×

Колледжи IT в Ивано-Франковске

Дело такое: довольно скоро придется выбирать колледж куда поступать и учиться, в моих планах закончить его и на вышку не идти. Да, я понимаю, вышка вроде как много чего дает, но у меня другие планы на будущее, но всё же придется выбрать учебное заведение по некоторым причинам. (думаю не стоит объяснять что-то, ведь некому это не нужно ;С )
Но суть не в этом. Так вот, возможно кто-либо знает какие-то нормальные колледжи в ИФ по направлению IT, более углубленно — практически разницы нет (но что-то в районе: разработки ПО, игр, Бизнес аналитика, менеджмент и т.д), только не что-то слишком связанное с матешей (ну к примеру прикладной программист) и там где хорошие зарплаты, а также хороший спрос на профессию (хорошие зарплаты в понимании не 200-400$ в месяц, что-то в районе 500-700).
Спасибо за внимание! Извиняюсь за ваше потраченное время и за мой «карявый» текст :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Отличие колледжа от универа — отсутствие минимального отбора (хотя бы минимум баллов ЗНО). Исходя из этого — 80% изначально не планирую чего-то там учить. А остальные 20% — будут под прессом вопросов — «А вы чё ? Самые умные?». Как-то так :)

Ого, в Франику виявляється є навіть руськочелюстна молодь. Програмування.. Коледж.. Карашо зарабатывать.. памєньшє матєши.. Внизу там правильно написали, якщо дуже хчеш саме коледж і матєши памєньше, то йди в оту бурсу електронних приладів. Маю кількох знайомих, що закінчили отой колежжж. З них програмісти, як з мене іспанський льотчик. Всі Франківські т.з. «коледжі» (і програмістські і не ) - то даремна трата часу. В Франківьску і серед ВУЗів тільки один в якому можуть навчити (ну як навчити*? — закласти непогану базу) програмування — Прикарпатський універ.
Є ненульова ймовірність, що можуть відгукнутисяь екземпляри (яких дешевенькою рекламою виставочної лабораторії заманили в Нафту вчитися на погромістів) славетного інститутуту Нафти й Шміру, переконувати що у них луччче. Такі зразу ріжуться простеньким питанням — а правда що у вас годин фізкультури більше ніж УСІХ предметів в назві яких зустрічається слово програмування? ))
В Прикарпатському факультет Математики та Інформатики (МІФ) — це напевне єдиний факультет на всю область в якому дійсно чогось можуть навчити і корупція абсолютно відсутня як явище. До того ж спецура підібралася на вищому рівні.
Навчальні плани не простенькі, але якщо не балаболити, то мізки можна добряче прокачати.
mif.pnu.edu.ua/...​9/11/113_pr_matem_n_p.pdf — прикладна математика (якщо б сьогодні поступав, вибрав би саме цю спеціальність, але всі чомусь вибирають новомодні іпз, кн, ісм)
drive.google.com/...​JkTJqDfA5HNFj4tNy8Vw/view — інженерія прогр. забезп.
mif.pnu.edu.ua/...​2-Navchalniy-plan-bak.pdf — компютерні науки
mif.pnu.edu.ua/...​6-Navchalniy-plan-bak.pdf — інформаційні системи та технології.
Ось вичерпний переліх спеціальностей, де в Івано-Франківську можна навчатись програмуванню.
Але там всюди «матєші» добіса, тому тобі мабуть не туди шлях.

Нафти й газу — бурса.
Приватний універ Короля Данила — платна бурса. Від цього «вузу» взагалі треба триматися якнайдалі. Там викладачів пристойних ВЗАГАЛІ НЕМАЄ!!
Коледжі.. Вище все сказав.

А яка різниця в тому, якою мовою розмовляти? Ну суть не в тому.
Дякую за поради. Візьму до уваги все вище сказане.
Про Прикарпатський чув, і думав іменно туди іти, але річ в тому, що мені потрібно поступати після 9 класу, тобто в Університет, як я розумію, не можу піти. Потрібно тоді іти в 10-11, і після них в Універститет. Для мене цей варінт ще гірший. Тому — коледж)
Ще раз дякую за пораду :)

А от дійсно, ЯКА РІЗНИЦЯ ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ? Ти україномовний, еге ж? То чому з російської зайшов? Я б зрозмуів, якби доу був одномовний, але ж ні. То чому ти не пишеш рідною? Харківянин тут пише російською і я його можу зрозуміти, це його рідна від народження мова. Але я не можу зрозуміти тіло, яке виросло в Івано-Франківську і встидається писати українською (тим більше що з російською в тебе очевидні проблеми).

Нафти й газу — бурса

ех... а я в молодості мріяв там викладати ))

Колись (часи СРСР) , коли ВУЗ займався своїм профілем, там дійсно чогось вчили. Але з розвалом союзу, коли специ по нафті всередині країни уже нікому не потрібні, вуз скотився в повне лайно. Повідкривали всяких «гуманітарних» спеціальностей й нумо клепати «економістів», відтак і за погромістів взялися. Оформили виставочну лабу й давай дітворі голову дурити. Потім молодь приходить і баньками лупить як їм кандидати "тєх"наук розказують як паяти паяльником

шкода. але я так розумію, що зараз всюди проблеми — я вчився в КНУ, то залишились враження, що в залежності від факультету там стан від «зовсім погано» до «могло б бути й краще».

головний інженер атласіана вчився в нафти і газу
і ще багато чесних спеців. один навіть застрелився від ... тупості буття
шкода — але убогі і жадні все розвалили. а молоді й не згадають.
самі себе похвалять і с.у.г.с
нафти і шміру — і совок. рівень...
а ще в нф_і_шміру навіть ботан міг кинути бедром, а той хто постарше і мельніцою а то і прогібом. і Педінст — думаю памятає ті часи.
будь нф_і_газу термінатором Т-800 — він би самознищився, в 07′ - щоб не дістатися убогим, які над ним глумляться.
І як тобі @Denis Romanov приватні академії — провидіння?

P.S. А ще там веде наукову діяльність людина з дефіцитом суспільної уваги, довели — в газеті дає критику на світові проблеми.

Один *** что 200 — что 500 долларов в месяц.

Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Но суть не в этом. Так вот, возможно кто-либо знает какие-то нормальные колледжи в ИФ по направлению IT, более углубленно — практически разницы нет (но что-то в районе: разработки ПО, игр, Бизнес аналитика, менеджмент и т.д), только не что-то слишком связанное с матешей (ну к примеру прикладной программист) и там где хорошие зарплаты, а также хороший спрос на профессию (хорошие зарплаты в понимании не 200-400$ в месяц, что-то в районе 500-700

Коледж крім бумажки тобі МАЙЖЕ нічого не дасть. Дадуть основи у вигляді як оголосити змінну , шо таке іф елсе і трохи мережі. Під час навчання просто вибираєш напрям 1 (веб , десктоп і тд) і вчиш його і йдеш потім на курси від ІТ компаній (в Франіку знаю софт цим займається). Але правда незнаю як з курсами буде в такий нелегкий час , але то вже таке.

Я розумію, що коледж практично нічого крім бумажки не дасть, але який інший вибір?
Я навчаюсь дома самостійно, але потрібно ж кудись рухатись далі. 10-11 класи, як для мене, варіант ще гірший, тому коледж єдиний варіант, який Я бачу.
Дякую за пораду :)

если не хочется заморачиваться с «матешей» хотя бы для собственного развития, то на manual QA можно вполне зарабатывать свои 600$. И да, грамматику нужно подтянуть, «корявость» бросается в глаза

Извиняюсь за «корявось» и спасибо за совет :)

Я з усього чув тільки про «коледж електронних приладів» — кілька екс-однокласників там відучилися і наче потім почали працювати в ІТ. Але то було дуже-дуже давно, вже і контакти давно погубилися і не знаю навіть, чи той коледж ще існує.

Серед моїх недалеких знайомих, яким пощасливилось закінчити отой «коледж» статистика наступна: таксист, офіціант в Німеччині, будівельник сезонник. Всім, як бачиш, коледж дав добру путівку в життя. Готує спеців широкого профілю )))

и там где хорошие зарплаты, а также хороший спрос на профессию

Всі так хочуть, тому такі місця вже зайняті, а як інакше? (коли кожен рік +30 000 бажаючих увійти)

Підписатись на коментарі