×

[PM] Help me help you

Деякий час думаю, як я своїми знаннями та вміннями можу допомогти в ситуації що склалась. Подумала про то що я вмію і як мої професійні навички можуть бути корисними.

Вийшов наступний формат:
якщо маєте питання по проектному менеджменту (постановка процесу, робота з командою, керування очікуваннями, впровадження змін, сетап та оптимізація інструментів, ін) — то
1. бронюйте слот та вкажіть чим я можу допомогти — pmtalk.youcanbook.me
2. (опціонально) ми спілкуємось та уточнюємо деталі: задача, інструмент спілкування, тощо
3. я підтверджую email-ом що готова до співпраці
4. ми зустрічаємось та працюємо з вашим питанням. Можливі результати зустрічі та подальші кроки
a) є прийнятні варіанти рішення. Наступні кроки: !! ВИ йдете їх реалізовувати
b) є потреба ще в сесії (-ях). Наступні кроки: працюємо, та дивись пункт (a)
c) приймаємо рішення не продовжувати роботу. Наступні кроки: залишаємось хорошими знайомими
5. Після сесій у випадках 4(а) та 4(b) ви переводите по 250 грн (за кожну сесію) на пряму в допомогу одній з організацій, а мені надсилаєте підтвердження : для мене буде зворотній зв’язок, а для вас підкріплення ваших старань

Опції які я пропоную для кроку № 5:
— www.facebook.com/...​/about/?ref=page_internal
— www.facebook.com/EmausOselya
— superonuki.com/ua/donate/
— або ваша пропозиція на вибір

ПРО МЕНЕ: не буду довго хвалитись що і як вмію. Як референс — www.linkedin.com/...​erina-anastasova-242aa940 + точніше скажуть ті, хто працював зі мною.

Ключовий нюанс формату — це націленість на результат всіх учасників процесу. Та можливість вирішити задачі:
— ваша конкретна професійна задача, питання яке давно хочеться обговорити
— допомога людям які особливо потребують допомоги
— ваша допомога моєму досвіду та знанням принести користь

media.giphy.com/...​R6LGwAiVNhGQNvf/giphy.gif

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Да ничего, собственно. Нормальный такой себе ПМ, со своим опытом и знаниями, который может помочь в решении вопроса/тп. По этому — try me (pmtalk.youcanbook.me). А если не помогу — см. п. 4с.
NB: скрам сертификат давно expired и возобновлять не вижу необходимости. Но это совсем другая история.

Забавный инфоцыган, прожект фея для прогеров-несмышленышей

От хорошого ПМ-а зависит очень многое, вплоть до потери заказчика или же наоборот — найма новых людей, роста бюджета.
Формат консультаций может помочь, например, если это консультации от ПМа — начинающему ПМу, и тот второй ПМ хочет сэкономить время, улучшить состояние вещей на проекте, а не учиться наступая на свои личные грабли.

вроде все грамотно написано, но както пресненько, нет оригинальности, а за это не оч платят

если бы написала, есть горящий проект, срочно нужно 10 тушек на галеру, заплатим так что остаток карантина проведете на своем острове с парочкой других уволенных пм-девочками

В моем мире, ПМ не за павлиньи хвосты ценится и позициями открытыми особо не поможешь, тем организациям что упомянула в п.5.

Підписатись на коментарі