять» не работает.

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

«Ермак через брата барыжит государственными должностями», — «слуга народа» Лерос опубликовал запись разговоров брата главы ОП

www.facebook.com/...​.1/posts/2824187554285022

Выбрали клоуна — ожидайте цирк

«Хоть посмеемся».

Насколько нужно быть дoлбoeбoм, чтобы голосовать для «хотьпаржем» в то время, когда твоих сограждан убивают, устроив войну в твоей стране — это для меня загадка.
Должен же быть какой-то уровень дoлбoeбизмa? Этот «повод» может быть верхней отметкой?

Должен же быть какой-то уровень дoлбoeбизмa? Этот «повод» может быть верхней отметкой?

Ты за долбоебизм как причину голосовавших за Зеленского сам придумал. Зеленский вполне справляется со своими обязанностями. И меня устраивает. Потому и голосовал. А не потому что лишь бы не Порошенко. Это тоже мантра не имеющая отношения к реальной мотивации голосовавших за Зеленского.

Зеленский вполне справляется со своими обязанностями

Долар 28.5; війна не закінчена; ціни ростуть. Зеленський — барига оманський!

Да игнорь ты его, зачем кормить ботофермы-то?

Если что, я тупой и до сих пор не понял, как на dou читать ответы, адресованные мне.
Так что адекватных людей не игнорю, а чисто из-за своей тупости временами не вижу ответов.

А миxyилa в этот кризис самое время пнуть за дверь ботофермы, чтобы он осознал, насколько его «опыт работы» ботом бесполезен и теперь он нaxep никому не нужен, кроме, разве что, копеечных бирж для накрутки положительных отзывов товарам, где платят в разы меньше.

Разве не хочешь его действительно немношк отрезвить?
Пусть почувствует боль, это же прикольно, он же считает прикольным убийство украинских граждан с его поддержки.
Я, вот, с 2014 года очень ждал, что paбceянцы взвоют от санкций против них за то, что эти мpaзи убивают украинцев и отжали территории. И я дождался этого эффекта, я ощущаю неподдельный восторг и даже некое достижение цели с тех пор, когда мpaзи завыли про «зачем нам этот Крым, нам жрать нечего». Ох, как до сих пор этот вой греет душу. Тебе разве нет?

Та я веселюсь троліруючи тупих людей. Може до них колись дійде таким чином, наскільки тупими шаблонами вони кидалися. Тепер всю ту маячню якою крили Порошенка, треба дзеркально використовувати проти Зеленського. Приходить велика дупа економіці України, і так як медведчуцько-коломойські звинувачували в падінні економіки Порошенка, а не війну, так і нам тепер треба звинувачувати Зеленського, а не Коронавірус. Тільки жорстка вакцинація допоможе чомусь навчити простий нарід.

Вся его значимость низводится до атомов тем, что он — одиннадцатирублевая макака, которая от бесполезности может оказаться на улице в кризис, где его «опыт» точно так же превращается в тыкву, потому что, кроме распространения лжи и провокаций в интернетике, он ни на что не способен, у него нет больше никаких скиллов.
Пусть yeбывaeт на биржи для накрутки отзывов для китайского гoвнa, ему там самое место. Как и любому кpeмлeбoтy.

Не всю. Наразі прихильники Зеленського не кличуть усіх інших зрадниками й не посилають за порєбрік.

прихильники Зеленського не кличуть усіх інших зрадниками й не посилають за порєбрік

Потому что в их манямирке страна уже доросла до уровня Сингапура и нeлox уже перевыполнил все свои предвыборные обещания?

Проблема в том, что зельминты игнорируют тот факт, что нeлox продвигался на кремлевской пропаганде про «Порох — алкаш», например, а потом еще нeлox вышел на сцену и зачитал кучу вопросов из кpeмлeвcкиx методичек, например про «конфеты рошена у террористов», как будто ход поставок конфет (Карл!) полностью, каждый шаг, способен контролировать любой во всем мире, и якобы Порох этого не делал — всеми этими бреднями cpaли кpeмлeбoты, затем сам нынешний пpeпиздeнт эти бредни лично зачитывал с видом д’Артаньяна перед всей страной со сцены — этого зельминты до сих пор не осознали и не признают этого в своей массе — эту проблему как расценивать? Это норма? Или это тyпopылocть и массовая шизофрения?

манямирке

Расшифруй, пожалуйста, термин

манямирке

«Воображаемая картина мира, в которой пациент рисует себе оторванные от реальности события и явления»

Повторюсь: где обещанный Сингапур? Что нeлox вообще выполнил из предвыборных обещаний? Под какими грибами я смогу увидеть достижения нeлoxa?

нeлox

А, этот перфоманс скрыт от глаз зельминтов.
Не знал.
Сообщаю: бубачке 42 годика, он пpeпиздeнт и он нeлox: youtu.be/_KupRpcscIU

А кто украл из-под зоркого взора зельминтов эту важную информацию про нашего гидранта? Барыга?
Но упс.. Я сослался на канал барыги, никто оттуда ничего не украл.
Кто же до сих пор скрывал эти важные сведения? Хто цей розбійник?

бубачке

А це розшифруєш?

бубачке

А це розшифруєш?

Бубачка — это нeлox.

Мені здається, що люди які підтримують про-російських політиків і Росію — і є зрадниками. Такі от з інним мнєнієм і підтримали окупацію України, на щастя в більшості областей таких розігнали патріотично налаштовані українці, і російські бойовики далі Криму і Донбасу не доїхали. А могли, памятаємо проєкт «Новоросія» і заворушення в областях.

Порошенко програв на агресивності — активні його виборці відмежувались від більшості суспільства. В результаті більшості довелося голосувати за іншого, бо Порошенко — то «їхній» президент, а не «наш».
Ну й балакав багато як йде «покращення», коли справді ліпше не ставало. Реформи — так само, балачок багато, а змін на краще — зусь.

А я думаю, що Порошенко програв не так через свою акторську гру, як через те, що Коломойський об’єднався з ригами і разом мочили його інформаційно.

Ще фактор — в Порошенка ставка на війну, плакати з Путіним.
Але люди не можуть п’ять років жити на війні. Люди хочуть купувати квартири та народжувати дітей. Ще п’ять років віськового стану неприпустимі.

Тут підтримаю. Люди хочуть популізму, а не правди. От Зеленський насцяв людям, ті з задоволенням побігли голосувати. В цьому Порошенко програв.

Ось нагуглив обіцянки Порошенка. Така сама фігня, малятка.
www.slovoidilo.ua/...​toryky-vykonav-poroshenko

Зачекай, так а хіба зелень всіх порохоботами не називає, тим самим показуючи що думка людей не приймається? Лише 73% мають право на думку.

Здається, не так активно. І лише один термін вигадали проти цілою купи в прихильників Порошенка.

Здається, не так активно. І лише один термін вигадали проти цілою купи в прихильників Порошенка.

Не причем тут прихильники Зеленского. Порошенко реально содержит ботоферму. Они весь фейсбук засрали. Зеленский и его прихильники вообще не ведут агрессивную политику против оппонентов, не обзываются и вообще не обращают на них внимания. За что ему лично еще один плюс от меня.

Зеленский и его прихильники вообще не ведут агрессивную политику против оппонентов, не обзываются и вообще не обращают на них внимания.

Но это же ты. Ты себя так ведешь

Частично потому тебя и презирает весь форум

Я не презираю.
У человека есть своя идея, и куча работы уже сделана. То, что такие системы давно научились эмулировать на обычных процах, не делает идею плохой — она просто слишком поздно появилась.

У человека есть своя идея, и куча работы уже сделана. То, что такие системы давно научились эмулировать на обычных процах, не делает идею плохой — она просто слишком поздно появилась

Таких идей нет до сих пор. И я и эммулирую. Вот готовлюсь новую версию через пару дней начать. С идей беда только одна. Единицы въезжают. Но, мне результат нравится. Очень круто по возможностям получается. Круче, чем сам ожидал. Ну, и не хватает меня. Работоспособность уже не так, а работы очень много.

Лише 73% мають право на думку.

Це рекція на те, як два роки тому поводились прихильники влади.

Тобто по суті нічим не краще, але винні прихильники Порошенка.

а хіба зелень всіх порохоботами не називає

О, так называть порохоботами — это еще цветочки, они перед выборами «порохоботам» активно обещали физическую расправу.
Что, опять же, полностью ложится на прокpeмлeвcкyю позицию.

«Разница между нами и зельминтами в том, что они желают нам смерти, а мы им мозгов»

зельминтами

Поясни, будь-лакса, термін

зельминтами

Поясни, будь-лакса, термін

Поклонники гидранта — нeлoxa — главного зельминта — бубачки.

Память как у золотой рыбки?
Вот же, положила: dou.ua/...​rums/topic/29755/#1816672

Возьми на карандашик и не тyпи больше. Спасибо, пожалуйста.

Да, все-таки голосуванням за петра можна діагноз ставити, психіатрам покращення

они перед выборами «порохоботам» активно обещали физическую расправу.

Здається, репортерам Шарія багато разів обіцяли ще за влади Порошенка. Ці випадки розслідувались? Винних покарано?

Сусід на роботі кілька місяців слухав, і усі вуха прогудів. Але одна справа — адепт, а інша — що він багато кізяків виніс на розгляд суспільства. Третя —

Ці випадки розслідувались? Винних покарано?

Виновные в оккупации Крыма наказаны?

Виновные в войне на Донбассе наказаны?
дыркин/стрелков, пyтлep, террористы, кpeмлeбoты, пригожин, cypкoв?

Почему нужно наказывать тех, кто хочет наказать кpeмлeбoтa шмapия?

Крым чей?

«Перед законом все люди равны, но некоторые — равнее».
Вот против этого и голосовали, тоже.

Ответ мимо кассы.
Ну что же Вы, голубчик.

Почему нужно наказывать тех, кто хочет наказать кpeмлeбoтa шмapия?

Если ты поддерживаешь расправу с Шарием — почему удивляешься, когда

перед выборами «порохоботам» активно обещали физическую расправу.
Если ты поддерживаешь расправу с Шарием — почему удивляешься, когда
перед выборами «порохоботам» активно обещали физическую расправу.

А разве зельминты не светлее, не добрее, не человечнее, не гуманнее, не лучше «кровожадных порохоботов»?

Разве все эти сверхчеловеческие качества просветленных старцев, познавших грани подобия зельминтов не должны делать их лучше и не обязывают просто перестать стрелять просто подставить другую щеку?

Ой, как печально.
Я-то думал, эти 73% — сверхлюди, богоподобные существа, обитатели Олимпа, а я — челядь, неспособная стать сверхчеловеком, тупиковая ветвь эволюции.
А оказывается, зельминты кровожадны, как и порохоботы, и выходит, что зельминты, как миниммум, ничем не лучше порохоботов.

И что теперь? Сингапур отменяется? Уровень просветления не тот?

Слышал во время Майдана песню «Не быць скотам»? Вы на нее напоролись, называя людей — скотом.

Почему cкoт, который охотно поверил в то, что агрессор — не paшкa, а это «повстанцы постреливают», заслуживает уважения?

dou.ua/...​ign=reply-comment#1816705
Предали то, за что стоял Майдан.
www.youtube.com/watch?v=jSwmW3OxquY
И вот эти простые люди вас за это ненавидят.

называя людей — скотом

А зачем передергивать?

Где я назвал всех людей cкoтoм? Где я назвал кого-то, кроме pycни и зельминтов, скотом?

Еще приплетешь сюда русофобию?
Да, я русофоб и cкoтoфоб, потому что pycня — это та же самая фашня, а cкoт — это те, кто течет слюной по очку pycни и по «халявным» нефтедолларам pycни.

Че ты так яростно, аки тигр, кидаешься на защиту очка pycни? Хочешь присосаться к нему, про «халявные» нефтедоллары замечтался?

Ты в курсе, что для pycни ты — «младший тупой брат с мoвoй, похожей на лепет ребенка», твоя жена для pycни — «трассовая шлюxa», как и мать/дочь/прочие родственницы, а сам ты, в понимании pycни, «не заслуживаешь работу лучше работы гастарбайтера»?
Тебя такая поза устраивает?
Устраивает такая цена «халявных» нефтедолларов?

Оу, чуть не забыл, твой кумир шмapий, который называет украинцев людьми второго сорта, жpи: youtu.be/z2EXdI_O1-o?t=216
Приятного аппетита.

Я говорю, что люди, и украинцы в том числе — не быдло и не козлы.
www.youtube.com/watch?v=Y26Nl9uKF20

Ты называешь

Где я назвал всех людей cкoтoм? Где я назвал кого-то, кроме pycни и зельминтов, скотом?

dou.ua/...​ign=reply-comment#1816740

Поклонники гидранта — нeлoxa — главного зельминта — бубачки.

dou.ua/...​ign=reply-comment#1816682
большинство населения Украины скотом.

Колчеко Всевластия подействовало?

Сняли Президента Януковича, у которого считали людей быдлом — получили Президента Порошенка, приверженцы которого считают людей скотом.
www.youtube.com/watch?v=wIrCpOhPhOQ

большинство населения Украины

Нет, не большинство, это ложь.
За пpипиздeнтa проголосовали 13 млн 18 тысяч 825 человек, а население Украины составляет 44,83 млн.
От всего населения Украины за пpипиздeнтa проголосовало ±30%

А сколько проголосовало за прошлого? На прошлых и на этих выборах?

Снова папередники вспомнились? Да што ж такое-то?

Ок, неголосовавших ты «скотом» не считаешь?

Не голосовавшие могли быть заробитчанами, нелегалами в других странах или вообще инвалидами, на проблемы которых любой власти Украины нacpaть, потому не считаю.

Ок, надеюсь, голосов

13 млн 18 тысяч 825

«скотов» и в будущем хватит, чтобы Порошенко не смог получить власть.

Чому вони ненавидять нас, а не колаборантів, яких ненавидимо ми?

Коли нема справедливого закону — діє суд Лінча. Нема у нас закону про колабораціонізм, то люди в часи війни займаються самодіяльністю. Це була війна на виживання перед набагато більшим ворогом. І проросійські пропагандисти несли не меншу загрозу за бойовиків з калашами. Хоча я проти фізичної розправи, але якщо плюнули в харю гниді — нормально. Ти приведеш приклад загрози життю «журналістам» шарія? Бо чомусь здається це така ж маніпуляція, як і більшість його матеріалів.

Шарій — проросійська сволота, яка боролася не проти Порошенка, а проти європейської України. І продовжує це робити. І наївні люди повелися, так само як і на Дубинського. Невже сусід тобі не показував як Отой просував проросійські меседжі про війну(коли Маріуполь бойовики обстріляли, чи Волноваху, чи коли росіяни збили Боінг, купа кейсів)? Те що ворог критикує твою владу, навіть у 80% правдиво, не робить з нього друга. А взагалі Отой навіть проти Порошенко часто просто маніпулював, показуючи одну сторону медалі, а то й ту викривлено. Крім того Воно боягузливе, а такі люди небезпечні. І вся його популярність це результат хейту України під час початку російської агресії, що росіянам(його основній аудиторії) дуже сподобалось, та й харизму Воно все ж має, на що будь-яка людина будучи з тваринними інстинктами ведеться. Я надіюся ти з часом зрозумієш, яке зло згадуєш. Якщо хочеш можу тобі в лс лінками накидати упоротість даного персонажа.

Ось подивись. За останні пів-години в цій темі вже більще п’яти термінів новояза. Усі — від прихильників Порошенка в бік Зеленського тай його електорату. Усі створені як образливі.
Чому люди, котрих ображають, будуть голосувати за того, хто їх ображає? Розумієш логіку?

А почему нужно хорошо относиться к тем, кто обожрался гoвнa из кремлевских методичек и считает, что «барыга начал войну, ведь он наживался на войне, ему выгодна война»?
Почему cкoт, который охотно поверил в то, что агрессор — не paшкa, а это «повстанцы постреливают», заслуживает уважения?

А почему ты удивляешься, когда те, кого ты называешь «скотом», не поддерживают твоего президента?

Почему я должен удивляться тyпopылocти cкoтa?

С чего это я должен быть настолько нелогичным, как и типичный зельминт?

Хлеба, солi!
Зямлi, волi!
Кроўю, потам!
Не быць скотам!
www.youtube.com/watch?v=jSwmW3OxquY

Вони не підтримали його президента ще до появи новоязу. Це ж хронологія, причинно-наслідковий зв’язок.

Ось подивись. За останні пів-години в цій темі вже більще п’яти термінів новояза

І весь новояз про виборців Зеленського, хейтерів Порошенко. Це відповідь на всю ту брехню яка вилилася на попередню владу. Не треба робити з себе жертву весь час.

Чому люди, котрих ображають, будуть голосувати за того, хто їх ображає? Розумієш логіку?

Я ему это уже полгода назад пытался это объяснить. Понимание не входит в круг его задач.

Читать коменты местного припадошного вещателя anton visotsky. Читать коменты Миши, который призывал всех банить и грозился писать заявление на местных

Та я веселюсь троліруючи тупих людей. Може до них колись дійде таким чином, наскільки тупими шаблонами вони кидалися.

К сожалению не дойдёт. Никогда. Я пытался некоторым обьяснить. Для них это слишком сложно.

А не потому что лишь бы не Порошенко. Это тоже мантра не имеющая отношения к реальной мотивации голосовавших за Зеленского.

А ты откуда знаешь?

Просто из логики. Мотивация для голосования каждого человека это его личное дело. Проигравшие и обиженные формулируют ее так, как им менее обидно. Это глупо и заметно. Жизнь все равно многообразней.

Зеленский вполне справляется со своими обязанностями

Миша, ты альтернативно одарённый или только прикидываешься? Мне вот реально интересно)

А ты сформулируй с чем он не справляется. Тогда и посмотрим кто из нас альтернативный реальности.

Війна закінчилась? Ні. Лише віддали ще більше земель.
Корупціонери за гратами? Ні. Лише привели нових до влади (зашквар на зашкварі)
Може в нього є кадрова політика? Ні. Команди немає. Кабмін «трусить» вже рік
Законодавчі досягнення? Ні. Обіцяної «недоторканності» немає. Ринок землі не працює. Реально корисних законів немає
Продовження реформ? Ні. Освітня реформа гальмує. Мед. реформа пішла на відкат до «схем». Військова реформа — з проросійським керивництвом про що може йти мова.

А тепер спробуй назвати реальні досягення зезидента для країни (те, що він прибавив десяток кіло не рахується)

Ты приводишь примеры того что не реализуемо. Завершение войны не в его руках, недотоканнисть снята, Рынок земли будет по любому. Корисни законы идет работа. С реформами тяжело, но идет работа. А за достижения одно преобразование ВР в реально работающий институт стоит многого. Все в пути и медицинская реформа и образовательная.. И что старые политики выброшены из политики это плюс. Правда они сами этого еще не понимают. Но, это их дело. И твое.. Собака лает караван идет.

Ты приводишь примеры того что не реализуемо.

Але саме це зезидент закидав Пєтє.

Завершение войны не в его руках

Але він розповідав, що все це Пєтя на війні заробляє, а треба лише припинити стріляти.

недотоканнисть снята

Ні. Прийнят закон, який не може бути виконан

Рынок земли будет по любому

Але він не прийнят. Досі. Навіть сьогодні, коли терміново збірали ВР, моносброд в ВР не зміг прийняти цій закон. Як і закон про банк — дефолт вже маше нам рукою щоб привітатись

А за достижения одно преобразование ВР в реально работающий институт стоит многого

Ні. Це брехня. Закон про землю не прийнято. Закон про банки не прийнято. Його «монобільшість» вже не «монобільшість», бо весь цей зброд під прапором «слуга народу» вже не керуєм одною людиною.
І взагалі — мати кишенькову раду, то не досягнення для демократів.
Це досягнення для авторитарізму.
Якщо ми кажемо про демократичні зміни, то треба приймати такі закони, які будуть змушувати ВР працювати більш ефективніше.

И что старые политики выброшены из политики это плюс.

Що за маячня. Йуля в ВР. Пєтя в ВР. ОПЗЖ в ВР...

Собака лает караван идет

Ти можеш лаяти скільки завгодно, але у зелі немає каравана. Є зброд. Зелений зброд.

Стрелять не перестали, барыги не сидят, министы меняются как курьеры в Глово, этого достаточно.

youtu.be/tXvIQCTwHDs

А до Вас, ще не прийшла Кіберполіція за пост в інтернеті?

Приказ больницам зарезервировать палаты и лекарства для правительства
www.pravda.com.ua/news/2020/03/25/7245120

Для тех кто не открыл :
«Закройте детские больницы, я тут лечиться буду!»

Мне вот интересно, если дебилы вибирают клоуна, чтобы он руководил страной, то можно ли обвинять дебилов в том, что они дебилы? Или надо быть толерантным и уважать выбор дебилов?
А с руководящего клоуна спроса быть не может, ведь очевидно, что руководящий клоун создать или привести в порядок не в состоянии. Руководящий клоун — это зеркало дебилов. Он хочет того же, чего и дебилы: чтобы никто не покушался на его зону комфорта. Просто дебил этого достичь не сможет, а клоун, в силу полномочий, вполне.

Или надо быть толерантным и уважать выбор дебилов?

Конституцию читай что ты должен. Можешь еще какие-то книжки прочитать по своим обязанностям и как относиться к избранному президенту. Ибо, судя по твоим постам, умом ты не блещешь. Да и вообще не ориентируешься в социуме. Мой совет-займись собой перед тем как кого-то обвинять в дебилизме.

Есть очень простое определение дебилизма: повторение одних и тех же действий для достижения результата, которого эти действия не принесли в прошлом.
И вот, часть избирателей каждый раз голосует за свою «неприкосновенную» зону комфорта и, надо же, их опять поимели. Кто же они? Да они просто гении!
Или, например, я знаю одного «гения», который ищет инвестора. Ищет долго и безрезультатно, но думает, что это инвесторы такие никчемные.

Или, например, я знаю одного «гения», который ищет инвестора. Ищет долго и безрезультатно, но думает, что это инвесторы такие никчемные.

Для Мишани очень сложный рофл, не поймет.

Или, например, я знаю одного «гения», который ищет инвестора. Ищет долго и безрезультатно, но думает, что это инвесторы такие никчемные

Ты не догоняешь мотивацию меряя по себе. Я не ищу инвестора, а предлагаю. И то не очень активно, понимая, что вряд ли найду. У нас в стране тем, что я делаю никто не занимается. Меня устраивает моя работа и результат. И мне достаточно того, что есть несколько человек, которые меня понимают. Нет у меня амбиций гения или заработать миллиард или чем-то или кем-то руководить. Вообще нет. Да, я заведомо знаю что подавляющее большинство тупые и бабки это их единственная цель. Мне как-то насрать. Улыбнуло.. )) И не думаю что поймешь.

Да, я заведомо знаю что подавляющее большинство тупые и бабки это их единственная цель.

А сделали все это на СТО Эйнштейна в Сызрани, на котором собирал свои машины Форд. Да, Михаил? И голосуют они за Зеленского. Что и требовалось доказать.

И не думаю что поймешь.

prm.ua/...​vati-soldat-bezkoshtovno

«Офіс президента Володимира Зеленського направив керівникам облдержадміністрація та голові КМДА прохання бути готовими до того, щоб надавати харчування військовим частинам на безоплатній основі.»

Ну, тут все логічно: «клятий Порошенко» перестав розкрадати армію і через рік в армії закінчилась їжа.

армії закінчилась їжа.

В армии после 5 лет решительных реформ внезапно выяснилось, что помимо еды еще нужны повара, плиты и прочие кастрюли.

5 років вистачало, а тепер закінчилися

повара, плиты и прочие кастрюли.

? Барига Порошенко виніс, разом з серверами?

5 років вистачало

... а потом в 2018 году начали переходить на реформированную систему питания и сейчас закончили.

Барига Порошенко виніс, разом з серверами?

Догадайся с трех раз, чья команда проводила реформу.

Догадайся с трех раз, чья команда проводила реформу.

Зеленского, он уже год как главнокомандующий
и либо за год так ничего и не сделал для обеспечения армии, либо развалил то что было.

Зеленского

Мимо, вторая попытка.

он уже год как главнокомандующий

Опять мимо, фамилия главнокомандующего — Хомчак.

и либо за год так ничего и не сделал для обеспечения армии,

То, что новая власть не осилила пофиксить сложивщуюся жопу никак не отеняет того, что эту рукожопу реформу организовала предыдущая власть.

либо развалил то что было.

Старая система питания как раз и развалилась в результате реформы.

о для декого новина що Президент=Головнокомандуючий ? Не міністр оборони не начштабу а саме Президент.

Да мы и так понимаем, что он как главнокомандующий никакой, скорее всего. Не дай Бог, узнать. Не усердствуй так.

Да мы и так понимаем

Не очень заметно. Впрочем зачем вам понимать? Достаточно того, что в методичке написано, что главнокомандующий — это президент.

Не усердствуй так.

Да я и не усердствую — скопировать ссылку не проблема. Для некоторых проблема на нее кликнуть и прочитать, но это не моя проблема.

Не нужны, если еду готовит кто-то еще. Просто одно дело платить кейтерингу(или кому там платят в этом случае), а совсем другое — кормить бесплатно за счет облгосадминистраций.
Понятно, что совкам лучше как на России, но меня про «повара, плиты и прочие кастрюли» не волнует ниразу. Раз Вова Зеля совочек, то и жить ты будешь в совочке, а меня от обсуждений внезапных реформ уволь, пожалуйста.

Не нужны, если еду готовит кто-то еще.
Просто одно дело платить кейтерингу

Внезапно, суть реформы была как раз в том, чтобы готовил не кто-то еще, и не платить кейтерингу, а чтобы ее готовили армейские повара. Кейтерингу платить перестали а с амейскими поварами вдруг не сложилось.

Понятно, что совкам лучше как на России

Надо же, все думали, что Петя решил провести реформы, как в НАТО, а оказалось — это как в России. Неожиданный поворот.

жить ты будешь в совочке

Твои влажные фантазии на тему того, где я буду жить конечно забавны.

меня от обсуждений внезапных реформ уволь, пожалуйста.

Ну ты сам взялся обсуждать реформу о которой нихера не слышал.

С чего ты, анон, решил, что я взялся что-то обсуждать? Ну как мне может быть интересно что-то обсуждать с аноном?

Ну да, обсуждать — не очень удачное слово в даном случае. Ты решил высказать свои фантазии на тему того, как обстоят дела с питанием в армии, а я просто продемонстрировал, что ты перднул в лужу. Вот и все обсуждение.

Молодец, ты выиграл. Но какие ж вы рюзкемирные тупые, все-таки.

вы рюзкемирные

Что-то ты так расперделся в лужу, что остановиться не можешь. Такое дело, бывает.

Молодец, ты выиграл. Но какие ж вы рюзкемирные тупые, все-таки.

А можно вопрос, а где

облдержадміністрація та голові КМДА

будут брать бесплатные харчи?

а ще «податкові пільги» від зелених в першу чергу відбирають доходи у місцевих бюджетів — податок на землю, наприклад.
тому це питання дуже цікаве — де гроші, зін?

petition.president.gov.ua/petition/88960

Петиція проти мінської змови. 20к підписів вже.

Набрали нужные 25k подписей.

Статус: Очікує на розгляд

А почему такую петицию не подавали когда порох подписывал минские?

тому що головне не в назві угоди, а в умовах. зєлебобікам важко читати багато буков... розумію

при пєтє росія була однією зі сторон конфлітку
в новому форматі росія отриує статус спостерігача, а сепраи стають вдруг стороною перемовин

prm.ua/...​i-z-predstavnikami-ordlo

«У фракції Бундестагу „Союз 90/Зелені“ розкритикували створення „консультативної ради“ із залученням представників окупованих регіонів Донецької та Луганської областей в складі політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи (ТКГ).

Відповідна заява була опублікована на сайті фракції в понеділок, 16 березня.

„Те, що звучить як позитивна нова динаміка в мінському процесі, насправді є подальшим вихолощуванням мінських угод. Ця рада є дуже сумнівною через однаковий статус представників України та представників окупованих територій“, — заявив речник фракції „Союз 90/Зелені“ з питань східноєвропейської політики Мануель Заррацін (Manuel Sarrazin).

На його думку, завдяки цій раді Росія реалізує свою основну вимогу, адже, за словами Сарраціна, „Кремль роками вимагав від України прямих переговорів з маріонетковим урядом“.

Заррацін наголосив, що на тлі поширення коронавірусу Росія не повинна реалізовувати свої стратегічні цілі щодо України в односторонньому порядку. „Німеччина має залишатися здатною працювати в цій сфері“, — додав він.

„Створення дорадчого органу за участю людей, які де-факто є керівниками у Донецьку та Луганську, не має реальної додаткової вартості для переговорних рішень. Всім відомо, що ці ватажки є і залишаться маріонетками Кремля“, — наголосив представник Зелених. На думку Зарраціна, діяльність такої ради сприятиме дестабілізації України, бо за одним столом сидітимуть представники України та ватажки ОРДЛО, де регулярно порушуються права людини.»

Навіть німецькі толерасти бачать в мінському зговорі абсолютну тупизну і прокремлівськість. Але у наших клоунів мір в очах Путіна. Може пора відправити цих «миротворців» в ОРДЛО? Хай там щебечуть.

youtu.be/30CYRViizw4

Гончаренко знову мочить зелень у Верховній Раді. Зеленському знову недобре.

вопрос, в ПЁСе есть кто то вообще нормальный? а то какой то сплошной бродячий цирк, лёшик, геращенко, федына, синютка, южанина

164,706 views • Premiered 8 hours ago
21к лайків і мізер дизлайків.

А кто из нормальных пойдет к погоревшему лузеру? Набрал из кого было.

та й не кажи
от у зелі відразу команда професіАналів...

Если скотов корежит, значит лешик все правильно делает. Чем больше треша и угара, тем лучше. А нормальные там появятся, когда ты человеком станешь — никогда.

360к переглядів. То що там про 8%?

Это тот молодчик что за янука в свое время топил?) И говорил какой Луценко крутой, без образования юридического, два с половиной года в тюрьме сидел. Он Луценку это в плюс записывал.

Прошу: youtu.be/DD1FErBbWos

Подивити до кінця. Далі відкрити лінк в дескрипшені.

Увага! Let’s go підписувати петиції проти мінської здачі України(бонусом Сівоху в ОРДЛО):

petition.president.gov.ua/petition/88886
petition.president.gov.ua/petition/88806

Вряд ли что-то это изменит. Опять напишут стандартную отписку «не вам холопам решать».

Новый Майдан? Тут тоже вопрос, сколько нужно жертв среди протестующих чтобы поменять власть, и может ли это изменить ситуацию к лучшему. Во время прошлого Майдана во власть проникли вместо старых мудаков — новые мудаки типа Авакова.
Да, он тоже когда-то яро поддерживал Евромайдан, но только ради получения хлебных должностей, а сейчас садит невиновных волонтеров и АТО-шников по делу Шеремета: youtu.be/m1Q8CkxktKw (тут видос с историей переобувания Авакова).

Ждать когда на следующих выборах появится достойная политическая команда, за которую проголосуют большинство украинцев, которая не будет представлять интересы олигархов, не будет иметь «любих друзів» — тоже маловероятно.

Даже не знаю, что может изменить страну к лучшему...

Становись сам с друзьями правильными олигархами и назначайте во власть того, кого вам нужно.

А что? Пусть попробует помайданить. Это пародия будет. С десяток мудаков выйдет и на этом майдан закончится.

Міша, не звізди. Ось на день добровольця і проии капітуляції вийшло 5к. Перед цим проти капітуляції було 50к. Прозрій нарешті.

Так выходи. Я разве против? Мне даже интересно посмотреть на эту массовость.

Міша, можешь не встигнути. Там чувак з молодої команди зеленої шмарклі заявив, що всі пенсіонери помруть від цього вірусу.

Я телевизору посмотрю на интеллектуальных инвалидов. Мне некуда успевать. Я уже все успел.

О, ви не бачили скільки було людей цієї суботи. По Лесю кількість була юридично достатньою.

Михайлу лише чистосердечне зізнання Зеленського допоможе.

Не смотрел. Не интересно. Обычная проплаченая тусовка. Состав, наверняка, тот же.. Белецкий, Свобода. Опциями Тимошенко и Медведчук и ЕС. Срал Зеленский на эту лузерскую межпуху. Он в курсе реальной статистики и обращать внимание на этих клоунов нет смысла. Как и на твои бездарные посты. Собака лает, караван идет.

Он в курсе реальной статистики

socis.kiev.ua/2020-2-14

Як Ви оцінюєте нинішню ситуацію в Україні?(%):
Напружена: 63.7
Вибухонебезпечна: 17.9

І далі сам диви, важко копіювати з планшета. Але вже зараз підтримка протесних акцій 40%. А ті 55.9 що не підтримують, то допоки ефект від промивки не пройшов. Ну і опитування за лютий. Тепер ситуація для зелені гірша має бути.

Засунь в жопу эту заказуху. Для особо одаренных повторю. Он в курсе РЕАЛЬНОЙ статистики. И по земле и по остальным «выбуховонебеспечным» вопросам.

Лол. Реальна це те що йому Сівоха розказує? Які ж ви упороті.

Лол. Реальна це те що йому Сівоха розказує? Які ж ви упороті.

Ты реально дурак или прикидываешься? Ты ничего не слышал за такие службы как СБУ, МВД? Они ему каждое утро докладывают, а не тебе. Да и своих служб у него достаточно. Он как бы явно умнее тебя и интересуется такими данными при принятии решений. И кто упоротый? Займись делом. задрал ты своей тупизной..

Читаючи тебе не певен чи не в Росії живу. А загалом ні МВС ні СБУ не займаються соціологічними дослідженнями. Мав би такі знати в свої 60.

Ты ничего не слышал за такие службы как СБУ, МВД? Они ему каждое утро докладывают, а не тебе.

Чому ти вирішив що вони йому правду кажуть?

Он как бы явно умнее тебя

Аргументи є? Чи ти кожного «буратину» вважаєш розумним, бо в нього є багатий «Карабас», який зміг за гроші зробити так, щоб такі дурні як ти повірили в розумність «буратини»?

Чому ти вирішив що вони йому правду кажуть?

В приличной компании такие вопросы не возникают даже теоретически. Так что он скорее характеризует тебя. Как и второй вопрос. Ты связал наличие ума с наличием денег согласно своему мировозрению. Как по мне это условие необходимое, но не достаточное. Потому я сделал этот вывод не из-за его состояния, а из его организаторского таланта..

В приличной компании

Це ти про ЗеКо?

ы связал наличие ума с наличием денег

Ні
Це ти чомусь так вирішив
А я зв’язав наявність грошей у «Карабаса» за відсутністю розуму у тебе
Гроші Бені + Відсутність розуму у Мішані = уява, що Зе розумний

Десь так

а из его организаторского таланта

Звідки ти витяг уяву про його талант?
Що він зміг організувати крім тупих відосиків?
Навіть вчора зібрав «олігархів» і просив у них гроші.

Але зачекай — це лише початок. Пристебнись — на віражах буде круто

Звідки ти витяг уяву про його талант?

Ты попробуй в такой короткий срок организовать тысячи людей на выполнение своих планов, а потом расскажешь как это у тебя получилось. Можешь начать хотя бы с трех своих знакомых. Только не обещая денег и материальных благ. А у него все работают. Я не видел такой ВР за все время независимости. За остальное говно даже отвечать не хочу.. Как и вообще с тобой общаться. Я тебя не уважаю. Вообще.

Только не обещая денег и материальных благ.

Точно... А 5К баксів в конверті, то чухня

А у него все работают

Ніт...
Не в нього. І не на нього
А в СН вже давно розкол, якщо ти не помітив

Я не видел такой ВР за все время независимости.

Якій? Ти в курсі, що ця ВР приймає законів менше, ніж ВР попереднього скликання? Це офіційна статистика, яку можна зібрати на сайті ВР

Я тебя не уважаю. Вообще.

І що? Ти дійсно вважаєшь, що мене якось цікавить повага тупого пенсіонера?

Точно... А 5К баксів в конверті, то чухня

И чухня, и брехня. Как и весь ты.

Я перепрошую, але це за гранню добра та зла. Проплачені, потім люди Медведчука на марші добровольців, яких ви називаєте лузерської межпухою. А далі ви починаєте наїжджати на мене. Кліника.

Проплачені, потім люди Медведчука на марші добровольців, яких ви називаєте лузерської межпухою.

Вообще не понял о чем ты.
Я за федину, гончаренко, геращенко и прочих проституток. Медведчук это другая тема и другая касса.

Не смотрел. Не интересно. Обычная проплаченая тусовка. Состав, наверняка, тот же.. Белецкий, Свобода. Опциями Тимошенко и Медведчук и ЕС. Срал Зеленский на эту лузерскую межпуху. Он в курсе реальной статистики и обращать внимание на этих клоунов нет смысла. Как и на твои бездарные посты. Собака лает, караван идет.

Ви читаєте свої власні коментарі?

и что тут не так? Кассы разные, а стоят для повозражать иногда вместе. Не удивляет?

Начните с того, что посадите трёх своих друзей. Вы точно знаете за что, и они знают за что.
Даже не знаю, что может изменить страну к лучшему...

Прозападное и прокапиталистическое авторитарное руководство, а-ля Пиночет. Лет на 20, для начала. Такое, чтобы леваков и любителей рашкомира — расстреливало на стадионах депортировало в «лугандон», с лишением укро-гражданства.

Как стартовый вариант, можно попробовать Порошенко. Но может в странах запада, кто получше сыщется.

P.S. И никаких «африканских демократий» и прочих выборов!

а-ля Пиночет

Ищите Лукашенко у себя.

Не, Лукашенко — прорашкинский совок, а не прозападный капиталист. Таким клоун Коломойского хочет в Украине стать. Нахер такого.

авторитарное руководство, а-ля Пиночет

Дело в том, что на каждого Пиночета приходится сотня Мугабве, Туркменбаши и прочих Лукашенок. Учитывая качество человеческого ресурса в Украине угадай с трех раз, какой будет диктатор.

Такое, чтобы леваков и любителей рашкомира — расстреливало на стадионах депортировало в «лугандон»

А потом ты будешь писать письма «Товарищ Сталин Порошенко, произошла чудовищная ошибка», когда тебя самые честные в мире очередной раз переаттестованные мусора отправят в лугандон как левака-любителя рашкомира. И кстати, будут в чем-то правы, потому как дроч на сильного царя — один из параметров, который отличает рашкомирцев от европейцев.

с лишением укро-гражданства.

Это Макс себе завел новый аккаунт после того, как очередной раз забанили?

Как стартовый вариант, можно попробовать Порошенко.

Батхерт «верните Порошенко» уже настолько затянулся, что рискует перерости в «у меня при Порошенко х..й стоял».

Дело в том, что на каждого Пиночета приходится сотня Мугабве, Туркменбаши и прочих Лукашенок. Учитывая качество человеческого ресурса в Украине угадай с трех раз, какой будет диктатор.

Потому, тщательнЕЕ надо с выбором диктатора. Порошенко хороший вариант. Или в Европе/Штатах поискать.

А без диктатора, да со стадами безмозглых (но голосующих) быдланов — будет ещё 30 лет (по меньшей мере) бараxтанья в дерьме.

Потому, тщательнЕЕ надо с выбором диктатора.

Диктатор вообще то на то он и диктатор, что его никто не выбирает в качестве диктатора, он сам решает узурпировать власть.

Или в Европе/Штатах поискать.

Вот это жителям Европы/Штатов больше нехер делать, кроме как ехать разруливать проблемы каких-то папуасов.

Вот это жителям Европы/Штатов больше нехер делать, кроме как ехать разруливать проблемы каких-то папуасов.

Не за так, за денюжкy. Должость проевропейского и прокапиталистического диктатора в африке, за хорошую оплату.

+ моральное удовлетворение от участия в процессе превращения безмозглых совко-обезьян с зелевавками в голове — в благополучных и соображающих людей.

Не за так, за денюжкy.

Вот это нехрен нам делать, как тратить наши налоги на папуасских диктаторов.

проевропейского и прокапиталистического диктатора

Ты отстал от жизни — запад перестал заигрывать с диктаторами лет 50 назад, и никакой Рузвельт больше не скажет «Poroshenko may be a son of a bitch, but he’s our son of a bitch.» Поэтому в современном мире диктаторы бывают только антиевропейские и/или антиамериканские. Мутит дела с дикататорами сейчас только россия. Ну и немного и с осторожностью китай.

Вот это нехрен нам делать, как тратить наши налоги на папуасских диктаторов.

Не нужно папуасских. Приличного западного чиновника авторитарного толка — и будет дело.

А тратить бюджетное бабло придётся. Иначе, скоро последние налогоплательщики из папусии разбегутся.

Приличного западного чиновника авторитарного толка

Ну да, каждый приличный западный чиновник мечтает стать папуасским диктатором, с которым потом ни один приличный западный чиновник на одном поле срать не сядет.

Иначе, скоро последние налогоплательщики из папусии разбегутся.

С чего бы мне с моими налогами было дело до проблем папуасских налогоплательников? А если ты предлагаешь содержать диктатора за деньги их бюджета, то тут действует принцип «кто девушку ужинает, тот ее и танцует». Учитывая, что украинский бюджет в руках олигархов, можешь догадаться с тех раз, чьи интересы будет представлять твой воображаемый диктатор.

Во время прошлого Майдана во власть проникли вместо старых мудаков — новые мудаки типа Авакова.

Да, названный гражданин Аваков стал министром МВД(во всяком случае он сам себя так называет) в результате Майдана. А как назвать в таком случае толпы тех кто его в это кресло посадил а потом в составе карательных бандальонов пытался утвердить его в качестве министра там где это чучело никто не избирал? А теперь на голубом глазу сами же называют его чертом и мудаком искренне не понимая что как подельники несут полную ответственность за все его злодейства. Есть предположение что назвать таких людей можно только мудаками в квадрате, а тех из них кто ни на чем не учиться и хочет повторить все по новому кругу остается именовать только мудаками в кубе.

Да, названный гражданин Аваков стал министром МВД(во всяком случае он сам себя так называет) в результате Майдана

Он на Майдане не на сцене был, а занимался безопасностью. Ляпаешь шо попало.

эх сейчас бы собирать петицию против того что было принято 6 лет назад

эх сейчас бы собирать петицию против того что было принято 6 лет назад

Чтоб доллар по 8, +30 млрд. долл внешнего долга и −15 млрд. долл золотовалютных резервов за 4 года покращень, Виктор Федорович, который ездит по миру с протянутой рукой чтоб протянуть до выборов, Нафтогаз с 1 млрд.долл убытка в год, с сумашедшим долгом перед газпромом и кабальным газовым контрактом? Нет уж, спасибо.

А откуда у Нафтогаза прибыль? Не от тарифов в 12 раз поднятых?)

А откуда у Нафтогаза прибыль? Не от тарифов в 12 раз поднятых?)

До 2018 года поставки населению было убыточным, хз как там сейчас, но основной источник дохода в 2017 транзит газа — www.naftogaz.com/...​vity/NAK_AnRep2017_UA.pdf

www.liga.net/...​leduyuschemu-genprokuroru

«Журналист LIGA.net обратил внимание одного из руководителей партии Зеленского на качество подозрения. В ответ на это собеседник согласился, что оно не безупречное. „Но, с другой стороны, представляете, как будет выглядеть, если придет новый генпрокурор и не будет подписывать. Старые подозрения он не подписывает, а новых пока нет. И он тоже будет выглядеть лохом“, — сказал депутат.»

Рівень правоохоронної системи Зеленського: не бути лохом.

www.pravda.com.ua/news/2020/03/14/7243618

«МВС пропонує саджати за зараження інших та недотримання карантину

Згідно з пропозиціями, у МВС пропонують доповнити КК трьома новими статтями. Зокрема, карати саме кримінальною відповідальністю пропонують за „Зараження особливо небезпечною чи небезпечною інфекційною хворобою“ (ст. 1301).

Дослівно пропозиції: „Свідоме поставлення іншої особи в небезпеку зараження особливо небезпечною чи небезпечною інфекційною хворобою, карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років“.

Деталі: Пропонується також карати позбавленням волі від 2 до 5 років за ухилення від лікування осіб, щодо яких є достатні дані про те, що вони хворі на особливо небезпечну чи небезпечну інфекційну хворобу, якщо це спричинило тяжкі наслідки.

Крім того, за самовільне залишення місця обсервації (карантину), особою, яка була поміщена для їх проходження закладами охорони здоров’я у зв’язку з потребою виключення або підтвердження зараження або захворювання цієї особи особливо небезпечною чи небезпечною інфекційною хворобою, пропонується карати позбавленням волі на строк до трьох років.»

Зелебобіки, дякую вам за побудову поліцейської держави. Ви зробили це разом.

особливо небезпечною чи небезпечною інфекційною хворобою

Зелебобіки, дякую вам за побудову поліцейської держави. Ви зробили це разом.

Израиль: статья 218 УК «Деяние, которое может распространить болезнь» — лишение свободы до 7 лет, статья 287 «Нарушение законного распоряжения» — до 4 лет.

У нас не Ізраіль, у нас Аваковська держава, в якій будь-який мітинг можуть підвести під цю статтю і таким чином узурповувати владу. Коли невдоволених діями влади будуть одразу везти в суди і судити.

www.obozrevatel.com/...​dlo-zi-slugami-narodu.htm

«Народний депутат від „Слуги народу“ Мар’яна Безугла розповіла, як закінчилася закрита зустріч глави ОПУ Андрія Єрмака з політиками, які виступили проти званого консультативного органу з ОРДЛО. За її словами, ніякої „зради“ не було.

Парламентарій повідомила, що вона була під враженням від зустрічі з Єрмаком. „Враження переважно позитивні, Єрмак дуже сильний гравець. Побачила ризиковий підхід до дипломатії, екстремальний в певній мірі. Результати або перемога, або затоплять всіх нас. Проукраїнський, хитрий. Червоні лінії зрозумілі“, — розповіла Безугла.»

Треба ж, яка багатокроківочка. Вони українців за баранів тримають?

Треба ж, яка багатокроківочка. Вони українців за баранів тримають?

Не уверен что ты украинец, но за себя ты правильно подумал.

www.pravda.com.ua/news/2020/03/13/7243544

«Окремі „слуги народу“ проти створення ради з ОРДЛО. Позиція фракції невідома

Наразі заяву підтримали 30 нардепів»

Виявляється не всі «Слуги Народу» малороси.

Конечно, прекрасный момент выбран для подобного анонса на фоне того, что информационное поле полностью забито коронавирусом. И массовые собрания никто не захочет посещать (т.е. протесты).

Це вже давно зрозуміло що Зеленський вчиться у Путіна.

«После конфликта Сивохо написал, что нападавшим на него людям нужен не мир, а война, потому что на ней можно заработать.

„Некоторым мир не нужен. Они хотят войны. Потому что, война — это бизнес и большие деньги. Они сорвали презентацию, но не остановят наше движение к миру. Мы продолжаем нашу работу и наш диалог“, — заявил Сивохо.»

Ну шо, методичка не змінилася. На війні все ще ктота зарабативает. Рік як Порошенка нема, бойові дії продовжуються, загиблі і поранені все нові з’являються. Хто ж це такий скотиняка продовжує заробляти то? Треба терміново приймати російські умови! Логічно. Чи можливо проблема в тому, що Сівосі похрін на Україну як державу, для нього це територія, неважливо з яким вектором розвитку?

«Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Алексей Данилов назвал недопустимыми действия активистов. При этом он отметил, что Сивохо является одним из его 11 внештатных советников на общественных началах, и никогда не был уполномочен официально представлять позицию СНБО Украины по каким-либо вопросам — будь то ситуация на временно оккупированных территориях, вопросы реинтеграции, пенсий, социальных выплат или любых других.»

А тут ми бачимо чергову сцятину в обличчя українцям. Брехали, брешуть, і продовжать нагло брехати.

«Одна из спикеров платформы, конфликтолог Мария Черенкова заявила, что о России на платформе не говорят, потому что надо разбираться прежде всего с „нашими собственными проблемами“.

„А зачем говорить о России? Почему мы не будем говорить об Украине? Когда мы можем завершить говорить о внешнем и начать убирать дом внутри?“ — спросила она.»

Це якийсь триндець(враховуючи контекст).

Рік як Порошенка нема, бойові дії продовжуються, загиблі і поранені все нові з’являються

На это ответ, что парашенка владеет военными предприятиями и продолжает наживаться на войне )

«Сурков: Принуждение силой к братским отношениям — единственный метод, исторически доказавший эффективность на украинском направлениию. Не думаю, что будет изобретен какой-то другой»

«Брошюра „Самостійна Україна“ есть, а Украины нет. Вопрос только в том, Украины уже нет или пока еще нет? Я, как ни странно, укрооптимист. То есть считаю , что Украины нет пока. Но со временем она все-таки будет. Хохлы ребята упрямые, они сделают. Однако какая именно это будет Украина, в каких границах она будет существовать и даже, может быть, сколько будет Украин — вопросы открытые. И в решении этих вопросов России так или иначе предстоит участвовать», — считает Сурков.

Читаючи це, згадую слова Зеленського про те, як він побачив мир в очах Путіна.

Ты зельминтам, для начала, объясни, кто такой Сурков. Они не знают.

Посмотрел «Свидетели пyтинa» еще когда он вышел. Сурков при xyйлe был уже на самом первом вступлении в должность царя. Как и Компот.

Там Сивоха презентував план національного примирення. А його штовхнули радікали за те як він перед цим назвав конфлікт на Донбасі внутрішнім. Зельмінтам російськими методичками все пояснять, не мені «порохоботу» цим займатися.

Там Сивоха презентував план національного примирення. А його штовхнули радікали за те як він перед цим назвав конфлікт на Донбасі внутрішнім

«Никто его не толкал, это у него просто случился внутренний конфликт»

Читаю коментарі під «українськими» ЗМІ як от СтранаЮА, NewsOne. І чесно 1 в 1 з російськими телеканалами публіка. Думаю це Україна так скотилася, чи просто ботів проплачують масово? Ну і росіянці там всі сидять. І отак разом вони формують «правильну» суспільну думку. А риторика максимально проросійська, максимально жорстка пропаганда. Нічого вже не бояться. Дякую Зе!

Вы так говорите, как будто вместе с ВФ в Ростов сбежали все его бывшие избиратели. Это какой-то непонятный подход, когда делают вид, как будто этих избирателей уже и нет, что они поменяли мировоззрение. При чем здесь Зе, если просто через пять лет эти люди напомнили на выборах о своем существовании. Какой нежданчик.

При чем здесь Зе

О, я детально розпишу при чому тут Зе:

Представники Зе(міністри, радники) регулярно просувають російські методички в український інфопростір, виступають з ідеями національного примирення(примирятися треба з любителями Кремля), закривають очі на обстріли на Донбасі і так далі. Саме при Зеленському весь цей треш рускомірний висунув голову, бо Зе, навідміну від Порошенка, ЛОЯЛЬНИЙ до них. У самого Зе в команді рускомірці які не приховують себе. Той же Бужанський наприклад. Чи Дубінський. Це ж тотальний зашквар. А менш одіозні виглядають або ідіотами, або лайт версією рускомірців. Країна в руках чи то зрадників, чи то ідіотів. Не розбереш.

Та не, тебе ж с рабсийских болот говорят: царь хороший, бояре плохие.

А ты все царя считаешь плохим, во чудак.

Царь настільки хороший, що зрадив власну команду профанів, щоб приховати власну тупість. Тільки перестановка клоунів не допоможе, керувати країною не цирком і не Кварталом рулити. Далі буде веселіше. Чи винесе «простий нарід» якийсь повчальний висновок з того що вони натворили?

По ходу, принцип побед на выборах 2014 года и 2019 года все-таки лежит в плоскости «пипл хавает».

Удачно совпало, что пипл хавает конфеты Рошена и победил проукраинский человек, который не искал «мир в глазах xyйлa».

Неудачно совпало, что пипл хавает блевотный юмор для умственно отсталых и победило «новое лицо», которое этот юмор пиплу и скармливало.

Пипл нужно либо заумнять.
Как это делает MOOC-платформа Prometheus и Андрей Полтава.

Либо пипл выберет снова то, что хавает.
И тогда будет снова лотерея: придет проукраинский лидер или снова какой-то клоун.

Если не заумнять, то какой у нас там еще раскрученный бренд маячит?

Снова Вакарчук, который помаячит для виду на сценах, а через год станет мухожуком?

Снова Вакарчук, который помаячит для виду на сценах, а через год станет мухожуком?

Ні, у його партії рейтинг до дна йде. Схоже ці клоуни нецікави піплу. А от клоунів зі Слуга Народу ще тримає авторитет народного преЗедента. До речі у Порошенка рейтинг виріс на 2% після виборів. Крім того

«ЦЕНТР SOCIS: КОЖЕН ЧЕТВЕРТИЙ В УКРАЇНІ ВВАЖАЄ РЕАЛЬНОЮ ОПОЗИЦІЄЮ ДО НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ПАРТІЮ „ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ“»

Але це в прицнипі ще ті проукраїнськи налаштовані що були і перед виборима, може трохи додалося. Суть не в Порошенку, а в ідеях. От чи є у нас проукраїнська альтернатива Порошенку? Від цього залежить чи має Україна шанс виздоровіти після цього зебілізму. Бо тут майорить щось небезпечне:

«22,5% респондентів вважають опозицією партію „Опозиційна платформа — за життя“ (Ю.Бойко)»

Якщо у нас в країні кількість проросійських = кількості проукраїнських, ну трохи менше, то це катастрофа, і залишається надіятися на повернення глузду у виборців Зеленського. А як він повернеться сам? ніяк, потрібна працювати з людьми. От з родичами можна почати, розказати їм «покращення» Зеленського, розказати про проросійкість депутатів «слуги», про клоунів в Раді. Тільки так. І тоді може щось вийти. Якщо з’явиться новий лідер(люблять у нас лідерів ще).

потрібна працювати з людьми. От з родичами можна почати

Ватного родственника еле оттащил от телепомойки где-то в 2015-2016 годах.
Телевизор уехал к квартирантам, у нас в квартире его не стало.
Подарил букридер.
Подписал на кучу адекватных, проукраинских новостей в социалочках.
Стали появляться проблески разума.
Голосовал не за зе, но и не за Пороха.

Но все равно теперь топит за зе, в стиле «дайте ему 100 дней», «он просто еще неопытный» и «во всем виноваты папередники».

И все равно проявляются «крысиные мысли» типичного ватана: буквально цитирует ватные помойки про «Порох бухает» и «с Украины смеется весь мир».

Я несколько раз на это спрашивал: «Ты понимаешь, что ты цитируешь кpeмлядь?», по ответам видно, что нет, не понимает.

Так что не очень работает «работать с людьми», когда эта работа точечная.
Если работать с тысячами и исцелившихся будут сотни — это результат.
А если с одним, то высока вероятность, что он все равно полезет пить воду из унитаза, сколько ни отмывай.

Так что не очень работает «работать с людьми»

Так як же не працює, коли твій родич не став голосувати за ригів, як я зрозумів. І за зелень не голосував(а за кого?). Я розумію що це процес може бути без фінальної точки, але якщо не працюює добро, то працює зло. Ця проста істина нікуди не ділася.

А про те що працювати треба з тисячами повністю згоден. А не вмієш сам, задонать тим хто вміє. Потрібно піднімати проукраїнських блогерів.

І за зелень не голосував(а за кого?)

Это не так важно по сравнению с тем, что ватные взгляды на жизнь все равно остались и человек ими руководствуется.

Хоть не за рыгов голосовал, но патерналистки считает любого выбранного президента каким-то суперменом, который должен ему все — иметь везде глаза и уши, быть везде одновременно, приходить на помощь в любой непонятной ситуации;
Язык ни одной развитой страны не знает и изучать не хочет;
О том, как люди живут в развитых странах, узнавать не хочет, хотя я предлагал блоги из Финляндии, Японии, Штатов, а кроме них полно из Канады, из Великобритании, из Франции — ничего из этого его не интересует. Раз там лично не был, то хоть так узнавать — не. Лично я понимаю «уход от coвкa и примыкание к развитому миру» только через знание того, как живут люди в развитом мире и через изучение хотя бы одного из языков развитого мира, кроме украинского. Как ты знаешь, я yпopoт на блогах из Штатов, но выше я и другие развитые страны перечислил, и на них список не заканчивается. Если человек о жизни там не знает ничего и язык ни одной из них не знает, а живет в пocтcoвкe, то он ментально в coвкe и остается, что и подтверждается другими его убеждениями.
Плюс «чо там у paбceянцeв?» и прав Скрипін в этом плане: youtu.be/_zUA9uO_X2A — для эволюции в развитую страну нужно быть с развитыми странами в одних информационных и культурных пространствах. Лучше знать «чо там в Польше», «чо там в Литве», и далее по списку, а на paбceянцeв забить, потому что «Воно дурне. Саме подохне».

socis.kiev.ua/2020-2-14

По соціології ситуація не така плачевна. ~60% вважає Росію агресором і що ця держава несе нам серйозну загрозу. А це значить, що велика частина електорату Зеленського все ж є проукраїнськи налаштованими. І якщо той почне конкретно лягати під Росію, квиток в Ростов буде виписаний без особливих проблем. Ще там Авакова країна дуже «любить».

А какие населенные пункты проведения опроса?
Потому что, судя по ответу «участие на майдане», это только Киев.
Взять десяток населенных пунктов востока Украины и цифры могут быть противоположными. А могут и не быть, конечно.

Я думаю в різних містах країни?

Взять десяток населенных пунктов востока Украины и цифры могут быть противоположными. А могут и не быть, конечно.

Якщо лише їх то так. Але протилежно буде якщо і взяти лише Захід.

. Саме при Зеленському весь цей треш рускомірний висунув голову, бо Зе, навідміну від Порошенка, ЛОЯЛЬНИЙ до них.

Он и к тебе лояльный. Вот и скажи почему ты льешь говно на Зеленского, а не на тех, кто плодит русский трэш? каналы 112-й и НАШ круглосуточно занимаются тем же что и ты.

Взагалі то риги з самого обрання Зеленського підлизуються до нього. У них обох спільний ворог — Порошенко.

У них обох спільний ворог — Порошенко.

Ураїна, а Пєтя просто заважав їм

Та ну, с 2008 по 2013 (или когда там Я правил) Украину не разобрали на части, и кажется (не могу аргументированно утверждать) не пытались (пошел работать)

Швырнул дрожей в сортир и )))

(пошел работать)

Береги себя, вешатель.

не могу аргументированно утверждать

угу... тобто відмова від асоциації з ЄС за 3 лярди московських грошей, то було на користь України.

Не знущайтесь з інфікованих москововірусом.

у них опухоль внизу туловища в форме бутылки. Как же не посмеяться с такого?

Ты, кажется, глуповат(не могу аргументированно утверждать) и даже не пытаешься поумнеть (пошел работать)

Вот благодаря такой агрессивности и уровню культуры Порошенко и проиграл)

А я думав Порошенко програв, бо його мочили Росія, Медведчук і Коломойський, промиваючи громадян.

Искать логику у януковских упорышей занятие так себе, но давай попробуем.
Итак, ты принес бред, озвучил его и хочешь в ответ какой-то уровень культуры и агрессии? Зачем мне это? Я просто ответил тебе в твоем же стиле.
Януковские упорыши иного отношения не заслуживают.

Спасибо, вспомнил, почему голосовал за Зеленского)))
И убедился, что сделал правильно.

Януковский упорыш голосовал за Зеленского — как же так? Ну ты удивил, я не ожидал такого.

хотел уточнить. То есть ты говоришь, что голосовал за зе, потому что тебе не понравился электорат оппонентов?

Оппонента (во втором туре один был). Да.

Просто прекрасно. Это ж сколько чудесных пассажей можно сделать из этого сообщения. И о движении за стадом. И о том, что зелекторату неинтересно, чем занимается кандидат, лишь бы не быть в одной соцгруппе с так называемыми «порохоботами» и так далее

А по делу — на кандидата надо было смотреть, а не на электорат.

По делу — радуюсь, что власть поменялась, и агрессия ограничена несколькими темами на ДОУ.

Ты всерьез считаешь, что народное возмущение будет ограничено интернетом после того что начудил Ермак в Минске?
Наивный ватопитек

Історія з Зеленським нагадує історію з Януковичем. Той теж думав що то лише радикали, яких ніхто не підтримує. До ватних ідіотів ніяк не дійде, що не можна тягти Україну до Росії, це плохо кінчається, в першу чергу для влади яка це робить.

Ты не боишься агитировать за силовой захват власти?

Боюсь. А ты не боишься в открытую высказывать свои ватные предпочтения?

Поддерживать легитимного президента в Украине уже опасно? Типа «правовая держава»? Типа уже построили?

Ну раз не отвечаешь на вопросы — то катись за поребрик ;)

А де в його повідомленні про силове захоплення влади? Наче там лише про те що обурення вийде на вулиці. Це може бути і мирний мітинг, хіба ні?

То нехай буде) Тоді він погано не закінчиться, може)

Погано не закінчиться якщо зелена влада перестане випробовувати українців проросійськими заявами і кроками, а займеться чимось корисним, наприклад економікою.

Он думает, что агрессия, это когда его в интернете обижают. То, что украинцев убивают ватопитеки — это не агрессия, это так и должно быть в его больном мозгу.

О, угадал

Попробую угадать: скот просрал страну, потому что скоту было некомфортно и скот проголосовал против того, кто, по мнению скота, причинял скоту дискомфорт. Выборы Зеленского показали, что скотом управлять даже проще, чем в учебниках написано.

почему ты льешь говно на Зеленского,

Ніхто це не робить... Не вигадуй
Немає сенсу лити лайно на лайно

Тим часом Медведчук і компанія не те щоб просувають російський мір, а льють його на голови зі своїх каналів. Випадково попав на канал НАШ, і вчергове прифігів, наскільки там вже неприховано проводать проросійську пропаганду. Те саме ZIK. Дуже швидко все змінюється, риторика стає все прямолінійнішою в напрямку Росії. Незрозуміло що чекає цю країну після того як актор втратить ще більше рейтингу через очевидний провал популістичних обіцянок. А нових проукраїнських політиків нема, за які б пішов голосувати нарід.

Ось статтю Портникова почитав і якось схоже на правду(сумно): m.antikor.com.ua/...​prezidentstvu_medvedchuka

Можливо в найближчі роки прийдеться виїжджати, бо тут вже буде по факту Малоросія, держава впаде цілком під російський вплив. А ви що думаєте про перспективи? До речі Путін вже все, вічний, змінив Конституцію і ще може на 2 терміни йти.

«Об этом он рассказал в Национальной опере Украины во время церемонии вручения Национальной премии Украины имени Тараса Шевченко. Соответствующее видео опубликовал Офис президента в Facebook.

Президент вышел на сцену вместе с лауреатами премии этого года и рассказал о том, что страна должна делать для культуры, вспомнив слова знаменитого британского премьер-министра Уинстона Черчилля.

„В годы Второй мировой войны один из министров правительства Черчилля предложил ему повысить расходы на оборону благодаря уменьшению расходов на культуру. На что Уинстон Черчилль ответил: „А за что мы тогда воюем“. Уважаемые украинцы мы воюем и сейчас за нашу державу, за нашу культуру, потому что культура — это и есть государство, потому что культура — это и есть наш народ, слава Украине“, — заявил Зеленский. »

А от це дивно. Хоче залучитися підтримкою проукраїнськи налаштованих як тих що голосуали за нього, так і 25%? То нейтральні заяви, то от такі. В той же час «слуги» часто таке верзуть що думаєш це президентська партія, чи Медведчуцька. Каламутна водичка. Він сам обрав шлях поміж двох фронтів: тих хто проти Росії, і тих хто за. На двох стільцях думав висидіти?

це добре... є надія, що не все так погано, як виглядало останній рік

Можливо в найближчі роки прийдеться виїжджати
А ви що думаєте про перспективи?

Ты расстелил настолько шикарную шкуру неубитого медведя что не могу не ответить. Саша: не позерствуй, дешево это выглядит. Общеизвестно что вы, сторонники майданов, являетесь людьми не имеющими никакого представления о таких вещах как честь и совесть: никуда выезджать а тем более стреляться вы не будете. Наденете отцовский пионерский галстук, возьмете дедушкин партбилет и задорно наперегонки побежите дякувать пановi Путiну за ваше щасливе дитинство. Ну и во вторых поймите что мы это не вы: вам антимайданной Немезиды не узреть гневного лица и не услышать песнь обиды от лиры нашего певца. Ни у кого в то время Виктор Федорович находился в стране язык бы не повернулся истерично требовать у кого-то со страны валить если он с чем-то несогласен, не повернется и впредь. Но главари ответить должны.

Ось статтю Портникова почитав і якось схоже на правду(сумно):

А я еще год назад писал. dou.ua/...​rums/topic/27813/#1623643

Що, Антоша, скучив за вікторфедоровичем? 😉

Та не он один. Зеленский распустил всякое говно. Телеканалы круглосуточно захлебываются обсерательством. Вот и повылазили. И здесь тоже говнюки раздухарились.

Та це взагалі грьобана рашка, як я бачу. Вже і DOU у них забанили, а все одно лізуть.

Вже і DOU у них забанили, а все одно лізуть.

У нас і своїх хватає. Близько 15%. Розкажуть не гірше москаля, як дідів поважати, і з соросятами/фашистами/бендерами воювати.

В некоторых городах 50-70%. Например, в Харькове.

Саша: не позерствуй, дешево это выглядит. Общеизвестно что вы, сторонники майданов, являетесь людьми не имеющими никакого представления о таких вещах как честь и совесть: никуда выезджать а тем более стреляться вы не будете. Наденете отцовский пионерский галстук, возьмете дедушкин партбилет и задорно наперегонки побежите дякувать пановi Путiну за ваше щасливе дитинство.

Антоха, давай я тебе трохи поверну в реальність, і нагадаю як весь твій рускій мір і ти і твій Янукович обісралися перед «майданівцями», коли вас буквально виперли з країни, і у Путлера нічого не лишалося як встрявати в військову авантюру, яка коштувала його країні обвалу економіки і величезними репутаційними збитками на міжнародній арені. Україна вистояла в 2014 році, якраз таки завдяки таким як майданівці, яким не всьоравно, не какаяразніца і не ковбаса по 2.20 в голові, які думають про майбутнє своєї держави і як наслідок своїх дітей. А ти просто ссикло яке здриснуло в країну агресор і тепер з розумним виглядом корчиш із себе Вангу, хоча насправді нічого не коштуєш. У мене все.

Нещодавно прочитав у рузькемірних, що то такий хитрий план — «Атступлєніє на заранєє падгатовлєнніє рубєжи» і, насправді, весь той роздрай, який іде на Рассіі уже 400 років, то шукання свого власного шляху. Вони реально вірять у правоту своїх вождів, яку би маячну ті не утнули.
Ото уяви собі, що Путін завтра скаже всім росіянам ставити анальні зонди. Антоша і тоді придумає діфірамби.

Прихильники Зеленського критикували Порошенка що той не називає війну війною, а якось «АТО». Прийшов до влади Зеленський, і розказує нам що у нас йде рух до Миру, і що конфлікт заморожений. При тому майже не щодня на фронті загиблі і поранені. Фанати Зеленського — у вас нема тепер роздвоєння особистості? Вам подобається як вам команда Зеленського і сам Зеленський регулярно брешуть?

Щоб зрозуміти ступінь останньої брехні нашого шанованого Президента, приведу визначення:

In international relations, a frozen conflict is a situation in which active armed conflict has been brought to an end, but no peace treaty or other political framework resolves the conflict to the satisfaction of the combatants. Therefore, legally the conflict can start again at any moment, creating an environment of insecurity and instability.

www.obozrevatel.com/...​iblih-9-poranenih/amp.htm

«На Донбасі загинуло двоє бійців ЗСУ і дев’ятеро отримали поранення»

---------------

«На Донбасі пострілюють. На жаль, гинуть» © Зеленський

Троха пострілюють, буває. Головне що ми рухаємося до миру, йопта!

«Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю The Guardian, повну версію якого опублікували на сайті Офісу президента 8 березня, охарактеризував ситуацію на Донбасі в зоні бойових дій як заморожений конфлікт і зазначив, що люди „втомлюються воювати“.»

Як добре що конфлікт заморожений у нас на Донбасі!

«Я досі вважаю, що заморожений конфлікт — це зараз. Там стріляють, ну, пострілюють. На жаль, гинуть, але так скрізь (де є конфлікти). У Грузії, Абхазії теж стріляють. Буває. Просто більше часу минуло, менша межа, менша територія, інший рельєф. Тобто інші умови. Люди все одно втомлюються воювати. З роками, звісно, кількість жертв зменшуватиметься. Але наше завдання — це закінчити. Тому я так і бачу, що рік на всі домовленості, а далі — реалізація», — сказав президент України під час інтерв’ю."

Як вам зелебобіки такий зе мір. Буває?

ну я тут.

ну жертв реально меньше не?

это ж не зарубы по 50 трупов за неделю ?

примерно как было при Порошке так и сейчас

То на.уя було обирати цього нелоха??? Порошенко хоч не брехав про наближення миру. А цей тупо забив голову в пісок. Сцикун.

альтернатива. закончить войну. привлечь инвесторов? cломать старое, построить новое. я конечно раздасадован да.

закончить войну. привлечь инвесторов?

Війна закінчена? Інвестори прийшли? (Схема з ОВГЗ це та сама моча на обличчя, як і всі інші зелені покращення)

выгнать старперов за 50

Ну вигнали старперів, а зайшли придурки. Стало легше?

Це було очевидно з самої передвиборної програми. Але я теж трохи був повівся. Залишається відкритим, чи українці нарешті подорослішають і почнуть голосувати головою, чи як завжди вухами. При другому ставатиме тільки гірше, і лише чудо спасе цю країну.

Але я теж трохи був повівся

Хоть галочку не за него ставил? :(
А то по Булгакову, подзатыльников себе нужно отвесить, если да.

Хоть галочку не за него ставил? :(

Ні звісно. Взагалі не голосував тоді, не питай чому.

ну жертв реально меньше не?

Це як? Я тут витягував стату, жертв приблизно 1 в 1.

примерно как было при Порошке так и сейчас

То до тебе вже дійшло, що тебе обманув клоун, чи ні?

дошло полгода назад. но мне стыдно

это ж не зарубы по 50 трупов за неделю ?

останні роки такого не було
а головне, давали відповідь, і про втрати «сепарів» читали частіше ніж про втрати наших.

але, нажаль, президент закінчив війну у себе в голові. і це дуже сташно, що головнокомандувач так думає

да читал уже. заптурили шишигу. к ней выдвинулась машина с эвакуацией и ее тоже заптурили

Хіба це не прекрасний маркер наближення Миру? Чудесно!

www.pravda.com.ua/news/2020/03/10/7243078

Противник пішов в атаку на донецькому напрямку, є втрати

За попередньою інформацією Міноборони, станом на 12.30 один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, чотири зазнали поранень.

ООООО. Блин! Спасибо Топик Стартеру и Прочим! Теперь я окончательно убедился, шо Доу Не Далеко ушел от помойной ямы Фейсбука!)
Больше срачей Богу срачей! Больше Говна на вентилятор! Украина Эдына хули...

У зевиборця бомбануло? А що ще буде за наступні 4 роки покращень...

Та нет, просто убедился окончательно.
Да и вообще Русским ничего делать не нужно, мы сами друг друга сожрем и на Кострах из-за
подозрения на коронавирус сожжем, попевая Гимн и обмазываясь вышиванками.

Ты в курсе про причины и следствия грызни?

Или видишь только саму грызню, но ее причин не знаешь?

Чей Крым? Или «какая разница»?

На Донбассе «внутренний конфликт и повстанцы» или туда в 2014 вторглась paшкa, как ранее в Приднестровье, Грузию и Чечню? Или тоже «какая разница»?

Kpeмлeбoты существуют или тоже «какая разница»?

Непонятен твой бэкграунд, по причине которого «Все пидopacы, а ты — д’Артаньян».

Или видишь только саму грызню, но ее причин не знаешь?

Стандартно ж — нада проста перестать гризтса!

или тоже «какая разница»?

Так це ж оф. позиція Зеленського.

Так це ж оф. позиція Зеленського.

Я ж писал: он пришел на тех же «основаниях», что и Трамп.
«Типа простой пацан, который не знает, что там на том Drum&bass’e происходит, какие-то повстанцы, куда-то набигают солдаты дворца и злодеи», на что лохторат и повелся, потому что многим точно так же «какая разница» и «чего это шoкoлaдный бapыга нас ссорит с мышeбpaтьями? Они же свои, а он говорит, что они враги и что якобы они на нас напали, во брехло, давайте неолигарха выберем, простого пацана, с народа, можно даже клоуна» — ну очевидно же.

Поэтому тот же Андрей Полтава на «вата шоу» постоянно пытается показать при помощи чатрулетки и Прямого канала с ютубом, что мышебраться существуют только в больном воображении идиотов, и что pycня реально кровожадна по отношению к украинцам: в сибирь, голодомором, резней, ядерным оружием, украинок на трассы, украинцев либо истребить, либо сделать рабами.

Потому и задал такие вопросы Никите. Что-то похоже, что «ваще нипанятна, шо там тварится, давайти миритса».

А что, офицеров запаса опять призывают, я что-то пропустил?

inforesist.org/...​rizyvat-oficzerov-zapasa

«Речь идет об офицерах запаса в возрасте до 43 лет, которые не проходили военной службы, но закончили кафедры военной подготовки, получили воинское звание офицерского состава и находятся в запасе. Для этой категории военных в соответствии с Законом „О воинской обязанности и военной службе“ предусмотрена военная служба по призыву для лиц офицерского состава. Решение о призыве ежегодно принимает руководство ВС Украины. О том, что офицеров запаса будут призывать 1 апреля, как сообщили некоторые СМИ, я не уверен. Потому что сроки призыва, объемы, военно-учетные специальности определяют приказы Министра обороны Украины и начальника Генерального штаба. Пока ни одного приказа не выдано, и не определены сроки, когда их призывать, но начальная организационно-плановая работа в военкоматах с этой категорией военнослужащих уже идет. Собирают послужные карточки, уточняют картотеки, количество этих офицеров», — отметил Сергей Волков.

Народный депутат от парламентской фракции «Слуга народа» Александр Дубинский заявил, что Украину ждет дефолт уже в мае этого года, поскольку Международный валютный фонд отказался предоставлять нашей стране новый транш.

Однако позже это заявление было удалено депутатом из его Facebook.

«Представители МВФ в неофициальной коммуникации с новым премьер-министром сказали, что кредита не будет. В мае вероятен дефолт», — говорилось в сообщении нардепа.

«В дефолті немає нічого страшного» © неолігарх

Ця слизь може не встигнути витекти в Ростов © Ванга

Зелень вже відкрито говорить що збирається подавати воду в Крим(про всі ці брехні «вирвалі с контєкста» навіть не згадую, чисто російський підхід). От мені цікава думка виборців Зеленського — це зрада чи перемога?

П.С. Що далі? «Крым это Крым»?

Я вот не пойму почему большинство людей из ИТ сообщества так яро гнобят Зеленского (который на посту меньше года) при этом восхваляют Порошенко и ему подобных?

Рівень IQ вищий. Фінансовий достаток, зароблений власною головою, і як результат відсутність бажання халяви, щоб держава щось дала. Люди які зробили себе самі, а не чекали доброго царя.

І як бачимо всі прогнози справдилися. Вітаю фанатів з коломоїзацією правління, коли неугодних Коломойському знімають, і йде активна промивка піпла проти міжнародних партнерів. Після цього лише шлях Венесуели, дефолт, ріст курсу і інші ништяки. Власне Коломойський не проти дефолту і припинення співпраці з МВФ. А куди можна буде після цього податися? Лише в «братські» обійми Росії.

Потому что он не больше чем клоун и актер. В гос управление, он даже не 0, а некий отрицательный персонаж.
Он настолько глуп, что не понял, что важны не шоу, а сильная команда, что будет работать, а он всего-лишь будет говорящей головой.

Думаю, потому, что могут в логическое мышление. Которое говорит, что некомпетентный кукольный теле-клоун президент, которого пропихнул во власть циничный олигарх, которому похер на страну — это плохо.
Странно, что нужно иметь интеллект выше среднего, чтобы осознавать такую простую вещь.

что нужно иметь интеллект выше среднего

Да нужно. Средний уровень интеллекта — это ниже уровня шимпанзе.

Я вот не пойму

Трапляється...

Якщо будете уважно читати аргументи, що тут вже неодноразово написані, та ставити більш конкретні питання, то з часом є надія, що зрозумієте

Та нет никакого большинства.. штук 6 озабоченных мудаков бездельников засрали сайт.. Большинство адекватные..

штук 6 озабоченных мудаков

А кто ще 5 до тебе приєднались?

Так список тих п’яти давно відомий, вони один-одного лайкають так, ніби живуть разом: антоша висоцький, нурібеков, панфілов, рилей і анончік. Булшіт бінго, омєрзітєльная шестьорка.

Большинство адекватные..

Хотелось бы верить но ведь парашник на DOU победил в первом туре...

Не пофиг? А кто должен был победить? Симоненко? Бойко? Кива?

у нього є лише один варіант — ввх

Не большинство, просто порохоботы самые вонючие. Не обращай внимание.
Ну и еще можно посмотреть аккаунты самых ярых, они почему-то пустые )))

Я не смотрю аккаунты, просто некогда. А вот по количеству и качеству постов могу сказать что это бездельники, которым нечем заниматься на работе ну, и уровень интеллекта соответствующий. Особенно смешно читать их оценку работы руководителя государственного уровня, когда им и отвертку опасно доверить не говоря о каком-то руководстве.

Я не смотрю аккаунты, просто некогда

Зате писати купу коментів на доу і читати кожну тему де про Зе погано пишуть час є)) Хватіт врать, Міша!

Устройства, передающие запахи через интернет еще не так распространены, поэтому если у тебя там смердит, то это смердишь ты.

Лет 15 назад я бы посчитал эту подколку забавной

До тебя так долго доходит?

Нет, дело в том, что у меня нет заторможенности в развитии

И поэтому ты смердишь и уверен, что это Порошенко тебя подставил?

Лет 15 назад ты бы посчитал эту подколку забавной?

Зеля даун, Порох мудак. Такой ответ устроит?

А почему выбираете между дауном и мудаком? Других кандидатов нет что ли?

А что есть? Остальные, которых выбирали с начала 90-х такие же.

Бойко? Вилкул?

Пздц, і ми живемо в одній країні...

Друже, прошу ознайомитися з моїми коментами ;)

Точняк, це був такий товстий сарказм, що аж тонкий...)

Правительство в текущем году намерено отменить льготной цены 90 копеек за первые 100 кВт-ч.

Кабмин рассматривает возможность поэтапного повышения в этом году цены на электроэнергию для населения, в частности отмену льготной цены 90 коп. за первые 100 кВт-ч, учитывая снижение суммы начислений в платежках граждан. Об этом сообщил министр энергетики и защиты окружающей среды Алексей Оржель в интервью УНИАН.

«Давайте откровенно: если наша промышленность платит дороже, то она менее конкурентоспособна, а это очень сейчас ощутимо — кризис на внешних рынках, коронавирус и другие факторы, когда надо быть конкурентоспособными. А электрическая энергия является очень важным элементом в любом производстве. Именно потому, что у нас сейчас уменьшается давление в рамках платежки, мы можем подумать о том, чтобы поднимать поэтапно и адекватно, с пониманием социальных последствий, тарифы для населения», — сказал он.

По словам министра, разные цены на рынке электрической энергии являются фактором злоупотребления на уровне поставщиков и системы распределения. Поэтому лучшая модель, чтобы не злоупотребляли тарифом, — единая цена для всех.

«В любом случае это будет реализовано поэтапно. Все потребители, которые будут нуждаться в помощи, смогут рассчитывать на субсидию. Те, кто не сможет доказать, что им нужна поддержка государства, должны платить справедливую цену», — пояснил министр.

Оржель отметил, что наиболее справедливым вариантом считается, что обеспеченный человек, который потребляет много энергии, должен платить ее реальную экономическую стоимость. Но если ввести ограничение, например, те, кто потребляют свыше 500 кВт-ч, лишаются льготной цены в 90 копеек за 100 кВт-ч, то это не позволит получить достаточно средств.

«Мы считали, сколько это в деньгах, — небольшая величина, и она в данном случае является не решающей. Если говорить о 100 кВт-ч и отмену льготной цены в 90 копеек, то этот показатель играет намного больше. Это эквивалент 10 млрд гривен высвобожденных денег на рынке электроэнергии», — добавил он.

Министр подчеркнул, что какие-то решения по тарифам для населения обязательно будут приняты в этом году.

Ранее премьер-министр Алексей Гончарук заявил, что в январе коммунальные услуги подорожали из-за роста цен на газ и потребления, но в феврале будут самыми низкими за всю зиму.

Снизим тарифы, говорил Зе

Ну, новояз у вас сейчас входу. Снизим налоги итэшникам с 3 до 5%, например.

на 7-м году войны белки решили устроить истерику

эта музыка будет вечной(Наутилус вроде бы)

www.ukrinform.ua/...​nuv-cetvero-poraneni.html

Окупанти атакували ракетою авто ЗСУ, один військовий загинув, четверо поранені

«Під час підвезення продуктів до позицій українських захисників поблизу населеного пункту Нижньотепле, російські окупанти помітили наш автомобіль та застосували протитанковий ракетний комплекс. Внаслідок влучання протитанкової керованої ракети в кабіну автомобіля один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, двоє наших захисників отримали поранення, а ще двоє — бойове ураження», — йдеться у повідомленні.

Не знаю чи варто розширяти тему до Зе Законотворчість, але в сусідній темі більше 2к, тому тут:

www.pravda.com.ua/...​20/03/1/7242132/index.amp

Анна Скороход, исключенная из фракции «Слуга народа» нардеп, заявила, что ее бывшие коллеги по фракции получают «зарплаты» в конвертах, которые выдают заместители Давида Арахамии, главы фракции «Слуга народа».

Источник: Скороход в программе «Рандеву» с Яниной Соколовой

Детали: Она утверждает, что нардепы получают «вознаграждение» по результатам работы в конце месяца. Обычным «слугам» платят по $5 тысяч, тем, кто занимает руководящие должности во фракции — $15 тысяч.

Деньги выдают наличными каждому на руки.

youtu.be/aKL0vmOr78s

Зеленського покусав коронавірус, і він почав говорити щось розумне.

Планета Земля кругла

Даже плоскоземельщиков пнул! Ну Зеля, ну Гарант!

Так и до слез раскаяния за недоверие доведет, шельмец.

там кстати один плоскоземельщик недавно на самодельной ракете полетал

У него там получился какой-то самоваро-паровозо-ветролет, который разбился о небесную твердь.

Зельминты, кто там голосовал за это убожество, несколько вопросов к вам:
1) Чей Крым?
2) Есть ли вообще в команде пpипиздeнтa те, кто открыто называет paшкy страной-оккупантом и агрессором? Может само его величество сподобилось вынуть язык из жoпы и говорить так, как есть: paшкa — оккупант, пyйлo — поехавший yeбoк?
Если в команде пpипиздeнтa таких нет и такого не говорят, то почему?
3) Есть ли вообще в команде пpипиздeнтa те, кто проводит информационную работу с населением Украины, объясняя населению Украины, что paшкa давным-давно пыталась уничтожить Украину, уничтожить украинский язык, стереть историю Украины, и продолжает это делать?
Если в команде пpипиздeнтa таких нет и информационную работу с населением не проводят, то почему?
4) Возможно, называть пyйлa поехавшим yeбкoм, paшкy — оккупантом, и проводить информационную работу с населением — это не путь просветленных старцев, познавших совершенное многообразие граней подобия, тогда что, по-вашему, является путем просветленных старцев, познавших совершенное многообразие граней подобия, и на чем таком важном и квинтэссенциальном сконцентрировало взор его величество? Какие результаты этого? Их можно увидеть?

Пишу па-руцки, потому что «армию, язык и веру на хлеб не намажешь» или как-то так с ваших вскукареков.

И тишина.... Лишившись монополии на патриотизм порохоботва от безысходности уже истерит «Армавиру» в пустоту.

Написано из Крыма, сидя на террасе в Ялте, под десятицентовыми баннером Путин — ляляля, укутавшись в украинский флаг?

ляляля

Тут подбежал пригожин и приложил тебя лицом о клавиатуру?

Или здесь мы можем наблюдать деградацию когнитивных функций мозга одинадцатирублевой макаки, которая забывает слова, заменяя их простыми звуками, типа «ляляля»?

Дальше будешь звонить в колокольчик, повторяя «Примус! Признание Америки! Москвошвея! Примус! Пивная! Еще парочку! Буржуи! Не толкайся, подлец, слезай с подножки! Я тебе покажу, твою мать!» ?

Ты лучше нэ словом, а дилом!!!! Как завещал велыйкый я рахую.

Давай фотку с Ялты где ты и плакат Путин-лалала. Заодно и на свой вопрос ответишь.

У тебя странная фиксация на Ялте. Зарплаты одинадцатирублевым макакам задерживают и премии зажали, приходится только фантазировать хотя бы о Ялте, в которой со времен крымнаша ни одна из одинадцатирублевых макак так и не была?

а у тебя есть сомнения? на территориальную целостность посягаеш?

Судя по взблeвaм твоей пиздoбpaтии, я посягнул на пожарную безопасность твоего отдела, который сидит тут и шкварчит пyкaнчикaми, тлея и шипя.
Вот и ты вспенился, смотри-ка.

Шота ваш отдел друг дружке ниxyя лайками не поддpaчивaeт, че спим там?

пригожин рили зарплату и премии зажал, отдел дружно занят течкой по отдыху хотя бы в Ялте, про нaдpoчкy друг дружке лайками уже и забыли?

это порохозависимые только группами могут отписывать.

группами могут отписывать

Кого и от чего отписывать?

Рецепти любителям портнова відписувати.

Кто же в этом сейчас признается

Думаю, признаются.
В манямирке зельминтов зеля делает нечто в стиле его сериала: что-то важное, что-то великое, какие-то невообразимые реформы, от осознания которых зрячие слепнут, а слепые обретают способность видеть.

Но в такой последовательности вопросов есть подвох: придется как-то проделать простую арифметическую операцию и как-то родить ответ на вопрос «оно там вообще шевелится, может в него палкой потыкать?» — зекоманда или мозг зельминтов — на выбор.

Ты почти всегда по-руцки пишешь.

Продолжай, я заинтригован.

Но украинским Крым назвать не могу сейчас

Цивилизованные страны Крым считают частью Украины, Штаты в очередной раз продлили санкции против рашки по этому поводу.
Можешь ты или не можешь назвать Крым украинским, а он им остается для цивилизованного мира, уот так уот.

youtu.be/V5kgj0FNNw0

😱 ЧУДО! — ЛЮДИ — ЧУДО! 😱 || Избиратели Зеленского прозрели?!

А чево там нет никого гироскутерах со смузи и вейпами?

это не правильнай андрей луганский, правильный андрей из луганска это андрей портнов

Портнов це ганчірка русского міра. Посоромився б.

А толку? На следующих выборах дружно проголосуют за Бойко или еще кого-то в том же духе.

у вас ссылки только с 5го анала?)

еще эспресо или нв или лига

razumkov.org.ua/...​ii-gromadian-liutyi-2020r

Оцінка громадянами діяльності влади, рівень довіри до соціальних інститутів та політиків, електоральні орієнтації громадян (лютий 2020р.)

Якщо у вересні 2019 р. 54,5% опитаних вважали, що дії Президента В. Зеленського в першу чергу спрямовані на захист загальнонаціональних інтересів, а 24,5% — що вони спрямовані на захист власних інтересів та інтересів свого політичного оточення, то у лютому 2020 року частка перших знизилася до 37%, а частка других зросла до 41%.

Та насрать.. Можешь подрочить. Полегчает..

міша, тут нікому не цікаві твої сексуальні фантазії та власний досвід (від чого там тобі легшає)

Як Ви оцінюєте діяльність фракції Партії «Опозиційна платформа — За життя» у Верховній Раді України?

razumkov.org.ua/...​logy/20200224/image10.png

В країні 22% зарасеянських ідіотів. І це без ОРДЛО і Криму.

але у ЭС теж показники погіршились

взагалі, вже котрий рік влада робить все можливе і неможливе щоб громадяни України повністю розчарувались в державних інституціях країни

при цьому персональний індекс довіри до Зе позитивний (поки що)
але у Пєті вкрай негативний персональний індекс
одне поки що тішить — Тімоха, Бойко та Медведчук теж у негативі

але немає жодного політичного авторитету в країні — це дуже ризикова ситуація
зрозуміло, що індекси Зе наврядчи будуть покращуватись, бо «казку» зробити реальністю ніхто не зможе. а у виборця Зе саме запит на «казку»

але у топі поки що немає авторітетних персоналій — хто і з якими ідеями займе вільне місце?

але у ЭС теж показники погіршились

Мені пофіг на ЄС. Для мене вони не показник якості.

взагалі, вже котрий рік влада робить все можливе і неможливе щоб громадяни України повністю розчарувались в державних інституціях країни

Підтримую. Тому загроза російської окупації політичним шляхом зростає.

але у Пєті вкрай негативний персональний індекс

Пропаганда двох кланів добре спрацювала.

але немає жодного політичного авторитету в країні — це дуже ризикова ситуація

Так...

але у топі поки що немає авторітетних персоналій — хто і з якими ідеями займе вільне місце?

Я без поняття. Що не лідер, то .ідер) Так щоб був адекватний політик, без олігархічних звязків, нема таких( А часи будуть ставати складнішими, бо народжуваність падає, пенсіонерів більшає.

Мені пофіг на ЄС. Для мене вони не показник якості.

Поки що вони найякісніші з тих, що є в парламенті.

Слухай, а можливо нам досить шукати лідера, а пора голосувати за ідеї?

Колись, років 20 тому, на парах з політології нам розказували, що партія декларує певну ідеологію та набір принципів і всі, хто це підтримує, може підтримати партію, голосом і/або фінансово.

В принципі, десь там, де є нормальні традиції демократії, так і відбувається, і відходи від цих принципів моментально погіршують настрої у суспільстві.
Наприклад, попередні і теперішні вибори в Штатах, де ідеологія потихеньку заміняється боротьбою «за» і «проти» Трампа, і так виходить, що достойним противником Трампу з іншого боку є така годзіла, як Сандерс. І все скочується у найкращі традиції вибору між Клізмою та Гівняним Сендвічем.

У нас — все навпаки, всі ганяються «за лідером» і все це нагадує якийся дурнуватий карго культ.

Что скажут топящие за Порошенко, об очередной выходке его сына?

Якщо Порох з ним вчинить, як Тарас Бульба, я згоден, щоб він повернувся і взяв булаву ;)

Там не видно, кто это на самом деле. Если и вправду он, то сын явно не поддерживает языковые квоты.
С другой стороны, не будет же он в Лондоне вместе с русскими друзьями слушать какой-нибудь реп-гурт Калуш. Там нужно слушать успешных русреперов, типа того же face.

Да, язиковиє квоти ета праблєма. Нужна виєзжать на Расію. Ну ілі в Лондан.

Это не проблема, это сомнительный способ решения проблем. С момента их введения я для себя ничего интересного в укр музыке не увидел. Один в каное, например, были еще до квот.

Я ни разу не за Петю. Но русские в Лондоне, которые ходят на Фейса, явно оппозиционно настроенные.
И второе, дети не обязаны разделять взгляды родителей.

Там большинство это дети прох*йловских рус олигархов.
«Еду в магазин Gucci в Санкт-Петербурге. Graaah! Она жрет мой х*й, как будто это бургер» — очень оппозиционно.

Послушай последний альбом. И не читай новости, бездумно.

эх сейчас бы на доу пообсуждать альбомы фейса

мне ранний фейс больше нравитца, он какраз тупой как и должно быть

Там большинство это дети прох*йловских рус олигархов.

В Лондоне пуйло набрало меньше всего процентов ever.

Так это старая песня, чуваку было 18-19 лет, туман в голове. Сейчас он повзрослел и поет вот такое. youtu.be/NuXdxMEbYeQ

Как говорил Гнойный (он же Слава КПСС), Фейс очень глупый репер. Очень похоже на то.

еще бы дис этого левака запостил бы

это не помешало сыну порошенко флексить как раз под бургер, и читать со сцены начало гоши рубчинского будучи одетым в его шмот, хорошо хоть без триколора

Я не знаю кто такой face, только-что забил в гугл «я роняю запад» его песня?
Очень оппозиционно.

И что теперь, всем бежать и слушать глупого рус рэпера?

Как минимум ознакомится с предметом, прежде чем писать. Я думаю, что ты сам не любишь ту же вату, которая верит любой чуши по ТВ и не проверяет факты.

Судить все «творчество» по одному раннему треку, крайне поверхностно. Да, это его «песня». Я его не защищаю, ни сына Порошенко. Просто альтернативная точка зрения. Плюрализм наше все.

«Бургер» и «роняю запад» это его старые песни, когда он был еще юн. Сейчас он повзрослел и поет совсем другое, ходит на митинги против путинской власти. youtu.be/NuXdxMEbYeQ

«роняю запад» это его старые песни, когда он был еще юн

Окей гугл «роняю запад»
Дата выпуска: 2017 г.
Ну да, сейчас то он уже олдфаг

не, ну 19 и 22 это таки разный возраст в плане психики.

Ахахахаха)))) Більше трешу. Україна — багата країна.

Ниче он в очередной раз его отмажет.
Мол это он — за НАШУ победу © говорил :)

Кстати а не обидно, что 10% самых умных и патриотычно настроенных Громадян не розгледилы таку зраду?

А в чем зрада? Может то что у Витренко мать поехавшая комуняка — это тоже зрада?

От прикинь, я встановив своєму малому на комп Облівіон, який мені дуже подобався, а він грає в якийсь Фортнайт! не в те, що баті подобається, а в те, що подобається йому. Зрада!

А еще сыночек носит футболки с надписью Россия, в цвет флага РФ

не те, що баті подобається, а те, що подобається йому.

ki.ill.in.ua/...​.png?t=636295854363248766

По этим двум постам могу сказать, что много украинцев не в курсе цветов флага той же франции.

Рабинович, вы или трусы оденьте, либо крестик снимите :).

пrастітє, ві такі аб чьом?

www.youtube.com/watch?v=Kus22nX6DWg

«Зеленський для перевірки МОЗ призначив скандальних Тодурова і Голубовську — СТЕРНЕНКО НА ЗВ’ЯЗКУ»

Зе Реформи! Тодуров прославився в тому числі тим, що піарив недавно Кашпіровського, розказуючи як той його вилікував своєю «магією». Як вам нові лиця?

Лол, обоє нових лиць розказують що Коронавірус це біологічна зброя. Шкода що прямо США не звинувачують.

Та як ти їх звинуватиш, коли з їхніх лапок хаваєш

Правильно! Що медведчуцькі пси сказали туди і кидатися. І ні в якому разі не дивитися іншу інформацію. Сказали догнав і зарізав, те і ретранслювати, навіть якщо суд. мед. експертиза дала заключення що неможливо знати коли був нанесений удар.

Господи, какой пи*дец. Я смотрел видео, то самое, в тот же день, которое он снимал. Не нужно мне вешать лапшу на уши.

Правильно, любой нормальный совковый человек, когда на него нападают и хотят убить — лапки к верху и сразу в рай! Это только нацисты самообороняются.

Я когда на кого-то нападаю с целью убить, всегда делаю это безоружным.
Особенно если «цель» молодой парень с хорошей физ подготовкой который не раз декларировал, что ходит с ножом.

Самооборона, это не тогда, когда ты догоняешь и добиваешь раненого убегающего.

При нападі двох або більше людей, громадянин має право застосовувати будь-які наявні засоби для самооборони. Тим більше коли це два бика спортсмена. Звісно, треба було дати себе побити, а дівчині сказати хай тікає.

и добиваешь раненого убегающего

Так я тобі вже писав що це пиздьож, нема ніяких доказів що він добивав лежачого. Чи для тебе суд. мед. експертиза нічого не значить?

При нападі двох або більше людей, громадянин має право застосовувати будь-які наявні засоби для самооборони. Тим більше коли це два бика спортсмена. Звісно, треба було дати себе побити, а дівчині сказати хай тікає.

Но не имеет права догонять и добивать )
Между прочим погибший АТОшник.

Но не имеет права догонять и добивать )

Ти ідіот? Де докази що він доганяв щоб добити? Їх нема! Це оф. заключення розслідування.

Между прочим погибший АТОшник.

Ага, а ще Мать Тереза.

Це що за скріншот? Чому я маю вірити бумажці де навіть печаті якоїсь чи підписів нема?

Йдемо розбирати написане(незрозуміло ким).

«Стався конфлікт, який в подальшому переріс в бійку...»
«В ході бійки Стерненко витягнув...» аа, тобто там була бійка спочатку, і потім Стерненко проти ДВОХ ОСІБ витягнув ніж? А шо так? Чому він не дав двом бикам себе побити? І що ті бики робили у нього під під’їздом о 23 годині?

Потім з документу ми бачимо що Стерненко з дівчиною почали переслідувати нападників(що логічно, враховуючи яка поліція в Одесі і під ким, треба було затримати), і нападник після 99 метрів впав. Все, де тут про те що Стерненко добивав пораненого?

Ти вмієш читати те що постиш, чи дійсно

ідіот?

Звісно те що ніж не його він очевидно бреше. На цьому і все. А тепер ти відповідай за свої слова, а не продовжуй нести ахінею яку тобі влила странаюа і компанія.

Все, де тут про те що Стерненко добивав пораненого?

Предпоследний абзац второго документа

Це що за скріншот?

Я уверен ты легко сам можешь это выяснить )))

Перечитай ще раз, або прийми таблетки.

«Выше указанные обстоятельства и выводы судебно-медицинской экспертизы указывают на то, что Стерненко нанес смертельное поражение Кузнецову от которого он умер после того, как тот пробежал 99 метров, тоесть Стерненко догнал потерпевшего и преднамеренно лишил его жизни.»
вот перевод этого абзаца.

Гречихин, то ти вже додав другий скрін невідомого документу. Ти випадково не на зарплаті? А тепер диви як я тебе втру ригівською ж пропагандою:

strana.ua/...​-na-nozhe-dominiruet.html

«При нанесении этого повреждения (проникающего ранение в область сердца — Прим.Ред.) обычно в течение короткого промежутка времени, который исчисляется от нескольких секунд до нескольких десятков секунд, наступает потеря сознания, в теории не исключает совершения целенаправленных действий в течение указанного времени», — говорится в результатах судмедэкспертизы, с содержанием которой ознакомилась «Страна».

То есть, экспертиза говорит, что несмотря на столь тяжелые повреждения, теоретически возможно передвигаться и после них. Но насколько это было возможно в данном конкретном случае — непонятно.

А тепер розкажи нам що це за скріншот, яким тебе нагодували?

Ти випадково не на зарплаті?

Кстати, мой LinkedIn у меня указан, а вот у тебя профиль чист. )))
С этого момента ты просто идешь на *уй, я не буду тратить время на бота.

Все, злився зомбі. Вибачай, що я намагався увімкнути в тебе критичне мислення. Продовжуй надалі їсти ті фейки якими лиють слуги Медведчука і Коломойського. Не буду заважати. Диви незавісімих блогерів і голосуй за кого скажуть.

А ось звідки твої скріншотики взялися:

«Юрист, колишній міністр юстиції України Олена Лукаш оприлюднила копію експертного висновку щодо праворадикала та націоналіста Сергія Стерненка, якого звинувачують у вбивстві людини й нанесенні умисних тілесних ушкоджень в Одесі. З тексту експертного висновку випливає, що Стерненко в ході бійки наздогнав та свідомо добив ножем ударом в серце поранену раніше їм людину.»

Це зашквар, Вадим. Визнавати будеш?

П.С. давай я на сторінці Фейсбук опублікую що ти вбив Кенеді?

Лол, да это выкатила Лукаш, и что? ))))

Та нічого бля, викатила ригіаналша яка тепер разом з партією Медведчука проводить пропагандистську атаку на Стерненка. Давай вона сама і засудить Стерненка? У нас же є Лукаш, нафіга нам якісь офіційні органи? Опублікувати скріншот без підписів без нічого і все, посадити тебе на 20 років за вбивство Кенеді. Дурачок, на тих скріншотах нема ні.уя взагалі жодних підписів і печаток, це фількіна грамота, ти розумієш як тебе на.пали, чи ще ні?

Лол, да это выкатила Лукаш, и что? ))))

омг
це як визнати, що ти жереш лайно :)

АТОшник

І яке це має значення?
Ти вже вдруге на цьому акцентуєш увагу.

Бл*ть нема там атошника! Навіщо Ви задаєте питання яким підтверджуєте наглу брехню медведчуцьких виродків? І так видно що дофіга відвертих зомбарів ватних які повірять всьому що висре странаюа і подібні проросійські проригівські пропагандиські помийки. І вони навіть не спробували провірити інформацію яку їм влили в голови. Це жахливо, бо так до влади і прийде та банда і тоді прощавай Україно, ляжемо під Росію вмить, а всіх проукраїнських будуть жорстко переслідувати.

питання яким підтверджуєте

Хм... підтверджую?
Дивно
Але я впевнен, що навіть ваши спроби їм щось довести з боку фактів, нічого не змінить
Я просто тролю цих дурнів — я не бачу сенсу боротись з вітряками

Ну я не знаю. Просто якщо програмісти абсолютно не фільтрують інформацію яку їм лиють проросійські «політики», то що казати про решту громадян? От що нас чекає в майбутньому коли ригобанда тепер вливає неймовірну кількість бабла в пропаганду, вилізають самі гидкі представники регіоналів і відкрито брешуть звинувачуючи проукраїнських у всіх гріхах? Тепер вибрали Зеленського, через деякий час покращень все ще не буде, і українці, які мають перк зради і змови, які боряться з коронавірусом що по каналізації тече, проголосують за кого? Мені просто страшно.

Мені просто страшно

Треба відпустити ситуацію
Упоротих не виправиш. Передвиборчі баталії на форумі це дуже яскраво показали
А власне психичне здоров’я треба теж берегти.

Господи, какой пи*дец.

це коли на людини 3 рази роблять замах, а поліція не бачить причин давати йому охорону.

Господи, какой пи*дец.

це коли поліція
просто втрачає речові докази по справі.

Господи, какой пи*дец.

це коли поліція не законо слідкує за людиною і приймає участь в замахах.

І що ти там побачив, на обрізаному відео медведчуцькими псами?

Реальную самоидентификацию сыночка человека, который долгое время вел неравный бой против русского мира.

що вас так турбує його доля? незручно слухати правду про себе від таких як він?)

По зомбоящику натравили, вони і виконують.

Он вообще-то АТОшника зарезал.

Ну один з вбивць Ганзюк теж Атошник. І що?

Там не було жодного атошника. Ті двоє биків колись строкову пройшли(чи один не пам’ятаю) і все. Це лапша на вуха ватним дурачкам.

Якого атошника? Ти ЗОМБІ. То був строковик який колись там вдіслужив. Не було там атошника. Але таким зомбарям як ти не варто цього знати, треба лише різних ригів дивити з бенями що кажуть і вірити.

А что он лидер мнений ? Мне казалось обычный мелкий уголовник.
Кстати меня уже шестой год неизменно восхищает братание «элиты нации» с откровенным уголовным элементом.
«Скажи, кто твой друг» :)

Да не братание это. Это неразрывное органическое единство с первого дня. Никогда нельзя забывать что потоки мимимишных евросоплей это только обёртка этого режима, а его гнилая сущность это карательные бандальоны из уголовщины посланные наводить порядки туда где эту власть никто не выбирал

Тобто двоє злочинців які йшли робити замах на людину, організовано, це не уголовнікі? Які ви хворі насправді. От ніколи у нас з вами не вийде порозуміння, бо ви просто копія упоротих расеян які так само звинувачують усіх в фашизмі щоб потім робити чорні справи проти тих людей. Сказали — фашизм, тааак, ідьом всєм фронтам на ніх. І Бандеру коли російська мразь убила в Німеччині, це теж був антифашизм. Всюди де росіяни вбивають тих кого хочуть це антифашизм.

Єдине в чому Стерненко провинився це тролінгом вати руськомірної коли приходив і то часи змінам з русскім флагом то ще щось. І за це російськоподібні антифашисти робили три замахи на нього. От все що треба знати про вас бидланів борців з уголовнікамі. Ваша б воля ви б вішати почали усіх хто проти русского міру виступає. Як це робили русскомірні раніше.

Дружочек, то что даже будучи приперты к стенке неопровержимыми фактами, вы продолжаете отрицать очевидное давно известно.
Переубеждать вас — только портить.
Поэтому, считай, что мы просто в своем узком кругу обсуждаем феномен украинского диванного патриота, подвида айтишного. Тебя в это обсуждение не звали.

неопровержимыми фактами

Якими? Та ахінея що ти і тобі подібні несуть це фейки, а не факти. У вас просто вата головного мозку, термінальна стадія.

Тебя в это обсуждение не звали.

Ну то поклич собі інших ватніків таких як ти і обговорюй з ними в вузькому колі. Тут форум, а не чиясь приватна власність.

Мне казалось обычный мелкий уголовник.

А він сидів? Чи це просто один з ваших

неопровержимыми фактами

Я за то чтобы Кашпировский «лечил» Зеленского. Может тогда у нас будут досрочные выборы президента.

Зе Сцикло

www.5.ua/...​y-kvity-video-208726.html

ОХОРОНА ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ ПУСТИЛА РОДИЧІВ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПОКЛАСТИ КВІТИ — ВІДЕО

Ранком четверга, 20 лютого, працівники Управління державної охорони (УДО) не пропустили родичів Героїв Небесної Сотні до місця покладання квітів — бо в цей час біля меморіалу пам’ять загиблих вшановував президент Володимир Зеленський.

Коротше Президент у нас не справжній. Це актор кліпів. По телевізору подивилися і достатньо.

Кстати а название топика это жожо референс «za warudo»?

Та ну не, я просто мемологию проходил

Глава Держбюро розслідувань Ірина Венедиктова зажадала скасування закону про недопущення переслідування активістів Майдану.

В принципі вже не дивно. Чекаємо коли почнуть судити добровольців і ЗСУшників. А ще волонтерів звісно.

А ти поцікався, СКІЛЬКИ ТИСЯЧ справ проти них вже настрочено? Навіть не так, скільки ДЕСЯТКІВ тисяч.

Так при пепе уже сажали ведь. Правда, тогда законы это вообще что-то ненужное было

А что такое? В чем проблема? Я думаю честным людям а тем более патриотам скрывать от страны и народа нечего.

Звісно що нічого такого. Беркутівців відпускаємо, бо, цитую: «З точки зору справедливості, ми мусимо пам’ятати і про 13 загиблих правоохоронців, які виконували наказ. Якщо накази були злочинними, потрібно притягнути до відповідальності тих, хто їх віддавав», а от майданівців що вижили в цій бійні саджаємо. Все так, все по логіці регіоналів. Тільки я трохи загубився хто у владі, наче не регіонали, а почитаєш то наче й вони.

Пока еще никто майдановцев не сажает. Вот соберут доказательства(которые конечно еще остались), предьявят этим высокоуважаемым господам(честно сказать я не верю что я это пишу), мы все посмотрим как они будут оправдыватся а потом уж суд подумает и решит судить их или нет. Но это будет потом а пока об этом только одна барышня заикнулись. И чего вы все так распаниковались? Чего от одних разговоров уже ссымся господа бесстрашные борцы коль правда на Вашей стороне? Ведь революционер есть человек обреченный и тюрьма и эшафот пугать его не должны .

А тебе коли посадять, за пропаганду русского міра?

И где я русский мир пропагандировал? Хотя да... Пару раз Есенина процитировал... А ну быстро пришейте к делу!

Всюди де пишеш виходить русская вонь.

Так це ж місцевий понаєх з рахи. В принципі, поведінка типового кацапа. Нічого нового

Оооо, Мааасква умничает

Выкладывай видео, как ты с женой сексом занимаешься. Честным людям, а тем более патриотам, скрывать от страны и народа нечего. А мы, как народ обсудим.

Зарубежный диверсант провоцирует на нарушение закона.. Срочно пора вводить систему безопасности отечественного интернета «частокiл»

Так Антоша в Маскве, а там уже все готово — чебурнет испытан и готов к насаживанию.

Ну коли вже? Обіцянки одні. А що робити з місцевими упоротими як то Лукаш, Бондаренко і інше воно?

Я думаю, що саме їх там чекають.
Ну, тобто, чекають поки ота вся братія повернеться до Москви і тоді вже будуть закуклювати. Антоша, звичайно, достатньо підвищує градус дебілізму, але без Бондаренко і Лукаш не комільфо починати, не той колорит.

Поки що все навпаки — вся ригота в Україну зїжджається. Дякуючи зебобікам.

И что, теперь, активистов Майдана приравняют в правах ко всем остальным гражданам Украины? Это действительно зашквар. Кстати, если кто нибудь осилит прочитать этот самый закон то там довольно много любопытного. Так, например, активисты освождаются от такого букета преступлений, как тяжкие телесные повреждения, грабеж, разбой, кражи, взятие заложников, диверсии, вымогательство, создание преступной организации, бандитизм, теракт, не говоря уже о мелочевке типа хулиганства. Интересный Майдан однако получился. Особенно доставило, что активисты освобождаются от ответсвенности в том числе и за разглашение банковской и коммерческой тайны и (sic!) незаконне поменещие в заведение психиатрической помощи.

Осталось депутатов приравнять к остальным гражданам ) И тогда заживем..

Беспрецедентное и наглое покушение на свободу и гиднисть.

тяжкие телесные повреждения, грабеж, разбой, кражи, взятие заложников, диверсии, вымогательство, создание преступной организации, бандитизм, теракт, не говоря уже о мелочевке типа хулиганства.

Пропаганду войны забыл. А если покопатся в Интернете тогда когда этот закон принимали то можно найти заявления депутата ВР что он нужен чтобы аннулировать штрафы которые ГАИ выписало автомайнадцан.

А если покопатся в Интернете тогда когда этот закон принимали то можно найти заявления депутата ВР что он нужен чтобы аннулировать штрафы которые ГАИ выписало автомайнадцан.

А єслі увімкнути мозок, то можна згадати, як автомайдан по судам таскали за акції. Але для чого, краще транслювати російсько-ригівську пропаганду.

Пропаганду войны забыл

І нічого що війну почали заїзжі росіяни, і загалом Росія розкачувала багато областей, але вийшло лише на Донбасі. Бл*ть як ти вже заї*ав російськими методичками.

игнорируй, это не человек, это методичка

А єслі увімкнути мозок, то можна згадати, як автомайдан по судам таскали за акції. Але для чого, краще транслювати російсько-ригівську пропаганду.

И по поводу того что кого-то куда-то притащили всем кто скакал по майдану можно заниматся разбоем, грабежом, бандитизмом и пропагандой войны?

І нічого що війну почали заїзжі росіяни

Какое они отношение имеют к пропаганде войны и прочим злодействам творимым на Майдане с 21-го ноября 2013-го и была обьявлена ненаказуемой данным «законом»? Мы сейчас о нем говорим или как я вижу просто не имея аргументов отмахиваемся универсальными фразами с целью выставить себя обиженкой? Кстати я считаю что все так называемые законы, указы, постановления и т.д. принятые начиная с 21-го февраля 2014 должны браться в кавычки. Иногда просто забываю это делать, но вы не обессудьте..

пропагандой войны

От скажи що з тобою неадекватом спілкуватися? Гуляй.

Название страны, в которой ты живешь, нужно брать в кавычки.

І нічого що війну почали заїзжі росіяни,

К той войне, которую устроили росияне статься 436 ККУ

Публічні заклики до агресивної війни або до розв’язування воєнного конфлікту, а також виготовлення матеріалів із закликами до вчинення таких дій з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів -
караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

не имеет никакого отношения — даже с учетом захвата Крыма все равно война началась после 14 февраля, когда закон вступил в силу.

Бл*ть як ти вже заї*ав російськими методичками.

Ну если для тебя закон Украины — это российская методичка, то что с тебя убогого возьмешь.

Пропаганду войны забыл.

Я не забыл, там просто под сотню статей, не буду же я их всех перечислять. Просто пропаганда войны — это мелочь по сравнению с грабежами, бандитизмом и терактами.

Ну не знаю. По мне так эта пропаганда свой весомый вклад в разжигание войны внесла. Однако когда они начнут, а они начнут, кричать что то что статьи в законе названы не означает что соответствующих злодеяния были на майдане совершены надо обратить внимание на статью 241 «загрязнение атмосферного воздуха». Горящие покрышки видели все... Они ещё ко всему прочему и воздух в стране испортили... И портят до сих пор кстати...

Ух, а тут всё веселее, раньше ольгинских тут банили, а сейчас... власть сменилась

власть сменилась

Беня купил администрацию доу.

Не верю, но они вполне могут понимать куда ветер дует.

Да ладно.. За последние полгода Json Frontendo и ещё одного парнишку в расход отправили.

Тут царь и бог Волошин — ему виднее.

А тебе тримають в якості екземпляру «вата бішена»?

Мой юный друг, я за 30 лет участия в идеологических баталиях многому научился. И под банхаммер меня подвести сложно.

банхаммер меня подвести сложно

флюгегехамен предпочитаешь?

Сколько понимаю, тебя уже тут анонимизировали, хотя был подтвержденный аккаунт? Вот так же, если захотят, и в расход пустить могут. Банхаммер тут иногда используется в соответствии с принципом «ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать».

И это станет очередным триумфом европейских ценностей и молодой украинской демократии!

Отчего же. На приватных ресурсах так и в Германии, и в России: владелец ресурса устанавливает свои правила, ведет свою политику, и удаляет все то, что в нее не вписывается.

Нет, в России все честно и справедливо, поэтому этот персонаж рассказывает всем о том как там хорошо и как он доводит до релиза очередной никому не нужный проект.

Коллег твоих ольгинских?

И тебя сейчас анонимизировали....

Ну так Зе же обещал договорится с Пу посредине. Посредине Днепра и договорится.

Если глубина Днепра в окрестностях Киева 19 метров, то середина получается...

espreso.tv/...​snyla_pozyciyu_zelenskogo

«Ми не готові до захисту зброєю», — нардеп-«слуга» Бардіна пояснила позицію Зеленського

По-моему, все должны понять, что подобные конфликты НЕРЕШАЕМЫ, чтобы не говорили политики. Я был на нескольких подобных территориях, где конфликты длятся уже 30-60 лет, и они будут длиться дальше. Если кто-то сможет решить такое, то это сразу нобелевская премия мира, потому что это нереально сложная задача, которая гораздо сложнее тех, с которыми работают 23-летние синьоры.

Хочу уточнить. Вот, например, Владимир Владимирович Путин — сильный контрразведчик, слабый политик и никакой стратег. Он замирил Чечню, но ему, почему-то, никто нобелевскую премию мира не дал. Как так? Может, все-таки, не сразу дают?

Наверное потому, что при этом погибло 200000 человек с обеих сторон, да и ситуация остаётся накаленной до сих пор

Тоесть, если до 200000 погибает, то нобелевская премия мира присуждается сразу, а если 200000 — то не дают вообще? И НЕРЕАЛЬНАЯ сложность в том, чтобы не погибло больше 200000, так?

Минус 2 опорника. Почему танки не подогнали? ....

«штаб ООС — усі позиції під контролем ЗСУ»

Логику включите. Тело нашего погибшего гранатометчика находится у сепаров. Отсюда простой вывод, в чьих руках находится наша бывшая позиция. Другое дело, что это позиция в серой зоне, и можно делать вид, что она совсем и не была нашей.

Тело нашего погибшего гранатометчика находится у сепаров. Отсюда простой вывод

Как минимум нужно еще знать кто ходил в атаку.

Во вторник, 18 февраля, во время боя в районе Золотого Луганской области террористам удалось захватить несколько позиций ВСУ. Об этом у себя в Telegram-канале сообщил нардеп Алексей Гончаренко, присутствовавший на заседании Комитета по национальной безопасности и обороне.

По словам Гончаренко, в рамках заседания представитель Генштаба заявил, что по итогам боя украинские военнослужащие потеряли несколько позиций, при этом они до сих пор находятся под контролем оккупантов.

сообщил нардеп Алексей Гончаренко

Ну офигеть источник,
Может мне ему еще на слово поверить?

хех об этом говорят все кроме генштаба

«Все» это десяток-другой таких-же как и Гончаренко?!
Почему я должен обращать внимание на то, что они пишут?

потому то это называется логика.

у сепаров 5 стволов на руках и труп бойца

что с опорниками?

Продолжай, что-то стоящее наверно ты оставил на потом?!

чекни вот это.

www.mil.gov.ua/...​-ministr-oboroni-ukraini

потом вот это

www.dsnews.ua/...​-punkta-na-19022020204400

В Минобороны заявили о потере наблюдательного пункта на Луганщине
Среда, 19 Февраля 2020, 20:44
Украинские бойцы были в вынуждены покинуть наблюдательный пункт на Луганщине в результате обстрелов российских сил

Об этом заявил министр обороны Андрей Загороднюк, передает «ДС» со ссылкой на пресс-службу ведомства.

«Позиции подразделений Объединенных сил после артиллерийских обстрелов и наступательных действий врага остались неизменными. Во время массированного обстрела со стороны противника один из наблюдательных постов, который находится впереди наших основных боевых позиций, было временно оставлен украинским защитниками. При этом ни одна из боевых позиций потеряна не была», — цитирует Загороднюка пресс служба Минобороны.

Месторасположение наблюдательного поста, с которого отошли военные, в сообщении не уточняется.

По словам главы министерства, на месте боев сейчас находится начальник Генерального штаба Руслан Хомчак.

Напомним, ранее народный депутат от «Европейской солидарности» Алексей Гончаренко со ссылкой на представителя Генштаба сообщил, что российские войска захватили несколько украинских позиций во время вчерашнего боя вблизи Новотошковского и Золотого.

Как сообщалось, во вторник, 18 февраля, в 08:40 пресс-центр штаба ООС подтвердил информацию об атаке российских войск на Луганщине, которую ранее распространили некоторые источники. По данным пресс-центра, с украинской стороны погиб один военнослужащий, еще четверо получили ранения. В пресс-центре также заявили, что военнослужащим удалось защитить свои позиции.

В свою очередь президент Владимир Зеленский назвал атаку пророссийских боевиков на Луганщине «циничной провокацией», однако ни словом не обмолвился о стране-агрессоре.

конечно прямо тебе не кто не напишет, что просрали то то и то -то

скажут оставили то и то -то

я уже не знаю, что тебе сюда еще скинуть

ухх ты упорный.....

конечно прямо тебе не кто не напишет, что просрали то то и то -то

Шапочку из фольги надел?
Мне не интересны твои домыслы.

Текст, написанный на картинке — это прямо как нотариально заверенный скриншот, не подкопаешься.

Ага, и вот это тоже фотошоп, наривованный беней в тайной студии 1+1 чтобы очернить верного соратника самого петра лексеича
dumskaya.net/...​turepicture7932_13864.jpg

Я видел такую же палатку, на которой написано «пyтин — xyйлo» и подписана эта цитата была твоим именем.
пyтиным клянусь, все так и было. Чтоб он cдox, если я вру.

Хороший порохобот должен иметь память аквариумной рыбки.
Кого-то другого можно и не запомнить, но Леша всегда активничал и был в первых рядах.
www.youtube.com/watch?v=s45qliXhOJA

У меня тоже есть прекрасный видос с oбocpaтyшкaми ваших жypнaшлюшeк: youtu.be/aX7v7mpifFs

> депутат Верховной Рады Украины Алексей Гончаренко говорит с российскими жypнaшлюшками на российском языке
> российские жypнaшлюшки ему тут же пиздят про «притеснение российского языка в Украине»

Лол.

Русскоязычный депутат Верховной Рады Украины Алексей Гончаренко разрушает хлипкую конструкцию кремлевской лжи про «защиту pyзгeязычнo-челюстных от злых биндер в Украине».
Поэтому от него так бомбит?

Шо, кpeмлядь, не дает Гончаренко лгать про «притеснения pyцкaгa суржика украинскими „карателями-нацистами-жидoбиндepaми“»?

А ты и действительно, как аквариумная рыбка.

А ты ниxyя не по контексту отвечаешь, кремлебот.

Гончаренко тем фактом❟ что он русскоязычный депутат Верховной Рады Украины и говорит на российском суржике в Украине, да еще и xyecocит paбcийских жypнaшлюx❟ вызывает у твоей пиздoбpaтии aнaльныe возгорания, вот ты и пeнишьcя. Да, кpeмлядь?

Много сторонников тотальной войны оставили свои комментарии под этой темой. Почему главнокомандующий, комментируя сложившуюся ситуацию, очень осторожен в выборе форулировок и обходит острые углы? Он балансирует на грани, за которой страну и население не ждет ничего хорошего. Единстенно правильная стратегия сейчас для Украины — тянуть время и реформироваться.

Много сторонников тотальной войны оставили свои комментарии под этой темой

Сам придумав?

Как считаете, если Россия войдет в Прибалтику в течение месяца, нужно ли Берлину посылать туда свои подразделения? Должно ли НАТО задействовать 5-ю статью?

Единстенно правильная стратегия сейчас для Украины — тянуть время и реформироваться.

А також вчити російську мову, згадувати сюжетні лінії сватів та «москва слєзам нє вєріт», готуватись до спільного патрулювання з орками з лднр. Ну й посадити більше «сторонніков тотальной войни» за липовими справами, щоб боялись.

Если ты такой умный, то напиши, что же нужно сделать, чтобы ДНР перестал нас атаковать

просто перестать стрелять же, не?

всея донецкого аэропорта

просто перестать стрелять же, не?

Другие предложения есть?

что же нужно сделать, чтобы ДНР перестал нас атаковать

они и не перестанут. самый простой вариант изолировать эти регионы, удерживать позиции и пытаться сводить к минимуму потери. вполне возможно со временем эти регионы загниют сами по себе без нормальной связи с внешним миром.

А где в этом решении про перестанут атаковать?

Перестануть коли прямо сказати «вас ізольовано, на будь-які провокації відповідаємо жорстко». А коли зессикуни, то атакувати ніколи не перестануть, раз можна таким чином шантажувати.

Перестануть коли прямо сказати «вас ізольовано, на будь-які провокації відповідаємо жорстко»

lh3.googleusercontent.com/...​rKGJnY5Fjrok0hsug7n2mvVVg

Почти лето, в морозилке холоднее чем на улице.

У нас плюсова. Вночі лише мінус 1-3 і то не завжди. Днем один день було +17.

Капец, отвечать в 6-8 утра на доу. Совсем скучно человеку

Вот, кстати, отличительная черта постсовков — всем обязательно нужно влезть в чужое личное пространство и рыльцем там пошарить. Вот тебе не всё ли равно почему я в 6:30 пью кофе и просматриваю форум?

постсовков

Не лише. Це українська народна традиція.

Просто стало интересно, действительно ли ты с Канады.
П.с. а постсовок с Канады лезет в внутренние процессы другой страны. Исключений из правил видимо нет :)

Може він по зову Зеленського повертатися планує))

Два типуна на язык этому пану!

То ти як товариш з Москви — займаєшся критикуйством для підняття ЧСВ?

Мой ЧСВ держит небосвод на этой жалкой планетке. Тут я отдыхаю %)

«Перестань писать здесь!»
Я прямо сказал, но ты почему-то не перестал.

на будь-які провокації відповідаємо жорстко

На танках в РФ поедете, как Израиль ездит?

На танках в РФ поедете, как Израиль ездит?

Ні, артою по абдроченцям

и обратку градами примете или чем посерьезнее.

Ні, артою по абдроченцям

А, абдроченцы тупые и станут тесным кругом в центре поля — ебоште нас все и полностью. Нет. Как завещало хуйло — они располагают технику между домами и прячутся за спинами женщин и детей.

Это те «женщины и дети» которые очень хотят стать россией но не хотят съебывать за поребрик?) Серьезно, сровнял бы с землей все что там осталось и даже не моргнул бы, все кто в своем уме — давно съехали оттуда. Другой вопрос как это расценит «запад».

Сформировать гвардейскую диванную дивизию и дерзким штурмом взять Москву?

Та тут на доу на две диванные дивизии хватит. Правда штурмовать они смогут только сырный отдел Сильпо

Нам только сырного котла не хватало

Правда штурмовать они смогут только сырный отдел Сильпо

Ле Сильпо, попрошу

Ну чисто предположим взяли — дальше что?

А дальше российская область Украины :)

Ну переименовать чё-нить то святое, а реально что? Вот у тебя феодальная страна, под контролем бандформирований, которые никуда не делись. И не то чтобы как-то тебе сильно рады. А так что даже твоё окружение уже начинает смотреть на тебя сквозь прицел, развесив уши на сладкие речи мафиози, подкреплённые чеканной монетой.

Ты хоть ОСББ попробуй порулить, куда там страной. Такого о себе наслушаешься, что по сравнению с тобой Чикатило просто скромный парниша

Вот у тебя феодальная страна, под контролем бандформирований, которые никуда не делись. И не то чтобы как-то тебе сильно рады.

Ну вот ты и ответил на страшилки про то что «Путин нападет».

отправить его командующим на фронт)

Народ, а что там с тернопольскими баррикадщиками?

Это происки Госдепа? Путина? Они порохо или зелеботы?

Оны украинцы и патриоты а потому не хотят домой пускать граждан Украины?

Думаю вони неадеквати, результат істерії в ЗМІ. А чи доплачує їм хто то справа десята.

Я думаю они лучшие представители областей с особым мнением :)

Оно не десята справа. Воно головне зато. Наверное Коломойский и квартал :)

Донбасу? Одеси? Можна детальніше?

Наверное Коломойский и квартал :)

Все може бути. У Бені є дружки ригианали які специ по створенню провокацій, обстрілу власних телеканалів і іншим методам їх кумирів НКВС.

Лол. Тернополь вообще на западе Украины находится.

Ох уж эти вечные обидки на «западэнцев» :)...

Чим вони особливі? За Зеленку голосували на виборах.

голосование за кого либо не делает тебя элитой 8%

Великий логик и математик в студии, всем бить поклон! %)

Автор коментаря натякає на якусь особливість тернопільських — але вони нічим не відрізняються від решти України, радісно голосували за Зеленку — а отже, критичне мислення в них відсутнє, звичайне стадо, яким легко маніпулювати байками про Свинарчуків.

звичайне стадо

тропой бирюкова идеш, неплохо было дело открыть по его высказываниям.

Не знаю, хто це і про що ти, але ти, схоже, теж з зеленого стада.

Що ви хочете від народу, який масово відмовляється від щеплень?

Они порохо или зелеботы

нужно проверить аватарки на фейсбуке на наличе дякую
тут во Львове тож какой то движ устраивали, там точно БППшные уши торчат

Не может быть!?? Присмотритесь — то Путин ну или Коломойский.
Активисты, патриоты и волонтёры не могут и не будут так!

У так званих «порохоботів» з критичним мисленням трохи краще, а от зе-електорат більш схильний до впливу ЗМІ та чуток.
В Нових Санжарах теж, мабуть, місцевий осередок БПП з трьох калік постарався.

порохоботів

я кстати не люблю это выражение, это или подельники типа бирюкова и духлия которые сидят у пороха на зарплате, или порохозависимые, те самые которым уверовали в алкогетьмана и каждое утро у них начинается со страданий о том что зеленский президент.

У так званих «порохоботів» з критичним мисленням трохи краще,

где ты тут критическое мышление узрел?
www.facebook.com/...​ka/posts/1295095710678200

чи це банальна помста за патріотизм і проукраїнську позицію під час виборчих кампаній

если невкурсе это главдякула по Львовской области

Не довіряють люди офіціалам, що всі засоби безпеки будуть дотриманні при карантині.

Зеленський мріє про Нобелівку, так що буде ігнорувати всі провокації, реальні і уявні. Таке от у хлопа честолюбство — вписати своє ім’я в історію. Тому розглядайте всі його дії та бездіяльність з огляду на це — і зрозумієте, чому він не буде реагувати на подібні дії окупантів.
Правда, Трамп теж хоче, так що мр. Зелінскі обломиться зі своїми бажаннями )

Зеленський мріє про Нобелівку

Він ідіот з комплексом Наполеона. Його всерйоз на міжнародній арені ніхто не сприймає. Клоун Трамп хоча б президенствує в наддержаві. А цього і слухати не особливо бажають.

Це ви так думаєте. Він себе вважає одним з найвеличніших світових лідерів — і діє відповідно до свого уявлення.

Тобто для миру треба стати Малоросією, бо інакше Путін нападе? А просто не лизати зад Кремлю не можна? Чи існує лише капітуляція або повномасштабна війна. Чому при малороській Зелені українських солдат вбивають не менше, ніж при «войовничому» пороху?

І до речі цей чоловік не може представляти думки усіх ветеранів. Давай тепер протилежні накидай.

Чому при малороській Зелені українських солдат вбивають не менше, ніж при «войовничому» пороху?

Вот тут должны идти цифры, но ... я их не вижу.

Гугл в руки. Чому взагалі продовжують вбивати, а? Де мір? Що це за наступ був на днях? Божа роса .лять.

Так давай цифры. І до них відповідай на питання, зелебобік. Чому продовжують вбивати українських військових при зелених миротворцях? А про те як підірвали машину медиків на передку нагадати?

uk.wikipedia.org/...​раїну_(з_січня_2020_року

uk.wikipedia.org/...​_(липень_—_вересень_2019

uk.wikipedia.org/...​_(жовтень_—_грудень_2019

І так далі. Треба ще цифор?

І так далі. Треба ще цифор?

Ну конечно, нужно чтобы ты мозг включил.

Октябрь 2018 — 20
Октябрь 2019 — 16

Ноябрь 2018 — 15
Ноябрь 2019 — 12

Декабрь 2018 — 12
Декабрь 2019 — 12

Январь 2019 — 14
Январь 2020 — 15

Чому при малороській Зелені українських солдат вбивають не менше, ніж при «войовничому» пороху?

Ответ ты сам (почти) нашёл. Меньше.

І до них відповідай на питання, зелебобік.

Я тут продаю правду и ничего кроме правды. Появление Зелебобикофф у тебя в голове происходит только вследствие горячки, белочки или острых приступов баттхёрта.

Чому продовжують вбивати українських військових при зелених миротворцях?

Ну Зе не обещал закончить войну за 2 дня, как барыга.

Ну конечно, нужно чтобы ты мозг включил.

На декількох солдат менше це вже менше? Перемога? Тобі бачу мозок не варто включати, достатньо Квартал95.

Я тут продаю правду и ничего кроме правды.

Смішно.

Ну Зе не обещал закончить войну за 2 дня, как барыга.

Зе обіцяв що щоб був мир, достатньо просто перестати стріляти. Вже зараз рік пройшов після приходу Зе, а миру так і нема, і стріляти не перестали. Чи це у нього якийсь інший мир був в обіцянках? Не змушуй мене цитувати балабола Зе, бо стане тобі ніяково за цю брехню за яку ти тут топиш. Один барига, а другий миротворець. Тільки убивають нас що при тому що при іншому. Але Порох то барига, ага.

На декількох солдат менше це вже менше?

У тебя с логикой всё ок? Температуру процессора давно мерял?

За собою слідкуй, коронований.

Бугагага! Второй раз за день! %)

Я оскорбил его процессор? Или меньше — это совсем не значит меньше — это какой-то эталон уберлогики? Где тут личности?

Декабрь 2018 — 12
Декабрь 2019 — 12

Январь 2019 — 14
Январь 2020 — 15

Балабол, ти хороша Мендель на канадський лад.

А среднее и другие месяцы ты просто опустил. Раз их не вижу, значит этого нет.

Где барыга обещал закончить за два дня? Тут должен быть пруф!

Молодой человек, по правилам интернет-этикета, пруфы в разговорах с серьезными людьми следует просить в реально спорных и сомнительных ситуациях а не на каждом шагу вплоть до требований подтвердить что солнце всходит на Востоке. В противном случае вы можете быстро прослыть пруфо-паниковским с одной извилиной в черепной коробке. Но в данной ситуации, вот, прямая речь шоколадного упыря: www.youtube.com/watch?v=aYrchX3FPVU

Бедненький, свалил в маскву и совсем рідну мову забыл. Или как иначе можно понять то, что там нет обещаний закончить за 2 дня.

там нет обещаний

Попался ты дружок. Это же его единственное обещание за которое он в предвыборных виляниях задом извинения попросил. Вот смотри на 45-й секунде
www.youtube.com/watch?v=onQZmcPOaAI
А вообще вам майданщикам бесполезно что-то доказывать ибо уже 6 лет как за любой бред вы никакой ответственности не несете. Вон на днях свободовец Мирошниченко говоривший ранее что русскоязычные в Украине должны сгинуть как роса на солнце неистово требовал чтобы привели хоть одну цитату его партейки против русского языка. И лично я не питаю иллюзий что хоть какие-то разумные аргументы могут вас переубедить. Зачем в таком случае я вам сейчас все это пишу? А только затем когда ответственность настанет вы не юлили рассказывая что вы не знали, вам не рассказыли и т.д.

АТО должна длиться часы !== Обещал закончить за 2 дня, для особо одаренных

Дружок, пойми, поступки политических деятелей не измеряются операциями ==, !=, equals или hashCode. Ту действует более сложная логика: п*здит/не п*здит и по приведенным видео видно что петя не просто п*здит а п*здит в разы более чудовищной ложью чем было изначально заявлено Майком(предполагаю что в целях перестраховки)

Где ты во мне дружка увидел коллаборант? Когда вешать приедешь?

Когда вешать приедешь?

Коли від Бояри протверезіє. Тобто ніколи.

Где ты во мне дружка увидел коллаборант? Когда вешать приедешь?

Отвечу тебе шуткой юмора из нетленной классики
coub.com/view/12vr88

Ооо, це треба в закладки, щоб мокати цього адепта розстрілів щоразу як воно щось ви.ирає.

Как у вас с шютка и юмора плохо. А на все закидоны подобного рода я уже ответил вот здесь dou.ua/...​rums/topic/27906/#1679848

А президент твоей любимой страны не п*здит?

Ци рукы ничого нэ кралы © теперь я понял как вы его слова понимали :)

Твой любимый Захарченко тоже говорил, что дойдет до Лондона и Берлина

Я признавался ему в любви? Когда?

Ну если ты Януковича до сих пор называешь «мой президент», то я не удивлюсь, если окажется, что ты Захарченка кличешь «мон колонель»

Сорри, две недели:
www.unian.net/...​li-esche-v-2014-godu.html

То он лохторату обещал закончить за часы, европе он официально говорил про дву недели.

То есть основная претензия к барыге не в том что он обещал, а в том, что обещание не выполнил?
И соответственно если Зе не обещал закончить войну — то смерти военных это норм?

Читай весь тред.

Саме обіцяв закінчити війну негайно.
Тому з липня мають бути нулі.

UPD: про негайність я не правий, але точно ставилося в провину Порошенкові, що війна триває тільки через те, шо той наживається на війні. Схоже, досі наживається.
Ну й «просто перестати стріляти», «домовитися посередині», «в моїй ментальності війна вже закінчилася» та «мир в очах путіна»...

Де мір?

Сначала то поддерживаешь господ из аssовцев которые Верховного Главнокомандующего и в грош не ставят и разве что глядя в глаза на хрен не посылают а потом такие вопросы задаешь. Л- логика. Как бы нам мира не хотелось пока не утвердят единоначалие ликвидруют махновщину прямо порожденную майданным бандитизмом его не будет.

Давай і надалі знати що там в палаті у вас. Тримай в курсі.

Проблема в людях, які бажають чужими руками загрібати жар. При Порошенку був не комплект ВСУ , при Зеленському не комплект ВСУ. Стратегів та войнів повно в інтернеті...

Какая сторона вчера первой начала боевые действия?

По аналогії з історією в Ірані, Зеленський має подякувати «повстанцям».

Як написав сьогодні Юрій Касьянов в телеграмі
«Извините, но снова про мудаков, у которых „нет достоверной информации о том, какая из сторон начала наступление“. Таких козлов надо не в Раду выбирать, а хватать под белые ручки, брить наголо, одевать в казённое, и отправлять маршевыми ротами на фронт. В самое пекло. Чтобы эти ребятки научились понимать, что враг — всегда враг. И враг всегда неправ. Особенно когда наступаем мы.»

Особенно когда наступаем мы

Ой, какая «неожиданноть»
Никогда такого не было и вот опять

сепары

в январе был совершен артналет 4-200 у орло

это месть за январь

Бо ні Зеленський ні його Слугі не є політиками. І він сам і вони пішли на вибори для збагачення себе і папіка. Тому ніякої логіки в їх заявах немає.
Всі його слуги точно знають, що ніякого політичного майбутнього у них не буде і тому за гроші проголосуються за все що скажуть.
Що далі? Хз.
Поки до частини 73% не дійде яка Ж*** насувається важко буде щось зробити. Частина з них взагалі в цю Ж*** хоче.
А так, поки, що сидять ці зевиборці і вдають ніби вони нічого не бачать і нічого не відбуваться.

Клоун дико ссытся Путина, просто дичайше. Ему вчера обоссали лицо а он назвал это провокацией, и заговорил про продолжение разведения войск. Он надеется что Путин после очередной сдачи территорий таки проявит милость и перестанет вести агрессивную войну. Видимо он действительно считал что можно просто поговорить и всё закончится, и теперь ему очень страшно что придётся воевать и принимать тяжёлые решения.

Недоумковатый клоун думает что если сделать вид что войны нет то ее и не будет и люди с той стороны которые хотят нас убивать и готовы нас убивать просто сложат оружие и пойдут работать на завод.

У мене особисто нема слів, лише відчуття що живемо в альтернативній реальності.

Могу тебя утешить: судя по предвыборным топикам тут большинство живет в альтернативной реальности и забавно батхертит, когда сталкивается с объективной реальностью. Во всяком случае осознание этого факта — первый шаг к исправлению.Просто чисто любопытно, зачем заводить отдельный топкик для надрачивания на фейлы зели? Ну выразил ты свое чуство альтернативной реальности, и шо, легче слато?

судя по предвыборным топикам тут большинство живет в альтернативной реальности и забавно батхертит,

Неужели мы на самом деле живем в стране радужных лошадок?

Тут у большинства не было иллюзий насчёт зели, пока все негативные прогнозы насчёт бубочки сбываются.

Тут у большинства не было иллюзий насчёт зели

За то иллюзий, что петя победит чуть ли не в первом туре было по самое немогу.

Если бой продолжался 5 часов, то у Арахамии была реальная возможность взять с собой всех зеленых экспертов по барыжничеству, успеть добраться на место и начать разбираться в ситуации еще до ее завершения. Тогда он бы смог «транслировать оценки» журналистам, а не наоборот.

Сейчас ни у кого нет достоверной информации, каким образом это началось, кто конкретно наступал, с какой стороны наступал, какие формирования принимали в этом участие. А кто сейчас дает политические оценки. Мне кажется, что на этом не нужно манипулировать.

Опять биндеровские укропы пытались напасть на мирных шахтеров.

У Арахамии окончательно контекст сломался. Ну или проебалса.

Арахамия вместе с Зеленским, если они так озабочены провокациями и не знают, кто начал стрелять — могут вообще убрать ВСУ с Донбаса — имеют полноту власти для этого полностью и снять все вопросы и установить режим тишины.
С другой стороны они вроде как не хотят потерять Донецк и Луганск — тогда не понятно с какого перепугу, когда ВСУ там начинают эти позиции защищать, отвоевывать или что там — они начинают вой о провокации, необходимости придерживаться режима тишины и разбираться, кто начал первый стрелять.

Це ппць... Що далі? Клоуни ї.учі...

Мир наступит, когда одна из сторон расскажет правду. Любая, кстати. Но этого не сделают.
Почему нет? Да потому что зарабатывают на войне.

Готов ли я слушать другую сторону? Почему б нет. Пусть расскажут, кто отдал приказ. Но точно так же им тоже есть что услышать.

А что касается «глубоко стурбованих» международных организаций — пусть они расскажут, как и куда экспортируется под крышей ООН уголь с Донбасса. И казалось бы, при чём тут Польша? И Украина. И почему на украинских шахтах не платят зарплату, чтобы импортировать «российский» уголь — ну вы догадались откуда.

От так наче у Світі існує хоч одна країна-ангелочок. Чи хоча б людина свята яка нічого поганого і трохи не зробила. То чому українці які завжди страждали від окупантів мають підкладати морду для биття такою гнилою системою як Росія? Що це за миротворчість наївна? Досить бути жертвою.

Швейцарія. А те що у населення більше 2 одиниць зброї на душу — то просто співпало.
Порівняй з Пєтя-Україною, де Закон про зброю — не на часі.
Порівняй з Зеля-Україною, де Закон про зброю — не на часі.
Порівняй із тими ж Штатами, на які жодна країна в світі не нападе, але населення чомусь таки озброєне до зубів — але ж то співпадіння.

А тепер, на хвилиночку: зброя в населення легальна в ЛНР, легальна в ДНР. Але не в Україні. Якби так дивитися з дуже стороннього боку, то це Україна виглядає окупантом. Але сам знаєш, що Україна сама окупована, а вуха соросят стирчать не те що з міністерств, а навіть з Укрпошти.

Тому можеш що завгодно розказувати про ангелочків, але країни діляться на злиденні під бандитами, і ті де населення озброєне. Бо звісно розхєрачити артилерією міста то діло не хитре, а от тримати окупацію де в кожній хаті по 4 ствола — то наполеонівська армія треба, та й тих не надовго вистачить.

В Україні вже давно легально можна купити нарізну чи гладкоствольну рушницю (навіть снайперську, були б гроші), заборона тільки на короткоствольну зброю

и хранить в сейфе, не имея возможности легально использовать, в соответствующей ситуации

Сколько раз ты попадал в ситуацию, в которой тебе нужен был ствол?

Владелец полуавтоматического дробовика.

это классическая ошибка выжившего
у тех, кто «попал в ситуацию» — уже ничего не спросишь

Сколько раз ты МОГ попасть в ситуацию, в которой тебе нужен был ствол, а его у тебя разумеется с собой нет.

И разумеется, ситуация с каждым годом всё покраще и покраще

Сколько раз ты мог попасть в ситуацию когда у кого-то МОГ быть ствол и это было бы сильно не в твою пользу?

Я не буду рассказывать подробности, по крайней мере пока не вышли сроки давности. А это 25 лет.

Вы либо совсем не поняли мой вопрос либо не туда ответили.

Ти маєш на увазі «були б гроші на хабарі»? Бо ЗАКОНУ нема, є лише інструкція неіснуючої організації і де-факто беззаконня, супроводжене вседозвіллям силової ланки напівлегальної влади.

Тому НЕМА питання, чи доведеться використовувати зброю проти легітимної влади. Лише чи будуть погони на бандитах, чи ні, але різниця — не на користь володарів форми, бо САМЕ ВОНИ відчувають повну безкарність, а тому діятимуть на ураження, розуміючи що їм за це нічого не буде. Окрім хіба що премій та підвищення за вдало проведене «окончатєльноє рєшеніє вопроса».

Тобто ополчення виходить краще ніж регулярна армія? В Америці всі озброєні бо після війни за незалежність ніхто не придумав як її забрати

Для захисту кордонів, особливо від контрабандистів — краще регулярна. Для наступу — краще регулярна. Для захисту від окупації — краще озброєне населення. Але не «ополчєніє», а саме мирне населення з легальною зброєю.

До речі, що до окупації ОРДЛО та Криму — це ще одне беззаперечне свідотство договорняка. Україна не дала дозвіл на використання населенням зброї. Проте дала злочинним угрупованням діяти, звичайно ж зі зброєю, під гордим ім′ям «добробати», діяльність яких, факти катувань та мародерства, звісно ж розслідувати не будуть, хіба що показово робитимуть вигляд.

Тому питання «краще» тут навіть не стоїть. Потрібно і те, і інше. Інакше влада переходить до бандформувань, а держава оголошує ворогами населення власної країни, одночасно використовуючи всі наявні та кредитні ресурси — для грабунку на користь злочинних угруповань.

Озброєне населення сильно не вирішить проблему в час коли каральні операції можна проводити за допомогою авіації або в крайньому разі з бронетехнікою,

Зброя масового ураження дає іншим країнам право застосувати те саме.
Озброєне населення дозволяє в свою чергу мати контрактну армію. А не совково-рабську, як зараз. Бо окрім зброї є ще ЮРИДИЧНІ правила поводження зі зброєю, особливо в плані відповідальності.

Факт є беззаперечним — озброєння населення скорочує тяжкі злочини до найнижчих показників в світі.

Ну на війні не треба чекати поки ворог застосує авіацію. Якщо ворог напав то треба бити всім чим є. Мені більше подобається ідея коли я знаю що коли хтось заліз до мене додому, то я не буду вести з ним перестрілку до приїзду підкріплення, а просто буду знати що через 2 години поліція його пов’яже

Вот тебе упрощенная картинка:
Идешь ты по улице, к тебе подходит дохленький пацан и начинает доставать. Ты бьешь это клоуна. Тут из-за ушла выходят 7 здоровых лбов и объясняют кулаками, что ты не прав. У тебе есть за углом еще большее количество еще более здоровых друганов?

Часто у Вас таке буває? Знаєте, великі оптимісти завжди носять з собою презерватив, а песимісти — ствол.

А часто лугандоны в Украине случаются?

Вот ты и сам ответил на свой вопрос выше.

Но проблема нынче у всех в мире, не так и просто полетать и побомбить «мирное население». В той же Сирии бомбят «не мирное».

Хватит того что заканчиваются реже чем начинаются.

А ты считаешь тебе ОДНОГО раза мало? Или всё что тебе понадобится, подыхая в луже своей крови, это презерватив?

Ты считаешь, что когда к тебе банда грабителей, предположим цыган, зашла добывать деньги и ценности при помощи пыток — полиция их повяжет через 2 часа?

Начнём с простого: когда начнутся эти самые 2 часа? Я ответ знаю: ты можешь даже лично под конвоем привести преступников в отделение, их отпустят. Так что просто назови ГОД, когда полиция начнёт так работать. А потом СТРАНУ, где это уже случилось, и не по сообщениям газеты для клозета.

Так вот, грабителям не нужно даже 2 часа. Они тебя могут просто грохнуть, забрать что надо, и жить в твоей хате ещё с недельку. И что важно понимать, именно так они и поступают. Потому что могут. И поверь, цыганским бандам на тебя насрать, за людей они вас не считают [что как бы взаимно]. Только у них оружие есть, а у тебя — фейсбук-полиция и инстаграм-следователи.

А шо заважає мене вбити зі зброєю? Чи ти завжди сидиш в засідці і напоготові?

Статистика каже, що злочинність нижча в рази.

Особливо залежить від штату. І як здогадуєся, злочинність дууже різна, залежно від збройових законів та правил.

Вооружение население развязывает руки агрессору бомбить города, в которых уже нет «мирных жителей» если чо. По женевской конвенции

Что за чушь? Это в случае, если объявили мобилизацию и официально раздали населению оружие. А если оно само его покупало в свое удовольствие, то население остается гражданским и руки не развязывает.

Якшо населення нападає на регулярні війська то воно стає повноцінним учасником конфлікту з відповідними наслідками.

А если не нападает, то элементарно переодеть солдатиков в гражданку и показать, что нападает.

Населення ЖОДНОГО РАЗУ за всю історію так не робило. Нападає завжди сильніша сторона. А що населення захищається як може — то майже усюди. Окрім тих місць, де по населенню пройшлися геноцидом (Україна не виключення).

Є різні типи воєн. Якщо війна на знищення, як 2 світова, то тоді народ повинен боротися за виживання. Якщо це просто розбірки вищих кіл, як наприклад більшість воєн до 2 світової, то змісту в тому нема.

то змісту в тому нема.

Якщо байдуже під ким жити.

Наївний. Війна завжди на знищення. Якщо нижчих кіл розбірки не торкаються, тобто, право власності та право на життя не ліквідовані, це зветься миром.

Типа мокшанам чтото мешает бомбить кроме как парадигма «ихтамнет». Когда у них отпадет необходимость прикидываться шахтерами и трактористами, будут наваливать как в Чечне и Грузии пхй население вооружено или нет.

да и авиация тоже может быть «ихтамнетовская», опыт есть

Ихтамнетовской авиации не будет до тех пор, пока мокшане не подавят наше ПВО. Подавление же ПВО само по себе не самоцель, а лишь часть стратегического плана наступления. В рамках которого же и будут ровнять с землей в том числе города.
Продолжать прикидываться ихтамнетами при этом конечно можно, но это будет уже довольно бессмысленно.

Попробуй как-нить обчистить лоха в пригороде Женевы. Если чё и будет бомбить, так это собственный пукан, когда заглядываешь в двустволку.

И много лохов в пригородах Женевы ходят по улице с двустволкой? Да и её отобрать можно при определённых навыках.

Покажешь при случае свою коллекцию отобранных

Який мені таки з того ґєшефт?

Почесать своё ЧСВ как сознательного гражданина, например

Как раз это ты будешь сознательный гражданин, раз с двустволкой. Свои тебя не сдадут :)

Вообще не понял этот бессвязный бред

Единственное, что развязывает руки бомбить города — это ОТСУТСТВИЕ ГОСУДАРСТВА на территории. И де-юре уже ничто не мешает любому государству ввести войска в ОРДЛО. Как ввели в Сирию.

Наприклад про Швейцарію jewish.ru/ru/people/society/192111 — хз наскільки правда, але

Про зброю підтримую 146%, але стосовно соросят промовчу

В Украине с 21 года гладкоствол, с 25 нарезное, судя по твоему комменту тебе 18 и ты не уверен в своей безопасности

Пойдём методом от противного: а кто в Украине уверен в своей безопасности?

Ага, винтовочки на которые ты можешь только надрачивать за сейфом или в лесочке=) А по факту население не имеет возможности даже травмат носить легально, про применение так вообще молчу, большинство ситуаций нормальных для других стран будут превышением мер самообороны у нас=)

травмат носить легально

Сделаться журналистом — дело трех дней.
Я, например, кроме погромиста — журналист.

Можно, только вот успокоишь ты какого-то быка парой резиновых и начнутся разборки начиная с момента как попал в агенство, кто дал ходотайство и т.д.

А у тебя документ есть?

Не докУмент, а трудовой договор с редакцией, справка с редакции, пресс карта, удостоверение.
Так что не только права на спец средствА, но и статья 345-1 УК Украины за спиной.

Окей, давай в теорію ігор.
Сторона 1, постраждалий, каже правду що на нього напала сторона 2.
Сторона 2, агресор, каже що нікого не чіпало і настамнєт.
Одна із сторін каже правду, але все ще нічого не ясно.

Окей, Сторона 1 та Сторона 2 є юридичними чи фізичними особами? Якщо юридичними — яка в них спільна юрисдикція, тобто за якими законами та ким мають розв′язуватися конфлікти?

Я підкажу, у чому справа: якщо ти береш [чи не береш] участь у конфлікті, ти маєш знати на чиєму ти боці, і що за те отримаєш — у разі перемоги, у разі поразки, та у можливих проміжних станах. Якщо ті дрібниці буде знати хоча б половина населення — конфлікту не буде. Бо бачитимуть ворога в обличчя. А саме — хто добряче так читить у цю так би мовити гру. З обох боків.

То з яким гаслом, «Уголь наш!» чи «Бурштин наш!» ти хочеш поставити своє життя, та життя тих хто від тебе залежить? Умови контракту читав?

lb.ua/...​gey_sivoho_est_lyudi.html

«Сергей Сивохо: «Есть люди, которые находясь там (в ОРДЛО), готовы идти на выборы от „Слуги народа“»

Тепер все зрозуміло — бойовики будуть «Слугами Народу». Даєш єдінство зельмінтов!

А що таке, сивохє можна бути «слугою», а його донецьким друзям дитинства з мінкульта днр нізя ?

Кому здалися якісь інтереси держави Україна, коли можна отримати ще більше зелохторату за рахунок злиття з бойовиками? Це геніальний план! І на другий термін потім.

В держави даавно вже нема інтересів. Бо то колонія.

Якщо вважаєш інакше — назви хоча б одну людину, що має доступ до розпорядження державними коштами та іншим майном, але їх не краде і не допомагає красти. Якщо знайдеш — то зможеш відверто сказати «ще не вмерла», бо таки один громадянин залишився.

Не ту мендель назвали сивохой.

www.ukrinform.ua/...​konfliktu-na-donbasi.html

«Сивохо запропонував залучити церкву для врегулювання конфлікту на Донбасі»

Он воно що. РПЦ(УПЦ МП) буде примиряти українців.

«Сивохо також зазначив, що для досягнення миру необхідно „мовчання з боку тих, хто розпалював війну“ та виконання домовленостей обома сторонами конфлікту.»

Пропонує посадити українських добровольців і волонтерів? Я не здивуюся що в цього совка малороса саме це в голові. Бля, куда ця країна котиться... #АбиНеПорох.

www.ukrinform.ua/...​rimirenna-ta-ednosti.html

Сивоха зважував зважував, та переніс. Цинічні провокатори, хто б це не був! Цинічні бандерівці напевно...

Ху-ло не дасть нам капітулювати, як би зеленський не хотів. От наказав сьогодні зірвати презентацію ватника-сивохи, як примирятися з сепарами.

У сепаратистів просто річниця Дебальцево © Хомчак

Ти провокатор проти миру! Порохобот!

вообще суть происходящего примерно такая
youtu.be/sTDlqzxxQxY?t=846
зеленский вообще молодец, от яныка так не горели как от него, это талант

Ты поковырялся в шоколаде и нарыл это? Я, может, тебя разочарую, но это, наверное, был не шоколад.

Зэ — мудло. Мину ему в трусы.

На передок, на нуль, щоб звідти розказував бойовикам про нада проста перестать стрелять. І Сівоху з собою, хай примиряє там.

На передок, на нуль

Оооо! Раздался грозный рык псов войны со стороны инета!