C#8, .NET 5, DevSecOps, Azure Functions та мікросервіси на конференції .NET fwdays | Online

Вивчайте програмування безкоштовно: акція для школярів та студентів ВНЗ

У зв`язку з введенням карантину все більш популярним стає онлайн навчання. І це круто! Тому що ви можете обирати — де, чому та в якому темпі навчатися.

ITVDN пропонує всім студентам та школярам розпочати вивчення програмування. На ITVDN більше 180 відеокурсів з усіх мов програмування та найбільш популярних інформаційних технологій, а також комплексні програми навчання за дванадцятьма спеціальностями з нуля до рівня спеціаліста.

Умови акції

З 18 березня по 30 квітня 2020 року на ITVDN проходить акція — будь-який школяр або студент ВНЗ (незалежно від напрямку навчання) має змогу пройти безкоштовне навчання з одного будь-якого курсу на ITVDN. Для цього необхідно лише обрати курс та оформити заявку. Доступ до курсу відкриється протягом 1-го робочого дня з моменту отримання заявки.

Що входить до курсу

1. Доступ до усіх відео уроків на 30 днів.
  2. Пакет навчальних матеріалів до кожного уроку зі зразками коду, опорним конспектом, завданнями для самостійної роботи.
  3. Онлайн-тестування після кожного уроку і за курсом в цілому.
  4. Електронний сертифікат щодо проходження курсу (якщо тести пройдені на 70% та вище).

Як потрапити

Перед тим, як заповнити заявку, зареєструйтеся на сайті (кнопка «Реєстрація» у верхньому правому куті сайту) та оберіть той курс із Каталогу ITVDN, який хочете пройти.

У кожному курсі перший урок можна переглянути безкоштовно, аби визначити, чи подобається вам, чи доступно автор подає матеріал.

Якщо ви не знаєте, з чого розпочати, дивіться безкоштовні вебінари із серії «Як стати програмістом?»

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Заінтригували, заходжу на курс Go і бачу

Этот курс входит в специальности:

В які саме?

Питання до курсів, який % отримує автор за курс, якщо його подивились 100 початківців і заплатили по $9.99 кожен?

Доброго вечора. Цей курс наразі сам по собі, ні до якої спеціальності не входить. А як Ви гадаєте, до якої правильно було би віднести?
Щодо фінансових питань роботи з авторами, це вирішується індивідуально шляхом переговорів.

Цей курс наразі сам по собі, ні до якої спеціальності не входить

Тоді є сенс прибрати зайвий напис Этот курс входит в специальности

А як Ви гадаєте, до якої правильно було би віднести?

Я швидко пролистав перший безкоштовний відеоурок на 59 хвилини і мені стало цікаво, а чи зможу я знайти хоч одні дійсно круті курси на цьому сайті, бо прикладу курси від Техносфери про Golang значно якісніші

Щодо фінансових питань роботи з авторами, це вирішується індивідуально шляхом переговорів.

Ви б могли написати сильно

У нас є стандартні N% винагороди від прибутку, а при успішній співпраці ми його підвищуємо до M+N%

Спеціалісти зараз вибирають прозорість і із-за того що прозорість відсутня, ви й публікуєту тут постійно рекламу

Тоді є сенс прибрати зайвий напис Этот курс входит в специальности

Згодна. Але це треба обговорити з розробниками. Це стандартний елемент сторінки курсу. Більшість курсів входять таки в якусь спеціальність — одну чи декілька.

Щодо якості — зміст курсу і його якість залежить від автора. Ви знаєте хороших авторів?
Ми постійно шукаємо їх.
У нас є декілька моделей фінансової співпраці з авторами. Договір підписується, якщо обидві сторони задоволені результатами попередніх домовленостей. Якщо Ви хочете дізнатися про це більше, то я можу дати Вам контакти або залиште заявку на сайті.

Ми постійно шукаємо їх.

Вам складно знайти бо ви ускладнюєте і розтягуєте комунікацію замість того що треба чітко описати умови

Хоч одна тема серед вами створених є про «ми шукаємо авторів на гарні умови, ось умови, % від продажу та збілшення % при подальшій співпраці»?

У нас є декілька моделей фінансової співпраці з авторами.

Створіть тему, опишіть умови і будуть вам хороші автори, якщо й умови будуть хороші

Ви знаєте хороших авторів?

Так, але часто ліниві дізнаватись більше, коли треба заповнювати анкети чи додаткові кроки, бо про хороші умови пишуть відкрито, а коли крутять-мутять то і сенс щось заповнювати?

Можливо, Ви не помітили, але я маркетолог. І моє завдання інформувати про цікаві акції та події. Саме це я й роблю на ДОУ. Пошук авторів і укладання угод з ними — поза межами моєї компетенцїї. Але я передам колегам Ваші побажання.

Давно помітив, вже вкотре з вами спілкуємось

Ви в одному човні з іншими відділами компанії, а враховуючи що ви ще й директор, словосполучення «проблеми на вашій стороні» чи схожі мають бути виключені з вашого спілкування

поза межами моєї компетенцїї

Якщо б для авторів дійсно були хороші умови то ви б про умови також писали, адже одна з цілей маркетингу це показати хороше і приховати погане

Тож у вас є можливість зробити умови відкритими, їх звісно покритикують, ви наведете приклади а також обґрунтуєте

Що в результаті?
Якщо все зробите правильно то вас побачать автори якісного контенту і захочуть співпрацювати на вигідних для них умовах

один курс...
для примера тот же гикбрейнс дает три на выбор и не только студентам и школьникам.
как дополнение к курсу от итвдн
habr.com/...​any/mailru/news/t/492554

У гикбрейнс акция только до 31 марта, а на ITVDN до конца апреля. Для взрослых сейчас есть другая акция — Изучай С# бесплатно.

У гикбрейнс акция только до 31 марта

это срок для того чтобы подать заявку, сами курсы(доступ) бессрочны.

ITVDN принимает заявки до 30 апреля. Возможно, Вас заинтересует бессрочный Социальный проект ITVDN.

Вы видели список курсов, которые можно бесплатно получить у гикбрейнс?
Их всего 17. Какие выбрали Вы?
На ITVDN можно получить любой курс из Каталога. И это курсы именно по программированию, а не «Погружение в IT сферу» или «Тренды и целеполагание в дизайне».

да, видел. я ничего не выбирал, а всего лишь скинул новость, как возможность получить больше, чем предлагает итвдн, который жмотит и кол-во курсов, да еще и доступ к ним. у меня за все время сколько я вижу рекламные посты про итвдн в ленте, сложилось только одно ощущение — курсы низкого качества, которые появляются в ленте исключительно для дешевого пиара.
без обид.

Тільки для рівноваги

у гикбрейнс?

GeekBrains

На ITVDN

итдиван

Подписаться на комментарии