Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Допомога з пошуком роботи на період карантину

Світовий карантин і, як наслідок, світова криза (або навпаки) призвів до того, що я мало не щогодини бачив у себе в стрічці ЛінкедІну дописи про те, що той чи інший ІТ фахівець шукає роботу.

Я спочатку викладав окремими дописами список тих, хто до мене звернувся по допомогу, але швидко зрозумів, що просто не стане часу, щоб познайомити айтівців з працедавцями, які зараз шукають працівників, бо треба ж, власне, і свою роботу встигати робити.

І якось переписувалися ми з колегою Євгеном Гайдученком: він мені теж розповів, що має вже чималенький список тих, хто до нього звернувся за порадою щодо працевлаштування. Я пожартував: «Вже пора якийсь ґуґлдок створити, чішо...» А Женя й каже: «Так давай».

Так з’явився ґуґлдок, який я, недовго думаючи, назвав «Кандидати для Роботи»: tinyurl.com/thk3zep.

Спочатку ми його хотіли зробити відкритим для редагування, щоб люди могли самі себе додавати, але швидко зрозуміли, що буде хаос. Тому редагування ми закрили і створили анкету: tinyurl.com/wsbkncx. Тих, хто заповнює анкету ми переносимо потім у ґуґлдок (зазвичай, увечері).

Цей список ІТ фахівців, які зараз опинилися в ситуації несподіваного пошуку роботи, відкритий як для працедавців, так і для кандидатів. Його мета — допомогти людям швидко знайти роботу.

Нічого більше.

Можливо, найближчим часом ми зробимо невеличкий сайт (несподівано запропонував це зробити один знайомий розробник зі Львова), щоб прибрати ручне перенесення кандидатів, бо часу це займає не те, щоб багато, але й не мало. Але то вже деталі.

Дуже сподіваюся, що цей список стане в нагоді як колегам, яким треба закрити вакансії, так і кандидатам, які зараз у пошуку.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А разве статус аля «в поиске» это не функционал линкедина? Есть смысл собирать список анкет с сайта со списком анкет? :)

Дякую! Дуже хороша ідея на часі.

Підписатись на коментарі