Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Економіка, стартапи і книги

Одоного чудового дня Я помітив пост у Facebook Oleksiy Skrypnyk, який шукав собі розумного помічника на два роки.
За кілька днів натрапив знову на той самий пост, перечитав і дозволив собі прокоментувати:

Який сенс українцю з вільною англійською працювати в Україні за $24-48К на рік, якщо в USA, EU, GB за таку само роботу платять $100-300К на рік?
Хто ці люди з рівнем англійської B2, C1, які залишаються жити і працювати з вище перерахованими вміннями і знаннями? Може їм героїв України давати?

Це не було маніпуляцією, можливо я виступив як «диванний експерт», але більшість знайомих в Україні заробляють від $1500 до $3000, опитування на DOU показують від $2К до $5К. Тому шляхом нескладних арифметичних операцій прийшов до цифр $24-48К на рік. Що приблизно відповідає дійсності.
Зарплати в США нема сенсу обговорювати, адже Вадим в своїх коментарях до статті «Исследование: Где в США платят хорошо» досить докладно все виклав і розписав.
Тому повернусь до тем, якими цікавлюсь більше 10 років: економіка, стартапи, інвестиції, інновації. За минулі 10 років моя бібліотека поповнилась кількома десятками книг з бізнесу, саморозвитку, економіки, стартапів, інвестицій, тощо.
«Але є одне але!» Чим більше читаю книжок з економіки, фінансів, стартапів, MBA тим гірше розуміння!
Саме таку думку я висловив Oleksiy Skrypnyk і виклав фото з двох десятків книжок, які зараз читаю або прочитав. Мене вразила відповідь: «половина книжок гарні. Половина — ацстой. Супер книга тільки одна.
Супер книга — Кенеман. Вважаю її найкращою книгою 10 років. Все інше або попса або напів попса.»
Той же Канеман відверто вказує, що чимало книг з бізнесу «спеціально створені для задоволення цієї потреби». Потреби у заспокоєнні і створенні ілюзії, що світ досить простий, узгоджений, передбачуваний і прогнозований.
Так ми живемо у ілюзії і лише чорні лебеді іноді залишають на ній хвилі як від каменю, що падає у воду. Через кілька секунд ілюзія відновлюється.
В економіці після чорних лебедів ілюзія відновлюється за місяці і роки.
Так, багато книжок іноземних авторів за словами одного з друзів можна стиснути з 200-300 сторінок до 20-30. Тому хочу у Вас запитати: що читаєте і перечитуєте Ви? Які книги найбільше вплинули на Ваш бізнес, спонукали заробляти, інвестувати, відкривати власну справу, ризикувати?
Чи допомагають книги покращити і розвити бізнес, стартап, досягати цілей у житті, кар’єрі?

Рекомендую «Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорджа Клейсона.
«MBA в домашніх умовах» Джоша Кауфмана.

Мій профіль на goodreads
www.goodreads.com/...​er/show/88648614-tim-vlas

P.S. 23.11.2021 Сервіс з оцінки скільки людина коштує на ринку, з послугою оцінки вартості на локальному/глобальному ринках мав би клієнтів?
З консультаціями протягом певного періоду, які дозволять оцінити і підвищити вартість якщо є така можливість.
Наприклад, людина працює на $3-5К. У випадку звернення до сервісу, з’ясується, що спеціаліста можна продати на $1-3К дорожче на певному ринку. Скільки клієнт готовий заплатити за консультації, які можуть збільшити його річний дохід на $12-36К?

Іван Компан про First Kyiv Investment Club, S&P500 та фондовий ринок
www.youtube.com/watch?v=G_cCftkL—w

Олексій Скрипник з ELEKS — як втратив $4 млн, про фейли в політиці та нову світову кризу

www.youtube.com/watch?v=0_gf3HYdKrs

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тім,
дякую за корисний пост!
Хочу у вас взяти інтервью про книги і чим читання корисне для життя, світогляду, карєри.
Напишу вам в особисті
Любомир

З книг, які прочитав у 2021-2022 роках можу порадити «Чудовий ранок мільйонерів».

Сервіс з оцінки скільки людина коштує на ринку, з послугою оцінки вартості на локальному/глобальному ринках мав би клієнтів?
З консультаціями протягом певного періоду, які дозволять оцінити і підвищити вартість якщо є така можливість.
Наприклад, людина працює на $3-5К. У випадку звернення до сервісу, з’ясується, що спеціаліста можна продати на $1-3К дорожче на певному ринку. Скільки клієнт готовий заплатити за консультації, які можуть збільшити його річний дохід на $12-36К?

Які враження від відео Діми Малєєва про зарплати в долині, USA?
youtu.be/RFBrsO0QVhY

Хто готовий робити програми для роботи депутатів ВРУ, обласних адміністрацій з смартфонів, планшетів під Android, iOS?

Можно просто заменить их скриптами, которые в нештатных ситуациях будут во всем винить папередников и клятого Пороха.

В майбутньому алгоритмами :)
Але люди не дозволять щоб ними керували сервери, штучний інтелект.

Але люди не дозволять щоб ними керували сервери, штучний інтелект.

И повально пользуются социалочками; а любой, кто знает про Теслу, хочет себе ее, чтобы ездить на личном авто и не управлять им; еще толпы играют в игры.

И все это буквально решает за людей.

В Україні дороги не заточені під безпілотні авто :( Ще років 10 мабуть чекати.

конкурентнa розвідка надихає найбільше :D

«Конкуре́нтна ро́звідка — це постійний процес збору, нагромадження, структурування, аналізу даних про внутрішнє й зовнішнє середовище компанії та надання вищому менеджменту компанії інформації, що дозволяє йому передбачати зміни в обстановці і приймати своєчасні оптимальні рішення щодо управління ризиками, впровадження змін у компанії, а також відповідні заходи, спрямовані на задоволення майбутніх запитів споживачів та збільшення вартості компанії.»
є стаття на wiki

Чи допомагають книги покращити і розвити бізнес, стартап?
Мій профіль на goodreads
www.goodreads.com/...​er/show/88648614-tim-vlas

Тут більше книг. електронні книги так легко не викладеш.
Шукаю відмінності в культурі, екосистемах долини і України. Вивчаю тих, хто заходить з акселераторами з USA, EU в Україну.
Багато що допомогли з’ясувати «California in UA».
pin.it/x37Trtn
pin.it/6DvDbxi

Шукаю команду, яка зможе працювати зі мною, в якій я зможу працювати і втілити мрії.

В цій статті достатньо поглянути хто автор

Кілька років був забанений на DOU, комусь не сподобалась величезна кількість коментарів, провокативні теми.

Підписатись на коментарі