Прийшов час осідлати справжнього Буцефала🏇🏻Приборкай норовливого коня разом з Newxel🏇🏻Умови на сайті
×Закрыть

Розігрується ноутбук Dell за написання першої технічної статті

Мені подобається читати технічні статті на DOU, особливо сподобалась стаття про реліз

Але на DOU зараз часто бачу статті про менеджмент тому подумав що буде добре зробити меленький конкурс

Треба запропонувати в коментарях тему технічної статті, серед тем що будуть в ТОП 5 найкращих коментарів й будуть продовжувати конкурс

В конкурсі можуть приймати тільки початківці, ті в кого жодної статті на DOU

Для перемоги в конкурсі треба написати технічну статтю, автор з цих ТОП 5 найкращих коментаторів до цієх теми, хто зможе опублікувати найкращу статтю до кінця місяця і отримає приз

Якщо такий буде один то буде переможцем, а якщо більше то виберу суб’єктивно (за це вибачаюсь)

Приз мій Dell i5 8GB SSD трохи покоцаний але робочий ~$250

Якщо жодного переможця, то через місяць передам в дитячий будинок або щось схоже

UPDATE: Dell був відправлений в Харків

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сьогодні спробував Raspberry Pi Desktop (www.raspberrypi.org/...​ads/raspberry-pi-desktop) на ноутбуці 10-річної давнини (Core i3-330M, 3Gb RAM).

На перший погляд досить добре працює, набагато швидше, ніж Windows 10 :)

DIY: производство туалетной бумаги в гараже

Крафтовой из лопуха и коры

DIY: создание модели троллейбуса из подручных средств, не выходя из дома.

cs5.pikabu.ru/...​4-10_3/14133944305572.jpg

П.С. Только «технічні» попахивает дискриминацией в ИТ.

Дивлюсь стрічку, беру 10 останніх статей з них тільки 1 технічна і 2 дайджеста по технологіям

Тому це спроба врівноважити

Краще виберіть якісь гарні готові статті, сконтактуйте з авторами і хто перший захоче взяти ноут тому і віддайте

Вважаю, ті хто пишуть статті вже мають хороші ноутбуки

экономика — влияние покупателя на цены на примере

ну или настройка сервера для ммо

та достатньо як налаштувати Minecraft сервер

Бачив, вважаю що тему можна розкрити ще

треба краще! (і в розділі для статтей)

я пытался норм вставить но стаття не прошла хз почему
сначала

а достатньо як налаштувати Minecraft сервер

затем

треба краще!

что я хотел вставить
docs.google.com/...​K3vbR_8A/edit?usp=sharing

Гіпотетично, можу описати наш підхід до організації бекапів. Те, що ми знаходили готове, або сильноплатне, або не дуже функціональне, або потребує сутєвої доробки.

пропоную назву статті:
«що можна зробити зі старого ноута»

Можна використовувати як пісочницю для розробки свої операційних систем

тут варіантів море:
підставка для кофе/вазона
фоторамка
юсб зарядка
вайфай роутер ...

Підставка під стол замість книжки

Если на процессоре запустить майнинг крипты, то тёплая постель для кошки!

Жаль, что именно техническое направление.

Лично сталкивался с человеком с нарциссическим расстройством личности, который изрядно мне нервов помотал. Потом, через какое-то время, нашел статью о таких людях, гуглится она по запросу «20 трюков, которые обожают лжецы, манипуляторы и кукловоды» и там большинство приемов манипуляции и методов давления как будто с него писались, 18 совпадений из 20, а если приложить ту же инфу к другим людям, то в них такого мизер или вообще нет — это я к тому, что в данном случае нет схожести с какими-нибудь гороскопами, а приемы манипуляции (психологической) и давления (угрозы) не универсальны для всех людей и тем более не используются любым человеком в таком объеме, как если нарваться на нарцисса и понять, что за люди могут существовать вообще. Недавно его, думаю, за те же выходки пару раз избили (в разных локациях), что я не приветствую от слова совсем, я за правовое решение проблем, через полицию и суды (хотя из списка выходок хоть к одной там попробуй юридически придерись, вряд ли это так просто), и это я к тому, что, похоже, не один я понял, что это за человек. Реальный Крошка Цахес среди нас, характер прямо как из этой сказки.

Вообще, я о нем уже писал на другом ресурсе, гуглится по запросу «Если вы имеете опыт общения с носителем злокачественного нарциссизма и манипулятором в одном лице, могли бы вы в ответах описать его? Какие приемы он применял?». Но вся та моя простыня теперь ушла во власть поисковика xepня и гэбухи соответственно.
Полезна вся эта информация в двух случаях:
1. До сих пор многие люди называют таких кадров «энергетическими вампирами», что перечеркивает нaxpeн весь прогресс и швыряет нас куда-то в дикое прошлое.
2. Если совпадений хотя бы из списка выше насчитать в человеке хотя бы 3, то это весомое основание прекратить с ним всякое общение, уволиться, удалить из контактов, заблокировать, разорвать с ним любые дела. Ибо оно из вас много крови попьет, если этого не сделать.
Еще один вывод: не все телеги про психологию бесполезны. Я реально сталкивался с тем, что почти попунктно вписывается в одну из таких статей.

Є друзі та знайомі з якими вже спілкуюсь більше десяти років і завжди продуктивно

І є люди які вже в перший місяць робили якусь дурість, спершу думав що випадковість, а потім ця дурість повторювалась вже в іншій ситуації

Потім зрозумів і вже після першої дурості припиняю спілкування на скільки це можливо

Если совпадений хотя бы из списка выше насчитать в человеке хотя бы 3

Достатньо і одного для припинення спілкування

Жаль, что именно техническое направление.

По технічним статтям можна зрозуміти кваліфікацію автора, а інші статті дуже часто зливаються в одну, прикладу 4-5-6-7-8-9 типів програмістів, або ж пережовують токсичність чи продуктивність програмістів на основі сукупності метрик які складно віміряти

На цю тематику є непогана книга — «Я манипулирую тобой. Методы противодействия скрытому влиянию»

К pocиянcким авторам книг по психологии, бизнесу и вообще nonfiction уже давно недоверие, даже если они утверждают, что они невероятные гуру и чуть ли не сам Илон Маск охаживает их, чтобы они приняли офферы в Теслу и СпейсИкс, но предлагает им смешные миллионы долларов в год, а в paиce-то им больше платят на стройке, в качестве разнорабочих.

Вот когда я не понимал, кто такой Лебедев, например, я статьи о нем читал с интересом и лекции его смотрел. Но теперь-то я знаю, что это за кадр. Так и с большинством pocиянцев с их бизнес-гурувостью.
Потапенко, пока от него у ваты бомбит, еще интересен, да и то часто его компетентность в том же IT-бизнесе становится под вопросом. Когда он был судьей в каких-то там стартап-батлах, он все больно упрощал/редуцировал до невозможности, как будто IT — бесполезное явление и только повод кидалтам сохранять детскость. А вот федорова он прекрасно троллил.
Большая же часть росиянцев — это не Потапенко и даже не небутерброд, это напрочь сомнительные кадры и их исследования так же сомнительны, там Амвросий Амбруазович Выбегалло куда ни плюнь.

А что там с лебедевым?
А то я видел людей, которые от него ссались, хвалили его и т.д. Мол гуру
Посмотрел — ничего особенного, так и не понял вокруг чего хайп

лебедев — распильщик госбюджетов, еще три года назад небутерброд его в этом активно обвинял.

Недавно, кстати лебедев зашкварился на теме сбитого украинского пассажирского лайнера: youtu.be/kavcEZIVoaI?t=1003, с видом эксперта утверждая, что «он просто упал, потому что „на“ Украине не самолеты, а летающие сараи».

Хайп о нем, по всей видимости, раздулся при помощи телевизора и прессы.
Помню, читал какой-то молодежный технический paбcийcкий журнал в 2011-2012 году, а год его выпуска был где-то 2008, там напечатали интервью, взятое у лебедева, и писали о том, какой он крутой рекламщик, прямо pocиянcкий Джобс.

а год его выпуска был где-то 2008, там напечатали интервью, взятое у лебедева, и писали о том, какой он крутой рекламщик, прямо pocиянcкий Джобс.

Тьома дизайнер набагато старішої закалки, про нього ще писали у книжці про Rambler «Жизнь внутри пузыря» (а це 99-2001, бум доткомів)
www.ashmanov.com/...​les/zhizn-vnutri-puzyrya

Наймём самого крутого дизайнера!
Самый крутой Дизайнер всея Рунета нарисовался весной 2000 года прямо в кабинете у Банкира. Дизайнер жил где-то рядом в районе Бронной, и после первого контакта по телефону запросто зашёл попить кофе в офис. Банкиру было лестно его общество и было приятно, что можно купить лучшего, всем известного специалиста.
www.ashmanov.com/...​zn-vnutri-puzyrya/#p4.8.2

20 трюков, которые обожают лжецы...

це якісь дуже однобокі прикмети, в реальному житті ніколи от так просто не буває

якщо хтось з вас стикається з такою поведінкою, то важливо напряму поговорити з людиною, а не тікати від неї. Тікаючи — просто нічому не навчитеся, проте якщо показати характер — імовірно виграєте від цього.

В конкурсі можуть приймати тільки початківці, ті в кого жодної статті на DOU
А якщо жодної ТЕХНІЧНОЇ статті? Розумієш, DOU це здебільшого форум, і статті тут більше як старт обговорення, а технічних статей тут мало.
Перекладу українською: Це на роботі ми технарі, а тут ми гуманітарії. Тому критерій новачків не релевантний зовсім.

PS. Я можу написати технічну статтю на, але боюся мене мене звинуватять у всіх гріхах людства, а Волошин буде місяців зо три вагатися чи допускати на DOU настільки надсекретний матеріал :)

Цю тему вагались 1 день допускати, тому й твою допустять

Невже ти гадаєш я стану писати як робити affihewdzn на Rsllat з використанням шаблонів InnerMagaMagaFunctorReciever та LoudFartVuvuzelaPlayer?

Я гадаю, що якщо ти такий активний в цій темі то про написання статті ти вже задумувався раніше

Для перемоги в конкурсі треба написати технічну статтю, автор з цих ТОП 5 найкращих коментаторів до цієх теми, хто зможе опублікувати найкращу статтю до кінця місяця і отримає приз

Трішки не зрозумів, бути в ТОП-5 найкращих коментаторів до цієї теми також входить до кваліфікації? Лишень опублікувати статтю недостатньо?

Коли створював тему то думав, що бажаючих буде більше і треба буде робити відбір з ТОП-5 тем, запропонуй тему і скоріше за все вона попаде в ТОП-5

Мабуть просто всі здогадуються, що то дуже багато праці )) Я колись пару штук навчальних на ResearchGate писав — просто жесть скільки часу жере.

А що буде тому, хто запропонує?

Якщо тема сподобається і її підтримають то вже автор коментаря вирішить чи варто писати технічну статтю на вибрану тему

Тема: Підтримка UI автоматизації WinForms контролів на прикладі DataGridView зі сторони застосунку.

Перша тема, ще й оформив, будеш писати?

Перша тема. Планую писати тільки

Маю припущення, що приз готівкою буде мотивувати потенційних авторів трохи більше, ніж древній б.в. ноутбук.

Ты не настоящий айтишник, настоящий если бы и ныл, то о том, что приз не в сырах по 500.

Що ж подивимось у коментарях, а я зроблю висновки до наступного разу

А если приз пачка рулончиков туалетной бумаги Кохавинка, то даже будут учавствовать наши европейские коллеги!

Треба з ними зв’язатись і домовитись про підтримку в наступних цьогорічних конкурсах

какой срок на написание статьи?

хто зможе опублікувати найкращу статтю до кінця місяця

Чому ж? Можливо ти єдиний і напишеш до кінця місяця і відповідно буде найкраща стаття

Я ей заняться смогу только в мае
Как раз контракт закончится

писати можна й вечорами якщо вони вільні

Эх
Два ребёнка говорят ніт

Діти це добре, тоді хай «приз» буде тому хто в цьому місяці напише

А ви на початку травня задумайтесь, що хочете написати, і напишіть в своє задоволення

Корова каже «муу»
Качка каже «кря»
Java прогер каже «Я смогу только в мае»
Два ребёнка кажуть «ніт»

А можно мне ? Я уже писал технические ранее правда.

Звісно, знаходиш колегу, який буде писати свою першу технічну статтю, допомагаєш йому, а потім шантажеш чи погрозами узгоджуєш його приз собі, план?

ну такое. Я ж хорошую статью хочу. Мало кому это интересно.

Можеш стати наставником який допоможе написати статтю, це теж цікавий варіант

Мало кому это интересно

Ця тема за місяць теж стане індикатором кому це цікаво

Тобто, ти провокуєш поважну людину скоїти два кримінальні злочини, аби тільки не визнавати недосконалість власних правил конкурсу?
Можна ми напару з Кожаєвим напишемо як правильно пиzдить соціопата :)

Ціль донести, що написати технічну статтю можливо

Чому два кримінальні злочини?

Ціль донести, що написати технічну статтю можливо

Ось ще один доказ
dou.ua/lenta/tags/tech
насправді технічних статей більше, але ще не зовсім впорядковані теги.

Вибач, помилився. ЧОТИРИ кримінальні злочини і одне адміністративне правопорушення:
1) Підлог. Тобто, використання чужих ідентифікаційних даних з метою отримання вигоди.
2) Погрози та шантаж.
3) Примус до праці без винагороди (тобто рабство).
4) Відбирання чужого призу від реалізації інтелектуальної власності, тобто шахрайство.

5) Ухиляння від сплати податків через бартерну угоду :)

Тепер зрозумів і мені стало прикро, що задів твої відчуття відповідальності та справедливості, в майбутньому буду робити так само

Ото ж бо. А технічну статтю слабо?

Поки тільки така тема приклад проекту на Svelte

Замість написання статей публікую у відкритий доступ код проектів якими займаюсь

лучше продай ноут, купи крипты, и каждому насыпь столько крипты сколько тут оставят коментов, в процентах от всех

Но я выбрал кое-что другое. Причины? Какие могут быть причины, когда есть ...

я би написав, але в мене тут вже були статті, теми є, але лінь є, мотивації нема, корона шолє

Напиши тоді теми у вкладених коментарях, можливо хтось саме їх і захоче написати, або які тобі цікаві

Rust, RTOS, embedded ... робати..., ніби ти тут недавно ...

Rust цікаво бо буде першою статтей на DOU

нема там нічого цікавого, «С++ як COBOL, форева», такі тут будуть відгуки

Я на ньому розробляв 2 тижні робочі задачі і Dell справляється

Хакатон значно складніший ніж написату технічну статтю

А перший млинець часто нанівець, так і тут, але це маленьке заохочення

Знову ж написання статті це можливість для кар’єрного росту

В описі теми є альтернатива

На цьому Dell за довгий час я встиг щось хороше зробити і Dell мене влаштовує, а ось ПО яке пишуть на швидку руку і яке потім тормозить, буде так само тормозити і на більш потужних машинах

Приз мій Dell i5 8GB SSD трохи покоцаний але робочий ~$250

Сейчас рулончик трохи поюзаной туалетной бумаги больше стоит.

Я так розумію твоя перша стаття буде про ріст цін, цінні папери та спад вартості долару

Або ж прогноз на майбутнє і знаходження дати, коли папер для друкування грошей буде коштувати дорожче ніж вже надруковані гроші

Буде цікаво почитати

Банкноти дешевші за монети

Купюри швидко зношуються. Одна банкнота іноді не витримує і року. А монета служить до 20 років. Але відмовлятися від паперових грошей поки не збираються. Адже їх друк набагато дешевший за карбування монет. Виготовлення 1 копійки коштує 16-18 копійок. А друк однієї гривні — 12 копійок. Найдорожча купюра з сучасними захисними елементами обходиться НБУ в 60 копійок.

Лучше подари детям.

Каковы критерии оценки статей?

Яка найкраща стаття буде зрозуміло по переглядам та коментарям до статті від тих хто вже давно на DOU

В оригінальній версії теми в заголовку було «Розігрується новенький MacBook Pro» і мала б вийти 1 квітня але тема пройшла модерацію і тепер там тільки правда

Пфф, легко:

10 причин, по которым жены айтишников не смогут написать красивый код на C++, пока не выйдут повторно замуж за гуманитария.

Текст не так уж и важен. Будет масса срача и куча комментариев.

І чи будеш ти задоволений призом?

Це зрозуміло

А що б могло мотивувати саме тебе написати технічну статтю?

Легко уделаю: 10 причин не жениться: чтобы трахать жену коллеги и писать красивый код на С++

PS. Это уже вся статья. Ибо айтишники делятся на 10 типов — те кто умеет двоичный код и кто жена

В такому випадку в тебе буде замало часу на розвиток технічних вмінь, раз вечора будуть зайняті і через рік якість коду стане гіршою, така ось карма за дружину колеги

а если техническая статья проиграет по просмотрам и комментариям «хайповой» про 10 причин

10 способів щось придумати щоб не віддавати приз

В тебе придумувати такі причини виходить краще

[чинно] Ти перший почав

Подписаться на комментарии