Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Квест для web-розробників

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Всім привіт.

Минулого року ми в Binary Studio створили квест для веб розробників. Фідбек був дуже позитивний, і ми вирішили зробити новий edition.

Цього року задачки трішки складніші, тож повинно бути ще цікавіше. У квесті 7 загадок, серед них — питання на загальну ерудицію, шифри, задачки для вебу і не тільки. За першу добу квест спробувало пройти трохи більше 1000 користувачів, а розгадати повністю поки що змогли менше 1%.

Всім охочим розім’яти мозок сюди quest.binary-studio.com/2020

P.S. Давайте зберігати інтригу та не спойлерити і не ділитись підказками.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

UPD: Откомментил у них на фейсбучине, что меня не оказалось в списке участников розыгрыша. И тут случилось чудо: ребята нашли другое видео «рандомного» определения победителя просто чтобы ответить на мой коммент — и там я уже есть в списке под № 12

Зацените: видос 1, видос 2, видос 3

Это всё, что надо знать про розыгрыши в Украине. Собственно говоря, это и была цель моего эксперимента с этим квестом — увидеть как случаются чудеса в средах на самой границе IT. Вот такие неожиданные данные приносят эксперименты на людях :)

Как и ожидалось, конкурс провели среди своих же ботов. Я показательно поучаствовал по всем правилам — разумеется в списке розыгрыша моего эккаунта не оказалось, то бишь и список ботов, и список победителей был состряпан в ручном режиме.

[...]

PS. Предложение в конце записаться на их курсы выглядит очень смешно. Чтобы пройти квест требуются прокачанные навыки и большой опыт чтения чужого кода. Таким людям цыган-курсы не нужны, их можно брать на работу без собеседования, сразу на испытательный срок.

С ностальгией вспомнила quest4hack )

Квест цікавий, але з моєї додаткової спеціалізації — поведінкова психологія.
Звісно ж квест не для початківців. Запрошення повчитися на циган-курсах в кінці виглядає смішно.

Як не забуду, спойлер все ж таки викладу пізніше із роз′ясненнями. Але можу підказати: той хто зробив все по підказкам автора, з вірогідністю ≈90% має бути звільнений.

PS. Кому не вдалося чи просто не цікаво, даю підказку:
quest.binary-studio.com/...​/images/quest-success.gif

Напишите свой квест, который получше будет. Смешивать с гавном работу других людей — невеликое уменье.

Лайно лише ти написав, мабуть кожен своє хоче бачити. Що курси інфоциганські — то не про квест взагалі, можеш сам зайти та сі подивити.
Про квест я написав як є — він не для початківців, там треба робити речі, які робити не варто. Насправді він містить дуже багато «людського фактору», що робить його квестом із того самого фактору, аж ніяк не з теорії програмування.

Спасибо за интересный квест! Уже прошла :)
Особенно понравился quiz

1-м кроком було зарегитися на DOU щоб написати цей комент?

Якщо серйозно, цей квест — залізобетонний доказ що
============= > Binary Studio = інфоцигани <==================
До вас протипоказано звертатися будь кому. Все що ви робите — то знущаєтеся зі студентів, показуючи які ви «розумні» на тестах «що виведе цей кодлайно». Звісно ж ви самі на подібні питання не відповісте — лише піддивившись відповідь.

Звичайно, я зарэеструвалася тут заради цього (сарказм)
Не важливо, ця академія чи інша, чи мабуть ваша бабуся би написала цей квест, перевірити свої навички завжди буває корисно

Навички з поведінкової психології перевірено :)
Передай автору, що в нього зіркова хвороба, облисіння та зайва вага — це все також написано в коді.

Я знайшов дещо цікаве. Дурнувати практика визначати мобілрчки по розміру області перегляду переглядача вилізла боком. Змінив розмір вікна і воно мені написало

Без комп’ютера ніяк

Чому без ЕОМ ніяк?

@media screen and (max-width: 720px) {
  body > * {
    display: none;
  }
  body:before {
    content: "Без комп’ютера ніяк";
    display: flex;
    align-items: center;
    justify-content: center;
    height: 100vh;
    width: 100%;
  }
}

Це власне і є суть квесту — вміння мати справу з реальним кодом, написаним «нашими лучшими специалистами в кратчайшие сроки».

Я не знаю як звуть автора найпопулярнішого тексту серед frontend девелоперів, і особливо — UX дизайнерів. Якесь дурне питання.

Якщо інопланетяни знайдуть залишки цієї цивілізації, вони вирішать що то найважливіша інфа на планеті. Бо це найбільше поширений текст. На DOU він також є, інфа сотка.

Олексій Пєніє правильна відповідь

В чому мета квесту, створеного людиною, яка вважає себе еталоном логічності? Це квест на телепатію, як і більшість задач «на логіку».

PS. Чому люки круглі?

PS. Чому люки круглі?

Тому що не квадратні

Відкрийте інструменти розробника у браузері

.luki {
border-radius: 50%;
}
/* потому что гладиолус */

Потому, что сопромат отверстий, закрытых этими люками.

Давай, расскажи про сопромат чутка сдвинутой крышки

Підписатись на коментарі