Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Telegram бот для поиска менторов

Привет,

вдохновившись постом про поиск менторов, написали Telegram бота @devmentorbot. Сейчас в нем несколько десятков активных менторов и несколько сотен учеников по разным технологиям.

Если вы ищете ментора

Добавляйтесь, указывайте интересующие вас технологии и связывайтесь с ментором напрямую. Если ментора по вашей технологии еще нет, бот сообщит когда он появится.

Если вы готовы учить других

То вас в боте очень ждут :) Самые востребованные технологии: Python, JS, DevOps и UI/UX.

Всем успехов в обучении!

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному5
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вітаю! Мене звати Валерія. Я рекрутер. Допоможу:

— побудувати цілу систему пошуку роботи з вимірюваним результатом, аналітикою, глибоким аналізом ваших потреб;

— передивитися ваші резюме, супровідний лист (для конкретних вакансій), ЛінктІн сторінку та Джинні профайл, запропонувати покращення та передивитися їх після внесених змін;

— поділитися інсайдерськими фішками проходження рекрутинг процесу;

— підготуватися до співбесід (що робити перед, під час та після співбесід), які питання задавати, як дізнатися все, що цікавить, як подати свій досвід найкращим способом;

— провести для вас співбесіду на бажану вакансію англійською мовою, дати план дій для покращення як відповідей, так і англійської мови.

t.me/lisovskavaleriia

Шукаю ментора для навчання SSIS y Visual Studio

Я ментор Flutter, telegram @IvanovYevhen

Я хочу бути ментором Flutter

Доброго дня підкажіть а данний бот взагалі робочий? Просто скільки не пишу менторам НІХТО не відповідає. Таке враження що повідомлення ніхто не отримує.

Пробуйте вказувати свої контакти, бо схоже що там не має можливості переписуватися через бот.

Вітаю всіх Стартап Beeptec Engineering (Ізраїль, 2019) і я його засновник, автор програмного інструменту BEEPTOOLKIT, Олександр Капітульський.

У рамках програми міжнародної консолідації співтовариства платформи серед фахівців-початківців, студентів, технічних представників різних галузей та всіх, хто зацікавлений розширити діапазон своїх кар’єрних можливостей у галузі розробки робототехніки, автоматики та смарт систем, запрошуємо на 1-й відкритий вебінар де буде представлений новий, не має аналогів робототехнічний фреймворк.

Також будуть представлені завершені освітні проекти на базі BEEPTOOLKIT, цікаві відеоролики швидких стартів.

Концепт Beeptoolkit — демократизація процесів розробки та розширення широкого співтовариства розробників робототехніки та автоматики.

Зустріч у форматі відеоконференції запланована на Telegram каналі платформи 05/05/23 о 18:00 за київським часом, реєстрація всіх бажаючих, питання, обговорення ідей, хакатони тощо.
t.me/ bUWkWinc4882NThk

Шукаю ментора по Python Aiogram

Ментори там є, але ніхто не відповідає з них

Доброго дня. Працюю в айти, але хочу змінити спеціалізацію. Маю хороші знання з математики, володію Python на рівні написання скріптів. Шукаю ментора з data science, треба допомога з machine learning та ревізією власного проєкту ( для резюме ).
Якщо є пропозиціі, пишіть на [email protected]

Терміново шукаю ментора якій може розповісти про Ranorex

Як справи з ботом? Чи все працює чи інформація по менторам актуальна?

додайте якийсь фільтр русні будь ласка, бо її дуже багато у боті і кожного разу доводиться проводити співбесіду, щоб зрозуміти що людина з України

Якщо переведуть на українську мову то кривощелепі з зайвою хромосомою московити самі втічуть.

Всім привіт. Я Middle Full-Stack Developer (ASP.NET Core + Angular). Маю бажання зайнятись менторством.
Контакти: tg: @borbiuk

Ідея цікава, але ціна менторства 10-20$ за годину — це не дешеве навчання...

Підготовка до ЗНО коштує більше ніж 10$

После каждого отправленного сообщения пишет «Время на выполнение операции истекло.». Это нормально?

Думаю, нет.
У меня то же самое

ментортут) надаю супровід у пошуку сфери діяльності та емоційному розвитку

ментор тут — займаюсь пошуком сфери діяльності та емоційни розвитком

Кто-нибудь хочет обучать меня java? Только успешные и няшные сеньоры плз. @cyb0xe

зачем тебе Java, если ты пишешь на Python???

Велика подяка за ідею та її втілення!

идея — отличная, а сами менторы где?

Глянув @devmentorbot, сподобався, а є можливість подивитись код?

Нет. Проект с закрытым исходным кодом. Планируем сделать технический пост. В нём расскажем как все устроено.

Добавился раздел «Школы». В боте уже много менторов и пока мало школ. Если вы представляете школу, напишите @rmogylatov или @vadimtikanov, мы вас добавим.

Добавте будь-ласка фрейворки JS та Вордпресс у технології, які хочу вивчити

Еще думаем над этим, не хотим перегружать список.

Дякую за ваш продукт) Чи є можливість донейту, в якості компліменту за вашу працю?

Мы видим, что бот приносит пользу — этого вполне достаточно. Спасибо в любом случае )

Идея норм) Надеюсь получше ШАГа будет)

Тут ментори платні чи ні?

Менторы сами решают. Бот бесплатный.

Ой класс. А кроме программирования нужно бы бизнес добавить

Напрягло большое количество «пустых» профилей.

Правильно ли я понимаю, что как только я тыкну по «Искать учеников», то сразу от моего имени будет добавлен профиль ментора, а если я тыкну по «Искать менторов», то сразу от моего имени будет добавлен профиль ученика?

Если да — как его удалить? Открываю профиль, отжимаю там все кнопки «технологии», жму готово — и ничего не происходит. Почему?

Да, видим эту проблему тоже. Делаем сейчас кнопку «скрыть профиль», скоро добавим.

Добавьте Android менторство. Буду рад помочь начинающим, если 2 года опыта достаточно для менторства😊

Android разработку в целом

Это же рай для HR )
Вот вам отдельно джуны, отдельно синьёры. Зови кого хочешь.

Добавьте рубрику/вариант поиска ментора по UE4, GameDev пожалуйста.

Да, есть несколько заявок на другие технологии, мы их собираем сейчас все и потом пачкой добавим.

Працючий бот з 53 напрями та 178 менторами є тут t.me/itkpi_mentor_bot
Історія створення dou.ua/...​-projector-mentorbot-kpi

Забув вказати, що бот повністю безкоштовний і некомерційний

t.me/itkpi/1785 — а тут є звіт активності менторів та студентів

у мене зараз після натискання «шукаю ментора» нічого не відбувається(

Что-то дальше старта не идет

Підписатись на коментарі