Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

1. Его папа вот прямо сейчас пытается отсудить у государства компенсацию за свои 2.7% акций ПриватБанка: nv.ua/...​ni-ukrajini-50063155.html => коррупционный риск иметь Дубилета-младшего на гос. должности
2. Топил за замену специализированной системы правительственной связи с физически отдельными каналами на смартфоны, гоняющие данные через интернет => хрупкодел (fs.blog/2013/07/the-fragilista), не осознающий рисков

Спасибо, но нет — он так же вреден, как и остальные нынешние министры.

Замість збереження Дубілета краще витрачайте сили на просування відставки Авакова.

Зачем министр называет переписью то, что ею не являлось, понять можно
Но зачем эту глупость повторять остальным?

Работает в компании 57 летнего папочки) о да продвинутый чувак)

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

ноль целых, 888
бюджет пилить мы не забросим!

дубилет вещел что все ОК вплоть до дня банкротсва ПБ
на кол его

Дмитро Дубілет пише:
www.facebook.com/...​t/posts/10158356704098552

По поводу моих дальнейших планов.

В состав Кабмина я входить не буду.

При этом я хочу довести до конца часть проектов из топ-50 (прошлый пост). Буду ими заниматься извне — благо, опыт внедрения iGov в качестве волонтера есть.

Сейчас возвращаюсь в родную стихию — в бизнес. Какой — буду еще решать.

Всем желаю пережить карантин с наименьшими потерями и, конечно, здоровья.

Давайте уже вернем Януковича, Азарова, Кучму и Кравчука.
Памятники Ленину будут восстанавливать? Пионеров в школы возвращать будем?

Його й не збирались звільняти. Раніше Кабмін був 50-50 Сороса та Коломойського. Тепер — чисто Коломойського-Фірташа-Ахметова. Дубілет — людина Коломойського, з чого його звільняти?

Розкажіть, будь ласка, як вам вдається хейтити Бужанського і при цьому повторювати його маячню про Сороса?

Я жива людина, дайте спороть якусь маячню :)

Навіщо повторювати ватно-скрєпну маячню про Сороса?
Сороса ненавидять: Хубло, Орбан, укровата. Чиїм прихильником ви є?

Згоден, про Сороса — зайве. Читати «Раніше Кабмін був на 50% Коломойського».

забыл добавить турцию, филипины да и в штатах на Fox news его тоже не особо любят,

именно стараниями сороса такие персонажи вылазят на свет
pbs.twimg.com/...​7SzurlWkAEFZWA?format=jpg

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Этот Дублет очень сильно хочет остаться на посту, заказные посты в социалках о том какой он хороший буквально везде.

Давайте сохраним Дубилета Д. на посту Министра кабинета министров

Разве что заспиртованным в формалине.

Хороша спроба, але ні

ИМХО должность нашего преза или министра — это адинхер что великий визирь в султанской Турции: какой бы человек туда не пришол, сразу начинает красть как будто собирается жить вечно. Причем ни один визирь не умер своей смертью...
Мысль вааще-то не моя, но я примыкаю. Поэтому Дубилета можно конечно сохранить, но посты и должности — нах!

Ось список проектів, над якими працював Дубілет: www.facebook.com/...​t/posts/10158278502423552

1. Впровадження тотального електронного документообігу.
2. Зарплати міністрів та заступників.
3. Оптимізація чисельності співробітників РДА.
4. Оптимізація чисельності співробітників Держстату.
5. Скорочення кількості звітів Держстату.
6. Оцінка чисельності населення України.
7. Новий регламент Кабміну.
8. Впровадження електронного погодження нормативно-правових актів.
9. Дашборд та моніторинг KPI міністерств.
10. KPI та рейтингування ОДА
11. Реорганізація у міністерствах
12. Електронна система контролю виконання завдань
13. Централізація кадрових служб.
14. Централізація бухгалтерії.
15. Централізація вхідної та вихідної кореспонденції
16. Єдиний кол-центр.
17. Впровадження спілкування з держорганами через месенжери.
18. Боротьба з тіньовим алкоголем.
19. Електронна акцизна марка.
20. Боротьба з підробленими ліками. Схема з Гонконгом.
21. Інтеграція реєстрів землі, речових прав та податкової.
22. Ортофотозйомка — створення нової карти України.
23. Скорочення бюрократії для громадян у Пенсійному фонді.
24. Електронні лікарняні.
25. Оптимізація нерухомості міністерств.
26. Спрощення кадрової бухгалтерії.
27. Спрощення процедур для іноземців — більше туризму та інвестицій.
28. Спрощення процедур для українців на окупованих територіях.
29. Електронні нотаріальні довіреності.
30. Запуск лінії 112.
31. Запуск гарячої лінії з протидії домашньому насиллю
32. Скорочення звітності для ОДА.
33. Збільшення доступності посольств та візових центрів.
34. Новий закон про Кабмін.
35. Централізація закупівель та поліграф.
36. Скорочення корупції при операціях з землею не сільгосподарського призначення.
37. Переведення публікації законів та актів в електронну форму.
38. Закон про персональні дані.
39. Трудова книжка стане необов’язковою.
40. Приєднання до електромереж (рейтинг Doing Business).
41. Скасування книги обліку для ФОПів.
42. Спрощення для бізнесу — чеки пос-терміналів.
43. Позбутися зарплатного рабства.
44. Сервіс check.gov.ua.
45. Спрощення для бізнесу спілкування з військкоматами.
46. Боротьба з рейдерством — iGov, Двофакторна авторизація, Opendatabot.
47. БТІ — взаємодія з нотаріусами та взагалі оцифровка
48. Скоромовки з номером ліцензії у кінці радіороликів.
49. Перезапустили Урядовий кол-центр.
50. Заборонили виплати зарплат та відрядних службовцям готівкою.

Боротьба з рейдерством — ... Двофакторна авторизація

Чуть левый резец фейспалмом не выбил себе...
UPD. Но больше всего доставила «оптимизация недвижимости» (и ее место в списке — строго в середине этой «китайской классификации животных», как специально прятали поглубже)

Вам фейспалм, а комусь чорний нотаріус може переписати все майно чи підприємство на іншу людину.
Про оптимізацію нерухомості Дубілет писав не раз.

его «оптимизации» только помогают в этом деле )))

комусь чорний нотаріус може переписати все майно чи підприємство на іншу людину.

При чем тут «черный нотариус» к рейдерству? Вы вообще понимаете о чем говорите? Представляю как условный Корбан ржет с отчетов Дубилета о «борьбе с рейдерством двухфактороной авторизацией»...

А ви взагалі знаєте про що говорите?

«Умовно рейдерство можна поділити на такі види:
1. Рейдерство в державних реєстрах:
Зміна власника на підставі підроблених документів;
Зміна власника ключем неіснуючого державного реєстратора;
Зміна власника в результаті незаконних або недбалих дій реєстратора;
Зміна власника в результаті несанкціонованого доступу до реєстру;
Зникнення запису про власність чи обтяження з реєстру;
Зловживання посадовими особами Міністерства юстиції правами у сфері контролю за здійсненням державної реєстрації.
2. Земельне рейдерство:
Зникнення з державного земельного кадастру записів про права власності чи оренди;
Подвоєння кадастрових номерів або формування нових кадастрових номерів;
Поновлення старих договорів оренди шляхом відродження збанкрутілих/непрацюючих юридичних осіб без кадастрових номерів;
Оренда земельних ділянок сільськогосподарського призначення поза волею власника, фальсифікація розірвання договору оренди орендодавцем/орендарем.
3. Рейдерство при створенні, поділі, знищенні об’єктів нерухомості:
Маніпуляція з адресами та технічним описом об’єктів, зловживання у процедурах поділу, виділення, об’єднання об’єктів.
4. Інші види рейдерства:
„Крадіжка“ об’єкта державної чи комунальної власності;
Зловживання правами власника нерухомості, який є боржником (зокрема, за рахунок майна якого задоволено вимоги кредиторів).»

Копипастить я тоже умею, вы суть процесса понимаете? Подавляющее большинство рейдеров «работает» начиная с создания/фальсификации правовых оснований для получения контроля над интересующим объектом, будь то недвига или бизнес. Так что краеугольный камень не техническое несовершенство какой-то там авторизации, а сознательные преступные действия уполномоченных должностных лиц, задействованных в схематозе. Пугать украинских рейдеров двухфактоной авторизацией смешнее чем пугать ежа голой жопой...

У даному випадку ціллю було **запобігти** ось таким кейсам: bihus.info/...​-koryst-vysokoposadovcziv Для інших кейсів існує Антирейдерська комісія при Мінюсті, суди і т.д..

Ще був окремий проект стосовно підтвердження дій у реєстрі для юр осіб
«Мы хотим дать возможность любому бизнесу дополнять свой устав простым положением: регистрационные действия, связанные с этим бизнесом, должны сопровождаться дополнительным электронным документом, на которые наложены ЭЦП лиц, которые определит бизнес.
Какой-то бизнес определит, что достаточно ЭЦП директора. Какой-то — ЭЦП отдельных или всех собственников. Каждый пусть решает сам.
Изменения в устав вносятся, как и сейчас, через нотариусов.
Это обяжет всех регистраторов перед проведением регистрационного действия проверять, нет ли у бизнеса, по которому планируется действие, этой дополнительной защиты. Если она есть, то требовать соответствующие ЭЦП.»

По другому пункту — тепер зрозуміло, з кого питати за півмільйонні премії міністру та заступникам по науці, молоді та спорту...

Тобто відкрити посилання і прочитати повністю про пункт 2 вам лінь, ясно.

И это все — один человек?!

И это все — один человек?!

нет конечно, с командой, в посте так и написано

Да не конечно :) в посте так и написано «Ось список проектів, над якими працював Дубілет» :)

не в посте на доу, а в посте на фб

«І хтозна чий же пост веде до правди...»

в смысле? причем тут правда? Дубилет сделал пост на своей странице в ФБ где он пишет «В цьому пості я коротко описую топ-50 проектів, які вела наша команда у Кабміні», автор поста на доу почему то все приписал Дубилету ну или просто не внимателен.

И это все — один человек?!

Дмитрий Александрович Дубилет, человек и пароход!

Зазвичай у людини, яка займає посаду міністра є відповідне міністерство.

30. Запуск лінії 112.

ukurier.gov.ua/...​paciyent-shvidshe-zhivij

5 квiтня 2013

Скасування книги обліку для ФОПів.

Брехня. Її неможливо позбавитися, можна лише не заводити при реєстрації.

Позбутися зарплатного рабства.

Брехна. Це право було гарантовано законом, а не Дубілетом

Приєднання до електромереж (рейтинг Doing Business

лолшто?

Ортофотозйомка — створення нової карти України.

А дубілет тут до чого — її періодично роблять з 2006 року

Централізація закупівель та поліграф.

Коли я чую про поліграф — рука тягнеться до пістолета, а особа, що його просуває автоматично маркується як довбень

Оптимізація нерухомості міністерств.

Продати нерухомість — це офігенне вміння.

Закон про персональні дані.

еее? Його ж за Януковича прийняли

Слухайте, любителі Дубілета, ви брешіть, але не забріхуйтесь.

Відкрийте посилання і половина питань у вас пропаде. Відповіді ще на половину можна загуглити або прочитати докладніше в попередніх постах.

ага-ага, особливо про поліграф і ортофотозйомку.

Тобто по всіх інших пунктах у вас вже питання відпали? Про ортофотозйомку я не чув раніше. Про поліграф спірний пункт, згоден.

Чудовий метод, навалити 500 пунктів невідомо чого, і вимагати, щоб спростовували всі, а як ні — то не підходить.

Ок, ви праві — зрада, бубочка, зебіли. Піду повішусь.

Та ладно, бубочка залишить Дімона. Не плачте, буде радувати вас посквантумним шифруванням.

еее? Його ж за Януковича прийняли

Когда за деревьями леса не увидил.

Мова про відміну дебільного пункта який вимагає щоб людина яка надає комусь свої персональні дані в окремому місті поставила «галочку» та підпис що згодна з передачею даних.

А так майже по всіх пунтках.

З таким рівнем знань як раз на лавочці Дубілета обговорювати і розповідати який він козел.

Тобто, йому нудно ставити цю галочку, і замість розробки українського GDPR цей чорт запропонував повернутися до стану, що був до Януковича?

1. Та галка зайва.
2. Нахера нам GDPR який ніяк не захищає мої дані (з корисного там хіба що право на забуття, але воно конфліктує з купою інших законів яки вимогають збереження інформації про клієнта)? GDPR і в европейських умовах виглядає як дубінка для бізнеса, добре що там нею поки ще не махають. В наших це буде нова санепідстанція чи пожежна інспекція яка може прийти будь до кого і найти що «десь невистачає вогнегасника».

5 квiтня 2013

Окремі лінії існують досі, мова йшлоа не тільки про 01, 02, 03, а про централізацію усіх горячих ліній.

Брехна. Це право було гарантовано законом, а не Дубілетом

Знайшов як обійти зацікавленість/упередженість бухгалтерів які не хотіли виконивати норму закону.

Окремі лінії існують досі, мова йшлоа не тільки про 01, 02, 03, а про централізацію усіх горячих ліній.

так ця централізація пропонується ледь не кожен рік. Якщо це не працює, може це взагалі не потрібно?

Знайшов як обійти зацікавленість/упередженість бухгалтерів які не хотіли виконивати норму закону.

І це дійсно працює? Є докази?

Якщо це не працює

Це не працює тому що не зроблено. Там де за справу беруться не заради попілу бюджету кол-центри працюють, і доволі непогано. Можно просто поспілкуватись з підтримкою того ж Дубілетівського Монобанка і взяти підтримку якого небудь іншого середнього банку.

так ця централізація пропонується ледь не кожен рік

Так надо ж її коли небудь зробити.

І це дійсно працює?

www.ukrinform.ua/...​vze-u-travni-dubilet.html
«Зарплатне рабство» може зникнути вже у травні
...
Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 10 березня 2020 року.

Ти б до того як щось заперечувати міг би хоч трохи поцікавитись про що власне мова.

Так надо ж її коли небудь зробити.

Нафіга? Що в цьому корисного?

Можно просто поспілкуватись з підтримкою того ж Дубілетівського Монобанка і взяти підтримку якого небудь іншого середнього банку.

О, це ще ті клоуни. Щось не працює — «зробіть скріншот — зніміть відео — у нас все працює». Якось так усе в Дубілетових рішеннях. «Вам це не потрібно», джобс, якого ми заслужили

«Зарплатне рабство» може зникнути вже у травні
...
Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 10 березня 2020 року.

Ти б до того як щось заперечувати міг би хоч трохи поцікавитись про що власне мова.

Навіщо Дубілет хоче руйнувати зарплатні проекти — бачу лишу 1 причину: так він хоче нагнати клієнтів у монобанк.
Не кажучи, що фопам ця муйня взагалі не цікава.

Ну просто «человек-пароход» © 🤣

Возьмем первый пункт. Он ОБЕЩАЛ выполнить все ... к ноябрю.
Не, ну если у вас ноябрь, то да. Остальное та же фигня.

Дайте посилання де він це обіцяв до листопада.

Бо насправді все виглядає по-іншому (пост від 3 вересня):
«Вчера СМИ распространили новость о том, что мы хотим запретить бумажный документоОБОРОТ. Тут, к сожалению, закралась ошибка.
ДокументоОБМЕН — это обмен документами между органами. ДокументоОБОРОТ — это процессы согласования документов внутри госорганов. Пока что речь только о документообмене. А полная диджитализация документооборота — *** это задача на ближайшие 1-2 года. **** »

Да, а вчера так же не хотели подать воду в Крым, в прямом эфире.
На фейсбуке удобно, он позволяет тереть заявления и их редактировать, это вам не твитер.
Насколько я помню, Дубилет заявил это в прямом эфире.
Но на самом деле документообмен — тоже не запустили, я лично носил бумажки ножками, в январе.
В любом случае записывать себе в достижения то, что не было выполнено — так себе стратегия. Про электронный обмен рассказывают все, с Ющенка еще.
Слушайте, вы же на форуме домохозяек, тут есть специалисты, которые хоть что-то помнят(ну просто побочный эффект от проффесии).

Давайте ссилку, харош брехати

Да мне пофигу. Берите вашу ссылку. Вот вы говорите документообмен ВЫПОЛНЕН. А по факту — нет, я точно знаю что я все так же ношу бумажки.
Тоесть он уменьшил количество бумаг приходящих в кабмин. С 5тыс, до 1тыс. Ну круто, че
А количество бумаг не приходящих в кабмин как было 100к+, так и осталося.

Я так бачу ви любите коли останнє слово за вами. Я теж :)
(те що ви написали брєд)

Ну ок, берем случайный другой пункт...
47. БТІ — взаємодія з нотаріусами та взагалі оцифровка
В Україні досі багато інформації про володіння нерухомості зберігається у паперовій формі (у БТІ). Це призводить і до шахрайства, і до зайвої бюрократії. Ми як мінімум маємо перевести в електронну форму взаємодію нотаріусів з БТІ (свого часу ми це зробили у Дніпрі на iGov, також це вже працює у Києві). Як максимум — оцифрувати ці реєстри.

Время выполнения — 2015й год. В 2018м я регистрировал квартиру, мне нотариус подробно рассказала, как они взаимодействуют с БТИ с 2015.
А что, говорите, Дубилет это ввел? А, наверно, по новому, еще электроннее?

Не всі квартири є в ел реєстрі. Я раз коли хотів підписувати договір на оренду квартири, то не міг знайти її в ел реєстрі, хоча документи на право власності (паперові) всі були в порядку.

Так, але. Мы не идиоты. ВСЕ квартиры с 2015го в реестре.
Раньше — нет, но их понемногу переводят и ДУБИЛЕТ ТУТ НЕПРИЧЕМ.
Что конкретно сделал тут ДУБИЛЕТ? Давайте конкретно.
Написал приказ все перевести? Ну так такой же был и до него, с другим номером. Может, лично что-то перевел? Или в фейсбуке пост написал?
Причем это два СЛУЧАЙНО выбранных пункта. Все разобрать у меня нет времени.

Я орендував у 2016. Кстаті, від вас досі ссилку чекаю вище.

Вы отвечаете не по теме. Вы орендовали в 2016м квартиру, которая зарегистрирована до 2015. Обмен с БТИ поменяли в 2015м.
А дубилет то что сделал?

дальше. prntscr.com/rcl425 . Видите, случайно. Пункт 24.
Блин... электронные больничные. сказать нечего, кроме того, что они еще не заработали. И заработают или нет неизвестно. Пока — апрель.
Но в список записано, как сделаное.
day.kyiv.ua/...​ronnye-bolnichnye-dubilet
гражданам, конечно, можно не посещать больницу, чтоб подтвердить, что они здоровы. Только вот граждане не в курсе, здоровы ли они, правда?

Так документообіг поборов? Як там успіхи?

Вы забыли главную задачу — компенсацию Коломойскому $1.5B за ПриветБанк.

Сейчас погуглил, оказывается неделю назад отменили законопроект 2571, как раз после разгона этой шайки. Получается, что Зельц — молодец!

выглядит как какой-то карго-культ инициаторы которого сами не очень понимают зачем они делают то что делают, но решили что лучше делать какую-то фигню чем ничего не делать.

Человек сделал уже много полезного

Коэффициент Дубилета — будут помнить десятилетиями!

и способен сделать еще больше)

Ждём!

Накера? Не думаю, что роль клоуна у пидорасов позволит «сделать еще больше», а в этой компашке ничего другого не светит.

«Шмигаль запевнив, що Дубілет залишився в його команді»

www.pravda.com.ua/news/2020/03/5/7242694

Министр без портфеля превратился в министра без министра.

а давайте без давайте

Замість збереження Дубілета краще витрачайте сили на просування відставки Авакова.

Плюсану.

Ось це як раз питання президента і саме з цього приводу треба писати петиції.

Йому насрати на ті петиції як і попереднику — petition.president.gov.ua/petition/57092

То понятно. Но если уж писать петицию то хотя бы самом не превращаться в клоуна или холопа с челобитной.

Не знаю что может снять авакова с должности. Против него судиться бесполезно, никто его не посадит. Ворошиловские стрелки тоже вряд ли найдутся против него.

о каком попереднике идет речь?

Ви вже не пам’ятаєте попереднього президента?

А вы читали петицию, которую скинули? Даты там, например? Возможно, смаппили дату ответа на дату инаугурации текущего президента?
Да что там даты, можно просто прочитать, кто ответил

В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
Де я написав що це петиція була до Порошенка? Чи вам треба приклад того що попередньому президенту було насрати на петиції? Ось вам спеціальне посилання на список петицій з відповідями, з 2015 року, починаючи з найстаріших — petition.president.gov.ua/...​essed&sort=date&order=asc

Думаю, я не правильно понял ваш комментарий.
Я думал, вы привели ссылку на петицию, как пример того, что предыдущему было на петицию наплевать.
Тем более комментарий был в контексте создать петицию за отставку Авакова

Создай петицию, я точно подпишусь, но каждый выбирает сам какие петиции создавать и какие петиции подписывать

петиції є — підпишись на фейсбук сторінку геть-авакова — й приходь на акції (не лише у Києві)
www.facebook.com/avakov4ort

ну 4-го березня за відставку авакова під радою нас було зовсім не багато (5-10) — (я був там на обідній перерві й після роботи) а от проплачений мітинг проти Ситника був доволі людним (проте багато з них не знали хто такий Ситник). Та о 18-00 (антиситниковці) як по годдиннику пішли додому й розібрали сцену. Дуже смішно виглядав «слуга» Sviatoslav Yurash — котрий вийшов увечорі до нас й почав розповідати про не простий світ заслуги чорта по збереженню Харкова й прості рішення які він має прийняти щоб підтримати президента. Ягідкою виявилось що той самий юраш — у Нью-Йорку — спілкувався з дівчатами з невидимого батальону www.youtube.com/watch?v=PCnWNz2XnqY й розповідав їм дослівно : «я вже глибоко засунув язика до Богдана й Зеленського — тому скоро вже зможу на них впливати». Й це були його аргументи на запитання дівчат-воїнів щодо розведення військ. (вони були трохи приголомшені такими аргументами — та не встигли йому підказати що для впливу встромлювати потрібно не язика) Про це розповіла Марія Берлінська яка підішла до нас пізніше. Так що Дубілет це справа 25-та. Аваков рулить зараз Украіною — ніякий не зе. в чорта максимальна влдада й він буде стріляти у натовп (відмазані беркути наказ виконають — а судді строк впаяють).
www.facebook.com/avakov4ort

Дмитрий Александрович проявил себя с хорошей стороны, особо отмечу его порядочность и предпринимательский энтузиазм. Спасибо вам за вашу работу, жаль что вы уходите.

Работает в компании 57 летнего папочки) о да продвинутый чувак)

1. Его папа вот прямо сейчас пытается отсудить у государства компенсацию за свои 2.7% акций ПриватБанка: nv.ua/...​ni-ukrajini-50063155.html => коррупционный риск иметь Дубилета-младшего на гос. должности
2. Топил за замену специализированной системы правительственной связи с физически отдельными каналами на смартфоны, гоняющие данные через интернет => хрупкодел (fs.blog/2013/07/the-fragilista), не осознающий рисков

Спасибо, но нет — он так же вреден, как и остальные нынешние министры.

Ого, весомые аргументы)
А если судить по делам, без личной симпатии, папы, мамы и прочего задротства, то в чем конкретно претензии?
И главное, Олег Немчинов — лучший варик?)

check.gov.ua, перечень банков понятен на старте, не понятно следующее, почему преподносится реформой предоставление реквизитов для поиска ПОСТУПЛЕНИЙ/ЗАЧИСЛЕНИЯ вместо бумажки, смартфона с реквизитами. Пока не будет выписки органу по его счетам, ему всякие квитанции в любом виде до лампочки. Как не ему понимать такие сущности и принципы работы банковской сферы. Не в Привате, Монобанке и А-Банке бюджетные счета всей братии, что просит квитанции, т.к человек может не помнить даже дату платежа, не то что номер, сумму. Такие индивидумы с запросами на розыск своих пд через 1-2 года как мне попадались. Платеж елемантарно может не дойти, как не маши квитанцией об отправке.

Немчинов точно «закончит» то что начал Дубилет с командой)

Человек пишет о конкретных претензиях — возможный конфликт интересов и опасность замены правительственной связи на мобильные телефоны. Приходит другой человек и говорит ему «без личной симпатии, папы, мамы, в чем конкретно претензии?»

Вы, эти вторые, типа это, не стесняйтесь, сходите в школу, поучитесь читать, есть такие буковки, буковками можно передать смысл. Волшебная вещь, поверьте. Можно даже не спрашивать потом, где же претензии прямо под комментарием с этими (Господи, я удалил столько мата, ты должен гордиться мной) самими претензиями.

Я не Господі, але теж тобою пишаюсь. Мат залишився тільки між рядків :)

Судя по фото и хуторскому юмору, жизнь тебя и так обидела, поэтому я на тебя зла не держу) Молодец что сидел и редактировал пост так, чтобы и типа смешно вышло и бан не поймать. Пиши еще)

Справедливості заради треба сказати, що попередні були хоч і довбойоби, але не на 100% і там навіть пару нормальних міністрів було. А ті, кого зараз завели в КабМін — це вже остаточне повернення влади олігархату на чолі із Коломойським.

Це ніяк не стосується Дубілета, він завжди був довбойобом.

в топике перепись порохозависимых.
дубилет не пропадет stay tuned.
t.me/dmytro_dubilet/599

Не только, зебилы тоже отмечаются: ты, например, зашел. Проверил уже у себя?

У зебилов Порох всегда причем.

Панфілов на прийомі у психіатра:
— Подивіться на картинку (показує плями Роршаха), що ви тут бачите?
— Порошенко, який краде трильярди

Если долго всматриваться в пустоту она откликнется — А что, ваш Порошенко лучше был!?

Ой вей, як же ми без Дімона, пропадемо ж!

Дмитро Дубілет є одним з найефективніших міністрів поточного уряду.
====
Як перевіряли ефективність?

Він постійно реформує процеси у Кабміні які націлені на економію державних коштів та спрощення уреголювання різних процессів.
====
Які процеси реформував?

Також він є ініціатором та куратором багатьох проектів соціального направлення, таких як: «112», «Електронні лікарняні».
Він активно сприяє виведенню із тьоного бізнесу алкогольних, тютюновів виробів та підробленних ліків.
====
Як можна в одному реченні зробити три помилки?

Також реформував державні закупівлі, щоб вони стали прозорими та ефективними.
====
Не знав, що Дубілет запустив Прозорро. Ви жартуєте, чи що?

Дубілет зробив перепис населення не витрачаючи на це мільярди гривень, як це робили раніше.
====
Тільки це не перепис, а оцінка з величезною похибкою. Дубілет, власне, зламав процес проведення перепису

Крім цього він розробив систему КПІ для оцінки ефективності роботі голів обладміністрацій та активно спрощює обротку/получення адміністративних послуг.
====
4 помилки в одному реченні

Та ще багато іншого.
====
лол

Такої ефективності нажаль на сьогодні не показує жодний інший міністр, тому Президент повинен роглянути дану петицію та власноруч перевірити важливість Дубілета у уряді.
====

Шановна школота, спробуйте сформулювати свої думки краще. Постарайтеся, у вас вийде.

написано, что prozorro он реформировал, а не запустил, тут вы ошиблись пытаясь «поймать автора». В смысле сломал перепись населения? она до этого исправно работала? фишка в том, что он дал «близкие» цифры по населению страны не тратя миллиарды из бюджета, это минус разве?

она до этого исправно работала

Вона була запланована на 2020, Дубілет зламав підготовку до проведення.

фишка в том, что он дал «близкие» цифры по населению страны не тратя миллиарды из бюджета, это минус разве?

Він дав безглузді цифри, які взагалі не варті часу на обговорення.

prozorro он реформировал, а не запустил

А він його реформував? Що це ще за новина?

яка похибка в процентах по вашому допущена? Він зробив підрахунок таким чином, щоб уникнути мілліардних витрат на підрахунок населення (це +) , що ви отримаете якщо українців буде менше на 2...3 мілліони?
По прозорро, я не пам’ятаю щоб він його реформуфав, але можливо.. я писав про те, що автор написав «Також реформував державні закупівлі, щоб вони стали прозорими та ефективними.» и не має ствердження про запуск прозорро Дубілетом.

що ви отримаете якщо українців буде менше на 2...3 мілліони?

Опа, тут кажецца клиника.

що ви отримаете якщо українців буде менше на 2...3 мілліони?

Их столько сколько есть, количество украинцев не зависит от перепеси. А вот в целом знать бы сколько их есть где и каких государству не помешало бы.

Да, не помешало бы. Только перепись старым дедовским методом покажет еще более некорректные цифры, чем подсчет по подходу Дубилета. Сколько у нас людей живет не по прописке/регистрации? Сколько в момент переписи не будет дома? Сколько просто не откроют дверь? И т.д., и т.п.

Дубилет прав в том, что старые подходы точно будут менее информативные. А новые подходы как-то еще не придуманы...

Перепись — это вопрос — ответ, сбор статистических данных (национальность, язык, семья, состояние, кем себя идентифицируют ...). А не — нас столько то. Была бы перепись с вопросами в 2014 или ранее, было бы понятно какой процент ринулись защищать.

сколько...симкарт у одного человека?

яка похибка в процентах по вашому допущена?

x цілих, y десятих. Garbage in — garbage out

що ви отримаете якщо українців буде менше на 2...3 мілліони?

Та хоч на 10, яка різниця, потрібно реальні дані, а не 0.888 на дані Укрстату

"Також реформував державні закупівлі, щоб вони стали прозорими та ефективними

Як саме він їх реформував?

и не має ствердження про запуск прозорро Дубілетом.

ну звісно, бо реформу держзакупівель зробили в 2017

Та хоч на 10, яка різниця, потрібно реальні дані, а не 0.888 на дані Укрстату

Я згоден, що потрібні реальні цифри, но також при страндартному перепису можуть «не відчиняти двері» і також не буде точних цифр, він представив чисельність країни, які підраховувалісь трьомя способами і дали однакову цифру. Людям, які сплачують податки це обійшлось безкоштовно, як він стверждуе. Мілліарди можна «пустити» на інфрастуктуру, медицину, тощо..

Як саме він їх реформував?

я не стверджую, що він їх реформував, це слова автора петиції

які підраховувалісь трьомя способами і дали однакову цифру

Вы реально в это верите?

Вы реально в это верите?

Больше да, чем нет. Может вы знаете больше? Расскажите...

Так-то больше рассказывать должны люди, внедряющие какую-то методику, а не ставящие ее под сомнение. О чем можно «рассказывать больше», если ничего внятного про методику не известно вообще?
Тут вот как раз недавно на хабре очередной сумасшедший нарисовался с текстом типа «я тут придумал алгоритм сортировки быстрее всех существующих, но я его никому не покажу». Вот Дубилет со своей переписью в категорию таких же персонажей проходит.

що ви отримаете якщо українців буде менше на 2...3 мілліони?

Буде видно скільки крадуть в пенсійному фонді, на субсидіях, соцвиплатах.

А зачем вообще такая «перепись», если ошибка в 2...3 миллиона норм?

А зачем вообще такая «перепись», если ошибка в 2...3 миллиона норм?

А работу показать?) 2...3 миллиона это мои предположения о погрешности, хотя я больше верю цифрам которые он показал, чем нет.

Да, вот тут как раз имитация бурной деятельности. И данные с такой погрешностью нафиг никому не нужны

я не пассивный, не нужно тратить миллиарды на это, куча мест куда эти деньги можно распределить, на долги какие то, на строительство и т.д

Дмитро Дубілет є одним з найефективніших міністрів поточного уряду.
====
Як перевіряли ефективність?

Якщо в інших ефективність від’ємна, і нічого, крім відвертої шкоди, гіршої навіть, ніж бездіяльність, вони не досягли, а в Дубілєта хоча б нуль — то він насправді є одним з найефективніших міністрів.

Хоча, якщо не помиляюся, то найбільш ефективними в нас був керівний склад міністерства культурки, молоді та спорту — судячи з премій, які вони собі накалапуцали «за досягнення в роботі».

назвіть яку шкоду Дмитро Дубілет причинив українскому народу

Назвіть те, що РЕАЛЬНО зробив Дубілет. Не електронні лікарняні, які почала впроваджувати Супрун, не електронні закупівлі у вигляді Прозорро, а саме те, що зробив саме Дубілет.

начала, но не закончила.. Дубилет проводил диджитализацию, приложение Дия создано, чтобы удобно было через смартфон получать разные документы, боролся с теневым бизнесом, подробнее у него в телеграмм канале

Дубилет проводил диджитализацию, приложение Дия создано

До чого Дубілет до Дії?

Дубилет проводил диджитализацию

Проводить и сделать — вещи разные.

подробнее у него в телеграмм канале

Трындеть в Телеграмме не мешки ворочать.

Проводить и сделать — вещи разные.

Серьезно? то есть он ничего не сделал в сфере?

Трындеть в Телеграмме не мешки ворочать.

в чем он соврал?

А что конкретно он сделал?
Проводил диджитализацию....
А конкретней?
Ну диждитализировал....
Кроме запуска Дії, к которой он имел или не имел отношения, с которой веорятнее всего отмыли кучу бабла, ничем примечательным он не отличился.
Посмотрел его телеграмм. Постов набито очень много и все такие хорошие. А вот конкретики, такой чтоб без воды и пиара себя любимого очень мало

Если ты ищешь негатив то там его нет, ну в смысле кроме Дии? он делал ставку на перевод всех гос услуг в «цифру» и он с министерством только перевел несколько, а в планах было до конца года 50 гос услуг перевести.. насколько я помню он говорил, что и Дия государству ни копейки не стоила. Разве не удобно получать документы через смартфон и не высиживать очереди, не давать взятки? По твоему это ничего? Что тогда он должен был сделать за это время?

насколько я помню он говорил, что и Дия государству ни копейки не стоила

Я розумію що Вам так болить душа за Дубілета, що Ви 2 роки мовчали і тільки читали пости, а тепер почали строчити коментарі в поті чола, але мене в цьому треді цікавить одне питання.
Ви на повному серйозі пропонуєте ІТ-шникам, на профільному форумі, довіряти свої особисті данні та операції з держорганами додатку який був написано безплатно і невідомо ким?

в смысле 2 года молчал? как убрали Гончарука и вместе с ним всех министров то и начал писать, а это было 4 марта

я в сенсі, що ви на сайті вже два роки, а активність проявили тільки в цьому треді, зате відразу 20+ коментарів.
Але мене більш цікавить відповідь на питання.

я в сенсі, що ви на сайті вже два роки, а активність проявили тільки в цьому треді, зате відразу 20+ коментарів.

понял, так получилось, если найду интересную тему то буду в ней учавствовать.

Ви на повному серйозі пропонуєте ІТ-шникам, на профільному форумі, довіряти свої особисті данні та операції з держорганами додатку який був написано безплатно і невідомо ким?

Я ничего не предлагаю, вы сами решаете пользоваться приложение или нет, также нельзя быть уверенным на 100% в чем угодно, но отвечать за это будет министерство которое выступало заказчиком

Ще раз питання до захисника — до чого Дубілет до Дії, коли це дітище Федорова, який залишається?

електронні лікарняні, які почала впроваджувати Супрун

А програми замість нас так і пише Ада Л.

З електронними лікарняними там цікава ситуація. Наскільки я розумію, Супрун запроваджувала їх через систему eHealth, але до неї не підключені усі лікарні (державні і приватні). Тоді як Дубілет запустив паралельну систему, яка дозволяє виписувати електронні лікарняні маючи лише ЕЦП. Ну але це не точно.

Приватбанк. Он прямой участник этой мерзости, когда Беня из нашего кармана вынул более 7 млрд. $
Кроме того, надо разобраться, кто и когда написал Монобанк — как он быстро он запустился, как-бы не вышло бы, что писался на деньги привата, то есть за наш с Вами счет, когда бюджетом закрывали ту черную дыру.

---нажаль

«Нажаль» можна писати разом хіба в анекдотах про вихідців Кавказу.

ахахаха

Дімон, звісно, найменш тупий серед зелених, але від нього ніколи не було розповідей про велич Голобородька, тому піде на мороз (або почне славити піаніста)

Как петиция адресованная не деревню дедушке поможет сохранить Дубилета на посту министра?

Вдвойне досадно что куча «айтишников» подписывают такое.

Який міністр — така і жіжіталізація

что он «сделал уже много полезного»?

не транжирит деньги, проводит диджитализацию гос услуг, чтобы было меньше бюрократии и взяток

Аххахаххахахаххахахаха, шо ж ти робиш! Негайно припини!!!

Чувак, ты так топишь за Дубилета, как-будто он тебе денег за это дал, ну или он твой родственник.

почему сразу деньги или родственники? Симпатия в том, что он молод и амбициозен, что у него есть идеи, он набил шишки за это время и знает многие процессы, разве можно сказать, что он не эффективный был? А кого назначили? Вряд ли Немчинов будет такой эффективный, да и я думаю, что его сменять.. еще и «травил» Зеленского на ФБ, куда Зеленский вообще смотрит?
У тебя есть кандидаты на пост Немчинова?)

Можно сказать, он был неэффективный.
Вообще фигню всякую порол, постоянно.

какие доказательства, что он неэффективный? он с командой много чего сделал, пост на ФБ посмотрите

Воу воу, пост в фб сделать это сильно конеш

он отчитался о своей работе вместе с командой, что из того что там написано он не сделал?

Он сделал много постов. Ничего применимого в реальной жизни не получилося, почемуто

Ну, про тебя можно ровно то же сказать. Хотя уверен что ты топишь против совершенно забесплатно.

Есть объективные вещи. Но в пиздельно-лавочкиной традиции оперировать эмоциями, а-ля барыга и прочее.

Дубилет из всех министров кабмина Гончарука был самый эффективный, это факт. Если есть возражения жду примеры кто был более эффективен.

Кто-то что-то явно не то прочитал. Если ты считаешь, что я топлю за Дубилета, то явно ошибся.

Дубилет из всех министров кабмина Гончарука был самый эффективный, это факт

Есть какие-то KPI , которые позволяют это утверждать, что он самый эффективный? На глазок, возможно, но там все правительство.....

Не за, а против.

Есть какие-то KPI , которые позволяют это утверждать, что он самый эффективный?

Ну раз ты утверждаешь что он не самый эффективный то ты ж наверное как раз на KPI опираешься? Или не, просто от балды так сказал? Был такой советский мультик, и там была культовая фраза: «А Баба Яга против». Вот примерно так получается.

Вот тут сам Дубилет все расписал
dou.ua/...​rums/topic/29896/#1797782
давай сравним с другими министрами, жду от тебя ссылок или собственноручно сделанных подборок дел министров кабмина Гончарука.

И не за и не против. Считаю, что у Дубилета больше Пиара, чем реальных дел

Считаю, что у Дубилета больше Пиара, чем реальных дел

Считай на здоровье. Но у него реальных дел больше чем у любого другого министра кабмина Гончарука. О том собственно и тема, ну если отбросить дурацкую петицию.

Почему больше пиара? Он публичный человек, информирует людей о своей работе через соц сети как и все остальные публичные люди

ну то есть он занимался низкоприоритетными задачами, даже если его бы не было никто бы и не заметил

Сделал много, кому интересно для тех есть гугль.

Порахував населення, помноживши дані УкрСтату на 0.888, наприклад. Хіба не геніально?

а можно было на порядок гениальней
0.8888

Ви ще не користуєтесь системою Дія?

Не путай: посадить не по классовой принадлежности, а за преступления

Ты будешь садиться или не являешься собой?

Зачем министр называет переписью то, что ею не являлось, понять можно
Но зачем эту глупость повторять остальным?

Проголосовал, действительно эффективный министр со своей командой, давайте поддержим его

Підписатись на коментарі